Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Nana10 είπε:

      Στο Ελενα. Απογοητεύτηκα με τα ιδιωτικά να σου πω την αλήθεια 

      Είναι μεγάλη υπόθεση να βρεις ανθρώπους που να εμπιστεύεσαι και να νιώθεις ασφαλής. Και σαφώς είναι και πολύ δύσκολο να το πετύχουμε αυτό με την πρώτη. Εγώ να φανταστείς από το 2018 που είχα μια φυσικη σύλληψη αλλά κατέληξε σε παλίνδρομη μέχρι τώρα έχω αλλάξει 5 γυναικολόγους. 

      13 ώρες πρίν, froufrou80 είπε:

      Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

      Κοιτα η κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική. Και καλώς η κακώς νομίζω δεν μπορούμε να τα ελέγξουμε όλα όλα πριν από μια εμβρυομεταφορα. Εγώ προσωπικά πριν την 1η εμβρυομεταφορά δεν είχα ελέγξει κάτι ειδικό. Μετά την αποτυχία είχαμε κάνει για το μικροβιωμα και είδαμε ότι τα καλά μικρόβια που θέλουμε να έχουμε στην μήτρα (τους γαλακτοβακιλλους) ηταν  πολύ χαμηλά οπότε ξεκίνησα αγωγή πριν προχωρήσουμε στην 2η προσπάθεια. Αλλα και πάλι σου λέω ότι η κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική και ο γιατρος σου ξέρει καλύτερα τι χρειάζεσαι εσύ. Εγώ στη θέση σου θα την έκανα και ότι είναι να γίνει θα γίνει. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

θα τον βαλω να κανει ενα σπερμοδιαγραμμα αυτη την βδομαδα να δουμε που βρισκομαστε ..να σας πω δεν εχω να χασω και πολλα , δοκιμαζοντας .. ( 200 ευρω θα μας φυγουν!!) οποτε το εχω παρει αποφαση οτι θα το κανω 

 

Καντο τόσα λεφτά δίνουμε από δω και από εκεί. εκεί που θα έπαιρνες τις βιταμίνες για το σπερμα που κάνουν 200ευρω και δεν θα τις έπινε κιόλας κανε αυτό.σε καταλαβαίνω απολύτως και εγω στην ίδια φάση είμαι Φεβρουάριο κλείνουμε χρόνο και τωρα είμαι πολύ χαλια ψυχολογικά.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Καντο τόσα λεφτά δίνουμε από δω και από εκεί. εκεί που θα έπαιρνες τις βιταμίνες για το σπερμα που κάνουν 200ευρω και δεν θα τις έπινε κιόλας κανε αυτό.σε καταλαβαίνω απολύτως και εγω στην ίδια φάση είμαι Φεβρουάριο κλείνουμε χρόνο και τωρα είμαι πολύ χαλια ψυχολογικά.

Αυτο ακριβως σκεφτομαι ! δινω τοσα λεφτα απο δω και απο κει .. και τις βιταμινες να παρω  οντως δεν θα τις πινει , ειμαι σιγουρη..! εδω με το ζορι πινει το ντεπον το αναβραζον ...ειμαι κ ατυχη σε αυτον τον κυκλο, γτ πεφτει 30-31/12 η ωορηξια μου .. :( κ μαλλον θα παω για ιανουαριο ..

1 ώρα πρίν, ntemiiiiii είπε:

Δεν ξέρω αν θα κάνω αύριο.. ελπίζω ναντεξω...

Είχα όλες τις μέρες υγρά υπόλευκα κάποιες κίτρινα... στήθος ερεθισμένο.. μέση κλπ..θα δείξει...πιο πολύ τα υγρά με υποψιαζουν και οι καούρες...

ναι αν εχεις ολα αυτα   μαλλον εισαι!!! οι καουρες ειναι σιγουρο συμπτωμα...


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας ,μεσα στην εβδομαδα θα δοθει η λυση !δ κολλαω τοσο στα συμπτωματα γιατι πραγματικα καθρ φορα ειχα κατι το διαφορετικο ,απλα αυτο με το στηθος ετυχε πρωτη φορα κ μου κανε εντυπωση.. ο κυκλος μου ειναι 29 ημερων αλλα αυτο το μηνα πιστευω μπορει να ειναι κ 31

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, modena είπε:

Αυτό μπορεί να είναι και εγκυμοσύνης συμπτωμα. Κ εγώ το είχα. Περιμένουμε τα νεακια!!!

Μπραβο κοριτσι,συγχαρητηρια ,ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχεις μια τελειομηνη εγλυμοσυνη,απολαυσε το !!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , kido είπε:

Αντα μου παραμονές πρωτοχρονιάς δεν θα βρεις γιατρό, κάντε μια προσπάθεια στη σωστή στάση στα 4 που πιάνουν οι περισσότεροι παιδί χωρίς να ξέρει πολλά ο άντρας σου για γόνιμες και μπορεί να είναι γούρικη!! Πάντως άλλοι λένε με πρωινό σπέρμα για να είναι πιο ενεργό αντί για βραδυ...

αχ δεν ξερω , εγω  με βραδινο εμεινα!!!! γενικα το πρωι δεν μπορω να κατσω πανω απο 20 λεπτο στο κρεβατι .. και προτιμω βραδυ για να κοιμηθω κιολας ! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου και απο μενα ,χαθηκα μερικες μερες και εχετε γραψει απειρα ,μπορεσα και διαβασα ομως τα πιο hot νεακια σας . Καλη επιτυχια στη @ntemiiiiii  να εχεις μια τεραστια χοριακη ευχομαι και καλη επιτυχια και στις υπολοιπες που περιμενουν τα ευχαριστα ..Αντε να ανεβαινει μια μια στο πανω πινακακι :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , ada32 είπε:

Kαλημερα!  δεν ξερω αν εχει αγχος οταν δινει το σπερμα.. εχουμε κανει 3 σπερμοδιαγραμματα παλια και στα 3 ηταν περιπου ιδιες οι τιμες..( το 2014 ,2015 ,2017 αρχες) το τελευταιο ειχε μια βελτιωση στην κινητικοτητα 3% . αυτο μονο . ο αριθμος ειναι καλουτσικος.. 200, εκατ. συνολο.. οπως πολυ αντρες ,ετσι και ο δικος μου αν του πω οτι αυτες τις 2 μερες ειναι οι γονιμες , θα μεταλλαχθει .. θα κολλησει  και στο τελος θα νευριασω εγω και θα μαλωσουμε.. επισης αυτο που καταλαβα ειναι οτι με συγκεγκριμενη σταση ( στα 4!!! ) , μπορω να μεινω εγκυος γτ προφανως δινουμε περισοοτερο ωθηση στο σπερμα! κ φυσικα βραδυ για να κατσω ξαπλωμενη.. Τωρα θ αμου πεις , ετσι οπως τα λες πρεπει να προγραμματισεις τις επαφες, αλλα αφου το απρογραμματιστο δεν μας βγαινει... γτ εχουμε προσπαθησει στις γονιμες σε αλλες στασεις ( στα πλαι και απο πανω εγω σε αυτον τον κυκλο)) και δεν εγινε τιποτα... ε και δεν μπορω  να του λεω καθε φορα ,περιμενε , κρατησου να τελειωσεις σε αλλη σταση !!! :P:P χαχαχαχα . τι σας περιγραφω πρωινιατικα!!!!  Γτ και αυτος ο αντρας μου , παιδι θελει αλλα δν θελει να το χωνεψει οτι εχει θεμα με το σπερμα..

Οποτε λεω να επιχειρησω μια σπερματεγχυση , μπας και μπει στο κλιμα και καταλαβει οτι δεν ειναι τοσο ευκολα τα πραγματα..ευτυχως δεν ειναι τοσο μεγσλο ποσο , (200 ευρω) και ποτε δεν ξερεις .. μπορει και να πετυχει . Γτ εχω κανει κ προσφατα σαλπιγγογραφια . Εκανα και καποιες βασικες εξετασεις για θρομβοφυλλια ( περιμενω αποτελεσματα )  Οπως βλεπεις το εχω φιλοσοφησει το θεμα!!! :D:D 

Εξάλλου δν ειναι κατι η σπερματεγχυση σε φυσικο κυκλο ( δεν θα παρω φαρμακα για προκληση ωορηξιας γτ σχεδον παντα κανω ωορηξια) , μοναχα θα μου κανει μια ενεση να σπασει το ωοθυλακιο οποτε ειναι ετοιμο και θελουμε εμεις.. Αλλα το κακο ειναι οτι κοιταω τις μερες μου και 14μερα θα ειναι 30/12 , που σιγα μη κατεβει ο γιατρος ΣΑββατιατικα να το κανουμε :( . θα το συζητησω μαζι του μες την βδομαδα..

Εγω προσωπικα δν εχω αγχος ! η επιστημη και η ιατρικη εχει προχωρησει πολυ , οποτε με καποιο τροπο θα αποκτησουμε ενα μωρακι ..! ειμαι 32 και ο αντρας μου 41,5. ηδη προσπαθουμε απο τον Μαρτιο . Σε λιγο θα κλεισουμε χρονο  και απο οτι βλεπω απο  ολο αυτο  το θεμα , εχουμε χασει και την ερωτικη διαθεση ( ο καθενας μας για διαφορετικους λογους) . Οποτε δνε θελω να χασουμε κ αλλο χρονο αδικα.. ΕΤσι σκεφτομαι ..!

200εκατομυρια και το λες καλουτσικααα;;;; μια χαρα ειναι εμας 10.5 εκατομμύρια ανα ml... Και εμεις το αντιμετωπίζουμε αυτο με το προγραμματιζμενο σεξ και το κακο ειναι οτι εμενα ο αντρας μου ξερει ακριβως τον κυκλο μου ποτε ειναι οι γονιμες ποτε θα αδιαθετισω τα παντα σχεδον απο την αρζη τις σχεσεις μας οποτε δεν μπορω να το κρυψω και σχεδον παντα αυτες τις μερες δεν γινετε ενω τις μερες τις ακυρες τον πιάνει τρέλα !:? θα παρουμε τις βιταμινες για ενα τριμηνο και θα ξανακανουμε σπερμοδιαγραμμα μας εχει γραψει και κατι υπερήχους ο ουρολογος και μας εχει φαει το αγχος μεχρι να παμε να τις κανουμε... Και εγω σκεφτομαι αν πρωτα ο θεος μεχρι το καλοκαιρι δεν εχουμε κανει κατι να παμε για σπερματεγχυση αν και το Μάρτιο εχω γυναικολογο για το τεστ παπ θα ρωτήσω και για αυτο...καλα κανεις και θες να προσπαθήσεις και με αλλο τροπο οπως λες δεν ειναι και τεράστιο το ποσο και μπορει να πετύχει με τι μια... 

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημερα μαναρακι και καλη εβδομαδα! Σε ευχαριστώ πολυ πολυ!!!! Αν ειναι κατω απο 10 πχ 7 ειναι ανησυχητικό????

μια χαρα θα εισαι αν ειναι κατω απο 10 .. δν υπαρχει κινδυνος για εξωμητριο.. περιοδος σου ηρθε?

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Ungry girl είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου ρωτησα και την αληνα πριν αλλα δεν το ειδε αν ειναι κατω απο 10 ειναι καλο η θα εχω θεμα παλι??

Αγάπη μου δεν ξέρω. Πάντως μην ανησυχείς. Νομίζω ότι στη χειρότερη περίπτωση θα σου δώσει φάρμακα. Ίσως κάποια άλλη κοπέλα που το έχει περάσει σου πει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

200εκατομυρια και το λες καλουτσικααα;;;; μια χαρα ειναι εμας 10.5 εκατομμύρια ανα ml... Και εμεις το αντιμετωπίζουμε αυτο με το προγραμματιζμενο σεξ και το κακο ειναι οτι εμενα ο αντρας μου ξερει ακριβως τον κυκλο μου ποτε ειναι οι γονιμες ποτε θα αδιαθετισω τα παντα σχεδον απο την αρζη τις σχεσεις μας οποτε δεν μπορω να το κρυψω και σχεδον παντα αυτες τις μερες δεν γινετε ενω τις μερες τις ακυρες τον πιάνει τρέλα !:? θα παρουμε τις βιταμινες για ενα τριμηνο και θα ξανακανουμε σπερμοδιαγραμμα μας εχει γραψει και κατι υπερήχους ο ουρολογος και μας εχει φαει το αγχος μεχρι να παμε να τις κανουμε... Και εγω σκεφτομαι αν πρωτα ο θεος μεχρι το καλοκαιρι δεν εχουμε κανει κατι να παμε για σπερματεγχυση αν και το Μάρτιο εχω γυναικολογο για το τεστ παπ θα ρωτήσω και για αυτο...καλα κανεις και θες να προσπαθήσεις και με αλλο τροπο οπως λες δεν ειναι και τεράστιο το ποσο και μπορει να πετύχει με τι μια... 

αυτο ακριβως , τις ακυρες μερες συνεχεια ... κ αυτες που πρεπει οχι !! το λεω καλουτσικα γτ εχω ακουσει εδω κατι μεγαλα νουμερα..!!!  για αυτο λεω σπερματεγχυση γτ απο  ποσοτητα ειμαστε καλα οποτε αν παρουν αυτα που εχουν καλη κινητικοτητα κ εφοσον τα βαζουν στην μητρα ( δεν χρειαζεται να διανυσουν μεγαη αποσταση !!!!) οποτε τι στο καλο , ενα δεν θα φτασει ως εκει..

και κατι διαβασα οτι αν θες σου βαζουν διπλασια ποσοτητα σπερματος .. θα το κοιταξω και θα σας ενημερωσω .. 

@Κοννυ αν θες μπορεις να με ενημερωσεις σε παρακαλω για την διαδικασια ?

πρίν από 10 λεπτά , Μάντη είπε:

200εκατομυρια και το λες καλουτσικααα;;;; μια χαρα ειναι εμας 10.5 εκατομμύρια ανα ml... Και εμεις το αντιμετωπίζουμε αυτο με το προγραμματιζμενο σεξ και το κακο ειναι οτι εμενα ο αντρας μου ξερει ακριβως τον κυκλο μου ποτε ειναι οι γονιμες ποτε θα αδιαθετισω τα παντα σχεδον απο την αρζη τις σχεσεις μας οποτε δεν μπορω να το κρυψω και σχεδον παντα αυτες τις μερες δεν γινετε ενω τις μερες τις ακυρες τον πιάνει τρέλα !:? θα παρουμε τις βιταμινες για ενα τριμηνο και θα ξανακανουμε σπερμοδιαγραμμα μας εχει γραψει και κατι υπερήχους ο ουρολογος και μας εχει φαει το αγχος μεχρι να παμε να τις κανουμε... Και εγω σκεφτομαι αν πρωτα ο θεος μεχρι το καλοκαιρι δεν εχουμε κανει κατι να παμε για σπερματεγχυση αν και το Μάρτιο εχω γυναικολογο για το τεστ παπ θα ρωτήσω και για αυτο...καλα κανεις και θες να προσπαθήσεις και με αλλο τροπο οπως λες δεν ειναι και τεράστιο το ποσο και μπορει να πετύχει με τι μια... 

ναι εσεις καλα θα κανατε και πηρατε τις βιταμινες. θα σας βοηθησουν αρκετα οι profertil . επισης παρε του και βασιλικο πολτο . λενε οτι βοηθαει.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 42 λεπτά , ada32 είπε:

Αυτο ακριβως σκεφτομαι ! δινω τοσα λεφτα απο δω και απο κει .. και τις βιταμινες να παρω  οντως δεν θα τις πινει , ειμαι σιγουρη..! εδω με το ζορι πινει το ντεπον το αναβραζον ...ειμαι κ ατυχη σε αυτον τον κυκλο, γτ πεφτει 30-31/12 η ωορηξια μου .. :( κ μαλλον θα παω για ιανουαριο ..

Ενταξει κάνετε και τον Ιανουαρίου δεν πειράζει!!!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ada32 είπε:

αυτο ακριβως , τις ακυρες μερες συνεχεια ... κ αυτες που πρεπει οχι !! το λεω καλουτσικα γτ εχω ακουσει εδω κατι μεγαλα νουμερα..!!!  για αυτο λεω σπερματεγχυση γτ απο  ποσοτητα ειμαστε καλα οποτε αν παρουν αυτα που εχουν καλη κινητικοτητα κ εφοσον τα βαζουν στην μητρα ( δεν χρειαζεται να διανυσουν μεγαη αποσταση !!!!) οποτε τι στο καλο , ενα δεν θα φτασει ως εκει..

και κατι διαβασα οτι αν θες σου βαζουν διπλασια ποσοτητα σπερματος .. θα το κοιταξω και θα σας ενημερωσω .. 

@Κοννυ αν θες μπορεις να με ενημερωσεις σε παρακαλω για την διαδικασια ?

ναι εσεις καλα θα κανατε και πηρατε τις βιταμινες. θα σας βοηθησουν αρκετα οι profertil . επισης παρε του και βασιλικο πολτο . λενε οτι βοηθαει.

Ο ουρολογος μας ειπε οτι αμα φτασουμε τα 16 εκατομμύρια θα είμαστε οκ! Κινητικότητα ποσο έχετε ;;; εμεις 60 τις εκατο συνολικα αλλα μονο το 30 τις εκατο κινητέ αρκετα το αλλο 30 κουναει μονο την ουρα χαχαχααα! Ευτυχώς που οτι χρειαστεί να κανει η να παρει φαρμακα τα παιρνει με δυσκολια αλλα τα παίρνει. .. Λες να παρω και βασιλικο πολτό σε χαπι;;; δεν θα τα πίνει ειπαμε πινει χαπια αλλα οχι τοσο!εκτος αν παρω φρεσκο βασιλικο πολτο και το ριχνω στο χυμο τ...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ada32 είπε:

θα τον βαλω να κανει ενα σπερμοδιαγραμμα αυτη την βδομαδα να δουμε που βρισκομαστε ..να σας πω δεν εχω να χασω και πολλα , δοκιμαζοντας .. ( 200 ευρω θα μας φυγουν!!) οποτε το εχω παρει αποφαση οτι θα το κανω 

 

Μακαρι να εισαι ! εμενα στην βιοχημικη  το στηθος μου δεν αγγιζοταν .. ενω πριν την περιοδο παντα με ποναει . σε αυτον τον κυκλο με ετσουζε το στηθος μου πολυ και με ξεγελασε , νομιζα ισως και να ημουν κ ομως δεν ειμαι .. θελω να σου οτι καμια  μπορει να μην εχουμε συμπτωματα και να ειμαστε  και αλλες φορες να εχουμε πολλα και να μην ειμαστε!!!!

Καλημερα κοριτσι ! το εκανες το τεστακι?

Μακάρι!Θα σας ενημερώσω!

πρίν από 48 λεπτά , ada32 είπε:

Αυτο ακριβως σκεφτομαι ! δινω τοσα λεφτα απο δω και απο κει .. και τις βιταμινες να παρω  οντως δεν θα τις πινει , ειμαι σιγουρη..! εδω με το ζορι πινει το ντεπον το αναβραζον ...ειμαι κ ατυχη σε αυτον τον κυκλο, γτ πεφτει 30-31/12 η ωορηξια μου .. :( κ μαλλον θα παω για ιανουαριο ..

ναι αν εχεις ολα αυτα   μαλλον εισαι!!! οι καουρες ειναι σιγουρο συμπτωμα...

Μακάρι!!!

πρίν από 25 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου και απο μενα ,χαθηκα μερικες μερες και εχετε γραψει απειρα ,μπορεσα και διαβασα ομως τα πιο hot νεακια σας . Καλη επιτυχια στη @ntemiiiiii  να εχεις μια τεραστια χοριακη ευχομαι και καλη επιτυχια και στις υπολοιπες που περιμενουν τα ευχαριστα ..Αντε να ανεβαινει μια μια στο πανω πινακακι :)

Αμήν!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μάντη είπε:

Ο ουρολογος μας ειπε οτι αμα φτασουμε τα 16 εκατομμύρια θα είμαστε οκ! Κινητικότητα ποσο έχετε ;;; εμεις 60 τις εκατο συνολικα αλλα μονο το 30 τις εκατο κινητέ αρκετα το αλλο 30 κουναει μονο την ουρα χαχαχααα! Ευτυχώς που οτι χρειαστεί να κανει η να παρει φαρμακα τα παιρνει με δυσκολια αλλα τα παίρνει. .. Λες να παρω και βασιλικο πολτό σε χαπι;;; δεν θα τα πίνει ειπαμε πινει χαπια αλλα οχι τοσο!εκτος αν παρω φρεσκο βασιλικο πολτο και το ριχνω στο χυμο τ...

κινητα μονο το 30% , ακινητα το 70% . οχι σε χαπι, κανονικο ! εμενα ο δικος μου τρωει αρκετο μελι  αυτο το διαστημα ..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ada32 είπε:

κινητα μονο το 30% , ακινητα το 70% . οχι σε χαπι, κανονικο ! εμενα ο δικος μου τρωει αρκετο μελι  αυτο το διαστημα ..

Μελι με καρυδια τρώει και ο δικος μου χαχαχααα βρε τι πάθαμε δυναμωτικά θα τους ταΐζουμε ! Εμας δεν εγραφε ακινητα αλλα λογικα το αλλο 40 % θα ειναι ακίνητα ! Εσεις κάνατε και υπέρηχο για να δειτε απο που προέρχεται η χαμηλη κινητικότητα ;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...