Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, ntemiiiiii είπε:

Έχεις δίκιο...λες να είμαι κατά φαντασίαν;;;

Χιχιχι καλά ότι κάποιες φορές είμαστε κατά φαντασίαείμαστε εννοώ όμως ότι έχεις αρκετά συμπτώματα και είναι πολύ πιθανό να είσαι!!

  • Χαχα 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Αν παρω σαν παράδειγμα την πρώτη φορά αποκλείεται να είμαι τωρα εγκυος.τοτε ήταν ξεκάθαρα τα σημάδια τωρα μπερδεμένα ισως επειδή το θέλω τοσο πολύ ψάχνω να βρω συμπτώματα..ενταξει τα νιώθω κιόλας αλλά είναι περιόδου.σκέφτομαι μηπως είναι πιο ήπια αυτή την φορά και δεν το κατάλαβω αλλα σιγά μια φορά ήμουν τυχερή είπαμε μην είμαι και δεύτερη και χαρώ.τοτε μαλλον ήταν να γίνει όλα πήγαιναν προς τα εκεί τωρα έχει στραβώσει το πράγμα τελευταία μου ευκαιρία και μετά θα δω μαλλον θα το αφήσω εντελώς στην τύχη.

Ναι δεν μπορείς να είσαι σίγουρη κι ας λέω κι εγώ για συμπτώματα...

πρίν από 12 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κ οταν ειχα μεινει εγκυος παλι ειχα ασπρα πηχτα υγρα...πρεπει να ειχα ωορηξια 3 του μηνα..

Ε οχι απο αυριο κρατησου...μην φαμε τα μουτρα μας...εγω παινω το clear blue h to pridictor που ειναι εως κ 5μερες πριν την.καθυστερηση..λες να κανεις αυριο εσυ?

Δεν ξερω το ηθελαν ειπαν...τι στο καλο?ποτε προλαβαν γνωριστηκαν κ συζητησαν οτι θελουν παιδι κ ξεκινησαν τις προσπαθειες?

@ntemiiiiii εμενα το προγραμμα ελεγε στις 3..εγω εχω 28αρι κυκλο...

Θα κρατηθώ...

πρίν από 15 λεπτά , linaa είπε:

ε αν εκανες περιπου στις 5/12 ωορηξια τοτε ειναι νωρις κανονικα περιμενεις σε 4 με 5 μερες δεν δειχνει κανενα τεστ τοσο νωρις . 

Ναι σε 4...

πρίν από 19 λεπτά , linaa είπε:

ααα ελεγα μηπως χρησιμοποιεις τεστ βρε ωορηξιας. μια μερα πριν την περιοδο οτι τεστ κ να κανεις θα δειξει αλλα βεβαια με την προυποθεση οτι ειναι σταθερη η περιοδος .

Όχι δεν τα έχω πάρει ποτέ!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

ελα ντε ποτε προλαβαν να πουν οτι θελουν κ παιδι με 5 μηνες σχεσης ουτε τι φαγητο σαρεσει δεν προλαβαινεις να συζητησεις. 

καπατσα η κοπελα να μας πει το μυστικο!!!

Μπα αυτος μαλλον τα καταφερς γτ εχουν κ περιουσια αυτοι...τι να πω?αφου το ηθελαν εμενα μ περισσευει..καλα να ειναι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Χιχιχι καλά ότι κάποιες φορές είμαστε κατά φαντασίαείμαστε εννοώ όμως ότι έχεις αρκετά συμπτώματα και είναι πολύ πιθανό να είσαι!!

Ναι μωρέ έτσι είναι..ας κάτσει και τον επόμενο δεν πειράζει!

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Μπα αυτος μαλλον τα καταφερς γτ εχουν κ περιουσια αυτοι...τι να πω?αφου το ηθελαν εμενα μ περισσευει..καλα να ειναι

@ntemiiiiii ας κρατηθουμε μεχρι την τριτη κ βλεπουμε τι λες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Μπα αυτος μαλλον τα καταφερς γτ εχουν κ περιουσια αυτοι...τι να πω?αφου το ηθελαν εμενα μ περισσευει..καλα να ειναι

χα χα ε τοτε ναι θα βρηκε κελεπουρι γιατι να την αφησει την κλειδωσε κ ξεμπερδεψε!!! ε εμεις οι κοπελες δεν θελουμε κ πολυ αμα μας ταξεις παιδια ειναι στο αιμα μας !!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Τονι@ είπε:

Δεν ξέρω. ..Εγώ πάντως πριν την περίοδο καιγομουν.  Όταν έμεινα έγκυος τυλιγομουν με 2 κουβέρτες μπροστά στο τζάκι για να συνέλθω 

Εγω ειχα το αντιθετο!!! ειχα εξαψεις .. ζεσταινομουν παρααααα πολυ .. αφου αναβα κλιματιστικο!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

χα χα ε τοτε ναι θα βρηκε κελεπουρι γιατι να την αφησει την κλειδωσε κ ξεμπερδεψε!!! ε εμεις οι κοπελες δεν θελουμε κ πολυ αμα μας ταξεις παιδια ειναι στο αιμα μας !!!

Χαχαχα...εμενα απο την αρχη π με γνωρισε  το αγορι μου μου ειπε οτι θελει να με παντρευτει κ οτι θελει να κανουμε παιδια...βεβαια ουτε εγω ιυτε αυτος εχουμε λεφτα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@ntemiiiiii ας κρατηθουμε μεχρι την τριτη κ βλεπουμε τι λες?

Ναι έτσι να κάνουμε...

πρίν από 6 λεπτά , ada32 είπε:

Εγω ειχα το αντιθετο!!! ειχα εξαψεις .. ζεσταινομουν παρααααα πολυ .. αφου αναβα κλιματιστικο!

Εγώ έχω δέκατα και κρυώνω... ίσως κρύωσα...

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Χαχαχα...εμενα απο την αρχη π με γνωρισε  το αγορι μου μου ειπε οτι θελει να με παντρευτει κ οτι θελει να κανουμε παιδια...βεβαια ουτε εγω ιυτε αυτος εχουμε λεφτα...

Αχχχχχ τα λεφτά τα λεφτά τα μπικικινια...χαχαχαχαι


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Ναι δεν μπορείς να είσαι σίγουρη κι ας λέω κι εγώ για συμπτώματα...

Θα κρατηθώ...

Ναι σε 4...

Όχι δεν τα έχω πάρει ποτέ!

λεω να κρατηθεις λιγακι !!! παρε παραδειγμα απο μενα , ειμαι 28η μερα με κυκλο 28-29 και δεν εχω κανει τεστ  ακομα ! αν δεν εχω καθυστερηση , δεν θα κανω .. γτ θα ξεσηκωθω τζαμπα.. οποτε περιμενε στην καθυστερηση .. εγω να πω την αληθεια , δεν θελω να κανω και να μαθω νωριτερα οτι ειμαι γτ φοβαμαι μηπως καταληξηει παλι σε βιοχημικη ... οποτε θα το καθυστερησω το τεστακι .. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Ναι έτσι να κάνουμε...

Εγώ έχω δέκατα και κρυώνω... ίσως κρύωσα...

Αχχχχχ τα λεφτά τα λεφτά τα μπικικινια...χαχαχαχαι

Ναι αχ αυτα τα λεφτα ...ργω τωρα που ξαπλωσωα λιγο να ξεκουραστω με επιασε πονος στην μεση απο την δεξια πλευρα...

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

λεω να κρατηθεις λιγακι !!! παρε παραδειγμα απο μενα , ειμαι 28η μερα με κυκλο 28-29 και δεν εχω κανει τεστ  ακομα ! αν δεν εχω καθυστερηση , δεν θα κανω .. γτ θα ξεσηκωθω τζαμπα.. οποτε περιμενε στην καθυστερηση .. εγω να πω την αληθεια , δεν θελω να κανω και να μαθω νωριτερα οτι ειμαι γτ φοβαμαι μηπως καταληξηει παλι σε βιοχημικη ... οποτε θα το καθυστερησω το τεστακι .. 

@ada32 εισαι πολυ κοντα στο να μαθεις το αποτελεσμα...σκεφτεσαι να κανεις τεστ το σκ?

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω κάτι ρε κορίτσια? Πήγα εχθές να πάρω το τεστ παπ και καπως απελπιστικα με την μαία και γραμματέα του γιατρού.καλα βεβαια νόμιζε ότι έχουμε πάνω από χρόνο που προσπαθούμε βεβαια πλησιάζουμε τον χρόνο αλλά μου είπε να σκεφτώ και το ενδεχόμενο της σπερματεγχυσης όχι τίποτα άλλο μου λέει για να σταματήσεις αυτό το μαρτύριο και να αγχώνεσαι κάθε μήνα αλλιώς παλέψτε το κι άλλο.απο την μια στεναχωρήθηκα αλλά από την άλλη λέω μηπως να το κάνω?ο γυναικολόγος δεν μου το είπε ποτε αυτό όμως.ουφ δεν ξερω στο μυαλό μου νομιζω ότι φτάνω σε αδιέξοδο σιγά σιγά!!θα κάνουμε και το σπερμοδιαγραμμα αρχές του χρόνου και βλέπουμε.μαλλον ήδη επρεπε να το κάνουμε αλλά είπα να διορθώσω τα δικά μου θέματα πρώτα όπως και το εκανα.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

λεω να κρατηθεις λιγακι !!! παρε παραδειγμα απο μενα , ειμαι 28η μερα με κυκλο 28-29 και δεν εχω κανει τεστ  ακομα ! αν δεν εχω καθυστερηση , δεν θα κανω .. γτ θα ξεσηκωθω τζαμπα.. οποτε περιμενε στην καθυστερηση .. εγω να πω την αληθεια , δεν θελω να κανω και να μαθω νωριτερα οτι ειμαι γτ φοβαμαι μηπως καταληξηει παλι σε βιοχημικη ... οποτε θα το καθυστερησω το τεστακι .. 

Εγώ να σου πω την αλήθεια που πέρασα μια βιοχημική θα ήθελα να το μάθω ξανά γιατί όταν επαναλαμβάνεται δεν είναι τυχαίο..

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι αχ αυτα τα λεφτα ...ργω τωρα που ξαπλωσωα λιγο να ξεκουραστω με επιασε πονος στην μεση απο την δεξια πλευρα...

@ada32 εισαι πολυ κοντα στο να μαθεις το αποτελεσμα...σκεφτεσαι να κανεις τεστ το σκ?

Άντε βρε συνονόματη μακάρι!!!

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Χαχαχα...εμενα απο την αρχη π με γνωρισε  το αγορι μου μου ειπε οτι θελει να με παντρευτει κ οτι θελει να κανουμε παιδια...βεβαια ουτε εγω ιυτε αυτος εχουμε λεφτα...

ενταξει αλλο να το λες κ αλλο να το κανεις σε 5 μηνες γνωριμιας. το λες για να δειξεις στον αλλο οτι δεν ειναι τυχαιος στη ζωη σου αλλα δεν το κανεις πραξη σε 5 μηνες. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Να σας πω κάτι ρε κορίτσια? Πήγα εχθές να πάρω το τεστ παπ και καπως απελπιστικα με την μαία και γραμματέα του γιατρού.καλα βεβαια νόμιζε ότι έχουμε πάνω από χρόνο που προσπαθούμε βεβαια πλησιάζουμε τον χρόνο αλλά μου είπε να σκεφτώ και το ενδεχόμενο της σπερματεγχυσης όχι τίποτα άλλο μου λέει για να σταματήσεις αυτό το μαρτύριο και να αγχώνεσαι κάθε μήνα αλλιώς παλέψτε το κι άλλο.απο την μια στεναχωρήθηκα αλλά από την άλλη λέω μηπως να το κάνω?ο γυναικολόγος δεν μου το είπε ποτε αυτό όμως.ουφ δεν ξερω στο μυαλό μου νομιζω ότι φτάνω σε αδιέξοδο σιγά σιγά!!θα κάνουμε και το σπερμοδιαγραμμα αρχές του χρόνου και βλέπουμε.μαλλον ήδη επρεπε να το κάνουμε αλλά είπα να διορθώσω τα δικά μου θέματα πρώτα όπως και το εκανα.

Βρε καλή μου το πρώτο σας παιδάκι χωρίς πρόβλημα και αβίαστα δεν ήρθε; γιατί να αγχώνεσαι;

Εμείς πάντως έχουμε πει με τον άντρα μου πώς αν δεν μας κάτσει δευτερο δεν έκατσε...δεν θα κάνουμε τίποτα..θα χαιρόμαστε την κορούλα μας!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...