Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Alex@ είπε:

      Κορίτσια καλησπέρα!!

      Έχω μια απορία για τις αναρρωτικες. Τώρα είμαι με την ειδική άδεια υποβοηθουμενης των 7 ημερών. Όταν τελειώσουν αυτές, μπορεί ο γυναικολόγος να μου γράψει αναρρωτική λόγω κύησης ή πρεπει πρώτα να γίνει επιβεβαιωση με εμβρυακα στοιχεία κ άκουσμα καρδιας;; ( βέβαια αφού όλα πάνε καλα με την χοριακη)

      Εξαρτάται λίγο από το αν είσαι στον ιδιωτικό τομέα ή στο δημόσιο. Εννοείται ότι στο δημόσιο η διαδικασία είναι γενικά πιο εύκολη. Πάντως η επιβεβαίωση της κύησης γενικά γίνεται με υπέρηχο..

      Με το καλό όλα!

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 26 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα όμορφες! 10 μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα!!

Μετράμε αντίστροφα κανονικά τώρα πια. @linaa η αντίστροφη μέτρηση αυτή πάει και για τα δικά μας θετικά. 

Μπαίνω στο θέμα και βλέπω και άλλο θετικό; We are on fire girls!

@modena δύο τεστ με αχνές γραμμούλες είναι θετικό! Θα το επιβεβαιώσει και η χοριακή. Σε ποια μέρα του κύκλου σου το έκανες; 

Τρεις μέρες, τρία θετικά, σας λέω πάμε για ρεκόρ αυτό το μήνα. Ποιες έχουμε τις επόμενες μέρες; @Nati85, @Dimitr@17, @ntemiiiiii -ολες με αισιόδοξα συμπτώματα. Και η @Μαρθα Κ μας - ξεχνάω κάποιο κοριτσάκι;

Συνωστισμός προβλέπεται στα μαιευτήρια της χώρας τέλη Αυγουστου-αρχες Σεπτεμβρίου του 2018!

@alina80 όπως τα λες εχει να γεννηθεί πολύ παρθένος τότε χι χι! Καλά παιδια και εργατικά! Νομίζω και η @ada είναι στοι υποψήφιες του μήνα.  Χαμοοοοος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

καλημερα κοπελες μου....ποσο μου εχετε λειψει..προσπαθω μερες να σας διαβασω αλλα χρόνος μηδεν. μολις τωρα σας διαβασα. πολυ πολυ ομορφα τα νεακια σας. πολυ αγωνια και πολυ συγκινηση.  @Χαρά Τριανταφυλλακι. συγχαρητηρια κουκλα μου κι απο μενα του χρονου να εχεις ενα το υγιεστατο μπιζελακι σου στην αγκαλιτσα σου, να εχεις μια ομρφη εγκυμοσυνη, πολυ με συγκινησε η εκπληξη που εκανες στον αντρουλη σου, τετοιες χαρες να εχετε παντα στη ζωη σας.

@Nati85 Χρόνια σου πολλα και ομορφα καλη μου, σου ευχομαι και εγω με τη σειρα μου η οικογενεια σου το 2018 να ειναι 4μελης υγιης και υτυχισμενη, ωστοσο το ονειρο με το αγορακι σου με εκανε πραγματικα να κλαψω. 

@Κοννυ, συγχαρητηρια !!! να εχεις μια τελεια χοριακη σημερα, ανυπομονουμε να μας πεις τα αποτελεσματα.

@andrianni,  σε ευχαριστω πολυ και ανταποδιδω, συντομα θα ειμαστε μανουλες, το νιωθω!!! να εισαι αισιοδοξη και ολα θα πανε καλα. @Antila περιμενουμε τα νεα σου απο το γιατρο μετα το "εκτακτο" ραντεβου σου στο γιατρο αν και δεν ειναι τιποτα οπως ειπε και ο ιδιος απλα θελει να σε δει, αυτο δειχνει οτι ειναι ενας καλος και συνεσταλμενος γιατρος. σου στελνω θετικη μου ενεργεια και τις ευχες μου. @noni90 κοριτσι μου μην απογοητευεσαι ειμαι στην ιδια ψυχολογικη φαση αυτην την στιγμη με σενα, ποτε καλα ποτε πεφτω, ειμαι ετοιμη για τον νεο κυκλο που ξεκιναει παλι απλα οχι με την ιδια αισιοδοξια που ειχα πριν, ειμαστε και ανυπομονα κοριτσια....!! αλλα θα τα καταφερουμε στο τελος και το ξερεις, θα ταλαιπωτηθουμε λιγο παραπανω οπως ειχες πει μα θα τα καταφερουμε. σου ευχομαι το ονειρο που ειδες να σου βγει αληθινο. @Dimitr@17 πολλα συμπτωματα μαζευονται,  σου ευχομαι ειλικρινα αυτα τα συμπτωματα να ειναι εγκυμοσυνης. 

@Ungry girl κοριτσι μου διαβασα για την λαχταρα που περασες με την χοριακη, μην ανχωνεσαι θα ερθει η ατιμη ξερει ο γιατρος σου λοιπον κανε υπομονη και να ακολουθεις τις οδηγιες του, ευχομαι να ερθει συντομα να ηρεμησεις λιγο. τα φιλια μου!!! 

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ για το μεγαλο κειμενο αλλα λογω δουλειας δεν προλαβαινα να μπω και να διαβασω ολα τα νεα σας. Μου ειχατε λειψει. οταν σας διαβαζω ηρεμω.

τα φιλια μου να εχετε μια ομορφη μερα!!!!  <3 <3 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , kido είπε:

@alina80 όπως τα λες εχει να γεννηθεί πολύ παρθένος τότε χι χι! Καλά παιδια και εργατικά! Νομίζω και η @ada είναι στοι υποψήφιες του μήνα.  Χαμοοοοος

Τα καλύτερα παιδιά. Σωστά η Ada, και η @ellilaw νομίζω τώρα κοντά είναι. Που είστε κορίτσια; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Alekagala 7/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

oneira_glyka 11/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ 

1. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

4. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

5. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

6. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

7. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

8. Vana87 ΠΗΤ  27/5/2018!!!  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

9. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

10. orianna  ΠΗΤ  21/6/2018!!!

11. t1t1n4k1  15/7/2018!!!

12. Antila   ΠΗΤ  16/7/2018!!!

13. ΓΙΩΤΑ781 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   2076 !!!!

14. Χαρά Τριανταφυλλακι.  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   29,1 !!!!

15. Κόννυ  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   39 !!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. Papaki@  8-10/11/2017!!!

2. Ασία  12/11/2017!!!

3. Ungry girl 17/11/2017!!!

4. Elma86  30/11/2017!!!

5. Vila  2/12/2017!!!

6. KalStyl  12/12/2017!!!

7. Μαρθα Κ 14-17/12/2017!!!

8. MelinaFo  15/12/2017!!!

9. ada32 16/12/2017!!!

10. ellilaw 16/12/2017!!!

11. noni90 18/12/2017!!!

12. ntemiiiiii  19/12/2017!!!

13. Dimitr@17 20/12/2017!!!

14 Nati85 20/12/2017!!!

15. alina80 24/12/2017!!!

16. Μάντη  25/12/2017!!!

17. Δήμητρα1988 26-28/12/2017!!!

18. ElektraGr  28-29/12/2017!!!

19. WannaBeMother  29/12/2017!!!

20. ritaki13  31/12/2017!!!

21. kido  6/1/2018!!!

22. andrianni  12/1/2018!!!

 

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

κοριτσακι βαλε με παλι για 10 Ιανουαριου να δουμε ποτε θα τρυπωσω και γω στο πανω πινακακι. χαχαχαχαχ @modena συγχαρητηρια και σενα κοριτσι σου ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσατα όπως θα επιβεβαιωσει και η χοριακη σου.

τι θετικα τεστακια!! τι τελεια!!!! Ευχομαι σε όλες μας συντομα το ονειρο μας να γινει πραγματικοτητα!!! <3

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσιαααααα!!!!! χαιρομαι που μεγαλωνει το πανω πινακακι!!! παμε δυνατα μεχρι το τελος του χρονου να γεμισει!!! :-D :-D 

εγω κοριτσια και σημερα εχω παρα πολλα υγρα ωορρηξιας και εχω καταμπερδευτει.... θα δειξει ομως πως θα παω στην πορεια.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 53 λεπτά , KalStyl είπε:

καλημερα κοπελες μου....ποσο μου εχετε λειψει..προσπαθω μερες να σας διαβασω αλλα χρόνος μηδεν. μολις τωρα σας διαβασα. πολυ πολυ ομορφα τα νεακια σας. πολυ αγωνια και πολυ συγκινηση.  @Χαρά Τριανταφυλλακι. συγχαρητηρια κουκλα μου κι απο μενα του χρονου να εχεις ενα το υγιεστατο μπιζελακι σου στην αγκαλιτσα σου, να εχεις μια ομρφη εγκυμοσυνη, πολυ με συγκινησε η εκπληξη που εκανες στον αντρουλη σου, τετοιες χαρες να εχετε παντα στη ζωη σας.

@Nati85 Χρόνια σου πολλα και ομορφα καλη μου, σου ευχομαι και εγω με τη σειρα μου η οικογενεια σου το 2018 να ειναι 4μελης υγιης και υτυχισμενη, ωστοσο το ονειρο με το αγορακι σου με εκανε πραγματικα να κλαψω. 

@Κοννυ, συγχαρητηρια !!! να εχεις μια τελεια χοριακη σημερα, ανυπομονουμε να μας πεις τα αποτελεσματα.

@andrianni,  σε ευχαριστω πολυ και ανταποδιδω, συντομα θα ειμαστε μανουλες, το νιωθω!!! να εισαι αισιοδοξη και ολα θα πανε καλα. @Antila περιμενουμε τα νεα σου απο το γιατρο μετα το "εκτακτο" ραντεβου σου στο γιατρο αν και δεν ειναι τιποτα οπως ειπε και ο ιδιος απλα θελει να σε δει, αυτο δειχνει οτι ειναι ενας καλος και συνεσταλμενος γιατρος. σου στελνω θετικη μου ενεργεια και τις ευχες μου. @noni90 κοριτσι μου μην απογοητευεσαι ειμαι στην ιδια ψυχολογικη φαση αυτην την στιγμη με σενα, ποτε καλα ποτε πεφτω, ειμαι ετοιμη για τον νεο κυκλο που ξεκιναει παλι απλα οχι με την ιδια αισιοδοξια που ειχα πριν, ειμαστε και ανυπομονα κοριτσια....!! αλλα θα τα καταφερουμε στο τελος και το ξερεις, θα ταλαιπωτηθουμε λιγο παραπανω οπως ειχες πει μα θα τα καταφερουμε. σου ευχομαι το ονειρο που ειδες να σου βγει αληθινο. @Dimitr@17 πολλα συμπτωματα μαζευονται,  σου ευχομαι ειλικρινα αυτα τα συμπτωματα να ειναι εγκυμοσυνης. 

@Ungry girl κοριτσι μου διαβασα για την λαχταρα που περασες με την χοριακη, μην ανχωνεσαι θα ερθει η ατιμη ξερει ο γιατρος σου λοιπον κανε υπομονη και να ακολουθεις τις οδηγιες του, ευχομαι να ερθει συντομα να ηρεμησεις λιγο. τα φιλια μου!!! 

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ για το μεγαλο κειμενο αλλα λογω δουλειας δεν προλαβαινα να μπω και να διαβασω ολα τα νεα σας. Μου ειχατε λειψει. οταν σας διαβαζω ηρεμω.

τα φιλια μου να εχετε μια ομορφη μερα!!!!  <3 <3 

Σε ευχαριστώ πολυ κπριτσακι μου δεν πιραζει η λαχταρα αρκεί τη Δευτέρα να ειναι 0 ευχαριστημένη θα είμαι!!!! Καλημερααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!!!!πρωινη πρωινη κ εγω!επειδη κοιμαμαι μετα τις 4 ξυπναω μετα τις 12 αλλα εχουμε εξετασεις σημερα!!!καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια που πανε κ για χοριακη σμρ κ σε αλλα που ειναι μα κανουν τεστ!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KalStyl είπε:

καλημερα κοπελες μου....ποσο μου εχετε λειψει..προσπαθω μερες να σας διαβασω αλλα χρόνος μηδεν. μολις τωρα σας διαβασα. πολυ πολυ ομορφα τα νεακια σας. πολυ αγωνια και πολυ συγκινηση.  @Χαρά Τριανταφυλλακι. συγχαρητηρια κουκλα μου κι απο μενα του χρονου να εχεις ενα το υγιεστατο μπιζελακι σου στην αγκαλιτσα σου, να εχεις μια ομρφη εγκυμοσυνη, πολυ με συγκινησε η εκπληξη που εκανες στον αντρουλη σου, τετοιες χαρες να εχετε παντα στη ζωη σας.

@Nati85 Χρόνια σου πολλα και ομορφα καλη μου, σου ευχομαι και εγω με τη σειρα μου η οικογενεια σου το 2018 να ειναι 4μελης υγιης και υτυχισμενη, ωστοσο το ονειρο με το αγορακι σου με εκανε πραγματικα να κλαψω. 

@Κοννυ, συγχαρητηρια !!! να εχεις μια τελεια χοριακη σημερα, ανυπομονουμε να μας πεις τα αποτελεσματα.

@andrianni,  σε ευχαριστω πολυ και ανταποδιδω, συντομα θα ειμαστε μανουλες, το νιωθω!!! να εισαι αισιοδοξη και ολα θα πανε καλα. @Antila περιμενουμε τα νεα σου απο το γιατρο μετα το "εκτακτο" ραντεβου σου στο γιατρο αν και δεν ειναι τιποτα οπως ειπε και ο ιδιος απλα θελει να σε δει, αυτο δειχνει οτι ειναι ενας καλος και συνεσταλμενος γιατρος. σου στελνω θετικη μου ενεργεια και τις ευχες μου. @noni90 κοριτσι μου μην απογοητευεσαι ειμαι στην ιδια ψυχολογικη φαση αυτην την στιγμη με σενα, ποτε καλα ποτε πεφτω, ειμαι ετοιμη για τον νεο κυκλο που ξεκιναει παλι απλα οχι με την ιδια αισιοδοξια που ειχα πριν, ειμαστε και ανυπομονα κοριτσια....!! αλλα θα τα καταφερουμε στο τελος και το ξερεις, θα ταλαιπωτηθουμε λιγο παραπανω οπως ειχες πει μα θα τα καταφερουμε. σου ευχομαι το ονειρο που ειδες να σου βγει αληθινο. @Dimitr@17 πολλα συμπτωματα μαζευονται,  σου ευχομαι ειλικρινα αυτα τα συμπτωματα να ειναι εγκυμοσυνης. 

@Ungry girl κοριτσι μου διαβασα για την λαχταρα που περασες με την χοριακη, μην ανχωνεσαι θα ερθει η ατιμη ξερει ο γιατρος σου λοιπον κανε υπομονη και να ακολουθεις τις οδηγιες του, ευχομαι να ερθει συντομα να ηρεμησεις λιγο. τα φιλια μου!!! 

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ για το μεγαλο κειμενο αλλα λογω δουλειας δεν προλαβαινα να μπω και να διαβασω ολα τα νεα σας. Μου ειχατε λειψει. οταν σας διαβαζω ηρεμω.

τα φιλια μου να εχετε μια ομορφη μερα!!!!  <3 <3 

Κορίτσι μου γλυκό δυο πράγματα θα σου πω να εχεις την υγεία σου και όλα τα καλά να σου έρθουν στην ζωή σου..... Σ'ευχαριστώ πολύ. 

Το απόγευμα θα με πάρει να μου πει για την χοριακη. Πρεπει να είναι πάνω από 70 μου είπε. Επίσης θα είναι η τελευταία φορά που θα πάω κιόλας. Και ο λόγος? Μου λέει έχεις πονακια αιματακι? Λέω πονακια έχω από την ωορρηξία και προχθές λίγα καφέ υγρά και λίγο ροζ και χθες πάλι λίγα καφέ υγρά και στο εσώρουχο μια σταγονιτσα καφέ. Και μου κάνει δεν είναι καλό αυτό. Ότι μπορεί να το αποβαλω. Εντάξει με έκανε κουρέλι. Μου είπε η μάνα μου να μην ξαναπάω. Θα πάω μόνο για να πάρω το χαρτί. Φεύγοντας πέρασα από την εκκλησία και άναψα ένα κεράκι... Γιατί εύχομαι και πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά για το μπιζελακι μου....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, kido είπε:

ΩΡΑΊΑ!!! Πολύ ευχάριστα νέα! !! Περιμένουμε επιβεβαιωση με χοριακή για προαγωγη στα πάνω διαμερισματα του πίνακα @modena! Πολύ ελπίδα παίρνω με ολες σας τελευταία ότι θα μας πάει γούρι μια μια εδώ μέσα να ανεβαινουμεεεεε :-D 

@linaa ευχαριστώ. Πάω για 75 λοιπόν.  Τι εννοείς ένιωσεΣε άσχημα, σε πείραξε? Γιατί ρώτησα και μου ειπε ότι δεν θα έχω παρενέργειες. Εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα θυροειδη...ούτε ιδρώτα ούτε τρεμουλο ούτε ταχυπαλμιες. Λες να τα έχω τώρα? Τι να προσέξω για να πω στο γιατρό?  Καλημέρα!

καλημερα!!! δεν εχει παρενεργειες σαν φαρμακο αλλα εχει συμπτωματα υπερδοσολογιας. γραφει μεσα οτι αν παρεις παραπανω δοση απο την πρωτη μερα σχεδον θα νιωσεις αυτο αυτο κ αυτο. εγω μετα απο μερικες ωρες που το πηρα ειχα ατονια ζαλαδα κ μυικη αδυναμια ημουν σαν ζομπι. μολις το σταματησα μου περασε κ ξεκινησα την μικροτερη δοση κ ημουν μια χαρα. 

μετα απο λιγο καιρο μου ειπε η γιατρος να ξαναδοκιμασω την μεγαλητερη δοση μηπως απλα ετυχε κ ηταν απο την αλλαγη ορμονων κ ξαναδοκιμασα κ την μετα απο λιγες ωρες ειχα διαροια κ πονο στην κοιλια. οποτε εμεινα στην μικρη δοση κ δεν εχω καμια παρενεργεια! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, modena είπε:

Να σου πω την αμαρτία μου δεν άντεξα το πρωί κ λέω θα κάνω να δω τι θα βγάλει.. δεν είχα απαίτηση προφανώς να βγάλει κάτι. Έδειξε μια άχνη δευτερη γραμμουλα κ μένα. Αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι αλήθεια γιατί κανονικά περιμένω αύριο. 

Λέω να κάνω μια και καλή μια χοριακη αύριο μετά τη δουλειά να ξέρω σίγουρα. Πιο πολύ μπερδεύτηκα τελικά..

Συγχαρητηριαααααααα!!!!!!!!!!!!!!! ακομα αμφιβαλλεις???? ειπαμε αχνη = εγκυος!!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσι μου γλυκό δυο πράγματα θα σου πω να εχεις την υγεία σου και όλα τα καλά να σου έρθουν στην ζωή σου..... Σ'ευχαριστώ πολύ. 

Το απόγευμα θα με πάρει να μου πει για την χοριακη. Πρεπει να είναι πάνω από 70 μου είπε. Επίσης θα είναι η τελευταία φορά που θα πάω κιόλας. Και ο λόγος? Μου λέει έχεις πονακια αιματακι? Λέω πονακια έχω από την ωορρηξία και προχθές λίγα καφέ υγρά και λίγο ροζ και χθες πάλι λίγα καφέ υγρά και στο εσώρουχο μια σταγονιτσα καφέ. Και μου κάνει δεν είναι καλό αυτό. Ότι μπορεί να το αποβαλω. Εντάξει με έκανε κουρέλι. Μου είπε η μάνα μου να μην ξαναπάω. Θα πάω μόνο για να πάρω το χαρτί. Φεύγοντας πέρασα από την εκκλησία και άναψα ένα κεράκι... Γιατί εύχομαι και πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά για το μπιζελακι μου....

αυτο που κανουν διαγνωση χωρις καν να δουν τα αποτελεσματα πολυ με εκνευριζει...αν ηταν ετσι να μην πηγαιναμε σε γιατρους κ να μας ελεγαν απευθειας την διαγνωση οι μικροβιολογοι...εκανες κ προγεστερονη γτ μπορει να χρειαζεσαι?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Τα καλύτερα παιδιά. Σωστά η Ada, και η @ellilaw νομίζω τώρα κοντά είναι. Που είστε κορίτσια; 

Καλημερα κοριτσι ! εγω περιμενω αυριο ! ισως και μεθαυριο.. να πω την αληθεια , χθες πιστεψα οτι κατι εχει γινει γτ με ετσουζαν οι θηλες μου .. σημερα ομως το πρωι το καναμε με τον αντρα μου και τωρα δεν με τσουζουν πια , ηρεμησαν ... :(  οποτε δεν το κοβω για θετικο τεστακι απο μενα .. 

ellilaw  εσυ θα εκανες σημερα τεστακι ? το εκανες?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσι μου γλυκό δυο πράγματα θα σου πω να εχεις την υγεία σου και όλα τα καλά να σου έρθουν στην ζωή σου..... Σ'ευχαριστώ πολύ. 

Το απόγευμα θα με πάρει να μου πει για την χοριακη. Πρεπει να είναι πάνω από 70 μου είπε. Επίσης θα είναι η τελευταία φορά που θα πάω κιόλας. Και ο λόγος? Μου λέει έχεις πονακια αιματακι? Λέω πονακια έχω από την ωορρηξία και προχθές λίγα καφέ υγρά και λίγο ροζ και χθες πάλι λίγα καφέ υγρά και στο εσώρουχο μια σταγονιτσα καφέ. Και μου κάνει δεν είναι καλό αυτό. Ότι μπορεί να το αποβαλω. Εντάξει με έκανε κουρέλι. Μου είπε η μάνα μου να μην ξαναπάω. Θα πάω μόνο για να πάρω το χαρτί. Φεύγοντας πέρασα από την εκκλησία και άναψα ένα κεράκι... Γιατί εύχομαι και πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά για το μπιζελακι μου....

Κορίτσι μου τι είναι αυτά που λες? ?? Έλεος '!!! Γιατί δεν ασχολείται ο καθένας με το κομμάτι του? ? Εγώ σου λέω ότι τίποτα δεν θα συμβεί.  Για όνομα του Θεού! !! Πόση κακία πια! !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσι μου γλυκό δυο πράγματα θα σου πω να εχεις την υγεία σου και όλα τα καλά να σου έρθουν στην ζωή σου..... Σ'ευχαριστώ πολύ. 

Το απόγευμα θα με πάρει να μου πει για την χοριακη. Πρεπει να είναι πάνω από 70 μου είπε. Επίσης θα είναι η τελευταία φορά που θα πάω κιόλας. Και ο λόγος? Μου λέει έχεις πονακια αιματακι? Λέω πονακια έχω από την ωορρηξία και προχθές λίγα καφέ υγρά και λίγο ροζ και χθες πάλι λίγα καφέ υγρά και στο εσώρουχο μια σταγονιτσα καφέ. Και μου κάνει δεν είναι καλό αυτό. Ότι μπορεί να το αποβαλω. Εντάξει με έκανε κουρέλι. Μου είπε η μάνα μου να μην ξαναπάω. Θα πάω μόνο για να πάρω το χαρτί. Φεύγοντας πέρασα από την εκκλησία και άναψα ένα κεράκι... Γιατί εύχομαι και πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά για το μπιζελακι μου....

Μα γιατί ταράζουν έτσι έγκυο γυναίκα. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. Να ξεκουράζεσαι και να ρωτήσεις αν πρέπει να πάρεις προγεστερόνη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! 

@KalStylσε ευχαριστω πολύ κορίτσι μου!!ευχομαι και για σένα τα καλυτερα!!υγεια ευτυχία και με ένα μωράκι στην αγκαλίτσα σου!!

@linaa θα περιμενω να δω αν περάσει χωρίς αίμα το σ.κ και μετά θα κάνω ένα τεστ γιατί νιώθω πολύ καλά και σήμερα.Τρίτη Τετάρτη ήμουν χαλια και ειχα πονάκια..τωρα σαν να έχουν υποχωρήσει τα συμπτώματα δυστυχώς.απογοητευομαι ηδη!

εντωμεταξυ από τα μωρά που λέγαμε και τα όνειρα είδα ονειρο εχθές ένα μωράκι αγοράκι μικρό όμως 4 μηνών περίπου με γαλανά ματάκια όπως έχουν της ηλικίας αυτής να το κάνω μπανάκι και να του λέω διαφορα γλυκόλογα και να με κοιτάει μέσα στα μάτια!!ρε κορίτσια έλιωσα δεν μπορω θέλω ενα μωρακι παρά πολύ δεν ξερω τι με έχει πιάσει σαν να το έχω ανάγκη μεγάλη!!! 

@modena περιμενουμε την χοριακη!!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. δεν καταλαβαίνω τι ανακατεύονται το έχουν κάνει σε πολλά κορίτσια αυτό και μας το έχουν πει!!ο γιατρός σου θα σου πει αν είναι καλή η όχι η χοριακη!!μην αγχώνεσαι!!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...