Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Κοννυ είπε:

Πηρα δεν μου ειπε κατι τετοιο. Ευχαριστω. Ναι προχθες εκανα

Σε δυο βδομαδες περιπου για να εχει μεγαλωσειι

με το καλο κοριτσι!!!! ναι να εχει μεγαλωσει να ακουσετε κ καρδουλα!!! ολα τελεια!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2017 at 11:27 ΠΜ, caramel_83 είπε:

Παρεουλα καλημερα, τι κανετε? διαβασα τα νεακια ολα (γλωσσα δεν βαλατε μεσα τς τς τς) :P

@Ungry girl γλυκια μου σκεψου οτι εγκυος μενεις, αυτο ειναι το θετικο και ας εχεις ενδομητριωση ;) οποτε να σκεφτεσαι θετικα και να ξεκινησεις νεες προσπαθειες

@Elma86 ευχομαι ο επομενος να ειναι πιο τυχερος ;)  αν θες πες μας ημερομηνια αναμονης για να σε αλλαξω στο πινακακι

 

Εγω κοριτσια θα με βγαλω απο το πνακακι δεν υπαρχει λογος να ειμαι, θα με βαλω παλι αν εχουμε κανει καποια σωστη προσπαθεια ( μην γεμιζουμε και τον πινακα χωρις λογο)

Καλησπέρα σε ολα τα κοριτσια! Εγω αυτον τον μηνα ειπα να το παω πιο χαλαρά και απο του χρονου να αρχισω παλι με γιατρούς και εξετασεις. Ισως καμια σπερματέγχυση.. δεν ξερω θα δουμε. Αυτος ειναι και ο λόγος που δεν γράφω πολυ συχνά πλέον. Πέρασα κάπως ασχημα αυτο το δίμηνο. Η βασική σκέψη ηταν πως σε δυο μήνες θα ειμαι 32 και ακομα δεν θα εχω παιδακι. Τελος παντων. Ουτε υπέρηχος ουτε τεστ ουτε τιποτα. Περιμενω 29/12 τωρα


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοπελες μου εμενα μου ηρθε η περιοδος ! ειμαι πολυ στεναχωρημενη!! θα περασει !!

1 minute ago, ellilaw said:

κοπελες μου εμενα μου ηρθε η περιοδος ! ειμαι πολυ στεναχωρημενη!! θα περασει !!

@caramel_83 κοριτσι μου βαλε και εμενα 16/01 !

38 minutes ago, Κοννυ said:

Πηρα και τα αποτελεσματα απο την δευτερη χοριακη ειναι 92!!!!!

μπραβο κοριτσακι μου:mad:

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Vila είπε:

@Nati85 μου μην επιρρεαζεσαι.. εφ όσον δεν έχετε κάνει ακόμα το σπερμοδιαγραμμα  δεν υπήρχε λόγος να σου πει κάτι τέτοιο! Κι εγώ  έχω σκεφτεί αυτό το ενδεχόμενο αλλα δεν το έχω συζητήσει ακόμα με το γιατρό μου.. σπερματενχυση δεν προτείνεται όταν δεν είναι πολύ δυνατό το σπέρμα??

Μαζί πάμε Μαριλιακι! Κι εγώ γύρω στην πρωτοχρονιά υπολογίζω αναμονή.. πήρα τεστακια αυτό το μήνα αλλά άργησαν να έρθουν και τώρα δεν ξέρω αν έγινε ήδη η ωορρηξία.. αν δεν την εντόπισε τις επόμενες ημέρες μαλλον σημαίνει ότι έγινε..θα δείξει!

Καλές επαφές!! 

Καλά αποτελέσματα!!!!!

ελπίζουμε να ΜΉΝ έρθει Μαρθουλα!

@caramel_83 βάλε με στην αναμονή για πρωτοχρονιά και βλέπουμε..! 

Δεν έχω ιδέα ποτε προτείνεται να σου πω την αλήθεια θα τα μελετήσω και αυτό με τον καινούργιο χρόνο!αχ τι άλλο να κάνουμε πια!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Elma86 είπε:

Καλησπέρα σε ολα τα κοριτσια! Εγω αυτον τον μηνα ειπα να το παω πιο χαλαρά και απο του χρονου να αρχισω παλι με γιατρούς και εξετασεις. Ισως καμια σπερματέγχυση.. δεν ξερω θα δουμε. Αυτος ειναι και ο λόγος που δεν γράφω πολυ συχνά πλέον. Πέρασα κάπως ασχημα αυτο το δίμηνο. Η βασική σκέψη ηταν πως σε δυο μήνες θα ειμαι 32 και ακομα δεν θα εχω παιδακι. Τελος παντων. Ουτε υπέρηχος ουτε τεστ ουτε τιποτα. Περιμενω 29/12 τωρα

δεν σε πηραν κ τα χρονια μην τρελαθουμε κιολας! εχεις χρονο για να χαλαρωσεις κ να ξεκινησεις νεες προσπαθειες κ γιατρους κ οτι θελεις

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Δεν έχω ιδέα ποτε προτείνεται να σου πω την αλήθεια θα τα μελετήσω και αυτό με τον καινούργιο χρόνο!αχ τι άλλο να κάνουμε πια!!

στο ονειρο τι ελεγε ο γιατρος??? 

ελα βρε νατι που θα μελετησεις σπερματενχυση εγκυος γυναικα!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κοννυ είπε:

Πηρα και τα αποτελεσματα απο την δευτερη χοριακη ειναι 92!!!!!

Μπραβο κοριτσι...κ εγω τοσο ειχα ακριβως...την προηγ φορα..ποτε θα πας στον γιατρο?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, linaa είπε:

η αληθεια ειναι οτι εμεις πριν ξεκινησουμε ειχαμε κ περισσοτερες επαφες αλλα τωρα οντως αυτο το ο κοσμος να χαλαει εμεις επαφη ειναι σπαστικο!! παντως εγω το λεω θα το κοψω το βλεπω χα χα χα εδω θα ειμαστε!!!

Και εγώ μαζί σου!!!!#

4 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ναι αχ αυτα τα λεφτα ...ργω τωρα που ξαπλωσωα λιγο να ξεκουραστω με επιασε πονος στην μεση απο την δεξια πλευρα...

@ada32 εισαι πολυ κοντα στο να μαθεις το αποτελεσμα...σκεφτεσαι να κανεις τεστ το σκ?

Ήμουν στον γυναικολόγο πριν, εγραψα κατι εξετάσεις στην αδερφή μου κ του είπα να μου γράψει και εμενα για θρομβοφυλλια  ότι μπορεί μέσω εοππυ . μου έγραψε και χοριακη!!!

αυριο το πρωί θα κάνω τις εξετάσεις και το μεσημέρι λογικά θα βγει η χοριακη. Όποτε δεν θα κάνω τεστ αυριοο.. Έκτος κ αν με προλάβει η περίοδος το πρωί..

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ada32 είπε:

Και εγώ μαζί σου!!!!#

Ήμουν στον γυναικολόγο πριν, εγραψα κατι εξετάσεις στην αδερφή μου κ του είπα να μου γράψει και εμενα για θρομβοφυλλια  ότι μπορεί μέσω εοππυ . μου έγραψε και χοριακη!!!

αυριο το πρωί θα κάνω τις εξετάσεις και το μεσημέρι λογικά θα βγει η χοριακη. Όποτε δεν θα κάνω τεστ αυριοο.. Έκτος κ αν με προλάβει η περίοδος το πρωί..

@ada32 καλά αποτελέσματα αύριο θέλω μεγάλα νούμερα!

@ellilawκοπέλα μου δεν έτυχε αυτό το μήνα, αλλά θα πετύχει σε κάποιο επόμενο!!! Μην στεναχωριέσαι!!! Συνεχίζουμε δυναμικά!

2 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

Καλησπέρα σε ολα τα κοριτσια! Εγω αυτον τον μηνα ειπα να το παω πιο χαλαρά και απο του χρονου να αρχισω παλι με γιατρούς και εξετασεις. Ισως καμια σπερματέγχυση.. δεν ξερω θα δουμε. Αυτος ειναι και ο λόγος που δεν γράφω πολυ συχνά πλέον. Πέρασα κάπως ασχημα αυτο το δίμηνο. Η βασική σκέψη ηταν πως σε δυο μήνες θα ειμαι 32 και ακομα δεν θα εχω παιδακι. Τελος παντων. Ουτε υπέρηχος ουτε τεστ ουτε τιποτα. Περιμενω 29/12 τωρα

Κορίτσι όλες έτσι νιώθουμε κατά καιρούς σίγουρα, αλλά το παλεύουμε και δεν πέφτουμε... όποτε πάρε τα πάνω σου! Σε θέλω σίγουρη και αποφασισμένη! Θα έρθει κάποια στιγμή η ώρα για το σποράκι μας! Εδώ είμαστε να τα λέμε και να στηρίζουμε τις προσπάθειες η μια της άλλης!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Πλακα κανεις!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι εισαι.σε καθυστέρηση σημερα η όχι???

Όχι αύριο περίμενα κανονικά! Γελάνε κ τα μουστάκια μου κ είμαι κ στα πεθερικά μου κ προσπαθώ να κάνω το κουνέλι!

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ada32 είπε:

Και εγώ μαζί σου!!!!#

Ήμουν στον γυναικολόγο πριν, εγραψα κατι εξετάσεις στην αδερφή μου κ του είπα να μου γράψει και εμενα για θρομβοφυλλια  ότι μπορεί μέσω εοππυ . μου έγραψε και χοριακη!!!

αυριο το πρωί θα κάνω τις εξετάσεις και το μεσημέρι λογικά θα βγει η χοριακη. Όποτε δεν θα κάνω τεστ αυριοο.. Έκτος κ αν με προλάβει η περίοδος το πρωί..

Καλη επιτυχία!!! Εύχομαι να ειναι η Τετάρτη σερί θετικη χοριακη!!!!

πρίν από 1 λεπτό , modena είπε:

Όχι αύριο περίμενα κανονικά! Γελάνε κ τα μουστάκια μου κ είμαι κ στα πεθερικά μου κ προσπαθώ να κάνω το κουνέλι!

Χαχαχα δεν θα τους το πεις?? Στον αντρουλη σου το ειπες???

Βρε μηπως ειναι λιγο μεγαλος ο αρηθμος??? Μπας και εχουμε 2 σπορακια???? Λεω τωρα εγω???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...