Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Nana10 είπε:

      Στο Ελενα. Απογοητεύτηκα με τα ιδιωτικά να σου πω την αλήθεια 

      Είναι μεγάλη υπόθεση να βρεις ανθρώπους που να εμπιστεύεσαι και να νιώθεις ασφαλής. Και σαφώς είναι και πολύ δύσκολο να το πετύχουμε αυτό με την πρώτη. Εγώ να φανταστείς από το 2018 που είχα μια φυσικη σύλληψη αλλά κατέληξε σε παλίνδρομη μέχρι τώρα έχω αλλάξει 5 γυναικολόγους. 

      13 ώρες πρίν, froufrou80 είπε:

      Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

      Κοιτα η κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική. Και καλώς η κακώς νομίζω δεν μπορούμε να τα ελέγξουμε όλα όλα πριν από μια εμβρυομεταφορα. Εγώ προσωπικά πριν την 1η εμβρυομεταφορά δεν είχα ελέγξει κάτι ειδικό. Μετά την αποτυχία είχαμε κάνει για το μικροβιωμα και είδαμε ότι τα καλά μικρόβια που θέλουμε να έχουμε στην μήτρα (τους γαλακτοβακιλλους) ηταν  πολύ χαμηλά οπότε ξεκίνησα αγωγή πριν προχωρήσουμε στην 2η προσπάθεια. Αλλα και πάλι σου λέω ότι η κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική και ο γιατρος σου ξέρει καλύτερα τι χρειάζεσαι εσύ. Εγώ στη θέση σου θα την έκανα και ότι είναι να γίνει θα γίνει. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αμαννν και εγω ακριβός τα ιδια ειχα...ειχα 3 μέρες καθυστέρηση αχνο τεστ και χοριακη 19 και καφε σχεδον σε ολο τον κυκλο χαχαχα και εμένα μετα απο τις 4 μερες καθυστέρησης μου ηρθε περίοδο..εννοώ μετα τον αλλο μηνα αν σου ηρθε κανονικά γιατι εμενα που μ εδωσε ο γιατρός τα χαπια για να.μ έρθει περιοδο γρήγορα και ακομα δεν εχει έρθει η συχαμενη αυριο παω για χοριακη παλυ!!!! Αντε ρς δητρουλα να το.πετύχουμε αυτη τη φορα κανε την αρχη εσυ αυριοοοο!!!!

άργησε φυσικά στον επόμενο κύκλο...ήρθε στις 34 μέρες!όμως επειδή εγώ έχω από 29-35 κύκλο ήταν μέσα στα πλαίσια τα φυσιολογικά μου..εγώ όμως όταν ηρθε η περίοδος ξαναέκανα χοριακή και ήταν μηδενική οπότε δεν έκανα τίποτα..και προφανώς αν δεν το είχα καταλάβει θαλεγα απλά άργησε η περίοδος λίγο δεν θα έδινα σημασία

τώρα εσενα δεν μηδενίστηκε προφανώς επειδή δεν ήρθε περίοδος!Εύχομαι να έρθει γρήγορα να τελειώνεις!!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , ntemiiiiii είπε:

άργησε φυσικά στον επόμενο κύκλο...ήρθε στις 34 μέρες!όμως επειδή εγώ έχω από 29-35 κύκλο ήταν μέσα στα πλαίσια τα φυσιολογικά μου..εγώ όμως όταν ηρθε η περίοδος ξαναέκανα χοριακή και ήταν μηδενική οπότε δεν έκανα τίποτα..και προφανώς αν δεν το είχα καταλάβει θαλεγα απλά άργησε η περίοδος λίγο δεν θα έδινα σημασία

τώρα εσενα δεν μηδενίστηκε προφανώς επειδή δεν ήρθε περίοδος!Εύχομαι να έρθει γρήγορα να τελειώνεις!!!!

Σε ευχαριστώ!!! Οχι μου ειχε ερθει περιοδος ειχα 4 μέρες καθυστέρηση την 4 το απόγευμα μου ηρθε και περιοδος που τα καφε συνεχίζονται μεχρη και σημερα σε κάποια σκουπισματα! Απλα περιμενω την επομενη περίοδο! Ελπίζω αυριο.να.παρω ενα.ωραιο 0 χαχαχαχαχα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! 

@Vila ειναι και οι ορμόνες φυσικά αλλα αυτή την φορά τριγυρνούσαν κι αλλα στο μυαλό μου και έπεσα πολυ. Δεν πειράζει που δεν ξέρεις πουε θα ερθει βάλε όριο τον μεγαλύτερο κύκλο σου!!περιμενω ευχάριστα νεα να χαρώ γιατι η αλήθεια ειναι οτι εμείς που ειμαστε λιγο πιο πριν εδω έχουμε κολλήσει κάπως στο κάτω πίνακακι.

@alina80 καλημέρα! Ευχαριστω πολυ ρε αλίνακι ονειρεύομαι την μέρα που θα ερθει το θετικό τεςτ αλλα αρχίζει και ξεθωριάζει σιγα σιγα αυτο το όνειρο.δεν θελω να το αφήσω όμως θα το παλέψω πολυ αλλα με πήρε απο κάτω βασικά κουράστηκα να προσπαθώ χωρίς αποτέλεσμα.μαλλον πρεπει να προσπαθούμε χωρίς να περιμένουμε τιποτα.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Ένα τρίμηνο τις πήραμε μονο. Μετά δεν ήθελε ο άντρας μου άλλο, γιατι τον ενοχλούσαν στο νεφρό του, που έχει μια ευαισθησία. Και εφόσον θέμα με το σπέρμα δεν υπήρχε, το αφήσαμε. Δεν πήρα ούτε εγώ αλλες. Στις γυναίκες δεν μπορεί εύκολα να φανεί η επίδραση τους αν υπάρχει. Πάντως εκείνο το τρίμηνο τα μαλλιά μου μακραιναν σαν τρελά και η βαφή έπιανε με δυσκολία. 

Ε τότε να τα τ πάρω και εγώ . διπλο όφελος!! Θα  μακρυνουν και τα μαλλιά μου!!

11 ώρες πρίν, Antila είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Προσπαθησα να διαβασω ολες τις σελιδες αλλα ισως καπου χαθηκα! Λυπαμαι για τα κοριτσια μας που δεν ετυχε αυτον το μηνα, ευχομαι ο επομενος να ειναι πολυ πολυ τυχερος! Συγχαρητηρια και στις νεες εγκυουλες με τις αυξημενες χοριακες, πολυ χαρηκα, ολα θα πανε καλα και θα φερετε γουρι και στα αλλα κοριτσια να ανεβουν πανω! Ο μηνας δεν τελειωσε ακομη :)

@modena μου εσυ δε ρωτησες ποτε ακουμε καρδουλα; Εξαρταται κι απο το αν εχεις μικρο ή μεγαλο κυκλο! Πχ εμεις ακουσαμε οταν ημουν 5+3 ή 5+4 περιπου με βαση την ΤΕΡ, αλλα ο υπερηχος εβγαλε το εμβρυο 6+1 και ακουστηκε η καρδουλα. Ομως ειχα κυκλο 23 ημερων! Δηλαδη εκανα ωορρηξια μεταξυ 9-10ης μερας, πολυ νωρις. Αν μια κοπελα εχει πιο μεγαλο κυκλο ειναι λογικο να ακουσει λιγο πιο μετα καρδουλα, οποτε μην βαλεις στο μυαλο σου οτι υπαρχει καποιο συγκεκριμενο χρονικο σημειο και αγχωθεις! Στον πρωτο υπερηχο θα ξεκαθαρισει πολυ το τοπιο κ θα σου πει ο γιατρος ποτε περιπου να πας για να ακουσετε :) . Παντως η χοριακη σου ειναι πολυ μεγαλη κ λογικα θα ακουσετε νωρις! Εγω φαντασου ειχα 892 την 4η μερα καθυστερησης. Με το καλο!!!

Πριν λιγο ημουν σε παρτυ, φυσικα εφυγα σε λιγοτερο απο μια ωρα γιατι η καπνα μου εφερε ναυτια αλλα και η υπνηλια παει συννεφο! Ομως προλαβα και συζητησα με εναν παλιο φιλο του αντρα μου, εχουν περασει 3 χρονια απο την τελευταια φορα! Λοιπον η ιστορια του ειναι πολυ ελπιδοφορα.. Μετα απο χρονια ακαρπων προσπαθειων και εξωσωματικες που δεν προχωρησαν, εμεινε φυσιολογικα η γυναικα του εγκυος στα 42 και εχουν ενα υπεροχο κοριτσακι! Ειχε ομως σοβαρα θεματα με τον κυκλο της. Ενιωσα στ' αληθεια οτι ολα μπορουν να γινουν. Ακομη περισσοτερο εδω, που εχουμε νεα κοριτσια και ελαχιστα προβληματα, που αν υπαρχουν, λυνονται! Θετικη σκεψη, τα μωρακια θα διαλεξουν την καθεμια οταν ειναι η ωρα, αλλα ΘΑ γινει και θα γινει συντομα! Ειναι γουρλιδικο το τοπικ, το εχω ξαναπει :wub:

 

Καλημερα!κ εγω ξερω  μια παρομοια ιστορια! Μετα απο πολλα χρονια προσπαθειων κ πολλα εξοδα ,απεκτησαν κοριτσακι μονοι τους!!! Αλλα η κοπελα μπορει να ειχε 2 φορεςτο χρονο περιοδο.. Κ εμεινε εγκυος στα 41 μετα τον θανατο του μπαμπσ της..αλλα αυτοι ειχαν αποδεχτει οτι δεν θα κανουν παιδι κ ομως τους ηρθε απο το πουθενα!# 

Παιρνω θαρρος καμια φορα απο αυτην την κοπελα γτ περασε τοσα πολλα.

Καλημέρα κορίτσια !εγώ αδιαθετησα  στην ώρα μου!!κ δεν ξέρω τ θα κάνω στον επιμενο κύκλο. Θέλω  να κάνω σπερματεγχυση κ να ξεμπερδεβω..γτ βαρέθηκα έτσι

Καλημέρα κορίτσια !εγώ αδιαθετησα  στην ώρα μου!!κ δεν ξέρω τ θα κάνω στον επιμενο κύκλο. Θέλω  να κάνω σπερματεγχυση κ να ξεμπερδευω..γτ βαρέθηκα έτσι

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! !!! Όμορφη Κυριακή να έχουμε! ! 

@ntemiiiiiiμου νομίζω ότι το καλύτερο κ πιο αξιόπιστο είναι το clear blue.  Λέει ότι δείχνει και 4 μέρες πριν την καθυστέρηση άρα είναι αρκετά ευαίσθητο.  Εμένα έδειξε τη μέρα που περίμενα με απογευματινα κιόλας.  Για τα άλλα έχω ακούσει ότι βγάζουν πολλά ψευδή αποτελέσματα.

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 26 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πάω για δουλειά. Θα τα πούμε το βράδυ. Να προσέχετε τον εαυτό σας και να κάνετε καλές σκέψεις. Σας φιλώ..♡

Καλή δουλειά!!!

πρίν από 18 λεπτά , caramel_83 είπε:

κοριτσαρες καλημεραα τι κανετε? εγω εχω ξυπνησει πολυ χαλια, ποναει το κεφαλι μου απστευτα:-(

Ουπς καμιά ιωσουλα;

Κορίτσια μου πάρτε τα πάνω σας! ειμαι σε εκδήλωση συλλόγου γυναικών με νεοπλασία!Έχουν τόσο χιούμορ και τόση δύναμη!!! υγεία κορίτσια!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Ε τότε να τα τ πάρω και εγώ . διπλο όφελος!! Θα  μακρυνουν και τα μαλλιά μου!!

Καλημερα!κ εγω ξερω  μια παρομοια ιστορια! Μετα απο πολλα χρονια προσπαθειων κ πολλα εξοδα ,απεκτησαν κοριτσακι μονοι τους!!! Αλλα η κοπελα μπορει να ειχε 2 φορεςτο χρονο περιοδο.. Κ εμεινε εγκυος στα 41 μετα τον θανατο του μπαμπσ της..αλλα αυτοι ειχαν αποδεχτει οτι δεν θα κανουν παιδι κ ομως τους ηρθε απο το πουθενα!# 

Παιρνω θαρρος καμια φορα απο αυτην την κοπελα γτ περασε τοσα πολλα.

Καλημέρα κορίτσια !εγώ αδιαθετησα  στην ώρα μου!!κ δεν ξέρω τ θα κάνω στον επιμενο κύκλο. Θέλω  να κάνω σπερματεγχυση κ να ξεμπερδεβω..γτ βαρέθηκα έτσι

Καλημέρα κορίτσια !εγώ αδιαθετησα  στην ώρα μου!!κ δεν ξέρω τ θα κάνω στον επιμενο κύκλο. Θέλω  να κάνω σπερματεγχυση κ να ξεμπερδευω..γτ βαρέθηκα έτσι

Α την αφιλοτιμη, στην ώρα της ε; Σπερματεγχυση γιατί να κάνεις βρε κορίτσι; Ο γιατρός τι σου λέει; Έχετε κάποιο θεματάκι; Προσωπικά ειδικά με την σπερματεγχυση είναι κάπως επιφυλακτική. Από τα λίγα που ξέρω δεν καταλαβαίνω πως αυξάνονται και αν αυξάνονται οι πιθανότητες. 

Κορίτσια μην το βάζετε κάτω. Είναι λογική και η κούραση και η απογοήτευση. Η ζωή είναι όμως μαραθώνιος, όχι κούρσα ταχύτητας. Και τίποτα δεν χαρίζεται. Τα περισσότερα θέλω μας απαιτούν προσπάθεια, κόπο, επιμονή. Πέφτουμε, σηκωνόμαστε και προχωράμε και πάλι από την αρχή. Είμαι σίγουρη ότι όλες εδώ μέσα έχουμε περάσει πολύ μεγαλύτερα ζόρια. Και συνεχίζουμε. Και είμαι σίγουρη ότι οι περισσότερες για ότι έχουμε αυτή τη στιγμή το έχουμε παλέψει πολύ για να το κατακτήσουμε. Και συνεχίζουμε να παλεύουμε. Αυτό είναι η ζωή. Οκ, υπάρχουν άνθρωποι που είναι πιο τυχεροί -αν και αυτό δεν είναι σίγουρο. Υπάρχουν όμως και πολλοί άλλοι που δεν είναι. Το παλεύουμε όμως. Και η απογοήτευση μέσα στο παιχνίδι είναι. Και μην ξεχνάτε ότι ο μόνος σίγουρα χαμένος αγώνας είναι αυτός που δεν δίνεται. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!! @ntemiiiiii το clearblue παρε αλλα μην το κανεις πριν την τριτη τεταρτη!! @Ungry girl αν δεν πεσει η χοριακη κατω απο 10 περιοδος δεν ερχετε με τιποτα. αν δεν εχει καθοδικη πορεια η χοριακη πρεπει να σου δωσει χαπια για να καθαρισεις οχι χαπια για να σου ερθει περιοδος εχει διαφορα. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

γεια σας κοριτσια!!!! @ntemiiiiii το clearblue παρε αλλα μην το κανεις πριν την τριτη τεταρτη!! @Ungry girl αν δεν πεσει η χοριακη κατω απο 10 περιοδος δεν ερχετε με τιποτα. αν δεν εχει καθοδικη πορεια η χοριακη πρεπει να σου δωσει χαπια για να καθαρισεις οχι χαπια για να σου ερθει περιοδος εχει διαφορα. 

 

 

 

Κι αν δεν έρθει λέω εγώ μήπως να πάω μια και καλή Παρασκευή χοριακη;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Ε τότε να τα τ πάρω και εγώ . διπλο όφελος!! Θα  μακρυνουν και τα μαλλιά μου!!

Καλημερα!κ εγω ξερω  μια παρομοια ιστορια! Μετα απο πολλα χρονια προσπαθειων κ πολλα εξοδα ,απεκτησαν κοριτσακι μονοι τους!!! Αλλα η κοπελα μπορει να ειχε 2 φορεςτο χρονο περιοδο.. Κ εμεινε εγκυος στα 41 μετα τον θανατο του μπαμπσ της..αλλα αυτοι ειχαν αποδεχτει οτι δεν θα κανουν παιδι κ ομως τους ηρθε απο το πουθενα!# 

Παιρνω θαρρος καμια φορα απο αυτην την κοπελα γτ περασε τοσα πολλα.

Καλημέρα κορίτσια !εγώ αδιαθετησα  στην ώρα μου!!κ δεν ξέρω τ θα κάνω στον επιμενο κύκλο. Θέλω  να κάνω σπερματεγχυση κ να ξεμπερδεβω..γτ βαρέθηκα έτσι

Καλημέρα κορίτσια !εγώ αδιαθετησα  στην ώρα μου!!κ δεν ξέρω τ θα κάνω στον επιμενο κύκλο. Θέλω  να κάνω σπερματεγχυση κ να ξεμπερδευω..γτ βαρέθηκα έτσι

κοριτσι τι να πω καταλαβαινω οτι εχετε κουραστει κ με το θεματακι στο σπερμα ειναι καπως δυσκολα... αν υπαρχει καλη κινητικοτητα στο σπερμα να το δοκιμασετε αλλιως οχι. αν θυμαμαι καλα εχετε καλη κινητικοτιτα αλλα οχι πολυ μεγαλη ποσοτητα??  

πρίν από 4 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Κι αν δεν έρθει λέω εγώ μήπως να πάω μια και καλή Παρασκευή χοριακη;

χα χα μαλλον θα σκασεις μεχρι την παρασκευη σε βλεπω να σε τρωει!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

 

Καλημέρα!!είναι πιο έγκυρο το clearblue; και ποιο απόλα;

 

μακάρι τι να πω!μια φίλη μου μου είπε να έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου ότι μπορεί και ναχω κρυώσει!τι να πω κι άλλες φορές θαχω κρυώσει αλλά τετοια υγρά μύξα κίτρινα δεν έχω ξαναδεί!

@Dimitr@17 συνονόματη καλημέρα!Αν προλάβω σήμερα στα κλεφτά να πάρω ένα τεστ θα το κάνω αύριο διαφορετικά απο Τρίτη!Δε θέλω να βάλω και τον άντρα μου στην διαδικασία αν τελικά δεν είμαι ή αν δεν προχωρήσει!Το καλύετρο βέβαια θαναι να περιμένω μέχρι και 21 του μήνα ναχω εξαντλήσει και 35ρι κύκλο και να κάνω μια χοριακή στις 22 γιατι μετά κλέινουν τα πάντα!Θα δω όπως μου βγει!

Ναι κανε να δουμε το αποτελεσμα το εχω αγωνια...εγω παντως που ειναο να αδιαθετησω αυριο κανονικα δεν νιωθω κανενα πονο...

2 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! !!! Όμορφη Κυριακή να έχουμε! ! 

@ntemiiiiiiμου νομίζω ότι το καλύτερο κ πιο αξιόπιστο είναι το clear blue.  Λέει ότι δείχνει και 4 μέρες πριν την καθυστέρηση άρα είναι αρκετά ευαίσθητο.  Εμένα έδειξε τη μέρα που περίμενα με απογευματινα κιόλας.  Για τα άλλα έχω ακούσει ότι βγάζουν πολλά ψευδή αποτελέσματα.

Και εγω clearblue παιρνω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , linaa είπε:

κοριτσι τι να πω καταλαβαινω οτι εχετε κουραστει κ με το θεματακι στο σπερμα ειναι καπως δυσκολα... αν υπαρχει καλη κινητικοτητα στο σπερμα να το δοκιμασετε αλλιως οχι. αν θυμαμαι καλα εχετε καλη κινητικοτιτα αλλα οχι πολυ μεγαλη ποσοτητα??  

χα χα μαλλον θα σκασεις μεχρι την παρασκευη σε βλεπω να σε τρωει!!!

Λες;;για να δούμε...

πρίν από 12 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι κανε να δουμε το αποτελεσμα το εχω αγωνια...εγω παντως που ειναο να αδιαθετησω αυριο κανονικα δεν νιωθω κανενα πονο...

Και εγω clearblue παιρνω...

Ποιο clearblue;; αυτά τα digital κυκλοφορούν στα φαρμακεία;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , alina80 είπε:

Α την αφιλοτιμη, στην ώρα της ε; Σπερματεγχυση γιατί να κάνεις βρε κορίτσι; Ο γιατρός τι σου λέει; Έχετε κάποιο θεματάκι; Προσωπικά ειδικά με την σπερματεγχυση είναι κάπως επιφυλακτική. Από τα λίγα που ξέρω δεν καταλαβαίνω πως αυξάνονται και αν αυξάνονται οι πιθανότητες. 

Κορίτσια μην το βάζετε κάτω. Είναι λογική και η κούραση και η απογοήτευση. Η ζωή είναι όμως μαραθώνιος, όχι κούρσα ταχύτητας. Και τίποτα δεν χαρίζεται. Τα περισσότερα θέλω μας απαιτούν προσπάθεια, κόπο, επιμονή. Πέφτουμε, σηκωνόμαστε και προχωράμε και πάλι από την αρχή. Είμαι σίγουρη ότι όλες εδώ μέσα έχουμε περάσει πολύ μεγαλύτερα ζόρια. Και συνεχίζουμε. Και είμαι σίγουρη ότι οι περισσότερες για ότι έχουμε αυτή τη στιγμή το έχουμε παλέψει πολύ για να το κατακτήσουμε. Και συνεχίζουμε να παλεύουμε. Αυτό είναι η ζωή. Οκ, υπάρχουν άνθρωποι που είναι πιο τυχεροί -αν και αυτό δεν είναι σίγουρο. Υπάρχουν όμως και πολλοί άλλοι που δεν είναι. Το παλεύουμε όμως. Και η απογοήτευση μέσα στο παιχνίδι είναι. Και μην ξεχνάτε ότι ο μόνος σίγουρα χαμένος αγώνας είναι αυτός που δεν δίνεται. 

Έχουμε θέμα με την κινητικότητα Εμείς . στο σύνολο Έχουμε 30% κ ο άντρας μου δεν παίρνει βιταμίνες... Όποτε Καλύτερα με σπερματεγχυση να τελειωνω..γτ λένε ότι βελτιώνεται λόγο η κινητικότητα μετα απο Επεξεργασία. Σε φυσικό κύκλο λέω να κάνω ,να μην πάρω χάπια Δηλαδή για  διεργεση ωοθηκων . ο αριθμός σπερματοζωάριων είναι καλός Απλα με την σπερματεγχυση διευκολύνουμε τα σπερματοζωαρια γτ δεν χρειάζεται να περάσουν κ από τον τράχηλο.. Κ  Επειδή δεν βλέπω προκοπή με Φυσικο τροπο να κάνουμε κάτι,λέω να το δοκιμάσουμε...


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...