Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα!!

      Έχω μια απορία για τις αναρρωτικες. Τώρα είμαι με την ειδική άδεια υποβοηθουμενης των 7 ημερών. Όταν τελειώσουν αυτές, μπορεί ο γυναικολόγος να μου γράψει αναρρωτική λόγω κύησης ή πρεπει πρώτα να γίνει επιβεβαιωση με εμβρυακα στοιχεία κ άκουσμα καρδιας;; ( βέβαια αφού όλα πάνε καλα με την χοριακη)

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Κοριτσια εβγαλα ατο στηθος κατι σαν σπυρακια...το μεσημερι δεν τα ειχα...λετε να ειναι κανενα συμπτωμα???ειναο η ιδεα μου??η ειναι επειδη ειναι να.αδιαθετησω την αλλη βδομαδα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια εβγαλα ατο στηθος κατι σαν σπυρακια...το μεσημερι δεν τα ειχα...λετε να ειναι κανενα συμπτωμα???ειναο η ιδεα μου??η ειναι επειδη ειναι να.αδιαθετησω την αλλη βδομαδα?

Επάνω στη θηλή? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Ναι πανω στην θηλη...το μεσημερι που γυρισα δεν ειχα τιποτα μονο παρατηρησα οτι ηταν πρησμηνο..

Λέγονται μοντγκομερι.  Αυτά είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης.  Δημιουργουνται λόγω ορμονικων αλλαγων όπως συμβαίνει και στην εγκυμοσύνη.  Άρα δεν αποκλείεται. ..αφού είναι και πρησμένο. ..μακάρι κορίτσι μου!! Πότε είπαμε δεν περιμένεις? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

Λέγονται μοντγκομερι.  Αυτά είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης.  Δημιουργουνται λόγω ορμονικων αλλαγων όπως συμβαίνει και στην εγκυμοσύνη.  Άρα δεν αποκλείεται. ..αφού είναι και πρησμένο. ..μακάρι κορίτσι μου!! Πότε είπαμε δεν περιμένεις? 

Την αλλη βδομαδα στις 18

Just now, Dimitr@17 είπε:

Την αλλη βδομαδα στις 18

Καο με πονανε κ οι θηλες μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@linaa @alina80 υπέροχααα!!είστε ταίρι??Μακάρι κορίτσια μου να έχουμε χαρμόσυνά νέα!!!Εγώ κορίτσια μου χτες το βράδυ είχα έναν πολύ δυνατό σφάχτη στη μήτρα για κανένα 15λέπτο!!Κάτι σαν πόνου περιόδου αλλά και διαφορετικό.Φοβήθηκα δε σας κρύψω!!!Λέτε να ήταν από ωορρηξία ή από κούραση?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , linaa είπε:

περιμενουμε νεα αυριο θετικο θα ειναι μην φοβασε !!! 

@marillia εμεις χριστουγεννα με την αλινα εσυ πρωτοχρονια!!!! ωραια θα ειναι !!!! 

@Nati85 πως εισαι σημερα?? τι νιωθεις? 

Εχθές το βράδυ με πονούσε το στήθος πααααρα πολύ και η κοιλιά μου και ένιωθα γενικαχαλια πήγε 4 να κοιμηθώ το πρωι ξύπνησα μια χαρά σαν να μην είχα τίποτα.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Εχθές το βράδυ με πονούσε το στήθος πααααρα πολύ και η κοιλιά μου και ένιωθα γενικαχαλια πήγε 4 να κοιμηθώ το πρωι ξύπνησα μια χαρά σαν να μην είχα τίποτα.

Μου ακούγονται καλά σημάδιααααα!!!!!Πότε μετράς καθυστέρηση κορίτσι μου?

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Μου ακούγονται καλά σημάδιααααα!!!!!Πότε μετράς καθυστέρηση κορίτσι μου?

Λογικα από Δευτέρα θα έχω καθυστέρηση.σημερα όμως ήμουν μια χαρά δεν νιώθω κάτι ιδιαίτερο και εχθές τα ξημερώματα λέω πω πω λες να είμαι τελικά??αλλα σήμερα λέω αποκλείεται να είμαι.

εσυ είσαι στις γόνιμες τωρα??ποτε υπολογίζεις ωορρηξια?

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , marillia είπε:

@linaa @alina80 υπέροχααα!!είστε ταίρι??Μακάρι κορίτσια μου να έχουμε χαρμόσυνά νέα!!!Εγώ κορίτσια μου χτες το βράδυ είχα έναν πολύ δυνατό σφάχτη στη μήτρα για κανένα 15λέπτο!!Κάτι σαν πόνου περιόδου αλλά και διαφορετικό.Φοβήθηκα δε σας κρύψω!!!Λέτε να ήταν από ωορρηξία ή από κούραση?

Για Ωορρηξία μου κάνει εμένα. Έχω και εγώ πόνους συνήθως δύο τρεις μέρες πριν την ωορρηξία. Κάποιες φορές πολύ δυνατούς. 

@linaa μαζί εμείς ε; Εγώ περιμένω 24/12. Και έχω αποφασίσει -αν δεν με προλάβουν οι εξελίξεις βέβαια- να δοκιμάσω την τύχη μου το πρωί των Χριστουγέννων. (Κι αν δω θετικό, θα πρέπει να σκεφτώ εναλλακτική έκπληξη για τον άντρα μου, αλλά δεν πειράζει). 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Για Ωορρηξία μου κάνει εμένα. Έχω και εγώ πόνους συνήθως δύο τρεις μέρες πριν την ωορρηξία. Κάποιες φορές πολύ δυνατούς

Αλήθεια?Πριν την ωορρηξία ή εκείνη τη μέρα?Γιατί συνήθως εγώ έχω στην ωοθηκή και όχι μήτρα!!!Λέω μάλλον σήμερα θα κάνω ωορρηξία ή αύριο!!!Πάντως το πρόγραμμα επαφές μέρα παρά μέρα δε μπορώ να το τηρήσω!!!Με πιέζει!!!Τώρα είχαμε επαφές Τρίτη πρός Τετάρτη 1 το βράδυ και σήμερα το πρωί και θα το πάω κάθε μέρα χαχχαχχαχα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια πάω γυμναστηριο θα σας διαβάσω το βραδάκι.φιλακιαααααα

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Αλήθεια?Πριν την ωορρηξία ή εκείνη τη μέρα?Γιατί συνήθως εγώ έχω στην ωοθηκή και όχι μήτρα!!!Λέω μάλλον σήμερα θα κάνω ωορρηξία ή αύριο!!!Πάντως το πρόγραμμα επαφές μέρα παρά μέρα δε μπορώ να το τηρήσω!!!Με πιέζει!!!Τώρα είχαμε επαφές Τρίτη πρός Τετάρτη 1 το βράδυ και σήμερα το πρωί και θα το πάω κάθε μέρα χαχχαχχαχα!!!!!

Σε θέλω μάχημη αυτές τις μέρες!!!φιλουκιααα!!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , marillia είπε:

Αλήθεια?Πριν την ωορρηξία ή εκείνη τη μέρα?Γιατί συνήθως εγώ έχω στην ωοθηκή και όχι μήτρα!!!Λέω μάλλον σήμερα θα κάνω ωορρηξία ή αύριο!!!Πάντως το πρόγραμμα επαφές μέρα παρά μέρα δε μπορώ να το τηρήσω!!!Με πιέζει!!!Τώρα είχαμε επαφές Τρίτη πρός Τετάρτη 1 το βράδυ και σήμερα το πρωί και θα το πάω κάθε μέρα χαχχαχχαχα!!!!!

Πριν την ωορρηξία. Συνήθως στην ωοθήκη, βέβαια. Αφού περιμένεις πρωτοχρονιά, τώρα είσαι φουλ γονιμες, και λογικά Ωορρηξία το σκ. Αλλά μπορεί να κάνεις και μικρότερο κύκλο. Οπότε άσε τα δεν μπορώ και προχωρά με το κάθε μέρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...