Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@caramel_83 μακαρι να ειμαι αλλα πιστευω οτι μπορει κ να ερθει η ακατανομαστη σε 3μερουλες καθοτι η γιαγια ειπε οτι το νεο ετος θα ειμαι εγκυος..

εσυ πως νιωθεις σημερα? μη ξεχνας οτι το νεο ετος ειναι σε μερικες μερες οποτε πιανει κ για τωρα η προβλεψη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

3 ώρες πρίν, Δήμητρα1988 είπε:

καλημερα ομορφη!!!! λογικα εχουν περασει ή εστω ειναι στα τελειωματα πιστευω...οχι το σπορ δε το ξεχναω ισα ισα εχουμε πολυ ορεξη και δε σταματαμε ουτε μερα...αυτο το μηνα πιστευω το παρακαναμε αλλα θα συνεχισουμε!!!!

δε ξερω αν εχει συμβει και σε αλλη κοπελα αλλα απο την 11η μερα ξεκινησαν τα υγρα ωορρηξιας, απο την 15 μεχρι και σημερα 19 εχω παρα πολλα υγρα οωρρηξιας ( σημειο να πηγαινω τουαλετα και να λεω βρε λες να εγινε ανωμαλια του κυκλου μου και να μου ηρθε περιοδος?? )αυτο που λεμε ασπραδι αυγου και εχω μπερδευτει παρα πολυ..... ειληκρινα δε ξερω ποια απο αυτες τις μερες εγινε ηοωρρηξια μου και αν εχει γινει ακομη γιατι συνεχιζονται και τα πονακια και τα παρα πολλα υγρα...

Κ εγω εχω υγρα απο την 14η μερα μεχρι κ σημερα που ειναι 25..νομιζω..ειναι ασπρα καιπηχτα...δεν τα εχω ομως καθε μερα κ.συνηθως τα παρατηρω κατα το μεσημερακι που γυρναωαπο την δουλεια

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

εσυ πως νιωθεις σημερα? μη ξεχνας οτι το νεο ετος ειναι σε μερικες μερες οποτε πιανει κ για τωρα η προβλεψη. 

Ναι το νεο ετος εχει επισης κ 12 ολοκληρους μηνες...σημερα γενναειη εγγονη της γιαγιας η οποια ειχε μις 5μηνες σχεση κ εμεινε εγκυος...εγω εχω πονο στο στηθος νομιζω οτι εχω κ.αυτα τα εξογκοματα π λενε στις θηλες...και υγρα ασπρα πηχτα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Κ εγω εχω υγρα απο την 14η μερα μεχρι κ σημερα που ειναι 25..νομιζω..ειναι ασπρα καιπηχτα...δεν τα εχω ομως καθε μερα κ.συνηθως τα παρατηρω κατα το μεσημερακι που γυρναωαπο την δουλεια

ωορρηξια ποτε εκανες?? καταλαβες???

εμενα ακομη ειναι διαφανα και κολλωδες...ασπρα και πηχτα γινονται 3-4 μερες μετα την ωορρρηξια μου συνηθως.... οποτε στη δικη σου περιπτωση ειναι τα υγρα μετα την ωορρηξια. η γυναικολογος μου ειχε πει οτι τα ονομαζουν λευκη περιοδο....πολλες κοπελες ειχαν τετοια υγρα και ηταν τελικα εγκυος!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@caramel_83 μακαρι να ειμαι αλλα πιστευω οτι μπορει κ να ερθει η ακατανομαστη σε 3μερουλες καθοτι η γιαγια ειπε οτι το νεο ετος θα ειμαι εγκυος..

Πότε να δείχνει άραγε ένα τεστακι; νομίζω ότι μπορούμε να κάνουμε από αύριο... αλλά ποιο;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κ εγω εχω υγρα απο την 14η μερα μεχρι κ σημερα που ειναι 25..νομιζω..ειναι ασπρα καιπηχτα...δεν τα εχω ομως καθε μερα κ.συνηθως τα παρατηρω κατα το μεσημερακι που γυρναωαπο την δουλεια

Ναι το νεο ετος εχει επισης κ 12 ολοκληρους μηνες...σημερα γενναειη εγγονη της γιαγιας η οποια ειχε μις 5μηνες σχεση κ εμεινε εγκυος...εγω εχω πονο στο στηθος νομιζω οτι εχω κ.αυτα τα εξογκοματα π λενε στις θηλες...και υγρα ασπρα πηχτα..

5,5 μηνες σχεση κ εγκυος ατυχημα μαλλον ε? ε εγω σε βλεπω αν οχι τωρα τον επομενο σιγουρα!!!!

πρίν από 3 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Πότε να δείχνει άραγε ένα τεστακι; νομίζω ότι μπορούμε να κάνουμε από αύριο... αλλά ποιο;

αν ξερεις την ωορηξια σου ακριβως μια μερα πριν θα δειξει σιγουρα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

5,5 μηνες σχεση κ εγκυος ατυχημα μαλλον ε? ε εγω σε βλεπω αν οχι τωρα τον επομενο σιγουρα!!!!

αν ξερεις την ωορηξια σου ακριβως μια μερα πριν θα δειξει σιγουρα. 

Τι εννοείς μια μέρα πριν;όχι καλέ που να την ξέρω σίγουρα;το πρόγραμμα που έχω στο τηλ λέει ότι έγινε στις 5/12


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Τι εννοείς μια μέρα πριν;όχι καλέ που να την ξέρω σίγουρα;το πρόγραμμα που έχω στο τηλ λέει ότι έγινε στις 5/12

Μπορεί να την είχες βρει με τεστάκια ή υπέρηχο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ntemiiiiii είπε:

Τι εννοείς μια μέρα πριν;όχι καλέ που να την ξέρω σίγουρα;το πρόγραμμα που έχω στο τηλ λέει ότι έγινε στις 5/12

ααα ελεγα μηπως χρησιμοποιεις τεστ βρε ωορηξιας. μια μερα πριν την περιοδο οτι τεστ κ να κανεις θα δειξει αλλα βεβαια με την προυποθεση οτι ειναι σταθερη η περιοδος .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 22 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

ωορρηξια ποτε εκανες?? καταλαβες???

εμενα ακομη ειναι διαφανα και κολλωδες...ασπρα και πηχτα γινονται 3-4 μερες μετα την ωορρρηξια μου συνηθως.... οποτε στη δικη σου περιπτωση ειναι τα υγρα μετα την ωορρηξια. η γυναικολογος μου ειχε πει οτι τα ονομαζουν λευκη περιοδο....πολλες κοπελες ειχαν τετοια υγρα και ηταν τελικα εγκυος!

 

Κ οταν ειχα μεινει εγκυος παλι ειχα ασπρα πηχτα υγρα...πρεπει να ειχα ωορηξια 3 του μηνα..

πρίν από 22 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Πότε να δείχνει άραγε ένα τεστακι; νομίζω ότι μπορούμε να κάνουμε από αύριο... αλλά ποιο;

Ε οχι απο αυριο κρατησου...μην φαμε τα μουτρα μας...εγω παινω το clear blue h to pridictor που ειναι εως κ 5μερες πριν την.καθυστερηση..λες να κανεις αυριο εσυ?

πρίν από 22 λεπτά , linaa είπε:

5,5 μηνες σχεση κ εγκυος ατυχημα μαλλον ε? ε εγω σε βλεπω αν οχι τωρα τον επομενο σιγουρα!!!!

αν ξερεις την ωορηξια σου ακριβως μια μερα πριν θα δειξει σιγουρα. 

Δεν ξερω το ηθελαν ειπαν...τι στο καλο?ποτε προλαβαν γνωριστηκαν κ συζητησαν οτι θελουν παιδι κ ξεκινησαν τις προσπαθειες?

πρίν από 10 λεπτά , linaa είπε:

ααα ελεγα μηπως χρησιμοποιεις τεστ βρε ωορηξιας. μια μερα πριν την περιοδο οτι τεστ κ να κανεις θα δειξει αλλα βεβαια με την προυποθεση οτι ειναι σταθερη η περιοδος .

@ntemiiiiii εμενα το προγραμμα ελεγε στις 3..εγω εχω 28αρι κυκλο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κ οταν ειχα μεινει εγκυος παλι ειχα ασπρα πηχτα υγρα...πρεπει να ειχα ωορηξια 3 του μηνα..

αντε αντε ωραια! πλησιαζουν οι μερες!!!! ευχομαι να δεις  θετικο τεστακι!!! :-D :wub:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kido είπε:

@ntemiiiiii και @Nati85 εσείς που έχετε ήδη παιδάκι έχετε και μια σύγκριση με την προηγούμενη εμπειρία σας (αν και δεν είναι ποτέ ίδια), δεν θα πρέπει να ψαρώνετε τόσο όσο εμείς οι πρωτάρες! Εγώ θέλω να πιστεύω ότι οι υποψίες σας είναι βάσιμες ως πιο έμπειρες! Θα είναι τέλεια να είστε και εσείς με σποράκι στην κοιλίτσα χριστουγεννιάτικο!!! 

Αν παρω σαν παράδειγμα την πρώτη φορά αποκλείεται να είμαι τωρα εγκυος.τοτε ήταν ξεκάθαρα τα σημάδια τωρα μπερδεμένα ισως επειδή το θέλω τοσο πολύ ψάχνω να βρω συμπτώματα..ενταξει τα νιώθω κιόλας αλλά είναι περιόδου.σκέφτομαι μηπως είναι πιο ήπια αυτή την φορά και δεν το κατάλαβω αλλα σιγά μια φορά ήμουν τυχερή είπαμε μην είμαι και δεύτερη και χαρώ.τοτε μαλλον ήταν να γίνει όλα πήγαιναν προς τα εκεί τωρα έχει στραβώσει το πράγμα τελευταία μου ευκαιρία και μετά θα δω μαλλον θα το αφήσω εντελώς στην τύχη.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κ οταν ειχα μεινει εγκυος παλι ειχα ασπρα πηχτα υγρα...πρεπει να ειχα ωορηξια 3 του μηνα..

Ε οχι απο αυριο κρατησου...μην φαμε τα μουτρα μας...εγω παινω το clear blue h to pridictor που ειναι εως κ 5μερες πριν την.καθυστερηση..λες να κανεις αυριο εσυ?

Δεν ξερω το ηθελαν ειπαν...τι στο καλο?ποτε προλαβαν γνωριστηκαν κ συζητησαν οτι θελουν παιδι κ ξεκινησαν τις προσπαθειες?

@ntemiiiiii εμενα το προγραμμα ελεγε στις 3..εγω εχω 28αρι κυκλο...

ελα ντε ποτε προλαβαν να πουν οτι θελουν κ παιδι με 5 μηνες σχεσης ουτε τι φαγητο σαρεσει δεν προλαβαινεις να συζητησεις. 

καπατσα η κοπελα να μας πει το μυστικο!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...