Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Προς το παρόν ξυπνάω χωρίς λόγο... οοοορε τι έχει να γίνει...

εχω διαβασει οτι υπαρχουν γυναικες που εχουν αυπνια στην εγκυμοσυνη τους!!! απο την αρχη ..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

ξεκουρασου για λιγο αλλα μην αφησεις ομως να σου ερθει εντονη η επιθυμια για παιδι γιατι καποια στιγμη θα σου χτυπησει την πορτα κ αυτη η επιθυμια. αν κ μπορει να αλλαξει γνωμη οταν ερθουν τα τεστ ωορηξιας!!!

λογικα τον αλλον μηνα θα ερθουν αλλα δεν τα ξεκιναω, δεν υπαρχει λογος με τα τωρινα δεδομενα...θα δειξει η πορεια πως θα παει ...τελος παντων

πρίν από 6 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Λοιπόν τώρα τα έχεις πάρει και σε καταλαβαίνω 100% μόλις ηρεμήσεις και ο άντρας σου εχει χαλαρώσει λίγο το ξανασυζητάτε....

θα δουμε ρε αγαπη γιατι βαρεθηκα... σε ευχαριστω πολυ παντως:)

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα κορίτσια ! να σας πω εγω αυτα τα τσιμπιματα που νιωθω , μου ειναι πρωτοφανη και περιεργα..οπως σας εχω πει ,  εκει που καθομαι , νιωθω κατι να με τσιμπαει στο κεντρο της μητρας..(2 -3 φορες την μερα).. 

χθες παλι αλλο περιεργο.. ειχα κανει γεμιστα  κ οταν γυρισα στο σπιτι το βραδυ ( αφου αφιερωσα 3 ωρες για τον εαυτο μου κ πηγαμε για κρασακι με μια φιλη, ηπια 2 ποτηρακια!!! ) , πηγα να βγαλω το ταψι απ τον φουρνο , μολις το σηκωσα , ενιωσα ενα τραβηγμα αριστερα στην ωοθηκη κ την κοιλια... 

Πραγματικα , αν δεν ειμαι εγκυος(που αυτο νομιζω)  , θα παω να κανω ξανα κοιταξω ορρμονες κτλ... εκτος και αν σε αυτον τον κυκλο ξεκινησα και παραττηρω τον εαυτο μου .. κ το τι νιωθω μετα απο ωορηξια!! τι να πω.. καλα με τα υγρα της ωορηξιας δεν βγαζω ακρη ακομα!!! :P:P  

Υπαρχει καμια αλλη κοπέλα που να νιωθει ετσι?

 

να τη η επομενη εγκυουλα μας :D:D 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

@caramel_83 βρε παρθενε εσύ που έχεις τον Ερμή πλανήτη δεν το πιστεύω ότι δεν μπορείς να το επικοινωνήσεις με τρόπο που να φερει τα αποτελέσματα που θέλεις στον μουρλοτοξοτη σου! Σε παρακαλώ δηλαδή θα σκισω τα πτυχία μου! Αν δεν ασχοληθείς εσύ ποιος θα ασχοληθεί βρε? Πάρε τα πάνω σου ντύσου αγιοβασιλιτσα και όπου δεν πιπτει λόγος πιπτει ραβδος!!! Αντε που θα του περάσει! Δεν παίζει αυτό και το ξέρεις!  Έχεις κι εμάς εδώ δεν είσαι μόνη σου στον αγώνα!!!!

Χα χα λες τα αστρα μιλησαν @caramel_83 ακους!!! μεχρι κ οι πλανητες ειναι μαζι σου!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , caramel_83 είπε:

λογικα τον αλλον μηνα θα ερθουν αλλα δεν τα ξεκιναω, δεν υπαρχει λογος με τα τωρινα δεδομενα...θα δειξει η πορεια πως θα παει ...τελος παντων

θα δουμε ρε αγαπη γιατι βαρεθηκα... σε ευχαριστω πολυ παντως:)

να τη η επομενη εγκυουλα μας :D:D 

μ' αρεσει που εισαι σιγουρη!!! χαχαχα


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , kido είπε:

@caramel_83 βρε παρθενε εσύ που έχεις τον Ερμή πλανήτη δεν το πιστεύω ότι δεν μπορείς να το επικοινωνήσεις με τρόπο που να φερει τα αποτελέσματα που θέλεις στον μουρλοτοξοτη σου! Σε παρακαλώ δηλαδή θα σκισω τα πτυχία μου! Αν δεν ασχοληθείς εσύ ποιος θα ασχοληθεί βρε? Πάρε τα πάνω σου ντύσου αγιοβασιλιτσα και όπου δεν πιπτει λόγος πιπτει ραβδος!!! Αντε που θα του περάσει! Δεν παίζει αυτό και το ξέρεις!  Έχεις κι εμάς εδώ δεν είσαι μόνη σου στον αγώνα!!!!

χαχαχαχα γελασα πολυ, να ξερεις το προβλημα με τους παρθενους ειναι οταν βαρεθουν .... εκει ειναι σκουρα τα πραγματα χαχαχα ;) 

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

μ' αρεσει που εισαι σιγουρη!!! χαχαχα

βεβαιως :D 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα κορίτσια ! να σας πω εγω αυτα τα τσιμπιματα που νιωθω , μου ειναι πρωτοφανη και περιεργα..οπως σας εχω πει ,  εκει που καθομαι , νιωθω κατι να με τσιμπαει στο κεντρο της μητρας..(2 -3 φορες την μερα).. 

χθες παλι αλλο περιεργο.. ειχα κανει γεμιστα  κ οταν γυρισα στο σπιτι το βραδυ ( αφου αφιερωσα 3 ωρες για τον εαυτο μου κ πηγαμε για κρασακι με μια φιλη, ηπια 2 ποτηρακια!!! ) , πηγα να βγαλω το ταψι απ τον φουρνο , μολις το σηκωσα , ενιωσα ενα τραβηγμα αριστερα στην ωοθηκη κ την κοιλια... 

Πραγματικα , αν δεν ειμαι εγκυος(που αυτο νομιζω)  , θα παω να κανω ξανα κοιταξω ορρμονες κτλ... εκτος και αν σε αυτον τον κυκλο ξεκινησα και παραττηρω τον εαυτο μου .. κ το τι νιωθω μετα απο ωορηξια!! τι να πω.. καλα με τα υγρα της ωορηξιας δεν βγαζω ακρη ακομα!!! :P:P  

Υπαρχει καμια αλλη κοπέλα που να νιωθει ετσι?

 

μπορει κ να εισαι εγκυος αλλα αν εχεις κ το μυαλο σου εκει χαμηλα ολο κ κατι νιωθεις οποτε κανε λιγο υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ada32 είπε:

εχω διαβασει οτι υπαρχουν γυναικες που εχουν αυπνια στην εγκυμοσυνη τους!!! απο την αρχη ..

Οχ εγώ θα είμαι ξύπνια το βράδυ και θα κοιμάμαι την μέρα..... ποπο ποιον θα έχω για παρέα....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

μ' αρεσει που εισαι σιγουρη!!! χαχαχα

Το νουμεράκι σας κι εσείς και περάστε!!! Καλά βρε κοριτσάκια εγώ που ήμουν όταν έβρεχε σπορια!? Όλες τώρα θα μείνετε να με αφήσετε πίσω μόνη μου? Θα κλαίω στο κάτω πίνακα! Μακάρι να είσαι Αντα! Πολυ καλο μοιάζει το σύμπτωμα σου!! Ας πουν και οι εγκυουλες όμως!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

@kidoΕσύ είχες πει πριν λίγες μέρες για τους καρκίνους? Και μου βγήκε? 

Δεν πολυλέω προβλέψεις εγώ!  Γενικά χαρακτηριστικα μόνο ξερω των ζωδιων! Είχε πει καμια ότι έρχεται απόγονος για καρκίνους? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

μπορει κ να εισαι εγκυος αλλα αν εχεις κ το μυαλο σου εκει χαμηλα ολο κ κατι νιωθεις οποτε κανε λιγο υπομονη.

οχι οχι δεν το εχω.. !! χαχαχα  ουτε στα τεστ πχ το εχω .. ( ποτε θα κανω κτλ) γτ συνηθως αυτα τα εντονα τσιμπιματα τα νιωθω πχ. χθες που ημουν με την φιλη μου κ μιλουσαμε  ,ξαφνικα ενιωσα οτι κατι με τσιμπισε !! :P κ πεταχτηκα !! , προχθες εκει που κατι λεγαμε με τον αντρα μου , ημουν καθιστη , παλι κατι ενιωσα κ συνηθως τα νιωθω απογευμα ενω εδω στο γραφειο δεν νιωθω κατι περα απο κατι πονακια που ειναι φυσιολογικο πριν την περιοδο .. δηλαδη τα νιωθω συνηθως οταν  ειμαι με κοσμο που ειναι απασχολημενο το μυαλο μου.. anyway.. θα φανει ..

Σημερα στενοχωρηθηκα , εμαθα οτι μια γνωστη μου ηταν εγκυος σε διδυμα και απεβαλε στην 8 εβδομαδα.. δεν θελω να καουω αλλο για βιοχημικες και παλινδρομες .. Αμαν πια .. δεν φτανει που οι γυναικες  ταλαιπωρουμαστε 9 μηνες με το αγχος να πανε ολα , πρεπει να περναμε κ ολα αυτα . Ασ μας λυπηθει λιγακι ο Θεος!!!!!!!!

πρίν από 16 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Οχ εγώ θα είμαι ξύπνια το βράδυ και θα κοιμάμαι την μέρα..... ποπο ποιον θα έχω για παρέα....

Την τηλεοραση !!!! και τον υπολογιστη! και καμια αλλη εγκυουλα απο δω!!!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Αααα κατάλαβα σκούπισμα με κονταροσκουπα.....:eek: θα κάνω για να μην σκύβω..... 

Δεν είναι τόσο το σκύψιμο όσο η δύναμη που χρειάζεται. .εκτός αν δεν έχεις χαλια. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , kido είπε:

Δεν πολυλέω προβλέψεις εγώ!  Γενικά χαρακτηριστικα μόνο ξερω των ζωδιων! Είχε πει καμια ότι έρχεται απόγονος για καρκίνους? 

Το είχε πει η Αση Μπιλιου και κάποια το ανέβασε. Νόμιζα ότι το είπες εσύ μόλις είδα που έγραψες για τα ζώδια....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

Δεν είναι τόσο το σκύψιμο όσο η δύναμη που χρειάζεται. .εκτός αν δεν έχεις χαλια. 

δουλευει σε σουπερ μαρκετ η κοπελα οποτε ετσι κι αλλιως θα πρεπει να προσεχει γιατι εχει βαρη εκει....ειδικα αυτες τις ημερες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Τονι@ είπε:

Δεν είναι τόσο το σκύψιμο όσο η δύναμη που χρειάζεται. .εκτός αν δεν έχεις χαλια. 

Αμ έχω.... Και αυτά που έχω στο δωμάτιο είναι για τιναγμα. Που δεν πρόκειται. Ο άντρας θα τα κάνει όλα.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...