Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 minutes ago, ada32 said:

νωρις δεν ειναι για σενα? αφου Σαβαβτο ειπαμε ειμαστε εμεις..

 

1 minute ago, kido said:

@ellilawΚάτσε λίγο βρε. Αν δεν δούμε ματωμένο το μέτωπο ελπίζουμε!

δεν ξερω κοριτσια αλλα ο πονος μοιαζει πολυ με την περιοδο .. δεν ξερω τι να πω.. νομιζω δεν θα το σκεφτομαι και οτι γινει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Να παρω τις ταινίες ;;;; μια φορς τι μερα θα κανω;;; ποσα να παρω;;;

Πάρε 30 να έχεις για κανα 2 - 3 κύκλους. Την πρώτη φορά θα πας ψάχνοντας... κανονικα ένα κάθε απόγευμα ίδια ώρα χωρίς να έχεις πιει πολλά υγρά για 2 ώρες πριν, αλλά μπορεί να κάνεις και δύο την ίδια μέρα, ειδικά όταν αναμένεις οωρρηξία για να σιγουρευτείς για το αποτέλεσμα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Μάντη είπε:

Να παρω τις ταινίες ;;;; μια φορς τι μερα θα κανω;;; ποσα να παρω;;;

@Μάντη ολες μου λετε οτι ειμαιβαν δεν ειναι να δω τι θα μου λετε μετα...παντως κ εγω σκεφτομαι ξα παρω τεστακια ωορηξιας

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Πάρε 30 να έχεις για κανα 2 - 3 κύκλους. Την πρώτη φορά θα πας ψάχνοντας... κανονικα ένα κάθε απόγευμα ίδια ώρα χωρίς να έχεις πιει πολλά υγρά για 2 ώρες πριν, αλλά μπορεί να κάνεις και δύο την ίδια μέρα, ειδικά όταν αναμένεις οωρρηξία για να σιγουρευτείς για το αποτέλεσμα. 

Ευχαριστωωω! Να μου λυθεί και η απορια αν κανω ωορηξια τοτε που υπολογίζω !

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@Μάντη ολες μου λετε οτι ειμαιβαν δεν ειναι να δω τι θα μου λετε μετα...παντως κ εγω σκεφτομαι ξα παρω τεστακια ωορηξιας

Αν δεν εισαι θα πουμε οτι λεμε και στον εαυτό μας ! Οτι εχουμε λιγη φαντασια παραπάνω:oops: ! Αλλα ολα δείχνουν οτι Τα φοβομουν τα τεστακια για να μην αγχωθώ οτι και καλα αμα δω ωορηξια πρεπει να κανω σεξ δεν ειμαι πολυ του πρεπει... Αλλα δεν χανω τιποτα να δοκιμασω αν δω και αγχώνομαι δεν θ κανω σε αλλο κυκλο αλλα θα εχω δει στις ποσες μερες κανω ωορηξια...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , alina80 είπε:

Κοντεύουμε ένα χρόνο προσπάθειας και μόλις την τελευταία βδομάδα είδα δύο (στις μέρες φουλ προσπάθειας λόγω γόνιμων) με κοινό παρανομαστή και στα δύο ότι έπαιρνα το μωρό από το μαιευτήριο! Δεν πιστεύω στα όνειρα γενικά. Αλλά γελάω γιατί τελικά το ασυνείδητό μας έχει πολύ χιούμορ.

Το αγοράκι σου έχει καστανά μαλλιά; Τέλειο όνειρο, και ακόμα πιο τέλειο που τα τελευταία τρία χρόνια είναι πια η πραγματικότητά σου!

Και εγω ότι με απασχολεί βγαίνει στα όνειρα μου με περίεργους τρόπους.δεν ξερεις καμμία φορά μπορει το ένστικτο σου να σου δείχνει μέσα από τα όνειρα ότι έφτασε η ώρα!!ευχομαι να είναι έτσι!!

ναι ο μικρός έχει κάστανα ίσια μαλακια και είναι και πολύ γλυκιά φατσούλα οχι επειδή είμαι μαμά του αντικειμενικά είναι τωρα στα 3 του μοιάζει σαν εκείνο το αγοράκι που είδα και γι αυτό τωρα τελευταία έρχεται έντονα στο μυαλό μου εκείνο το όνειρο που γενικα εγω δεν θυμάμαι τι έφαγα εχθές αλλά δεν θα το ξεχάσω ποτέ αυτό.αχ συγκινήθηκα τωρα θα με πάρουν τα ζουμια!!!:wink:

πρίν από 30 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχα ελα μωρε...καλα αντε παμε ενα ενα.βημα να.μην ερθει το σκ και βλέπουμε

Μην έρθει η ακατανόμαστη το σ.κ μην έρθει μην έρθει μην Έρθει...

@Μάντη μπες στο σάιτ της hometest να δεις και τιμές.στην αρχή ξεκινά σχετικά νωρίς για να μπεις στο κλίμα κανε ένα την ημέρα μεσημεριανές ώρες καλυτερα τότε ανεβαίνει η ορμόνη και όταν δεις και πιο έντονο τεστακι κανε 2 την ημέρα. Θετικό τεστ έχεις όταν είναι το ίδιο έντονες και οι δυο γραμμές αν είναι αχνη η γραμμή η καθόλου γραμμή είναι αρνητικο.οταν δεις θετικό η ωορρηξια θα γίνει μέσα σε 24 με 48 ώρες οποτε να έχεις επαφές και τις επόμενες δυο  με τρεις μέρες από το θετικό τεστ.οτι θες μας ρωτάς όταν ξεκινήσεις.παρε τα χάρτινα τα απλα την ίδια δουλειά κάνουν με τα αλλά.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Nati85 είπε:

Και εγω ότι με απασχολεί βγαίνει στα όνειρα μου με περίεργους τρόπους.δεν ξερεις καμμία φορά μπορει το ένστικτο σου να σου δείχνει μέσα από τα όνειρα ότι έφτασε η ώρα!!ευχομαι να είναι έτσι!!

ναι ο μικρός έχει κάστανα ίσια μαλακια και είναι και πολύ γλυκιά φατσούλα οχι επειδή είμαι μαμά του αντικειμενικά είναι τωρα στα 3 του μοιάζει σαν εκείνο το αγοράκι που είδα και γι αυτό τωρα τελευταία έρχεται έντονα στο μυαλό μου εκείνο το όνειρο που γενικα εγω δεν θυμάμαι τι έφαγα εχθές αλλά δεν θα το ξεχάσω ποτέ αυτό.αχ συγκινήθηκα τωρα θα με πάρουν τα ζουμια!!!:wink:

Μην έρθει η ακατανόμαστη το σ.κ μην έρθει μην έρθει μην Έρθει...

@Μάντη μπες στο σάιτ της hometest να δεις και τιμές.στην αρχή ξεκινά σχετικά νωρίς για να μπεις στο κλίμα κανε ένα την ημέρα μεσημεριανές ώρες καλυτερα τότε ανεβαίνει η ορμόνη και όταν δεις και πιο έντονο τεστακι κανε 2 την ημέρα. Θετικό τεστ έχεις όταν είναι το ίδιο έντονες και οι δυο γραμμές αν είναι αχνη η γραμμή η καθόλου γραμμή είναι αρνητικο.οταν δεις θετικό η ωορρηξια θα γίνει μέσα σε 24 με 48 ώρες οποτε να έχεις επαφές και τις επόμενες δυο  με τρεις μέρες από το θετικό τεστ.οτι θες μας ρωτάς όταν ξεκινήσεις.παρε τα χάρτινα τα απλα την ίδια δουλειά κάνουν με τα αλλά.

Δεν θα ερθει κάτσε να δεις! Για εμενα οι φλεβες ειναι πειστήριο..ολα τα αλλα ειναι κείνα με τις περιόδου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@Μάντη ολες μου λετε οτι ειμαιβαν δεν ειναι να δω τι θα μου λετε μετα...παντως κ εγω σκεφτομαι ξα παρω τεστακια ωορηξιας

Τι να τα κανεις αφου εισαι εγκυος!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Μάντη είπε:

Και αναρωτιέσαι ακομα αν εισαι εγκυος;;;;; 

Αχ κοριτσακι μ μου δινεις πολυ δύναμη! Μακαρι να τα καταφερουμεεε....

Ολες θα τα καταφέρουμε...

Ποιος τα λεει αυτα εεεεε εγω!???

Που δεν πίστευα πως θα έρθει η ωρα αλλα τωρα ειμαι σιγουρη θα ερθει η ωρα και σύντομα!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ρε κοριτσια πριν κανα 2 ωρο ειχα κατι μικρο πονακια λεω θα μου ερθει χάρηκα προς στιγμη πηγα τουαλετα και τιποτα μονο κατι κιντρινα υγρα  παλι!!! Φφφ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Δεν θα ερθει κάτσε να δεις! Για εμενα οι φλεβες ειναι πειστήριο..ολα τα αλλα ειναι κείνα με τις περιόδου!

Καλά έχω φλέβες κάθε φορά σχεδόν πριν την περίοδο γι αυτό νομιζω δεν ισχύει για μένα.για σένα που δεν είχες ενταξει.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Καλά έχω φλέβες κάθε φορά σχεδόν πριν την περίοδο γι αυτό νομιζω δεν ισχύει για μένα.για σένα που δεν είχες ενταξει.

Ειχα κ εγω τον προηγουμενο μηνα αλλα τωρα πχ δεν εχω.. Δεν εχω σταθερα συμπτωματα περιοδου εκτος καποιες μερες πριν την περιοδο που με πιανει ευσυγκινησια ολα τα αλλα παιζουν..

Just now, Dimitr@17 είπε:

Α ναι ειμαστε μαζι εμεις...μακαρι να μην ερθει...αν δεν ερθει στις 22θα κανω τεστακι ...χεχε

Συγκεκριμενα στις 22 γιατι? Μακαρι δε λες τιποτα αν κ εγω νομιζω θα μου ερθει το 18.... Δε ξερω γιατι απλα ετσι πιστευω! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Καλά έχω φλέβες κάθε φορά σχεδόν πριν την περίοδο γι αυτό νομιζω δεν ισχύει για μένα.για σένα που δεν είχες ενταξει.

Και εγω ειχα αλλα μια χαχαχαα! Την προηγούμενη φορα την παρατήρησα τωρα ηταν πιο πολλες και πανω στη θηλη γι αυτο σου ειπα αν έχεις θα διξει εγω ειμαι αισιόδοξη ποντάρω σε σενα να ξερεις βασικα οχι μονο σε εσενα νομίζω ο χρονος θα βγει με το μισο πινακακι να εχει παει πανω!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...