Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

22 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσι μου γλυκό δυο πράγματα θα σου πω να εχεις την υγεία σου και όλα τα καλά να σου έρθουν στην ζωή σου..... Σ'ευχαριστώ πολύ. 

Το απόγευμα θα με πάρει να μου πει για την χοριακη. Πρεπει να είναι πάνω από 70 μου είπε. Επίσης θα είναι η τελευταία φορά που θα πάω κιόλας. Και ο λόγος? Μου λέει έχεις πονακια αιματακι? Λέω πονακια έχω από την ωορρηξία και προχθές λίγα καφέ υγρά και λίγο ροζ και χθες πάλι λίγα καφέ υγρά και στο εσώρουχο μια σταγονιτσα καφέ. Και μου κάνει δεν είναι καλό αυτό. Ότι μπορεί να το αποβαλω. Εντάξει με έκανε κουρέλι. Μου είπε η μάνα μου να μην ξαναπάω. Θα πάω μόνο για να πάρω το χαρτί. Φεύγοντας πέρασα από την εκκλησία και άναψα ένα κεράκι... Γιατί εύχομαι και πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά για το μπιζελακι μου....

Μην ανγχωνεσαι κοριτσακι!!!  Λυπαμαι παρα πολυ που ανθρωποι μορφωμενοι σε ιαρτικους χωρους να μην ξερεουν πως να συμπερηφερθουν, ποια ειναι η αρμοδιοτητα τους, δεν εχουν ουτε ιερο ουτε όσιο. Να τους πεις φευγωντας οτι δεν εχουν κανενα δικαιωμα μιας και δεν ειναι καν στην αρμοδιοτητα τους να κανουν τους ανθρωπους να νιωθουν τοσο ασχημα χωρις να υπαρχει λογος, καλα δεν ντρεπονται ρε γμτ?? Συγνωμη κιολας αλλα πως το κανουν αυτο?? Να πηγαινω απο αυριο τις εξετασεις μου στον θηρωρο του νοσοκομειο, δεν μπορει, τοσα χρόνια στα νοσοκομεια, θα ξερει και αυτος να κανει μια γνωματευση!!

Μην ανγχωνεσαι κοριτσακι, όλα θα πανε καλα, απλα να εισαι ηρεμη, χαρουμενη και να μην κουραζεσαι. τα φιλια μου!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

5 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Πιθανόν εμένα η σύλληψη έγινε λίγο νωρίτερα. Αυτος είναι ο βασικός λόγος. Η επίμαχη επαφή ήταν την 11η μέρα.  Επίσης εγώ 1η χοριακη έκανα την 2η μέρα καθυστέρησης. Μην ανησυχείς.  Εφόσον διπλασιαζεται όλα είναι μια χαρά! !! :)

11η μέρα ωορρηξία;τι κύκλο έχεις;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα όμορφες. Ποια κάνει τεστακι σήμερα;

Τι θα κάνετε σκ;

9 μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα!

 

Αχχχχ πλησιάζουν!!!τι καλά!!!!

η @ada32 μας....περιμένουμε θετικό!!!!

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

11η μέρα ωορρηξία;τι κύκλο έχεις;

Είχα από 26 ως 29 μέρες.  Μπορεί να έγινε και την επόμενη η ωορηξια δεν ξέρω. .Πάντως για την επαφή είμαι σίγουρη ότι ήταν αυτή. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Τονι@ είπε:

Είχα από 26 ως 29 μέρες.  Μπορεί να έγινε και την επόμενη η ωορηξια δεν ξέρω. .Πάντως για την επαφή είμαι σίγουρη ότι ήταν αυτή. 

πώς είσαι σίγουρη;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ntemiiiiii είπε:

Καλημεεεερααααα φιλενάδες!!!!

@ada32 περιμένω θετικό!!!!

Να σας ρωτήσω κορίτσια...στο πρόγραμμα που έχω γραφει ότι σήμερα μειώνεται η προγεστερόνη στο αίμα...τι σημαίνει αυτό;

Α τώρα διάβασα και παρακάτω...η εμφύτευση λέει έχει γίνει..αν δεν έγινε... μειώνεται η προγεστερόνη στο αίμα..

Εγώ δεν είχα σημάδι εμφύτευσης..

Δεν είναι απαραίτητο ότι θα έχεις σημάδι εμφυτευσης.  Αλλά αν δεν έχει γίνει τότε η προγεστερονη πέφτει για να έρθει περίοδος. 

πρίν από 1 λεπτό , ntemiiiiii είπε:

πώς είσαι σίγουρη;

Ήταν η μοναδική εντός γονιμων.  Οι άλλες ήταν στο τέλος του κύκλου. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, modena είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Και όλες σας μια μια!!! Εύχομαι να συνεχίσει το σερί! 

Είναι πολύ περίεργη ιστορία γιατί δεν το προσπαθήσαμε πολύ λόγω φόρτου δουλειάς και των δύο. Είχαμε πιει λόγω εξόδου κ ημασταν στον κόσμο μας. Ο σύζυγος θεώρησε ότι δεν είμαι στις γόνιμες μέρες απο μόνος του κ είπε να αφήσει τον εαυτό του ελεύθερο. Γι'αυτό κ εγώ αμφεβαλλα τόσο, είπα δεν μπορεί με τη μία. Έκατσε κ είχα ωορρηξία την επαύριο γιατί είδα τα γνωστά διάφανα υγρά. 

Μπήκα σε υποψίες λόγω του ότι ποτέ δεν είχα ιδιαίτερες ενοχλήσεις πριν την περίοδο, σχεδόν ούτε κ κατά τη διάρκεια δεν είχα πόνους. Αυτή τη φορά είχα καθημερινά πονακια δεξιά κ αριστερά κ δυσπεψία με καούρες. Επίσης υγρά τίποτα εκτός χτες κ σήμερα που δεν καταλαβαίνω καν χρώμα μιας κ είναι τόσο αραιά που απλά βρέχεται το εσώρουχο.

 

Οπότε εσύ είσαι ο..."αστικός μύθος" που λέει ότι μερικά ζευγάρια πετυχαίνουν με την πρώτη ε; 

(αστειεύομαι) και πάλι συγχαρητήρια! Περιμένουμε τώρα τον υπέρηχο. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Τονι@ είπε:

Δεν είναι απαραίτητο ότι θα έχεις σημάδι εμφυτευσης.  Αλλά αν δεν έχει γίνει τότε η προγεστερονη πέφτει για να έρθει περίοδος. 

Ήταν η μοναδική εντός γονιμων.  Οι άλλες ήταν στο τέλος του κύκλου. 

θηρίο με τη μία έτσι!!μπράβο!!!!άρα λογικά έζησε και το σπέρμα!!!

ναι δεν ξέρω..στην κόρη μου είχα έντονο πονο και ροζ στο σκούπισμα και εκ των υστερων κατάλαβα ότι ήταν από την εμφύτευση!Μπορεί σε δεύτερη κύηση να μην υπάρχει σημάδι εμφύτευσης,,,είναι δουλεμένη η μήτρα!χαχααχα δεν έχω ιδέα!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ntemiiiiii είπε:

θηρίο με τη μία έτσι!!μπράβο!!!!άρα λογικά έζησε και το σπέρμα!!!

ναι δεν ξέρω..στην κόρη μου είχα έντονο πονο και ροζ στο σκούπισμα και εκ των υστερων κατάλαβα ότι ήταν από την εμφύτευση!Μπορεί σε δεύτερη κύηση να μην υπάρχει σημάδι εμφύτευσης,,,είναι δουλεμένη η μήτρα!χαχααχα δεν έχω ιδέα!!!

Κι εγώ αναρωτιέμαι αν την επόμενη φορά θα καταλαβαίνω και την παραμικρή αλλαγή όπως την πρώτη. .Έχω και την καισαρική και φοβάμαι ότι θα έχει γίνει ξένο σώμα ..


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Τονι@ είπε:

Κι εγώ αναρωτιέμαι αν την επόμενη φορά θα καταλαβαίνω και την παραμικρή αλλαγή όπως την πρώτη. .Έχω και την καισαρική και φοβάμαι ότι θα έχει γίνει ξένο σώμα ..

κάθε κύηση είναι διαφορετική,,,,οπότε δε ξέρουμε,,θα δείξει,,,


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

κάθε κύηση είναι διαφορετική,,,,οπότε δε ξέρουμε,,θα δείξει,,,

Ας έρθει με το καλό το σπορακι. ..εύχομαι για εσένα να έχει έρθει ήδη.  Πόσο είναι η κόρη σου?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...