Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , noni90 είπε:

Ειχα κ εγω τον προηγουμενο μηνα αλλα τωρα πχ δεν εχω.. Δεν εχω σταθερα συμπτωματα περιοδου εκτος καποιες μερες πριν την περιοδο που με πιανει ευσυγκινησια ολα τα αλλα παιζουν..

Συγκεκριμενα στις 22 γιατι? Μακαρι δε λες τιποτα αν κ εγω νομιζω θα μου ερθει το 18.... Δε ξερω γιατι απλα ετσι πιστευω! 

Ναι και εγω μπορει την μια να πρηστεί το στήθος την άλλη να ποναω πιο πολύ την άλλη να μην καταλάβω τίποτα παίζει κάθε φορά.

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Και εγω ειχα αλλα μια χαχαχαα! Την προηγούμενη φορα την παρατήρησα τωρα ηταν πιο πολλες και πανω στη θηλη γι αυτο σου ειπα αν έχεις θα διξει εγω ειμαι αισιόδοξη ποντάρω σε σενα να ξερεις βασικα οχι μονο σε εσενα νομίζω ο χρονος θα βγει με το μισο πινακακι να εχει παει πανω!!!!

Ναι να είναι πολλές οι εγκυουλες που θα χαρούν φέτος τα Χριστούγεννα!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , noni90 είπε:

Ειχα κ εγω τον προηγουμενο μηνα αλλα τωρα πχ δεν εχω.. Δεν εχω σταθερα συμπτωματα περιοδου εκτος καποιες μερες πριν την περιοδο που με πιανει ευσυγκινησια ολα τα αλλα παιζουν..

Συγκεκριμενα στις 22 γιατι? Μακαρι δε λες τιποτα αν κ εγω νομιζω θα μου ερθει το 18.... Δε ξερω γιατι απλα ετσι πιστευω! 

Ε εγω περιμενω 18 με 20 οποτε να περασουν κ.αλλες δυο μερουλες κ,.μετα....αν τα καταφερω λ κρατηθω βεβαια 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι και εγω μπορει την μια να πρηστεί το στήθος την άλλη να ποναω πιο πολύ την άλλη να μην καταλάβω τίποτα παίζει κάθε φορά.

Ναι να είναι πολλές οι εγκυουλες που θα χαρούν φέτος τα Χριστούγεννα!

Για αυτο δεν ξερουμε πριν την περιοδο εμεις τι ψαρια πιασαμε!

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ε εγω περιμενω 18 με 20 οποτε να περασουν κ.αλλες δυο μερουλες κ,.μετα....αν τα καταφερω λ κρατηθω βεβαια 

εγω για σενα το εχω σιγουρο να σου πω την αληθεια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

Για αυτο δεν ξερουμε πριν την περιοδο εμεις τι ψαρια πιασαμε!

εγω για σενα το εχω σιγουρο να σου πω την αληθεια! 

Σε ευχαριστω...μακαρι να ειναι οπως τα λες...οι μερες θα δειξουν...πλησιαζουμε προς το αποτελεσμα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

Για αυτο δεν ξερουμε πριν την περιοδο εμεις τι ψαρια πιασαμε!

Ναι ρε γαμωτο.την προηγούμενη φορά δεν βγήκε κανένα σπυράκι ενώ τους προηγούμενους μήνες έβγαινε ούτε και τωρα βγήκε αλλά πάλι δεν μπορω να το λάβω υπόψιν μου.μπερδεμα!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Nenitaki88 είπε:

Άντε να ξεμπερδεύεις και με τις εκκρεμότητες, να ξεκουραστείς πολυυυυ! Καλα αποτελέσματα κ στις εξετάσεις, που θα ειναι καλές δηλαδη αλλα ας το ευχηθώ κιολας! Χαχα! Αέρας δε λες τιποτα! Που χωράνε τόσα κιλά μέσα σε μια κοιλιά; Χαχαχαχα Να σε ρωτήσω, με τις καούρες ξεμπέρδεψες; εγω εχω αρχίσει και νιώθω ενα βάρος-κάψιμο στο στήθος κ μέχρι το λαιμό στιγμιαία που έρχεται και φεύγει πού κ που. Σκέφτηκα μήπως ειναι κ καμία καρδιά αρχικά αλλα μάλλον καούρα ειναι αν κρίνω κ απο τη συνολική ενόχληση. 

ναι ειμαι στην τελικη ευθεια..οσο για τις καουρες επιτελους μου εχουν φυγει..μονο οταν τρωω βραδυ και απεξω επανερχονται..που ειναι λογικο αυτο ετσι κ αλλιως το παθαινα..μετα ειμαι αγκαλια με την σοδα.. Η αληθεια ειναι οτι δεν μου εχει τυχει καψιμο σαν το δικο σου..απλα δεν  μπορουσα να χωνευω καποια φαγητα..εχεις ρωτηαει το γιατρο σου; Σε ευχαρσιστω πολυ για τα αποτελεσματα..θα σου πως αυριο λεπτομεερεις να τα συγκρινουμε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι ρε γαμωτο.την προηγούμενη φορά δεν βγήκε κανένα σπυράκι ενώ τους προηγούμενους μήνες έβγαινε ούτε και τωρα βγήκε αλλά πάλι δεν μπορω να το λάβω υπόψιν μου.μπερδεμα!!

εγω τη προηγουμενη φορα ειχα φλεβες στο στηθος τωρα τιποτα.. Τωρα εχω λευκα υγρα αραια σαν νερο, αφου φοραω σερβιετακι γτ νιωθω οτι τρεχουν. Μου εχει ξανατυχει ομως κ αυτο οποτε δε με υποψιαζει για κατι. Μπερδεμα δε λες τιποτα.. Αν κ εγω ειμαι σιγουρη μετα το γαμο θα πιασω, μεσα στο 18...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ολες θα τα καταφέρουμε...

Ποιος τα λεει αυτα εεεεε εγω!???

Που δεν πίστευα πως θα έρθει η ωρα αλλα τωρα ειμαι σιγουρη θα ερθει η ωρα και σύντομα!

Μακαρι να ερθει σε ολες μας!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι ρε γαμωτο.την προηγούμενη φορά δεν βγήκε κανένα σπυράκι ενώ τους προηγούμενους μήνες έβγαινε ούτε και τωρα βγήκε αλλά πάλι δεν μπορω να το λάβω υπόψιν μου.μπερδεμα!!

Αφερέγγυο το σπυράκι τελικά. Και εγώ την προηγούμενη φορά δεν είχα βγάλει και τελικά με το που ήρθε η λατρεμένη μου, τσουπ έσκασε μύτη και αυτό. Τόσα χρόνια το έβγαζα λίγες μέρες πριν. Άκυρο λοιπόν και το σπυράκι ως σύμπτωμα -το αφιλότιμο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Κοννυ είπε:

Πήρα τα αποτελέσματα! Ο μαγικός αριθμός 39!

Συγχαρητηριαααααααα!!! Μπραβο κοριτσι! 

κοριτσια μολις μπει η @caramel_83 εχει να ανεβασει λαο στο πινακακι!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...