Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Γιορτές εμείς θα λείπουμε μέχρι παραμονή Χριστουγέννων και τα Χριστούγεννα θα κάνουμε στους γονείς μου (800 μέτρα από το σπίτι μας δηλαδή) και μάλλον θα έρθει και η πεθερά μου με την κουνιάδα μου. Αφού σκέφτομαι να γίνει το θαύμα, και να πρέπει να κρατηθώ μέχρι το βράδυ να το πω στον καλό μου. Δεν έχω σκεφτεί και τρόπο ακόμα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Δεν έχω προλάβει ακόμη να σας διαβάσω!!Θα γυρίσω το βράδυ να δω τα νέα σας! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τη θετική ενέργεια!! Μου είπε ίσως να μην προλάβει να βγει σήμερα και δεν λένε λέει τηλεφωνικά το αποτέλεσμα. Μπορεί να μου την στείλει όμως με email είπε. Ας ελπίσουμε ότι θα μου στείλει σήμερα!

  • Μου αρέσει 3

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , modena είπε:

Δεν έχω προλάβει ακόμη να σας διαβάσω!!Θα γυρίσω το βράδυ να δω τα νέα σας! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τη θετική ενέργεια!! Μου είπε ίσως να μην προλάβει να βγει σήμερα και δεν λένε λέει τηλεφωνικά το αποτέλεσμα. Μπορεί να μου την στείλει όμως με email είπε. Ας ελπίσουμε ότι θα μου στείλει σήμερα!

Περιμενουμε με αγωνια να μας πεις τον.αριθμο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nati85 είπε:

Το ξερω αλλά τις σκέφτομαι και είμαι μουρλο εντελώς!!το χα μέσα μου από χθες και δεν άντεξα το είπα!!!μην μου λες οτι είμαι γεμίζω ελπίδες και θα φάω απογοήτευση μεγάλη!!

 @ntemiiiiii έτσι κάνω κάθε μήνα μια είμαι καλά μια πέφτω το παθαίνω πριν αδιαθετησω και μόλις έρθει η περιοδος ενταξει έρχομαι στα ίσια μου!!

Καλά ας ξαναπάω εγκυος και δεν θα δώσω σημασία αν και δεν μου φάνηκε να το είπε με άσχημο τρόπο δεν ξερω εμενα με στεναχώρησε η σκέψη αυτή αν και δεν θα επρεπε δεν είναι κάτι τόσο κακό να γίνει και αυτό.θα δω!!ευχαριστω πολύ κορίτσι μου!!

Να μην το σκέφτεσαι.. όσο μπορείς!

Και βρε κορίτσια ξανά έχω υγρά μύξες λευκά! Αυτό δεν μπορεί να είναι ιδέα μου και μετά από τόσες φορές παρατήρησα ότι έπονται μιας έντονης σύσπασης! μήπως αυτά σχετίζονται με καμιά μόλυνση και δεν τίθεται θέμα εγκυμοσύνης;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου εγώ από χθες έως την Κυριακή πρέπει να ερθει..... Τώρα θα δούμε... 

Να μην έρθει... έχεις ήδη μια μέρα καθυστέρηση ή από Κυριακή και μετά;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

@MelinaFo που είσαι εσυ κοριτσι?

πρίν από 32 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Να μην το σκέφτεσαι.. όσο μπορείς!

Και βρε κορίτσια ξανά έχω υγρά μύξες λευκά! Αυτό δεν μπορεί να είναι ιδέα μου και μετά από τόσες φορές παρατήρησα ότι έπονται μιας έντονης σύσπασης! μήπως αυτά σχετίζονται με καμιά μόλυνση και δεν τίθεται θέμα εγκυμοσύνης;

Ε δεν νομιζω τι μόλυνση να είναι??εχεις φαγούρα μυρίζουν άσχημα??


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , modena είπε:

Δεν έχω προλάβει ακόμη να σας διαβάσω!!Θα γυρίσω το βράδυ να δω τα νέα σας! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τη θετική ενέργεια!! Μου είπε ίσως να μην προλάβει να βγει σήμερα και δεν λένε λέει τηλεφωνικά το αποτέλεσμα. Μπορεί να μου την στείλει όμως με email είπε. Ας ελπίσουμε ότι θα μου στείλει σήμερα!

Καλα αποτελεσματα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Να σας πω κάτι ρε κορίτσια? Πήγα εχθές να πάρω το τεστ παπ και καπως απελπιστικα με την μαία και γραμματέα του γιατρού.καλα βεβαια νόμιζε ότι έχουμε πάνω από χρόνο που προσπαθούμε βεβαια πλησιάζουμε τον χρόνο αλλά μου είπε να σκεφτώ και το ενδεχόμενο της σπερματεγχυσης όχι τίποτα άλλο μου λέει για να σταματήσεις αυτό το μαρτύριο και να αγχώνεσαι κάθε μήνα αλλιώς παλέψτε το κι άλλο.απο την μια στεναχωρήθηκα αλλά από την άλλη λέω μηπως να το κάνω?ο γυναικολόγος δεν μου το είπε ποτε αυτό όμως.ουφ δεν ξερω στο μυαλό μου νομιζω ότι φτάνω σε αδιέξοδο σιγά σιγά!!θα κάνουμε και το σπερμοδιαγραμμα αρχές του χρόνου και βλέπουμε.μαλλον ήδη επρεπε να το κάνουμε αλλά είπα να διορθώσω τα δικά μου θέματα πρώτα όπως και το εκανα.

@Nati85 μου μην επιρρεαζεσαι.. εφ όσον δεν έχετε κάνει ακόμα το σπερμοδιαγραμμα  δεν υπήρχε λόγος να σου πει κάτι τέτοιο! Κι εγώ  έχω σκεφτεί αυτό το ενδεχόμενο αλλα δεν το έχω συζητήσει ακόμα με το γιατρό μου.. σπερματενχυση δεν προτείνεται όταν δεν είναι πολύ δυνατό το σπέρμα??

2 ώρες πρίν, marillia είπε:

@alina80μου μέσα στο μυάλο μου είσαι!!!ακριβώς!!!!η κάθεμια και καθένας μπορεί να λέει το κόντο του και το μακρύ του!!!Μόνο οι γιατροί ξέρουν και μερικές φορές ούτε και αυτοί χαχαχαχ!!!

@Nati85 μου μη χαλιέσαι!!!Ενα σπερμοδιάγραμμα μπορεί να το κάνετε έτσι για να δείτε ότι όλα είναι οκ που το πιστεύω!!!Ολά καλά λίγο υπονομονούλα και πιστεύω είστε κοντά!!!

Καλησπερίζω όλα τα κορίτσιαααα!!!

Μαζί πάμε Μαριλιακι! Κι εγώ γύρω στην πρωτοχρονιά υπολογίζω αναμονή.. πήρα τεστακια αυτό το μήνα αλλά άργησαν να έρθουν και τώρα δεν ξέρω αν έγινε ήδη η ωορρηξία.. αν δεν την εντόπισε τις επόμενες ημέρες μαλλον σημαίνει ότι έγινε..θα δείξει!

Καλές επαφές!! 

πρίν από 53 λεπτά , modena είπε:

Δεν έχω προλάβει ακόμη να σας διαβάσω!!Θα γυρίσω το βράδυ να δω τα νέα σας! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τη θετική ενέργεια!! Μου είπε ίσως να μην προλάβει να βγει σήμερα και δεν λένε λέει τηλεφωνικά το αποτέλεσμα. Μπορεί να μου την στείλει όμως με email είπε. Ας ελπίσουμε ότι θα μου στείλει σήμερα!

Καλά αποτελέσματα!!!!!

πρίν από 30 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου εγώ από χθες έως την Κυριακή πρέπει να ερθει..... Τώρα θα δούμε... 

ελπίζουμε να ΜΉΝ έρθει Μαρθουλα!

@caramel_83 βάλε με στην αναμονή για πρωτοχρονιά και βλέπουμε..! 

  • Μου αρέσει 2

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Κοννυ είπε:

Πηρα και τα αποτελεσματα απο την δευτερη χοριακη ειναι 92!!!!!

συνχαρητηρια κοριτσι διπλασιαστηκε μια χαρα !!!! τωρα υπομονη  καμια εβδομαδα μεχρι τον πρωτο σας υπερηχο!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Κοννυ είπε:

Πηρα και τα αποτελεσματα απο την δευτερη χοριακη ειναι 92!!!!!

μπραβο!!ανεβηκε πολυ!!!μια χαρα ειναι!!προχθες δεν εκανες την αλλη??πηρες τον γιατρο μηπως ξεκινησεις  προγεστερονη?

@Χαρά Τριανταφυλλακι. τι εγινε κοριτσι?

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , elenakii22 είπε:

μπραβο!!ανεβηκε πολυ!!!μια χαρα ειναι!!προχθες δεν εκανες την αλλη??πηρες τον γιατρο μηπως ξεκινησεις  προγεστερονη?

@Χαρά Τριανταφυλλακι. τι εγινε κοριτσι?

Πηρα δεν μου ειπε κατι τετοιο. Ευχαριστω. Ναι προχθες εκανα

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

συνχαρητηρια κοριτσι διπλασιαστηκε μια χαρα !!!! τωρα υπομονη  καμια εβδομαδα μεχρι τον πρωτο σας υπερηχο!!!!!

Σε δυο βδομαδες περιπου για να εχει μεγαλωσειι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...