Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα!!

      Έχω μια απορία για τις αναρρωτικες. Τώρα είμαι με την ειδική άδεια υποβοηθουμενης των 7 ημερών. Όταν τελειώσουν αυτές, μπορεί ο γυναικολόγος να μου γράψει αναρρωτική λόγω κύησης ή πρεπει πρώτα να γίνει επιβεβαιωση με εμβρυακα στοιχεία κ άκουσμα καρδιας;; ( βέβαια αφού όλα πάνε καλα με την χοριακη)

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Πριν την ωορρηξία. Συνήθως στην ωοθήκη, βέβαια. Αφού περιμένεις πρωτοχρονιά, τώρα είσαι φουλ γονιμες, και λογικά Ωορρηξία το σκ. Αλλά μπορεί να κάνεις και μικρότερο κύκλο. Οπότε άσε τα δεν μπορώ και προχωρά με το κάθε μέρα!

Σήμερα είμαι 16 μέρα του κύκλου!!!Τα υγρά ξεκίνησαν 14!!!!Ναι εννοείτε κάθε μέρα!!!!Το κάθε 2 με πιέζει χαχαχχα!!!!Οπότε μου ρχεται δηλαδή!!!Και αυτό που λένε όχι κάθε μέρα δηλ. θα έχω όρεξη και θα πω κάτσε για να δυναμώσει το σπέρμα?Ούτε καν χαχχαχ!!!!Το έκανε σύστημα τον προηγούμενο μήνα μετά από προτροπή του γιατρού που μου έκανε σαλπιγγογραφία αλλά φτάνει!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

Εγω το αποφασισα θα σταματησω να προσπαθω.. Δε το αντεχω αλλο ολο αυτο. 

Γλυκιά μου το χω νιώσει αυτό που λες πολλές φορές για να μη πω κάθε μήνα!!!Κάνε επαφούλες όποτε γουστάρεις και θα ρθεί μόνο του!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Γλυκιά μου το χω νιώσει αυτό που λες πολλές φορές για να μη πω κάθε μήνα!!!Κάνε επαφούλες όποτε γουστάρεις και θα ρθεί μόνο του!!!!

Στο χα πει θυμασαι εγω δεν ειμαι της υπομονης! Οσο ηταν να προσπαθησω προσπαθησα. Δε μπορω ουτε να μετραω μερες ουτε να προγραμματιζω το σεξ μεσα σε ολα τα υπολοιπα που εχω να προγραμματισω σ αυτη τη φαση. Ισως καποια στιγμη αργοτερα οταν θα εχω χαλαρωσει ξαναξεκινησω τις προσπαθειες. καλο βραδυ κοριτσια μου! :* σε ολες!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , noni90 είπε:

Στο χα πει θυμασαι εγω δεν ειμαι της υπομονης! Οσο ηταν να προσπαθησω προσπαθησα. Δε μπορω ουτε να μετραω μερες ουτε να προγραμματιζω το σεξ μεσα σε ολα τα υπολοιπα που εχω να προγραμματισω σ αυτη τη φαση. Ισως καποια στιγμη αργοτερα οταν θα εχω χαλαρωσει ξαναξεκινησω τις προσπαθειες. καλο βραδυ κοριτσια μου! :* σε ολες!

Υδροχοοακι μου καλό είναι να μη πάρουμε ανάποδες!!Και γω αυτό περιμένω!!!Να σταματήσω να μετράω!!Χτες σκεφτόμουν ένα μήνα να πω ααα πότε περιμένω άραγε περίοδο???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Τέλειο πρωτοχρονιάτικο δώρο!!!εχει να γίνει χαμός!

@orianna συγχαρητήρια για τον μπεμπαρο σου! Φαίνονται από νωρίς τα αγοράκια!!!

Νατι μου σ ευχαριστώ πολύ κοριτσαρα μου. Να έχεις ευχάριστα νέα κ συ πολύ πολύ σύντομα. 

  • Ευχαριστώ 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , orianna είπε:

Νατι μου σ ευχαριστώ πολύ κοριτσαρα μου. Να έχεις ευχάριστα νέα κ συ πολύ πολύ σύντομα. 

κοριτσι με το καλο!!! αντε περασε το πιο κυριο σταδιο τωρα απλα θα αρχισεις να το χαιρεσε!!!!

@Nati85 ξεκινα να προσεχεις γιατι στοιχημα εισαι εγκυος!! οι πονοι δεν θα κρατανε κ ολη μερα ετσι κ αλλιως!! 

@alina80 μαζι ειμαστε ναι εγω δε ξερω ποτε θα κανω τεστ μαλλον κ εγω τα χριστουγεννα με βλεπω γιατι δεν μου εχουν μεινει κ πολλα τεστακια εγκυμοσυνης γιατι αν ειχα πιο πολλα μπορει κ να μην κρατιομουν κ να εκανα κ πιο νωρις ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλημερα!  εμενα σημερα τσουζει και με ποναει αρκετα  το στηθος .. αν αυριο με τσουζουν οι θηλες , τοτε θα με κανει να υποψιαστω .. κατα αλλα τα ιδια .. τεστ Κυριακη θα κάνω εγω αν δεν μου εχει ερθει εως τοτε βεβαια.. 

κι εμένα με ενοχλούν κυρίως με το σουτιέν...

@Dimitr@17 τι σπυριά;;;;;;;;πως είναι;;;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

κι εμένα με ενοχλούν κυρίως με το σουτιέν...

@Dimitr@17 τι σπυριά;;;;;;;;πως είναι;;;

Αν σε ενοχλούν είναι πολύ καλό σημάδι..!!

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Την αλλη βδομαδα στις 18

Καο με πονανε κ οι θηλες μου...

 Ναι  ειναι συμπτωμα!!! Εξαλλου εσυ αν θυμαμαι καλα ,πιανεις ευκολα ,οποτε μαλλον εισαι!!!!

1 ώρα πρίν, marillia είπε:

@linaa @alina80 υπέροχααα!!είστε ταίρι??Μακάρι κορίτσια μου να έχουμε χαρμόσυνά νέα!!!Εγώ κορίτσια μου χτες το βράδυ είχα έναν πολύ δυνατό σφάχτη στη μήτρα για κανένα 15λέπτο!!Κάτι σαν πόνου περιόδου αλλά και διαφορετικό.Φοβήθηκα δε σας κρύψω!!!Λέτε να ήταν από ωορρηξία ή από κούραση?

 Καλησπερα!!ειχες επαφη χθες; πολυ πιθανο να ειναι απο ωορηξια ,υπαρχουν κοπελες που πονανε αρκετα

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 Εχεις μεγάλες πιθανότητες!Εγώ απο τις ημέρες ωορρηξίας κ μετά δεν άντεχα με τπτ το σουτιέν σε σημείο που γύριζα απο τη δουλειά κ το πέταγα !!Επίσης τα σπυράκια είναι πιθανό οπως σου ειπαν να ειναι τα "σπυράκια" μοντγκομερι.Ρίξε μια ματιά εδώ 

http://www.4moms.gr/2013-08-25/συμπτώματα-που-καταλαβαίνεις-ότι-είσ/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , ada32 είπε:

Καλησπερα!!ειχες επαφη χθες; πολυ πιθανο να ειναι απο ωορηξια ,υπαρχουν κοπελες που πονανε αρκετα

Γειά σου κοριτσάκι μου!!!Είχαμεεεε!!!Αλλά θα το πάω και σουκου για σιγουριά!!Φοβήθηκα λίγο γιατί ήταν έντονος ο πόνος!!!Εσύ πως είσαι??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marillia είπε:

Υδροχοοακι μου καλό είναι να μη πάρουμε ανάποδες!!Και γω αυτό περιμένω!!!Να σταματήσω να μετράω!!Χτες σκεφτόμουν ένα μήνα να πω ααα πότε περιμένω άραγε περίοδο???

Καλα θα ηταν αλλα εγω ζοριζομαι οποτε ειπα οτι ξερεις κατι.. απο εδω κ περα τελος. Ουτε συμπτώματα ουτε προσπαθειες σε συγκεκριμενες μερες δε μπορω ετσι πνιγομαι. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Τονι@ είπε:

Σε 4 μέρες δηλαδή..είσαι πολύ κοντά. .έχεις κανένα άλλο σύμπτωμα? ?

Εχω ασπρα πηχτα υγρα αλλα οχι καθε μερα... και ειχα κ κατι σουβλιες χαμηλα δεξια πριν κατι μερες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Γειά σου κοριτσάκι μου!!!Είχαμεεεε!!!Αλλά θα το πάω και σουκου για σιγουριά!!Φοβήθηκα λίγο γιατί ήταν έντονος ο πόνος!!!Εσύ πως είσαι??

Καλά Είμαι κουκλιτσα!!στην αναμονή Μέχρι την Κυριακή!!!! Κ εγώ τον Εχω νιώσει μετά από επαφή..( Αλλά το κάναμε αρκετή ώρα )

Εσείς προσπαθήστε  κάθε μερα μέχρι την Κυριακή! Κ θα Είναι το δώρο των Χριστουγέννων σας!!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

κι εμένα με ενοχλούν κυρίως με το σουτιέν...

@Dimitr@17 τι σπυριά;;;;;;;;πως είναι;;;

Ε πως να στο εξηγησω...ειναι σαν εξογκωματα στο χρωμα π ειναι κ οι θηλες καπως...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...