Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 minutes ago, Ungry girl said:

Σε ευχαριστώ για την απαντηση με διαφωτιστές! Νομιζω πριν στι σκουπισμα ειχα ροζ πολυ πιθανο.να.εχω αιμα αυριο! Με υπέρηχο αδύνατο αλλα αμα ειναι να παρω τεστακια ωορρηξίας για.να δω! Ωραια ευχομαι να μου.πει να ξεκινησω άμεσος θα τον παρω τηλ τη Δευτέρα μετα τη χοριακη!

Ολα καλα δηλαδή ωραια αυτα αν γινουν ετσι θα ειναι το καλύτερο θύμησε μου εσυ πριν ποσο καιρο ειχες τη βιοχημική????

πριν 3μηνες περιπου !! ετσι θα γινει !μολις τελειωσει η περιοδος ξανα η προσπαθεια.. και εγω εχω ακουσει και ξερω περιπτωσεις οτι ειναι πιο ευκολο μετα απο βιοχημικη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , ellilaw είπε:

πριν 3μηνες περιπου !! ετσι θα γινει !μολις τελειωσει η περιοδος ξανα η προσπαθεια.. και εγω εχω ακουσει και ξερω περιπτωσεις οτι ειναι πιο ευκολο μετα απο βιοχημικη!!!

Αντε να δουμε μακαρι ρενα κοριτσακι μου.να.έρθει και σε εμας ενα ολοκληρωμένο σπορακιιιιιι ας ειναι καο δυο χαχαχα δεν έχω θέμα!:-D

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Ungry girl said:

Αντε να δουμε μακαρι ρενα κοριτσακι μου.να.έρθει και σε εμας ενα ολοκληρωμένο σπορακιιιιιι ας ειναι καο δυο χαχαχα δεν έχω θέμα!:-D

δυο!! ονειρο μου ! :) θα μας ρθει που θα παει!! υπομονη και αρκετη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nenitaki88 είπε:

@Ani ani δεν του τα εχω πει αυτα τα τελευταία με ζαλάδα κ στομάχι. Εχω Β επιπέδου 22/12 κ έλεγα αν δε με ταλαιπωρήσουν άλλο να τα πω τοτε. Διαφορετικά, αν δω οτι δεν αντέχονται θα παρω τηλέφωνο!

Αρα μια χαρά σε βρίσκω! Πέρασαν και τα δύσκολα Χαχα! Όποτε χαλάρωση και ηρεμία τωρα! 

ενταξει αν αντεχει κανε λιγη υπομονη!! εγω οπως τα λες ηρεμα πραγματα χαλαρωση οσο εχω καιρο ακομη!! χιχι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Nati85 είπε:

Και εγω νομιζω καπου εκει στο γαμο κοντα θα μεινεις εγκυος ειπαμε ειναι τα δοκιμαστικα αυτα!

@alina80ενα σπυρακι ειχαμε που δεν εβγαινε να παρηγορηθουμε παει και αυτο τι να πω πια!!

@marillia γεια σου γλυκια μου!!δωσε μου θετικη ενεργεια να αντεξω αυτες τις μερες ανυπομονω αλλα φοβαμαι οτι θα ερθει η ακατανομαστη και μετα θα απογοητευτω πολυ το ξερω!

@Κοννυσυγχαρητηρια κοριτσι μου!σου ευχομαι τα καλυτερα!

θυμισε μου μεντιουμ ποια λεγατε? Αυτη θα ρωτησω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 41 λεπτά , ellilaw είπε:

δυο!! ονειρο μου ! :) θα μας ρθει που θα παει!! υπομονη και αρκετη θεληση!!

Ετσι και πολυ σεξ!!!! Αλλάξετε τους τα φώτα κοριτσια χαχαχα!!

πρίν από 8 λεπτά , noni90 είπε:

θυμισε μου μεντιουμ ποια λεγατε? Αυτη θα ρωτησω!!!

Τη νατι καλε η νατι ειναι το μέντιουμ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια..εγώ πάντως όσο περνανε οι μέρες νιώθω τσιμπιμα στην μέση της μήτρας στιγμιαια..σαν κατι προσπαθει να μπει η να βγει... Ειναι περιεργο γτ δεν το εχω ξανα νιωσει!!!κ πόνο μια αριστερα μια δεξιά..Η είναι εγκυμοσύνη η είναι νέο σύμπτωμα περίοδου.. Θα σας ενημερωσω το σαββατο!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ada32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..εγώ πάντως όσο περνανε οι μέρες νιώθω τσιμπιμα στην μέση της μήτρας στιγμιαια..σαν κατι προσπαθει να μπει η να βγει... Ειναι περιεργο γτ δεν το εχω ξανα νιωσει!!!κ πόνο μια αριστερα μια δεξιά..Η είναι εγκυμοσύνη η είναι νέο σύμπτωμα περίοδου.. Θα σας ενημερωσω το σαββατο!

Ελα κοντα ειναι το σαβββατο...θα ξερεις το αποτελεσμα...τι να πω κ εγω??εχω ακομα μερες...τωρακοιτιυσα τις επαφες μ απο το τελος της προηγ περιοδου μεχρι σημερα ξ ηταν μονο 10

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ελα κοντα ειναι το σαβββατο...θα ξερεις το αποτελεσμα...τι να πω κ εγω??εχω ακομα μερες...τωρακοιτιυσα τις επαφες μ απο το τελος της προηγ περιοδου μεχρι σημερα ξ ηταν μονο 10

Ναι κοντά είναι.. Μια χαρά ήταν οι επαφές σου αν θυμάμαι καλά.. Πανω στις γόνιμες.έχεις κ σημαδια!!!όποτε μην ανησυχείς..

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ada32 είπε:

Ναι κοντά είναι.. Μια χαρά ήταν οι επαφές σου αν θυμάμαι καλά.. Πανω στις γόνιμες.έχεις κ σημαδια!!!όποτε μην ανησυχείς..

Ναι πανω στις γονιμες ηταν τωρα αν τα καταφερα θα δειξει...μια το πιστευω οτι μπορει ν ειμαι μια οχι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ετσι και πολυ σεξ!!!! Αλλάξετε τους τα φώτα κοριτσια χαχαχα!!

Τη νατι καλε η νατι ειναι το μέντιουμ

Το μεντιουμ μιλησε... Γυρω στο γαμο θα μεινω εγκυος!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ada32 said:

Ναι κοντά είναι.. Μια χαρά ήταν οι επαφές σου αν θυμάμαι καλά.. Πανω στις γόνιμες.έχεις κ σημαδια!!!όποτε μην ανησυχείς..

μια χαρα οι επαφες! και τα σημαδια!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ellilaw είπε:

μια χαρα οι επαφες! και τα σημαδια!

Τι να σου πω...μονο υπομονη μπορω να κανω κ οσο μπορω να μην το σκεφτομαι...εσυ ποτε ειναι να αδιαθετησεις?

πρίν από 56 λεπτά , noni90 είπε:

θυμισε μου μεντιουμ ποια λεγατε? Αυτη θα ρωτησω!!!

@Nati85 κ για μενα πες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...