Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Nana10 είπε:

      Στο Ελενα. Απογοητεύτηκα με τα ιδιωτικά να σου πω την αλήθεια 

      Είναι μεγάλη υπόθεση να βρεις ανθρώπους που να εμπιστεύεσαι και να νιώθεις ασφαλής. Και σαφώς είναι και πολύ δύσκολο να το πετύχουμε αυτό με την πρώτη. Εγώ να φανταστείς από το 2018 που είχα μια φυσικη σύλληψη αλλά κατέληξε σε παλίνδρομη μέχρι τώρα έχω αλλάξει 5 γυναικολόγους. 

      13 ώρες πρίν, froufrou80 είπε:

      Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

      Κοιτα η κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική. Και καλώς η κακώς νομίζω δεν μπορούμε να τα ελέγξουμε όλα όλα πριν από μια εμβρυομεταφορα. Εγώ προσωπικά πριν την 1η εμβρυομεταφορά δεν είχα ελέγξει κάτι ειδικό. Μετά την αποτυχία είχαμε κάνει για το μικροβιωμα και είδαμε ότι τα καλά μικρόβια που θέλουμε να έχουμε στην μήτρα (τους γαλακτοβακιλλους) ηταν  πολύ χαμηλά οπότε ξεκίνησα αγωγή πριν προχωρήσουμε στην 2η προσπάθεια. Αλλα και πάλι σου λέω ότι η κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική και ο γιατρος σου ξέρει καλύτερα τι χρειάζεσαι εσύ. Εγώ στη θέση σου θα την έκανα και ότι είναι να γίνει θα γίνει. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , xristina55 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα ,σας διαβαζω αρκετες μερες κ χαιρομαι πολυ για ολες τις κοπελες με θετικα αποτελεσματα κ ευχομαι αλλα τοσα μεσα στις γιορτες!συμμεριζομαι κ εγω την αγωνια σας απολυτα... η ιστορια μου ειναι αρκετα γνωστη ,εχω 5 αποτυχημενες εγκυμοσυνες στο ιστορικο μου αλλα σε καμια δεν καταφεραμε να συλλαβουμε ανθρωπο ,με τον αντρα μου εχουμε την ταση να δημιουργουμε νεα ειδη :-)

Αυτο το μηνα υποτιθεται θα ξεκινουσαμε προσπαθειες για το αλιεν 6 (συγνωμη που το διακωμωδω αλλα ειναι ο μονος τροπος για να μη με παρει απο κατω)

Αλλα ο αντρας μου επαθε κοκομπλοκο κ δεν μπορουσε να λειτουργησει καθολου!για καλη μου τυχη ομως επειδη οταν εχω ωορηξια εχω απιστευτους πονους ,την 17η μερα που τους ενιωσα του ειπα οτι τελειωσαν οι γονιμες μπας κ ηρεμησει κ ειχαμε μια κ μοναδικη επαφη...ειμαι κ εγω σε αναμονη λοιπον κ εχω ξεκινησει κορτιζονη εδω κ 1 εβδομαδα λογω ιστορικου κ οτι ειναι να γινει θα γινει..

Συγνωμη που εισεβαλα ετσι στην παρεα σας αλλα νιωθουμε οτι εχουμε πολλα κοινα κ θα ηθελα να μοιραστω κ γω μαζι σας τις σκεψεις μας

Καλη επιτυχια σε ολες κ ευχομαι να κλεισει η χρονια με τον καλυτερο τροπο!

μακαρι αυτη η επαφη να ειναι και η καλη!!! 

ευχομαι η επομενη εγκυμοσυνη να σου παραμονευει ενα μωρακι που θα το κρατησεις στην αγκαλια σου μετα απο 9 μηνες! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , modena είπε:

@Nati85 Δεν έχει τελειώσει κατι ακόμη. Εγώ μέχρι την Δευτέρα ήμουν πολύ πρησμενη σε κοιλιά κ στήθος κ την Τρίτη ειχα ξεφουσκώσει, γι'αυτό σας είχα γράψει ότι μάλλον το πάω για περίοδο. Τελικά η καθεμία μας είναι διαφορετική στα συμπτώματα. Δεν υπάρχει κανόνας. Μην το προδικάζεις, δεν σου έχει έρθει ακόμη.

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Εμένα ο δικός μου έχει λυσσαξει να το πούμε στους κοντινούς με το που θα μπει η νέα χρονιά. Πως θα περάσω της γιορτές χωρίς να πιω δεν ξέρω. Κάθε φορά πινουμε παρεούλα κρασιά. Θα το καταλάβει είμαι σίγουρη. 

Μίλησα με τον γιατρό κ μου είπε να μην κάνω επαναληπτική χοριακη από δευτέρα κ να πάω τέλος της εβδομάδας αυτής να κάνουμε υπερηχο!!

Με το καλό! Μόλις φύγει το άγχος θα γίνουν όλα! Σας το ευχομαι ολόψυχα!!

Ευχαριστω γλυκιά μου θα έρθει όμως η άτιμη.μακαρι να μην ερχόταν!!! 

πρίν από 12 λεπτά , xristina55 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα ,σας διαβαζω αρκετες μερες κ χαιρομαι πολυ για ολες τις κοπελες με θετικα αποτελεσματα κ ευχομαι αλλα τοσα μεσα στις γιορτες!συμμεριζομαι κ εγω την αγωνια σας απολυτα... η ιστορια μου ειναι αρκετα γνωστη ,εχω 5 αποτυχημενες εγκυμοσυνες στο ιστορικο μου αλλα σε καμια δεν καταφεραμε να συλλαβουμε ανθρωπο ,με τον αντρα μου εχουμε την ταση να δημιουργουμε νεα ειδη :-)

Αυτο το μηνα υποτιθεται θα ξεκινουσαμε προσπαθειες για το αλιεν 6 (συγνωμη που το διακωμωδω αλλα ειναι ο μονος τροπος για να μη με παρει απο κατω)

Αλλα ο αντρας μου επαθε κοκομπλοκο κ δεν μπορουσε να λειτουργησει καθολου!για καλη μου τυχη ομως επειδη οταν εχω ωορηξια εχω απιστευτους πονους ,την 17η μερα που τους ενιωσα του ειπα οτι τελειωσαν οι γονιμες μπας κ ηρεμησει κ ειχαμε μια κ μοναδικη επαφη...ειμαι κ εγω σε αναμονη λοιπον κ εχω ξεκινησει κορτιζονη εδω κ 1 εβδομαδα λογω ιστορικου κ οτι ειναι να γινει θα γινει..

Συγνωμη που εισεβαλα ετσι στην παρεα σας αλλα νιωθουμε οτι εχουμε πολλα κοινα κ θα ηθελα να μοιραστω κ γω μαζι σας τις σκεψεις μας

Καλη επιτυχια σε ολες κ ευχομαι να κλεισει η χρονια με τον καλυτερο τροπο!

Ειλικρινα ευχομαι να είναι η τυχερή σας φορά.εισαι δυνατή και ειλικρινα είσαι χαρά ζωής που το αντιμετωπίζεις έτσι!!να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου!!!καλη επιτυχία 

  • Ευχαριστώ 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

@xristina55 καλωσήρθες και μακάρι να σου φέρουμε τύχη! Ποια ημερομηνία περιμένεις να αδιαθετησεις (ας μην έρθει αυτή τη φορά)? Για να σε βάλει η @caramel_83 στον πίνακα για εξτρα γούρι! Σε πολλές έχει πάει καλά ο μήνας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , modena είπε:

@Nati85 Δεν έχει τελειώσει κατι ακόμη. Εγώ μέχρι την Δευτέρα ήμουν πολύ πρησμενη σε κοιλιά κ στήθος κ την Τρίτη ειχα ξεφουσκώσει, γι'αυτό σας είχα γράψει ότι μάλλον το πάω για περίοδο. Τελικά η καθεμία μας είναι διαφορετική στα συμπτώματα. Δεν υπάρχει κανόνας. Μην το προδικάζεις, δεν σου έχει έρθει ακόμη.

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Εμένα ο δικός μου έχει λυσσαξει να το πούμε στους κοντινούς με το που θα μπει η νέα χρονιά. Πως θα περάσω της γιορτές χωρίς να πιω δεν ξέρω. Κάθε φορά πινουμε παρεούλα κρασιά. Θα το καταλάβει είμαι σίγουρη. 

Μίλησα με τον γιατρό κ μου είπε να μην κάνω επαναληπτική χοριακη από δευτέρα κ να πάω τέλος της εβδομάδας αυτής να κάνουμε υπερηχο!!

Με το καλό! Μόλις φύγει το άγχος θα γίνουν όλα! Σας το ευχομαι ολόψυχα!!

Θα σου κάνει υπέρηχο γιατί έχεις αυξημένη χοριακη? Εμένα δεν μου ανέφερε τίποτα για υπέρηχο. Κοίτα το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι για να το γλυτώσεις είναι να πεις ότι έχεις πονοκέφαλο και ότι έχεις πάρει χάπι. Η να πεις ότι πίνεις αντιβίωση και δεν κάνει να πιείς.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Δήμητρα1988 είπε:

κοριτσια ερωτηση! ( σας εχω πριξει με τα υγρα μου σορρυ αλλα πρωτη φορα μου συμβαινει και παραξενευομαι...)

σας εχω πει οτι 4 μερες εχω παρα πολλα υγρα ωορρηξιας και ειχα και σημερα το πρωι....

εχθες προσεξα οτι ειχα τοσο πολλα υγρα το πρωι μονο και ολη μερα μετα τπτ οποτε πιστευω και σημερα ετσι θα παει...υπαρχει περιπτωση αυτα τα υγρα να ειναι απο την επαφη??? συνηθως η επαφες μας ειναι το βραδυ και στα π[ρωτα πρωινα ουρα γινετε χαμος!!! σταζουν και κρεμονται (σορρυ κιολας) πααααρα πολλα. οποτε σκευτομαι μηπως ειναι τελικα απο την πιεση του κολπου και βγαινουν μεχρι το πρωι σιγα σιγα....λεω εγω τωρα μηπως....

εχθες εβαλα θερμομετρο και ειχα 37 επειδι γενικα πρακολουθω την θερμοκρασια μου τους τελευταιουσ 3 μηνες ειμαι σιγουρη οτι εγινε η ωορρηξια μου

Σε μένα ,αν το κάνουμε νύχτα ,το πρωί δεν στάζει κατι... Πολυ σπάνια αν Έχουμε κάνει σεξ 3-4 τα ξημερώματα  πχ κ σηκωθώ  9-10..Αλλά συνήθως τις μέρες της ωορηξιας δεν βγαίνει τίποτα εκτος αν σηκωθώ απο το κρεβάτι στο μισάωρο ξ κατευθείαν.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Nati85 είπε:

Harry styles sign of the times πολύ μου αρέσει αυτό το τραγούδι ακούστε το κάποια στιγμή αν θέλετε κορίτσια. Εδώ ακούω διαφορα τραγούδια στο ταμπλέτ και βασανίζομαι!!χαχα ας ζήσω λίγο απογοήτευση μου  να νιώσω καλυτερα μετά

Έλα κορίτσι μου. Κάνε υπομονή. Μην στεναχωριέσαι. Κάθε εμπόδιο για καλό. Στο λέω γιατί αυτό που μου συμβαίνει εμένα τώρα είναι το πρώτο καλό μετά από πολλές δυσκολίες και συνεχόμενες μικρό αναποδιές. Θα έρθει θα το δεις....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Έλα κορίτσι μου. Κάνε υπομονή. Μην στεναχωριέσαι. Κάθε εμπόδιο για καλό. Στο λέω γιατί αυτό που μου συμβαίνει εμένα τώρα είναι το πρώτο καλό μετά από πολλές δυσκολίες και συνεχόμενες μικρό αναποδιές. Θα έρθει θα το δεις....

Ευχαριστω πολύ!κανω υπομονη αλλά νιώθω και απογοήτευση καπως πρέπει να ξεσπάσω λίγο να νιώσω καλυτερα.ξερω δεν είναι τόσο σημαντικό αυτό που μου συμβαίνει υπάρχουν αλλά σημαντικότερα πράγματα υγεία πάνω απ όλα.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Θα σου κάνει υπέρηχο γιατί έχεις αυξημένη χοριακη? Εμένα δεν μου ανέφερε τίποτα για υπέρηχο. Κοίτα το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι για να το γλυτώσεις είναι να πεις ότι έχεις πονοκέφαλο και ότι έχεις πάρει χάπι. Η να πεις ότι πίνεις αντιβίωση και δεν κάνει να πιείς.

Μάλλον λόγω του ότι είναι ήδη αυξημένη. Στο messenger μιλήσαμε οπότε δεν ρώτησα παραπάνω. Θα τον ρωτήσω την Παρασκευή που θα πάω μάλλον. Μακάρι να φανεί κάτι μικρουλι! 

Στον πεθερό είπα χτες ότι πονάει το στομάχι μου κ καλύτερα να μην πιω. Μάλλον αντιβίωση θα πω τα Χριστούγεννα, καλά λες! 

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

@ada32 ???? Τι έγινε δεν πήρες ακομα τα αποτελέσματα?????

Έλα ντε! Πάρε τηλέφωνο! 2 η ώρα δεν είπε?

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !αρνητική Είναι η δική μου 0,7. Αλλά να σας πω λίγο ,το περίμενα... Δεν ενιωθα εγκυος.. @Nati85 μη στενοχωριέσαι,θα πάμε μαζί τον επόμενο μήνα..κ εγώ δεν Έχω αλλα τεστακια ωορηξιας κ δεν θα παραγγείλω. Τα βαριέμαι.. Θα προσπαθήσουμε έτσι κ βλέπουμε!

Να πω την αλήθεια μετά την χοριακη ,πήγα για ψώνια όποτε δεν στενοχωρήθηκα ιδιαίτερα για την τιμή :-D

 

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

@ada32 ???? Τι έγινε δεν πήρες ακομα τα αποτελέσματα?????

Τα πήρα κορίτσι μου ,αρνητική είναι 0,7

  • Λυπημένη/-ος 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Nati85 είπε:

Ευχαριστω πολύ!κανω υπομονη αλλά νιώθω και απογοήτευση καπως πρέπει να ξεσπάσω λίγο να νιώσω καλυτερα.ξερω δεν είναι τόσο σημαντικό αυτό που μου συμβαίνει υπάρχουν αλλά σημαντικότερα πράγματα υγεία πάνω απ όλα.

Καταλαβαινω την απογοητευση σου αλλα ειλικρινα πιστευω οτι συντομα θα μας πεις καλα νεα και εσυ... Καποιες πρεπει να κανουμε λιιιγο παραπανω υπομονη και θα μας συμβει που θα παει... εγω πηρα κουραγιο απο τα τοσα θετικα τεστ που διαβασα εδω και λεω τωρα ειναι η σειρα μας!!! 

Συγχαρητηρια στις νεες εγκυμονουσες και μακαρι να μας "κολλησετε" κ μας που δεν ειμαστε ακομη! 

Εγω κανω φουλ προσπαθεια αυτο το μηνα απο την 7η μερα εχω επαφες μερα παρα μερα και ελπιζω να τα εχω καταφερει.... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !αρνητική Είναι η δική μου 0,7. Αλλά να σας πω λίγο ,το περίμενα... Δεν ενιωθα εγκυος.. @Nati85 μη στενοχωριέσαι,θα πάμε μαζί τον επόμενο μήνα..κ εγώ δεν Έχω αλλα τεστακια ωορηξιας κ δεν θα παραγγείλω. Τα βαριέμαι.. Θα προσπαθήσουμε έτσι κ βλέπουμε!

Να πω την αλήθεια μετά την χοριακη ,πήγα για ψώνια όποτε δεν στενοχωρήθηκα ιδιαίτερα για την τιμή :-D

 

Τα πήρα κορίτσι μου ,αρνητική είναι 0,7

Τότε ας το απολαύσετε αυτό το μήνα οποτε εσείς το θέλετε, χωρίς να είστε με το τεστ ωορρηξίας στο χέρι. Ίσως τελικά αυτό να δουλέψει.

Τα ψώνια πάντα βοηθάνε η αλήθεια είναι.

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , xristina55 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα ,σας διαβαζω αρκετες μερες κ χαιρομαι πολυ για ολες τις κοπελες με θετικα αποτελεσματα κ ευχομαι αλλα τοσα μεσα στις γιορτες!συμμεριζομαι κ εγω την αγωνια σας απολυτα... η ιστορια μου ειναι αρκετα γνωστη ,εχω 5 αποτυχημενες εγκυμοσυνες στο ιστορικο μου αλλα σε καμια δεν καταφεραμε να συλλαβουμε ανθρωπο ,με τον αντρα μου εχουμε την ταση να δημιουργουμε νεα ειδη :-)

Αυτο το μηνα υποτιθεται θα ξεκινουσαμε προσπαθειες για το αλιεν 6 (συγνωμη που το διακωμωδω αλλα ειναι ο μονος τροπος για να μη με παρει απο κατω)

Αλλα ο αντρας μου επαθε κοκομπλοκο κ δεν μπορουσε να λειτουργησει καθολου!για καλη μου τυχη ομως επειδη οταν εχω ωορηξια εχω απιστευτους πονους ,την 17η μερα που τους ενιωσα του ειπα οτι τελειωσαν οι γονιμες μπας κ ηρεμησει κ ειχαμε μια κ μοναδικη επαφη...ειμαι κ εγω σε αναμονη λοιπον κ εχω ξεκινησει κορτιζονη εδω κ 1 εβδομαδα λογω ιστορικου κ οτι ειναι να γινει θα γινει..

Συγνωμη που εισεβαλα ετσι στην παρεα σας αλλα νιωθουμε οτι εχουμε πολλα κοινα κ θα ηθελα να μοιραστω κ γω μαζι σας τις σκεψεις μας

Καλη επιτυχια σε ολες κ ευχομαι να κλεισει η χρονια με τον καλυτερο τροπο!

Εύχομαι αυτή τη φορά να είναι!!

πρίν από 55 λεπτά , Nati85 είπε:

Πάντα έρχεται μετά από αυτά τα υγρά ξεπρηστηκε και το στήθος έπεσε και η θερμοκρασία.

Θα δούμε....

πρίν από 46 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

η επαφη γινετε το βραδυ και τα υγρα τα εχω το πρωι! ναι λογικα ειναι δικα μου γιατι του συντροφου φεγουν μετα την επαφη και γινονται νερακι  :-P  απλα ειναι η πρωτη φορα και ειναι πολλα γιαυτο παραξενευομαι!! ευχομαι να ειναι για καλο μονο! χαχαχαχαχα 

απο 29 μεχρι 34.... ναι μαλλον ειναι τα υγρα μετα την ωοορηξξια αλλα ξεχασαν να ασπρισουν! αχαχαχαχαχαχαχ 

κι εγώ κυκλο από 29-35 έχω!τι υγρά έχεις;

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !αρνητική Είναι η δική μου 0,7. Αλλά να σας πω λίγο ,το περίμενα... Δεν ενιωθα εγκυος.. @Nati85 μη στενοχωριέσαι,θα πάμε μαζί τον επόμενο μήνα..κ εγώ δεν Έχω αλλα τεστακια ωορηξιας κ δεν θα παραγγείλω. Τα βαριέμαι.. Θα προσπαθήσουμε έτσι κ βλέπουμε!

Να πω την αλήθεια μετά την χοριακη ,πήγα για ψώνια όποτε δεν στενοχωρήθηκα ιδιαίτερα για την τιμή :-D

 

Τα πήρα κορίτσι μου ,αρνητική είναι 0,7

Δεν πειράζει!Τον επόμενο μήνα με καλό!!!!Είχες υγρά εσύ νομίζω ε;πηχτά;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ada32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !αρνητική Είναι η δική μου 0,7. Αλλά να σας πω λίγο ,το περίμενα... Δεν ενιωθα εγκυος.. @Nati85 μη στενοχωριέσαι,θα πάμε μαζί τον επόμενο μήνα..κ εγώ δεν Έχω αλλα τεστακια ωορηξιας κ δεν θα παραγγείλω. Τα βαριέμαι.. Θα προσπαθήσουμε έτσι κ βλέπουμε!

Να πω την αλήθεια μετά την χοριακη ,πήγα για ψώνια όποτε δεν στενοχωρήθηκα ιδιαίτερα για την τιμή :-D

 

Τα πήρα κορίτσι μου ,αρνητική είναι 0,7

Κριμα αλλα δεν πειράζει παμε την επομενη εεε δύναμηκα!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μάντη είπε:

Μου εδωσε ο γιατρος μια καρτα με τον αριθμο της εταιρίας θα παρω να ρωτησω ποσο τις εχουν... 

Ναι θα ηθελα να μου πεις ποιι σαιτ... Εκαναν δουλεια στον αντρα σου;;; ποσες έπαιρνε τη μερα;;; μας εγραψε και ενα σωρό εξετασεις ο γιατρος... Έχετε κανει τριπλεχ οσχεου;;;; 

Εμείς δεν είχαμε θέμα με το σπέρμα. Βοηθητικά τις πήραμε. Δεν ξανακαναμε μετά σπερμοδιάγραμμα. Ο γιατρός μας είχε πει ότι βοηθούν πολύ το σπέρμα. Αλλά θέλει τουλάχιστον ένα τρίμηνο για να επιδράσουν. Είναι δύο την ημέρα, μετά το φαγητό. Θα σου στείλω π.μ. το site. Έκαναν καν δύο βδομάδες να έρθουν αλλά γλιτώσαμε 200 ευρώ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...