Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, ntemiiiiii είπε:

Μπριζόλες με βραστά παντζάρια και μπρόκολο αλλά για μένα μόνο φτιάχνω αγαπημένο κουνουπίδι γιαχνί!Δεν το τρώει κανείς!χαχαχαχ

 

Σπαγγέτι με μανιταρια και κρεμα γαλακτος! Και κουνουπίδι σαλατουλα! 

1 hour ago, Ungry girl είπε:

Ωχ ρε γαμοτο αντε να κλησεις αλλο να δούμε να μη σε περνει απο κατω κρατα γεραααα!

Πραγματικα θελω να παμε να μας πει τι πρεπει να κανουμε ελπιζω να θελει μονο βιταμινες... Δεν ξερω να συνεχίσω τις προσπάθειες ή μεχρι να φτιαξουμε το σπερμα να σταματήσω. .... Να παρω τεστ ωορρηξιας και να προσπαθήσω η μπα;;;;; :? 

πρίν από 55 λεπτά , ElektraGr είπε:

Και γω ρε κορίτσια έχω 2 όζους καλούς αλλά η ενδοκρινολόγος δεν μου δίνει χάπι .. Επίσης έχω χασιμότο μ είπε αλλά ο θυροειδής είναι μια χαρά .... Άντε να βγάλουμε άκρη ... Το μόνο που μου χε πει αν μείνω έγκυος tsh μαζί με την χοριακή !! 

Δεν ξερω ο καθε γιατρος εχει αλλες τακτικες αυτο που ξερω σιγουρα εινοτι οσο ψάχνεις τοσο βρίσκεις. ....


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Σπαγγέτι με μανιταρια και κρεμα γαλακτος! Και κουνουπίδι σαλατουλα! 

Πραγματικα θελω να παμε να μας πει τι πρεπει να κανουμε ελπιζω να θελει μονο βιταμινες... Δεν ξερω να συνεχίσω τις προσπάθειες ή μεχρι να φτιαξουμε το σπερμα να σταματήσω. .... Να παρω τεστ ωορρηξιας και να προσπαθήσω η μπα;;;;; :? 

Δεν ξερω ο καθε γιατρος εχει αλλες τακτικες αυτο που ξερω σιγουρα εινοτι οσο ψάχνεις τοσο βρίσκεις. ....

ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ! ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΈΡΕΙΣ!

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Μάντη είπε:

Σπαγγέτι με μανιταρια και κρεμα γαλακτος! Και κουνουπίδι σαλατουλα! 

Πραγματικα θελω να παμε να μας πει τι πρεπει να κανουμε ελπιζω να θελει μονο βιταμινες... Δεν ξερω να συνεχίσω τις προσπάθειες ή μεχρι να φτιαξουμε το σπερμα να σταματήσω. .... Να παρω τεστ ωορρηξιας και να προσπαθήσω η μπα;;;;; :? 

Δεν ξερω ο καθε γιατρος εχει αλλες τακτικες αυτο που ξερω σιγουρα εινοτι οσο ψάχνεις τοσο βρίσκεις. ....

πιστευω να συνεχίσεις χαλαρά και μόλις φτιάξετε και σπερμα πιο δυναμικά για να μην κουραστείς αλλιώς αν έχετε όρεξη γενικα μην σταματήσεις.παρε και τεστ να μάθεις καλυτερα τον κύκλο σου.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Nati85 είπε:

Χαχαχαχα καλό κι αυτό!εσυ όλο μωρά βλέπεις και γέννες!!χιχι ετοιμάσου!εγω όταν ήμουν στην αρχή της εγκυμοσύνης είδα ένα αγοράκι με κάστανα ίσια μαλακια και πολύ γλυκό προσωπάκι να κοιμάται στο κρεββάτι μου και να μου λέει μόλις ξύπνησε σε αγαπώ μαμά μου.ενω δεν πιστευω σε αυτά ήξερα θα είναι το μωράκι μου αυτό.

Κοντεύουμε ένα χρόνο προσπάθειας και μόλις την τελευταία βδομάδα είδα δύο (στις μέρες φουλ προσπάθειας λόγω γόνιμων) με κοινό παρανομαστή και στα δύο ότι έπαιρνα το μωρό από το μαιευτήριο! Δεν πιστεύω στα όνειρα γενικά. Αλλά γελάω γιατί τελικά το ασυνείδητό μας έχει πολύ χιούμορ.

Το αγοράκι σου έχει καστανά μαλλιά; Τέλειο όνειρο, και ακόμα πιο τέλειο που τα τελευταία τρία χρόνια είναι πια η πραγματικότητά σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

κι εγω πιστευω πως εισαι... το εχει πει και η γιαγια αλλωστε ;) 

Καλα αν δεν ειναι η γιαγια ειναι ικανη να αλλαξει τα λεγομενα της για να πεσει μεσα και να εχει να λεει...γενικα ομως πεφτει μεσα...αυτο της το αναγνωριζω...βεβαια δεν ειναο κ η πυθεια...

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Εγω παντως εχω ασπρα ...

Κι εμένα άσπρα αλλά όχι πηχτα όπως εσένα και μια φορά ήταν μύξα κανονική χαχαχαχα

πρίν από 21 λεπτά , Μάντη είπε:

Σπαγγέτι με μανιταρια και κρεμα γαλακτος! Και κουνουπίδι σαλατουλα! 

Πραγματικα θελω να παμε να μας πει τι πρεπει να κανουμε ελπιζω να θελει μονο βιταμινες... Δεν ξερω να συνεχίσω τις προσπάθειες ή μεχρι να φτιαξουμε το σπερμα να σταματήσω. .... Να παρω τεστ ωορρηξιας και να προσπαθήσω η μπα;;;;; :? 

Δεν ξερω ο καθε γιατρος εχει αλλες τακτικες αυτο που ξερω σιγουρα εινοτι οσο ψάχνεις τοσο βρίσκεις. ....

Πολύ ωραίο φαγητό!!!!

Καλή μας όρεξη!!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ntemiiiiii είπε:

Κι εμένα άσπρα αλλά όχι πηχτα όπως εσένα και μια φορά ήταν μύξα κανονική χαχαχαχα

Πολύ ωραίο φαγητό!!!!

Καλή μας όρεξη!!!!

@ntemiiiiii εμενα ειναι παντα ασπρα κ πηχτα...βεβαια δεν ξερω μηπως αυτο συμβαινει κ οταν ειναι να ερθει η περιοδος...???ας μας βοηθησουν λ τα υπολοιπα κοριτσια...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

@ntemiiiiii εμενα ειναι παντα ασπρα κ πηχτα...βεβαια δεν ξερω μηπως αυτο συμβαινει κ οταν ειναι να ερθει η περιοδος...???ας μας βοηθησουν λ τα υπολοιπα κοριτσια...

Τι εννοείς πάντα;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Nati85 είπε:

πιστευω να συνεχίσεις χαλαρά και μόλις φτιάξετε και σπερμα πιο δυναμικά για να μην κουραστείς αλλιώς αν έχετε όρεξη γενικα μην σταματήσεις.παρε και τεστ να μάθεις καλυτερα τον κύκλο σου.

Τα τεστ ωορρηξιας πως λειτουργούν;;;; λεω να δοκιμασω την τυχη μ....

πρίν από 12 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

 

Πολύ ωραίο φαγητό!!!!

Καλή μας όρεξη!!!!

Καλη μας όρεξη λοιπον!!!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Τι εννοείς πάντα;

@Dimitr@17 @ntemiiiiii εγώ δεν βγάζω άκρη με τα υγρά. Σε κάποιον κύκλο είναι πολλά, σε άλλον λίγα, πότε πυκτά ποτε αραιά...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ellilaw είπε:

και γω εχω ασπρα υγρα αλλα οχι πηχτα:?και πριν2 μερες κιτρινα:shock:

 

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εννοω οτι οσες φορες εχω δει υγρα ειναι ασπρα κ.οχι κιτρινα

Εγώ κορίτσια πρώτη φορά σαν μύξα τόσες μέρες εκτός αν δεν τα είχα προσέξει


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Τα τεστ ωορρηξιας πως λειτουργούν;;;; λεω να δοκιμασω την τυχη μ....

Καλη μας όρεξη λοιπον!!!!!!

Εγω σημερα εφτιαξα φασολαδα η οποια δεν μου αρεσει καθολου αλλα την ζητουσε ο οργανισμος κατα ενα περιεργο λογο...την προηγ φορα που ημουν εγκυος ηθελα φακες θυμαμαι οι οποιες παλι δεν ειναι το καλυτερο μ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...