Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Nati85 είπε:

Το ξερω αλλά τις σκέφτομαι και είμαι μουρλο εντελώς!!το χα μέσα μου από χθες και δεν άντεξα το είπα!!!μην μου λες οτι είμαι γεμίζω ελπίδες και θα φάω απογοήτευση μεγάλη!!

 @ntemiiiiii έτσι κάνω κάθε μήνα μια είμαι καλά μια πέφτω το παθαίνω πριν αδιαθετησω και μόλις έρθει η περιοδος ενταξει έρχομαι στα ίσια μου!!

Καλά ας ξαναπάω εγκυος και δεν θα δώσω σημασία αν και δεν μου φάνηκε να το είπε με άσχημο τρόπο δεν ξερω εμενα με στεναχώρησε η σκέψη αυτή αν και δεν θα επρεπε δεν είναι κάτι τόσο κακό να γίνει και αυτό.θα δω!!ευχαριστω πολύ κορίτσι μου!!

Μωρέ και με καλό τρόπο να το είπε, ξέρει η μαία και η γραμματέας του γιατρού για να προτείνει λύσεις; Δηλαδή έλεος κάπου. Δεν σκέφτηκε ότι μπορεί να σε αγχώσει και μόνο που θα στο πει αυτό; Αφου σε βλέπει ότι "περνάς ένα μαρτύριο" (υπερβολάρα)! Πολλά πράγματα λέγονται καλοπροαίρετα, αλλά είναι και άκυρα και λάθος και με άγαρμπο τρόπο ειπωμένα. ΕΙΠΑΜΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΙΠΙΛΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΑΝΑ ΣΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

@alina80μου μέσα στο μυάλο μου είσαι!!!ακριβώς!!!!η κάθεμια και καθένας μπορεί να λέει το κόντο του και το μακρύ του!!!Μόνο οι γιατροί ξέρουν και μερικές φορές ούτε και αυτοί χαχαχαχ!!!

@Nati85 μου μη χαλιέσαι!!!Ενα σπερμοδιάγραμμα μπορεί να το κάνετε έτσι για να δείτε ότι όλα είναι οκ που το πιστεύω!!!Ολά καλά λίγο υπονομονούλα και πιστεύω είστε κοντά!!!

Καλησπερίζω όλα τα κορίτσιαααα!!!

Γεια σου μαριλιακι!!εχεις δίκιο θα κάνω λίγη υπομονη ακόμα!!πως είσαι εσυ?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Το ξερω ότι δεν είναι κάτι τόσος κόσμος κάνει ούτε η πρώτη θα είμαι ούτε η τελευταία αλλά στεναχωρήθηκα δεν ξερω τι με έπιασε.το έχω σκεφτεί και από μόνη μου το σενάριο αφού το είδα και σε όνειρο!!

άσε που θα γλιτώσεις και το σεξ (αστείο από το όνειρό σου).

Link to comment
Share on other sites

Just now, kido είπε:

Μωρέ και με καλό τρόπο να το είπε, ξέρει η μαία και η γραμματέας του γιατρού για να προτείνει λύσεις; Δηλαδή έλεος κάπου. Δεν σκέφτηκε ότι μπορεί να σε αγχώσει και μόνο που θα στο πει αυτό; Αφου σε βλέπει ότι "περνάς ένα μαρτύριο" (υπερβολάρα)! Πολλά πράγματα λέγονται καλοπροαίρετα, αλλά είναι και άκυρα και λάθος και με άγαρμπο τρόπο ειπωμένα. ΕΙΠΑΜΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΙΠΙΛΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΑΝΑ ΣΟΥ!!!!

Ναι ήταν καπως έτσι όπως το είπε!!ε τι να πω κατάφερε και με στεναχώρησε ενώ δεν θα επρεπε!! Ευχαριστω για την ευχή μακαρι να ψάχνω πιπίλες για τον ανανά μου!!!

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

άσε που θα γλιτώσεις και το σεξ (αστείο από το όνειρό σου).

 ναι ρε ενταξει έλεος δεν θέλω άλλο έτσι με προγραμμα αν μείνω εγκυος 1χρονο δεν θα κάνω το έχω πει στον άντρα μου και γέλαγε και του λέω δεν κάνω πλάκα του κόπηκε το γέλιο!!!χαχχαχαχα

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Γεια σου μαριλιακι!!εχεις δίκιο θα κάνω λίγη υπομονη ακόμα!!πως είσαι εσυ?

Δεν εχετε πάνω από χρόνο που προσπαθείτε και τον μικρούλης σου δεν τον έκανες πριν πολλά χρόνια ωστε να πούμε κάτι χάλασε στη γονιμότητα!!Ο αδερφός μου προχτές μου είπε μια γιαπωνέπιικη θεωρία που λεει ότι το μωράκι διαλέγει τους γονείς και την ώρα που θα ρθεί!!!Και είναι κοντά στη δική μας απόψη ότι Ο Θεός θα το στείλει τη σωστή ώρα!!!

Εγώ μάλλον χτες ή σήμερα είχα ωορρηξία!!!Αλλά θα έχω και σουκού για επαφές!!!!Και τώρα θα οπλιστώ με υπομονή μέχρι Πρωτοχρονιά χαχχαχ!!!Ευτυχώς είναι γιορτούλες και θα είναι γιορτινή αναμονή!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι ήταν καπως έτσι όπως το είπε!!ε τι να πω κατάφερε και με στεναχώρησε ενώ δεν θα επρεπε!! Ευχαριστω για την ευχή μακαρι να ψάχνω πιπίλες για τον ανανά μου!!!

 ναι ρε ενταξει έλεος δεν θέλω άλλο έτσι με προγραμμα αν μείνω εγκυος 1χρονο δεν θα κάνω το έχω πει στον άντρα μου και γέλαγε και του λέω δεν κάνω πλάκα του κόπηκε το γέλιο!!!χαχχαχαχα

χα χα κ εγω το εχω υποσχεθει στον εαυτο μου οτι αν μεινω εγκυος μετα παλι σεξ μολις χρονισει το μικρο!! δεν πιστευα ποτε οτι θα γινει τοσο καταναγκαστικο το αθλημα!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

χα χα κ εγω το εχω υποσχεθει στον εαυτο μου οτι αν μεινω εγκυος μετα παλι σεξ μολις χρονισει το μικρο!! δεν πιστευα ποτε οτι θα γινει τοσο καταναγκαστικο το αθλημα!!!

Κορίτσια μη λέτε μεγάλα λόγια! Δεν κόβεται το σεξ. Καταλαβαίνω πως το λέτε. Αλλά είναι περισσότερο η έννοια που μας βαραίνει. Εμείς δεν κάνουμε περισσότερο σεξ από παλιά. Απλώς αφενός είναι πιο κοντά οι επαφές, αφετέρου υπάρχει αυτό το "καταναγκαστικό" ότι κάποιες μέρες πρέπει να γίνει, ανεξαρτητώς διάθεσης ή κούρασης. Ε, όπως και να το κάνουμε είναι αυτή η σκέψη κάπως ντεκ@#€@&λέ

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , marillia είπε:

Δεν εχετε πάνω από χρόνο που προσπαθείτε και τον μικρούλης σου δεν τον έκανες πριν πολλά χρόνια ωστε να πούμε κάτι χάλασε στη γονιμότητα!!Ο αδερφός μου προχτές μου είπε μια γιαπωνέπιικη θεωρία που λεει ότι το μωράκι διαλέγει τους γονείς και την ώρα που θα ρθεί!!!Και είναι κοντά στη δική μας απόψη ότι Ο Θεός θα το στείλει τη σωστή ώρα!!!

Εγώ μάλλον χτες ή σήμερα είχα ωορρηξία!!!Αλλά θα έχω και σουκού για επαφές!!!!Και τώρα θα οπλιστώ με υπομονή μέχρι Πρωτοχρονιά χαχχαχ!!!Ευτυχώς είναι γιορτούλες και θα είναι γιορτινή αναμονή!!!

Έτσι μην αφήσεις ανεκμετάλλευτο το σ.κ!!ευχομαι να ειναι η ώρα να σε διαλέξει το μωράκι σου αυτό τον μηνα!!!καπου την είχα ακούσει αυτή την θεωρία ότι τα παιδιά διαλέγουν τους γονείς.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Κορίτσια μη λέτε μεγάλα λόγια! Δεν κόβεται το σεξ. Καταλαβαίνω πως το λέτε. Αλλά είναι περισσότερο η έννοια που μας βαραίνει. Εμείς δεν κάνουμε περισσότερο σεξ από παλιά. Απλώς αφενός είναι πιο κοντά οι επαφές, αφετέρου υπάρχει αυτό το "καταναγκαστικό" ότι κάποιες μέρες πρέπει να γίνει, ανεξαρτητώς διάθεσης ή κούρασης. Ε, όπως και να το κάνουμε είναι αυτή η σκέψη κάπως ντεκ@#€@&λέ

η αληθεια ειναι οτι εμεις πριν ξεκινησουμε ειχαμε κ περισσοτερες επαφες αλλα τωρα οντως αυτο το ο κοσμος να χαλαει εμεις επαφη ειναι σπαστικο!! παντως εγω το λεω θα το κοψω το βλεπω χα χα χα εδω θα ειμαστε!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Έτσι μην αφήσεις ανεκμετάλλευτο το σ.κ!!ευχομαι να ειναι η ώρα να σε διαλέξει το μωράκι σου αυτό τον μηνα!!!καπου την είχα ακούσει αυτή την θεωρία ότι τα παιδιά διαλέγουν τους γονείς.

Ευχαριστώ πολύ αν και για διαίσθηση έχω το 2018 αλλά ποτέ δεν ξέρουμε!!!!Γιορτές που θα κάνετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , alina80 είπε:

Κορίτσια μη λέτε μεγάλα λόγια! Δεν κόβεται το σεξ. Καταλαβαίνω πως το λέτε. Αλλά είναι περισσότερο η έννοια που μας βαραίνει. Εμείς δεν κάνουμε περισσότερο σεξ από παλιά. Απλώς αφενός είναι πιο κοντά οι επαφές, αφετέρου υπάρχει αυτό το "καταναγκαστικό" ότι κάποιες μέρες πρέπει να γίνει, ανεξαρτητώς διάθεσης ή κούρασης. Ε, όπως και να το κάνουμε είναι αυτή η σκέψη κάπως ντεκ@#€@&λέ

Εγω άργησα να κάνω μετά την γεννα σας πω την αλήθεια.δεν ηθελα καθόλου.στην εγκυμοσυνη ηθελα αλλα τωρα δεν ξερω δεν θέλω άλλο!!να μόνο προχθές ηθελα πολύ!!!

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Ευχαριστώ πολύ αν και για διαίσθηση έχω το 2018 αλλά ποτέ δεν ξέρουμε!!!!Γιορτές που θα κάνετε?

Γιορτές θα περάσουμε οικογενειακά εδώ σπιτι μας και σπιτι των γονιών μου.εσεις?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Γιορτές θα περάσουμε οικογενειακά εδώ σπιτι μας και σπιτι των γονιών μου.εσεις?

Και μειςςς οικογενειακά,με φίλους και χαλαρά!!!!Από βδομάδα πιάνουν και τα κρύα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

η αληθεια ειναι οτι εμεις πριν ξεκινησουμε ειχαμε κ περισσοτερες επαφες αλλα τωρα οντως αυτο το ο κοσμος να χαλαει εμεις επαφη ειναι σπαστικο!! παντως εγω το λεω θα το κοψω το βλεπω χα χα χα εδω θα ειμαστε!!!

Χαχα! Μπα, εγώ δεν το κόβω. Πάντως κι εμείς μπορεί να κάναμε περισσότερο παλιότερα. Γιατί τώρα μετά το εντατικό δεκαήμερο των γόνιμων, δεν έχουμε κεφι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

εμεις λεμε μαλλον εδω τελικα που θα εχει κ λιγο ησυχια εκτος βεβαια κ αν μας βρει το χριστουγςννιατικο δωρο κ γυρισουμε αθηνα !!!!! 

Να σας βρει το χριστουγεννιάτικο Δωρο και να γυρίσετε Αθήνα λέω καλυτερα


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...