Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Εδώ και δυο μέρες βλεπω κάτι περίεργα όνειρα.πηγαμε με τον άντρα μου λέει να κάνω σπερματέγχυση και μόλις τελείωσα λέω α τι ωραία τι ταλαιπωριομουν τόσο καιρό με το σεξ ενώ δεν είχα πάντα όρεξη έτσι θα κάνω!!κουφα πράγματα μιλαμε!!!και αλλά περίεργα!

χα χα χα φοβερο ονειρο!!!! ε δειχνει οτι εχεις κουραστει βρε κοριτσακι αχ ειναι κ αυτο ταλαιπωρια οταν γινετε για σκοπο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχααχαχα φυσικα και εχει προτεραιότητα το διαβασμα.και μετα το φαΐ χαχαχα κανε μια.ομελέτα

Μη το λες και εγω παντα ειχα φλεβες αλλα πανω στη θηλη ποτέ ποτε ειναι να μας πεις ευχάριστα εσυ????

Μέσα στο σ.κ πιστευω θα ξέρουμε!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Nenitaki88 είπε:

Καλησπερα σας! 

Χρονια πολλα στη @Nati85, με το καλό στη νέα εγκυουλα και σύντομα πολλααααα θετικά τεστάκια για δωράκι εορτών σε όλες σας ! 

Τι κανετε εσείς κορίτσια μου;;; @elenakii22 τρελαίνομαι για ζουμερά μπουτακιαααααα! Θα έχεις να τρως Χαχαχα @Ani ani πως παει η άδεια; ξεκουράζεσαι; μια χαρά ειναι και τα 10, δε φταίμε εμείς. Κι εγω εχω πάρει 6-7 ήδη αλλα οπως λες δεν φαίνεται κ παααρα πολυ! Και Βασικα δεν πειραζει κιολας!

Ερωτηση: Απο αιματοκρίτη πως είστε; εγω ειμαι στο 35 και εδω κ 3-4 μέρες ζαλίζομαιιιιιιι! Λέτε να ειναι απο αυτο; και τι να κανωωωω! :( θα παρω αυριο το γιατρό γιατι σημερα κοιμόμουν για μεσημερι ως τις 8 Χαχα 

Γεια σου κοριτσι μου!! Η αδεια παει πολυ καλα!! αλλα ακομα τρεχω με εκκρεμοτητες εξετασεις ΙΚΑ και αλλα τετοια ομορφα..αυριο θα εχω αποτελεσματα απο τις εξετασεις μου αιματος και καμπυλης..οποτε θα σε ενημερωσω..ναι τα ατιμα τα κιλα με τον αερα ερχονται αυτα τα κιλα..χααχ δεν πειραζει τι να κανουμε!! Ζαλδες μου εχουν τυχει σε κουραση ή σε πολυ πρωινο ξυπνημα..αν σου διαρκεσουν πολυ..παρς τον γιατρο σου..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ElektraGr είπε:

Τι να σου πω .... Και γω ενα πολυποδακι στον τραχηλο ειχα μικρο κ μου λεγανε οταν γεννησεις βγαλτο κ τελικα ο τελευταιος γυναικολογος που δεν τον αλλαζω με τπτ μου λεει επηρεαζει .... Αντε βγαλε ακρη ...

Η αλήθεια είναι πως φτάνω μέχρι 2.30 !! Τελευταία που έκανα ήταν 1.8 !! Αλλά και πάλι με όλα αυτά δεν θα πρεπε να κάνουμε κάτι εκτός από παρακολούθηση ;; Τι να πώ ...

ε τοτε δεν εχεις θεμα απλα πρεπει να το παρακολουθεις ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Nati85 είπε:

Εδώ και δυο μέρες βλεπω κάτι περίεργα όνειρα.πηγαμε με τον άντρα μου λέει να κάνω σπερματέγχυση και μόλις τελείωσα λέω α τι ωραία τι ταλαιπωριομουν τόσο καιρό με το σεξ ενώ δεν είχα πάντα όρεξη έτσι θα κάνω!!κουφα πράγματα μιλαμε!!!και αλλά περίεργα!

Χαχαχα! Δικιά μου εσύ. Κι εγώ βλέπω περίεργα. Το τελευταίο ότι γέννησα και ο άντρας μου είχε μούτρα γιατί πίστευε ότι δεν είναι δικό του το παιδί!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

χα χα χα φοβερο ονειρο!!!! ε δειχνει οτι εχεις κουραστει βρε κοριτσακι αχ ειναι κ αυτο ταλαιπωρια οταν γινετε για σκοπο! 

Ναι έχω κουραστεί πολυ.να πεις ότι είμαστε και λίγα χρόνια μαζί που συνέχεια εκεί ήταν το μυαλό μας ενταξει δεν θα με πειράζει κοντεύουμε 11 χρόνια πλέον δεν μπορω με προγραμμα σαν να είναι χάπια χαχαχαχα!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Ani ani είπε:

Γεια σου κοριτσι μου!! Η αδεια παει πολυ καλα!! αλλα ακομα τρεχω με εκκρεμοτητες εξετασεις ΙΚΑ και αλλα τετοια ομορφα..αυριο θα εχω αποτελεσματα απο τις εξετασεις μου αιματος και καμπυλης..οποτε θα σε ενημερωσω..ναι τα ατιμα τα κιλα με τον αερα ερχονται αυτα τα κιλα..χααχ δεν πειραζει τι να κανουμε!! Ζαλδες μου εχουν τυχει σε κουραση ή σε πολυ πρωινο ξυπνημα..αν σου διαρκεσουν πολυ..παρς τον γιατρο σου..

Άντε να ξεμπερδεύεις και με τις εκκρεμότητες, να ξεκουραστείς πολυυυυ! Καλα αποτελέσματα κ στις εξετάσεις, που θα ειναι καλές δηλαδη αλλα ας το ευχηθώ κιολας! Χαχα! Αέρας δε λες τιποτα! Που χωράνε τόσα κιλά μέσα σε μια κοιλιά; Χαχαχαχα Να σε ρωτήσω, με τις καούρες ξεμπέρδεψες; εγω εχω αρχίσει και νιώθω ενα βάρος-κάψιμο στο στήθος κ μέχρι το λαιμό στιγμιαία που έρχεται και φεύγει πού κ που. Σκέφτηκα μήπως ειναι κ καμία καρδιά αρχικά αλλα μάλλον καούρα ειναι αν κρίνω κ απο τη συνολική ενόχληση. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , alina80 είπε:

Χαχαχα! Δικιά μου εσύ. Κι εγώ βλέπω περίεργα. Το τελευταίο ότι γέννησα και ο άντρας μου είχε μούτρα γιατί πίστευε ότι δεν είναι δικό του το παιδί!

Χαχαχαχα καλό κι αυτό!εσυ όλο μωρά βλέπεις και γέννες!!χιχι ετοιμάσου!εγω όταν ήμουν στην αρχή της εγκυμοσύνης είδα ένα αγοράκι με κάστανα ίσια μαλακια και πολύ γλυκό προσωπάκι να κοιμάται στο κρεββάτι μου και να μου λέει μόλις ξύπνησε σε αγαπώ μαμά μου.ενω δεν πιστευω σε αυτά ήξερα θα είναι το μωράκι μου αυτό.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Χαχαχαχα καλό κι αυτό!εσυ όλο μωρά βλέπεις και γέννες!!χιχι ετοιμάσου!εγω όταν ήμουν στην αρχή της εγκυμοσύνης είδα ένα αγοράκι με κάστανα ίσια μαλακια και πολύ γλυκό προσωπάκι να κοιμάται στο κρεββάτι μου και να μου λέει μόλις ξύπνησε σε αγαπώ μαμά μου.ενω δεν πιστευω σε αυτά ήξερα θα είναι το μωράκι μου αυτό.

'Ελα ρε συ!Τι συγκινητικό!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αντε.λιγες μερες έμειναν δηλ τεστακι απο Δευτέρα??

Ε τεστακι τωρα βλέπουμε.μην δω καμμία αχνη γραμμή όπως την άλλη φορά και παραλογιστω εντελώς!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ είχα κάνει τον Απρίλιο tsh και ήταν 2.15, ξαναεκανα τον Οκτώβρη μαζί με την πρώτη χοριακη και ήταν 3.82... Πήγα στον ενδοκρινολογο και μου είπε ότι ο υπερηχος ήταν πεντακάθαρος αλλά μόνο και μόνο επειδή είμαι έγκυος θα μου δώσει χαπι γτ πρεπει να είναι μέχρι 2.5 η τιμή στην εγκυμοσύνη... Έκανα λοιπόν επανάληψη μετά από 1 μήνα με μισό χαπι των 88 την ημέρα  και κατέβηκε στο 1.49... 

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

'Ελα ρε συ!Τι συγκινητικό!

Ναι το είχα πει σε όλους  τότε χαχαχαχ!!η γυναικολόγος μου λέει οι μαμάδες πέφτουν μέσα ένα 90% όταν τις ρωτάω το φύλο του παιδιού.

πρίν από 21 λεπτά , noni90 είπε:

ολες βλεπετε ωραια ονειρα μονο εγω βλεπω φαι στον υπνο μου!!

Εγω δεν χρειάζεται να δω φαγητό στον ύπνο μου το τρώω μπόλικο στον ξύπνιο μου!!χαχχαχαχχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...