Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , noni90 είπε:

Συγχαρητηριαααααααα!!! Μπραβο κοριτσι! 

κοριτσια μολις μπει η @caramel_83 εχει να ανεβασει λαο στο πινακακι!!!!! 

Πιο πινακάκι; ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 18 λεπτά , Κοννυ είπε:

Πήρα τα αποτελέσματα! Ο μαγικός αριθμός 39!

συγχαρητηρια!σε ποια μερα εισαι ειπαμε??

@Ani ani καλα αποτελεσματα!!να μου τα στείλεις κ το σαββατο που λογικα θα βγουν τα δικα μ θα στα στειλω κ εγω!!ξερεις τι ονειρο ειδα?οτι γεννησα(δεν ειδα την διαδικασια της γεννας)κ παω να δω το μωρο,κουκλι ηταν αλλα αρκετα βαρυ...θα ηταν 5 κιλα!!χαχαχ!!το μοσχαρακι!

  • Χαχα 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

συνχαρητηρια μια τελεια εγκυμοσυνη!!!! ποσες μερες πριν την περιοδο την εισαι??? 

Σήμερα ήταν να αδιάθετη. Ευχαριστώ. Είναι καλός ο αριθμός; 

Link to comment
Share on other sites

@Κοννυ κοιταξε να δεις δε μας πειραζει τωρα ο αριθμος γτ μπορει να εγινε κ καθυστερημενη συλληψη...το σημαντικό ειναι να δεις οτι ανεβαινει...να πας παρασκευη η σαββατο για επαναληπτικη!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , kido είπε:

Μπράβο!!!!! Συνεχίζεται το χθεσινό σουξέ!!!! Κορίτσια θα πάμε όλες με τη σειρά!

Ευχαριστώ όλες καλά νέα να εχουμε

Just now, elenakii22 είπε:

@Κοννυ κοιταξε να δεις δε μας πειραζει τωρα ο αριθμος γτ μπορει να εγινε κ καθυστερημενη συλληψη...το σημαντικό ειναι να δεις οτι ανεβαινει...να πας παρασκευη η σαββατο για επαναληπτικη!

Θα πάω Παρασκευή. 

πρίν από 2 λεπτά , elenakii22 είπε:

συγχαρητηρια!σε ποια μερα εισαι ειπαμε??

@Ani ani καλα αποτελεσματα!!να μου τα στείλεις κ το σαββατο που λογικα θα βγουν τα δικα μ θα στα στειλω κ εγω!!ξερεις τι ονειρο ειδα?οτι γεννησα(δεν ειδα την διαδικασια της γεννας)κ παω να δω το μωρο,κουκλι ηταν αλλα αρκετα βαρυ...θα ηταν 5 κιλα!!χαχαχ!!το μοσχαρακι!

Όταν λες σε πια μέρα. Σήμερα έπρεπε να αδιάθετη σωστά και δόξα το Θεό προς το παρόν όλα καλά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Κοννυ είπε:

Ευχαριστώ όλες καλά νέα να εχουμε

θελει επαναληψη μεθαυριο οπωσδηποτε πρεπει να διπλασιαστει. οπως ειπε το @elenakii22 μαλλον εχεις υπολογισει λαθος τις μερες που ειναι να σου ερθει περιοδος δηλαδη μαλλον εγινε ωορηξια μια δυο μερες πιο μετα κ κανονικα θα περιμενες περιοδο μεθαυριο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Tελεια τοτε...ποτε θα πας στον γιατρο?

Την Παρασκευή θα κάνω άλλη μια χόριακη και από Δευτέρα θα κλείσω ραντεβού. Μακάρι να είναι όλα καλά και να έχουν αυξηθεί οι τιμές! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Κοννυ είπε:

Την Παρασκευή θα κάνω άλλη μια χόριακη και από Δευτέρα θα κλείσω ραντεβού. Μακάρι να είναι όλα καλά και να έχουν αυξηθεί οι τιμές! 

Συγχαρητήρια Κοννυ μου!

Κορίτσια ποια είναι η επόμενη; Τώρα που πήραμε φόρα με τα θετικά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 49 λεπτά , Κοννυ είπε:

Πήρα τα αποτελέσματα! Ο μαγικός αριθμός 39!

Συγχαρητήρια!!!

πρίν από 26 λεπτά , linaa είπε:

θελει επαναληψη μεθαυριο οπωσδηποτε πρεπει να διπλασιαστει. οπως ειπε το @elenakii22 μαλλον εχεις υπολογισει λαθος τις μερες που ειναι να σου ερθει περιοδος δηλαδη μαλλον εγινε ωορηξια μια δυο μερες πιο μετα κ κανονικα θα περιμενες περιοδο μεθαυριο. 

Η κοπελα εχει κανει σπερματεγχυση αν δεν κανω λαθος


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , elenakii22 είπε:

συγχαρητηρια!σε ποια μερα εισαι ειπαμε??

@Ani ani καλα αποτελεσματα!!να μου τα στείλεις κ το σαββατο που λογικα θα βγουν τα δικα μ θα στα στειλω κ εγω!!ξερεις τι ονειρο ειδα?οτι γεννησα(δεν ειδα την διαδικασια της γεννας)κ παω να δω το μωρο,κουκλι ηταν αλλα αρκετα βαρυ...θα ηταν 5 κιλα!!χαχαχ!!το μοσχαρακι!

το αγχος για τα κιλα της μπεμπας καλε φταιει..οριστε γεννησες κιολας..χαχα ακου 5 κιλα..ναι θα σ τις στειλω!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

Συγχαρητήρια!!!

Η κοπελα εχει κανει σπερματεγχυση αν δεν κανω λαθος

ααα δεν το ηξερα ισως να εχει λιγο μεγαλητερη ωχρινικη φαση κ να εγινε καθηστερημενα η συλληψη!! 

Link to comment
Share on other sites

@Κοννυ μπραβο!!! Συγχαρητηρια!! Σπερματεγχυση ειχες κανει, σωστα ή λαθος θυμαμαι; Πηρες τον γιατρο σου; :):) Μπραβο κοριτσι μου, μια τελεια αυξηση ευχομαστε για μεθαυριο και να πανε ολα καλαααα! :wub:

Κοριτσια δεν ξερω αν εχετε καταλαβει, εχουμε ενα θετικο τεστ τη μερα μεχρι στιγμης, χαχαχα! Ο Αη Βασιλης επιασε δουλεια, για ξεσκονιστε τις καμιναδες σας και βγαλτε milk & cookies διπλα στο τζακι να τον φιλεψετε τον αγιο μολις σας φερει και τα επομενα θετικα! ΕΛΑ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕΕΕΕΕΕ

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 5

Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...