Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Καλημερα εγκυουλες μέλλουσες και οσονούπω εγκυουλες που δεμ το ξέρετε ακομα χαχαχαχα!

Πως παμε???

Ποια ειναι σημερα για τεστακι?? Ελα δεν θελω να καθόμαστε και φυσικά να.μη σπασει το σερί παμε να εχουμε πολλα χριστουγεννιάτικα σπορακια!!

Και εμενα.με εχει πάρει απο κατω αλλα δεν βγάζουμε και τιποτα πρέπει να εχουμε ηθικό ακμαιοτατο!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Εγώ είχα πόνους χαμηλά δύο μέρες μετά από την ωορρηξία και κάθε μέρα. Σε διάφορες στιγμές.. Και ακόμα τους έχω. Αα και κάνα δύο φορές ένιωσα μια ενόχληση και λίγο πιο κάτω από τον αφαλό.

Καλημέρα κορίτσια μαζί με την περίοδο χάθηκε και ο ύπνος μου. Ξύπνησα 6:30 δεν ξέρω τον λόγο. Άντε λέω πήγαινε τουαλέτα. Μετά ήθελα να φάω. Γουργουριζε το στομάχι. Έφαγα ένα παξιμαδακι. Πάει βόδι θα γίνω εάν ξεκίνησα έτσι. Λοιπόν εχθές ήμουν τόσο κουρασμένη δεν πρόλαβα να σας γράψω. Πήγα χθες στην δουλειά και σε κάποια φάση που μου ήρθαν τσισακια πάω τουαλέτα και στο σκούπισμα είχα αυτά τα ωραία τα αγαπημένα μυξο υγρά αλλά ήταν ελαφρώς καφέ. Σοκ εγώ κατευθείαν πήρα έναν γιατρό που μου σύστησαν. Του λέω πως έχουν τα πράγματα και μου είπε να μην ανησυχώ και θα πάω την Τρίτη να τα πούμε και από κοντά. Ξανά πάω μετά τουαλέτα και τα υγρά πάλι ελαφρώς καφέ και ροζ. Εντωμεταξύ εχθές υποτίθεται ότι θα μου ερχότανε. Ήταν σημάδι του οργανισμού για να καταλάβω ότι μπαίνω στην διαδικασία της εγκυμοσύνης? Ο γιατρός μου είπε να πάω σήμερα για χοριακη. Δεν είναι νωρίς. Μήπως να πάω αύριο? @Κοννυ θα κανω αλλα σκέφτομαι το ποτε.

Καλημέρα εγω εκανα χτες χοριακη και μου ειπε ο γιατος να κανω και αυριο δηληαδη 48 ωρες μετα. Αρα εσυ σημερα μπορεις να κανεις το μεσιμερακι αναλογα τι ωρα ειχες παει την προηγουμενη φορα. Ετσι νομιζω

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κοριτσιαααα! χιχιιχιχι επηρρεάστηκα από τα ονειρα σας κ ειδα κ εγω ονειρο με θετικο τεστακι εγκυμοσύνης! Φαντάσου πόσο το θέλω! 

ποια είναι να κάνει τεστάκι σήμερα? έχουμε καμία? εγώ δυστυχως κανένα σύμπτωμα εβαλα κ τα κλάμματα χθες γτ συγκινήθηκα που με πηρε τηλεφωνο η βαφτισιμιά μου άρα σίγουρα περιοδο σε 3 4 μερες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , noni90 είπε:

καλημέρα κοριτσιαααα! χιχιιχιχι επηρρεάστηκα από τα ονειρα σας κ ειδα κ εγω ονειρο με θετικο τεστακι εγκυμοσύνης! Φαντάσου πόσο το θέλω! 

ποια είναι να κάνει τεστάκι σήμερα? έχουμε καμία? εγώ δυστυχως κανένα σύμπτωμα εβαλα κ τα κλάμματα χθες γτ συγκινήθηκα που με πηρε τηλεφωνο η βαφτισιμιά μου άρα σίγουρα περιοδο σε 3 4 μερες!

Καλο-μελέτα και σου έρχεται κ εσένα!!! Καλημέρα σε όλο το παρεάκι!!! Πολλά σποράκια προβλέπω το ΣΚ και την ερχόμενη βδομάδα και τρελαίνομαιιιιιιιι

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλώς ήρθες.... Με το καλό κορίτσι μου. Όλα καλά να μας πάνε...

Εγώ πριν την περίοδο είχα κάποια υγρά πότε λίγο άσπρα πότε λίγο διαφανοκιτρινα ήταν το ασπράδι του αυγού σαν ζελε... Αυτήν την φορά ήταν μυξα κολλωδες. Πως να το πω σαν ιστός μου έμοιαζε.

Γυαλιζε το χαρτί υγείας;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , kido είπε:

Καλο-μελέτα και σου έρχεται κ εσένα!!! Καλημέρα σε όλο το παρεάκι!!! Πολλά σποράκια προβλέπω το ΣΚ και την ερχόμενη βδομάδα και τρελαίνομαιιιιιιιι

καλομελεταω αλλα χαθηκε στο δρομο χαχαχα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , modena είπε:

Καλημέρα!! Ποια έχει σειρά σήμερα να τριτωσουν  τα καλά νέα!!!?? Εγώ δεν περιμένω αύριο κ έχω πονακια περιοδου δυστυχώς..

Εσύ λοιπόν είσαι πρώτη στη σειρά! Πάρε ένα τεστακι και με τη σειρά σου παρακαλώ στα θετικά νέα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , modena είπε:

Καλημέρα!! Ποια έχει σειρά σήμερα να τριτωσουν  τα καλά νέα!!!?? Εγώ δεν περιμένω αύριο κ έχω πονακια περιοδου δυστυχώς..

Θα συμφωνήσω με την kido. Όπως είδες και τα άλλα κορίτσια είχαν πονακια. .άντε να το τριτώσεις εσύ! !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...