Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Και σένα περίπου στις 15 μέρες δηλαδή σου είπε. Ναι ρε και εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω κανένα τεστ τώρα μέσα στη βδομάδα 😂😂

      Σε κλινική στο Fivi Θεσσαλονίκη το έκανα εγώ. Εσύ; 

      Και γω στο fivi!!!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , orianna είπε:

καλησπερα κοριτσια μου..τι  κανετε?σημερα πηγαμε για αυχενικη κ ολα ειναι τελεια μας ειπε η εμβρυολογος.περιμενουμε και τις αιματολογικες την τριτη για να ειναι ειμαστε οκ.μαθαμε κατα 90% και το φυλο..ειναι ΑΓΟΡΙ  μας ειπε...

ελενακι μου τι κανεις? σημερα μαθαμε το φυλο..μας ειπαν για αγορακι.

τελεια!!!συγχαρητήρια!!!πολλα αγορια μαζευονται!!!χαχαχα!!!ολα καλα κ εμεις...το κοριτσι φαινεται να μοιαζει του μπαμπα!!τωρα που θα ξαναπαμε θα το δουμε ακομα πιο καλα!στις 3 εχουμε ραντεβου!εσεις ποτε θα ξαναπατε?σε ποια βδομαδα εισαι τωρα?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

3 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου.να εχεις μια καλη εγκυοσυνη, μιλησες με τον γιατρο σου??? τι σου ειπε?

 

Ευχαριστώ! Να ξανακάνω αύριο χόριακη και από Δευτέρα να πάω για υπέροχο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenakii22 είπε:

τελεια!!!συγχαρητήρια!!!πολλα αγορια μαζευονται!!!χαχαχα!!!ολα καλα κ εμεις...το κοριτσι φαινεται να μοιαζει του μπαμπα!!τωρα που θα ξαναπαμε θα το δουμε ακομα πιο καλα!στις 3 εχουμε ραντεβου!εσεις ποτε θα ξαναπατε?σε ποια βδομαδα εισαι τωρα?

ειμαι 13η..στις 21 αλλαζω μηνα και μπαινω στον τεταρτο. στις 4 ιανουαριου εχω παλι υπερηχο.μεχρι τοτε θα κανω για κυστικη και περιμενω και τ αποτελεσματα του papp-a test.

εγω ελεγα οτι εχω κοριτσι αλλα μας ξεγελασε μαλλον ο μπαγασας.πολλα αγορια οντως φαινεται να εχουμε το 18.χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , orianna είπε:

ειμαι 13η..στις 21 αλλαζω μηνα και μπαινω στον τεταρτο. στις 4 ιανουαριου εχω παλι υπερηχο.μεχρι τοτε θα κανω για κυστικη και περιμενω και τ αποτελεσματα του papp-a test.

εγω ελεγα οτι εχω κοριτσι αλλα μας ξεγελασε μαλλον ο μπαγασας.πολλα αγορια οντως φαινεται να εχουμε το 18.χαχαχα

Ετσι να κάνετε αγόρια να βρίσκουν άντρα οι κόρες που θα κάνουμε οι άλλες!

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , orianna είπε:

ειμαι 13η..στις 21 αλλαζω μηνα και μπαινω στον τεταρτο. στις 4 ιανουαριου εχω παλι υπερηχο.μεχρι τοτε θα κανω για κυστικη και περιμενω και τ αποτελεσματα του papp-a test.

εγω ελεγα οτι εχω κοριτσι αλλα μας ξεγελασε μαλλον ο μπαγασας.πολλα αγορια οντως φαινεται να εχουμε το 18.χαχαχα

α εγω αλλαζω καθε 22!!!!μια χαρα θα ειναι οι εξετασεις σου!να μας πεις!εγω δεν ηξερα...μια νομιζα κοριτσι μια αγορι...για καποιο λογο ακομα δε εχω συνηδητοποιησει οτι ειναι κοριτσι...μαλλον ειχα προαισθημα οτι ηταν αγορι...κ φαντασου ηθελα κοριτσι!χαχα...τονιζα στο γιατρο στα ραντεβου να ειναι σιγουρα κοριτσι γτ ολα ροζ τα πηραμε!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε??εγω γυρισα απο την.δουλεια ...πτωμα...κανενα θετικο νεο εχουμε???εγω παντως μονο το στηθος μου νιωθω να ποναει πολυ...υγρα δεν ειδα σημερα.. @ntemiiiiii πως εισαι σημερα?

Καλή μου συνονόματη ούτε εγώ έχω υγρά σήμερα... πονακια έχω και φαγούρα στο στήθος...


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Μπραβο καλα τα λες αλινα μου..!!!

@Dimitr@17 δεν ξέρω από προβλέψεις κοριτσι! Αχ κι εγώ κορίτσι θέλω!Βασικά ένα κι ένα αλλά δεν ξέρω με τι σειρά! Χα χα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Καλή μου συνονόματη ούτε εγώ έχω υγρά σήμερα... πονακια έχω και φαγούρα στο στήθος...

Και εγω τιποτα σχεδον ....μονο πονο.στο  στηθος. Ειδικα στο πλαι..

πρίν από 5 λεπτά , kido είπε:

@Dimitr@17 δεν ξέρω από προβλέψεις κοριτσι! Αχ κι εγώ κορίτσι θέλω!Βασικά ένα κι ένα αλλά δεν ξέρω με τι σειρά! Χα χα! 

Αααα εγω θα προτιμουσα κοριτσια να ειναι...βεβαια ας πιασω το σπορακι κ να ειναι γερο κ.δυνατο κ.ας ειναι κ αγορι τι ν κανουμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ούτε και εγώ πιστεύω παρότι έπεσε μέσα. Λάθος κορίτσι....μπερδεύτηκα. Πιστεύω όμως ότι υπάρχουν κοινά στα ζώδια όσο αφορά χαρακτήρες ατόμων. Αυτό πήγαινε @kido

Κ εγώ! Με γεια και η νεα φωτο προφίλ σου! @Χαρά Τριανταφυλλακι.Ανυπομονω να βάλω κι εγώ μια τέτοια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας καλε τι κανουμε! Εμενα η συχαμενη δεν εχει έρθει ακομα.μετα απο το καφε ροζ χθες στο σκουπισμα σημερα κατι σαν καφε κλωστες παλι και τιποτα αλλο βέβαια ανα διαστήματα νομιζω πως μου έρχεται εχω καποιες ενοχλησεις.αλλα τιποτα!!!

Και το στηθος μου πρισμενο και ποναει!!!! Θελω να μου ερθει περιοδο!!!!!!!!:-( 

@Μαρθα Κ τι εγινε????? Σημερα δεν περιμενεις???

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Δηλαδή δεν έχει γούτσου γούτσου. Μέχρι πότε?  

Σνιφ σνιφ σνιφ.

Οοοοχι ! Μόλις κλείσει το τρίμηνο θα επιτρέπεται! Μέχρι δηλαδη να αναλάβει δουλειά ο πλακούντας και να εχει ριζώσει καλα εκεί μέσα το μωράκι Χεχεχε! Αστα μετα θα φουσκωσεις κ δε θα μπορείς καλα! Οποτε..... Χαχαχα χαλάλι ομως! 

3 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου, δεν καθομαι να ασχοληθω καθολου γι αυτο και με εχω βγαλει απο το πινακακι δεν υπαρχει λογος να γεμιζουμε τον πινακα χωρις να υπαρχει αναμονη, δεν ασχολουμαι  ουτε με γονιμες ουτε που θα τελειωσει, ας εχουμε επαφη οποτε εχουμε ορεξη και ας τελειωνει οπου θελει. Αμα μου κανει παλι κουβεντα για παιδι απλα θα του πω πολυ ωραια οτι δεν μπορουμε να κανουμε γιατι δεν γινεται οτι πρεπει και οταν πρεπει και τελειωσε το θεμα... εδω μπαινω γιατι πλεον σας νιωθω κοντα μου και χαιρομαι οταν βλεπω οτι πετυχενετε κατι που θελετε πολυ.... ελπιζω να μην εχετε προβλημα που συμμετεχω κι εγω στις συζητησεις και ας μην προσπαθω :?

ειναι βαρια η δουλεια του σουπερ μαρκετ...να προσεχεις κοριτσι μου 

Καλα εννοείται πως δε θα κάτσεις εσυ να σκάσεις! Αλλα όντως να μη σκάσεις! Πρέπει βεβαια να βρεις έναν τροπο να ξεσπάσεις κι εσυ, γιατι πόσο θα τα κρατάς μέσα σου; Βρες κάποιο τροπο να του πετάξεις καμία μπηχτή νωρίτερα! Τύπου, αν Παει να κανει κατι κάποια μερα  πες του "άστο μωρε τωρα γιατι ειμαι και στις γόνιμες" (χωρίς να εισαι ομως) ώστε να καταλάβει οτι και καλα εσυ τωρα τον αποφεύγεις γιατι δε θες αφού κανει έτσι Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Nenitaki88 είπε:

Οοοοχι ! Μόλις κλείσει το τρίμηνο θα επιτρέπεται! Μέχρι δηλαδη να αναλάβει δουλειά ο πλακούντας και να εχει ριζώσει καλα εκεί μέσα το μωράκι Χεχεχε! Αστα μετα θα φουσκωσεις κ δε θα μπορείς καλα! Οποτε..... Χαχαχα χαλάλι ομως! 

Καλα εννοείται πως δε θα κάτσεις εσυ να σκάσεις! Αλλα όντως να μη σκάσεις! Πρέπει βεβαια να βρεις έναν τροπο να ξεσπάσεις κι εσυ, γιατι πόσο θα τα κρατάς μέσα σου; Βρες κάποιο τροπο να του πετάξεις καμία μπηχτή νωρίτερα! Τύπου, αν Παει να κανει κατι κάποια μερα  πες του "άστο μωρε τωρα γιατι ειμαι και στις γόνιμες" (χωρίς να εισαι ομως) ώστε να καταλάβει οτι και καλα εσυ τωρα τον αποφεύγεις γιατι δε θες αφού κανει έτσι Χαχαχα 

χα χα χα ωραια ιδεα εδωσες στην @caramel_83 νομιζω οτι ειναι η καλητερη συμβουλη !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ada32 said:

πιστευω οτι αν κανεις αυριο το πρωι θα δειξει κατι .. σημερα ποια μερα εισαι ? 30η?

29 σημερα.. θα παω να παρω ενα αποψε και να υο καμω αυριο πρωι .. αγχωνομαι λιγακι! αλλα θα το κανω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

χα χα χα ωραια ιδεα εδωσες στην @caramel_83 νομιζω οτι ειναι η καλητερη συμβουλη !!!

Ειναι που ειμαι κι εγω παρθενάκι κι ειναι να μην τα βάζεις μαζι μου γιατι θα σου αλλάξω τα φώτα μετα μέχρι να γίνει το δικό μου Χαχαχαχαχα Έτσι θέλουν! Άμα δουν οτι δε θες κατι αγχώνονται μετα!!!! Χάνουν τη σιγουριά τους!

Αντε τυχερούλες, παρθενακια θα βρουν και τα νινάκια- δωρα εορτών Χεχεχε 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...