Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

      Και σένα περίπου στις 15 μέρες δηλαδή σου είπε. Ναι ρε και εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω κανένα τεστ τώρα μέσα στη βδομάδα 😂😂

      Σε κλινική στο Fivi Θεσσαλονίκη το έκανα εγώ. Εσύ; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, ada32 είπε:

εγω παντως πριν την βιοχημικη ειχα tsh 2,55 και anti tpo 93 , στην βιοχημικη ετυχε με την χοριακη να κανω και tsh κ ειχα παλι 2,55. ο ενδοκρινολογος δεν μου δινει κατι ομως .. λεει οτι ειναι καλη , απλα μολις μεινω εγκυος να κανω tsh κατευθειαν...κ θα το παρακολουθουμε ειπε.. 

εισαι στο οριο γιαυτο το 2,50 ειναι το οριο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

χα χα πατατες με κοτοπουλο στο φουρνο μπαμ μπαμ η δουλεια!!! 

Μπαμ μπαμ; Πρέπει να πάω να αγοράσω κοτόπουλο και να καθαρίσω και τις πατάτες...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Αχ ποσο το ευχομαι και το περιμενω κορίτσια.αλλα φοβάμαι να αφήσω ελεύθερο τον εαυτό μου να το πιστέψω.μαλλον μια από τα ίδια σκέφτομαι θα ειναι

ποτε περιμενεις στις 16 ε??? δηλαδη κοντευεις.? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, alina80 είπε:

Μπαμ μπαμ; Πρέπει να πάω να αγοράσω κοτόπουλο και να καθαρίσω και τις πατάτες...

χα χα ε ντιλιβερι τοτε!!! δεν κανει κακο ενα σουβλακι !!! εγω να σου πω εδω στο νησι το εχω πεθυμησει για να φαω πρεπει να παμε εκδρομη !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

delivery!!!

Αχ! Εδώ που μένουμε delivery για μεσημέρι έχει μόνο κάτι άθλια ψευτομπεργκερ... Και για βράδυ η μόνη επιλογή είναι σουβλάκια. Άμα σας λέω νηστικοί θα μείνουμε (εγώ δηλαδή. Το αγόρι θα φτιάξει αυγά, εμένα με πειράζουν στο στομάχι -εκτός αν μας έχουν στείλει από το χωρίο!).

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Μπαμ μπαμ; Πρέπει να πάω να αγοράσω κοτόπουλο και να καθαρίσω και τις πατάτες...

@alina80Μπριάμ στην κατσαρόλα (έτοιμο εννοείται, από τα κατεψυγμένα του μπαρμπα στάθη). Thank me later!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ellilaw είπε:

κοριτσακια μου σας χαιρετω...εγω εχω ´ονους περιοδου..λιγα τσιμπηματακια..το στηθος δεν με πονα και δεν εβγαλα το σπυρακι της περιοδου!!

ποτε περιμενεις εσυ?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , alina80 είπε:

Εμείς που θα μείνουμε νηστικοί σήμερα, τι να πω. Είχα meeting το πρωί και πήγα στο γραφείο και τώρα που γύρισα έχει μαζευτεί δουλεία. Είχατε γράψει και εσείς τους Άθλιους του Ουκγώ σε σελίδες και εννοείται ότι έπρεπε να σας διαβάσω... Οπότε δεν έχει φαί σήμερα (μακαρόνια τρώμε δυο μέρες οπότε ούτε αυτό παίζει!)

Χαχααχαχα φυσικα και εχει προτεραιότητα το διαβασμα.και μετα το φαΐ χαχαχα κανε μια.ομελέτα

πρίν από 12 λεπτά , Nati85 είπε:

Έχω και πάνω στη θηλή αλλά οσο και να θέλω να ενθουσιάστω νομιζω ότι κάθε φορά έτσι είναι το στήθος μου.απλως το νιώθω σαν μουδιασμένο κάπως έτσι.

Μη το λες και εγω παντα ειχα φλεβες αλλα πανω στη θηλη ποτέ ποτε ειναι να μας πεις ευχάριστα εσυ????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Αχ! Εδώ που μένουμε delivery για μεσημέρι έχει μόνο κάτι άθλια ψευτομπεργκερ... Και για βράδυ η μόνη επιλογή είναι σουβλάκια. Άμα σας λέω νηστικοί θα μείνουμε (εγώ δηλαδή. Το αγόρι θα φτιάξει αυγά, εμένα με πειράζουν στο στομάχι -εκτός αν μας έχουν στείλει από το χωρίο!).

soyblaki κοτοπουλο ! μια χαρα ειναι !! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και δυο μέρες βλεπω κάτι περίεργα όνειρα.πηγαμε με τον άντρα μου λέει να κάνω σπερματέγχυση και μόλις τελείωσα λέω α τι ωραία τι ταλαιπωριομουν τόσο καιρό με το σεξ ενώ δεν είχα πάντα όρεξη έτσι θα κάνω!!κουφα πράγματα μιλαμε!!!και αλλά περίεργα!

  • Χαχα 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι μωρε και του λες θέλω καλλιέργεια γραψε μου βρε άνθρωπε μου μην με παιδεύεις ασε με θέλω να την κάνω γιατί να δώσω ένα σωρό λεφτά μα την κάνω μόνη μου!!πω πω!εγω εντωμεταξύ έχω και έκτροπιο δεν ξερω αν ξερεις τι είναι ένα μικρό μέρος στην άκρη του τραχήλου γυρίζει προς τον κόλπο και χαλάει το ph γενικα.βεβαια όλα αυτά τα χρόνια έχω πάει και σε άλλους γυναικολόγους μου είπαν δεν επηρεάζει κάπου  μόνο πιο παλιά πάθαινα συχνά μυκητιάσεις επειδή χαλούσε το ph αλλά τα τελευταία χρόνια δεν έχω πάθει τίποτα.

Τι να σου πω .... Και γω ενα πολυποδακι στον τραχηλο ειχα μικρο κ μου λεγανε οταν γεννησεις βγαλτο κ τελικα ο τελευταιος γυναικολογος που δεν τον αλλαζω με τπτ μου λεει επηρεαζει .... Αντε βγαλε ακρη ...

πρίν από 13 λεπτά , linaa είπε:

εξαρταται ποσο ειναι η tsh ΣΟΥ για να παρεις χαπι αν ειναι κατω απο 2,5 δεν υπαρχει λογος.

@Nati85 αντε ειδες λεγαμε οτι απο δευτερα να εχεις τα μΑΤΙΑ σου ανοιχτα δεν περασαν δυο μερες να τα συμπτωματα!!!!

Η αλήθεια είναι πως φτάνω μέχρι 2.30 !! Τελευταία που έκανα ήταν 1.8 !! Αλλά και πάλι με όλα αυτά δεν θα πρεπε να κάνουμε κάτι εκτός από παρακολούθηση ;; Τι να πώ ...


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ElektraGr είπε:

Τι να σου πω .... Και γω ενα πολυποδακι στον τραχηλο ειχα μικρο κ μου λεγανε οταν γεννησεις βγαλτο κ τελικα ο τελευταιος γυναικολογος που δεν τον αλλαζω με τπτ μου λεει επηρεαζει .... Αντε βγαλε ακρη ...

Ναι καλά δεν βγάζεις άκρη η αλήθεια είναι αυτή!!μια έτσι μια αλλιώς!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...