Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 26 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου και απο μενα ,

@Χαρά Τριανταφυλλακι.  Συγχαρητηριαααααα και παλι ,κοριτσι μου αντε με το καλο να πανε ολα!!! Για γιατρο που ψαχνεις στο δημοσιο ,πιστευω οτι ειναι δυσκολο να βρεις γιατι θα γεννας λογικα τον αυγουστο και οι γιατροι αυτοι δεν θελουν να δεσμευονται καλοκαιριατικα εκτος και αν θελησεις να κανεις καισσαρικη,εγω εχω του δημοσιου αλλα μου ξεκαθαρισε οτι δεν με αναλαμβανει μεχρι το τελος ,οποτε θα ψαξω να βρω αλλον μετα .

@Κοννυ  Συγχαρητηρια και σε εσενα κοριτσι μου ,μια χαρα εγκυουλα εισαι και εσυ!!!Ποιο τεστ εκανες????

Αντε κοριτσια μου  παμε και για αλλα θετικα τεστακια ,παμε για υπεροχα δωρα χριστουγεννων  :):):)

 

Κοίτα pregnasy tests trip από το ίντερνετ τα είχα παραγγείλει. Είναι πολύ φτηνά για αυτό δεν ξέρω άμα είναι καλά. Πάντως γενικά έχω πόνους περιόδου άμα δεν δω την χόριακη δεν μπορώ να χαίρομαι ακόμα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 11 λεπτά , ada32 είπε:

αν κ δεν ειμαι απολυτα σιγουρη , αλλα κ εγω στην βιοχημικη επρηξα τον γιατρο και οτν ελεγα οτι ειναι εξωμητριο .. και ο γιατρος μου ελεγε οτι θα  επρεπε να εχεις μεγαλες τιμες χοριακης για εξωμητριο..

Μακαρι να μην ειναι να ησυχάσω και εγω πια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Χαχα θα το καταλάβω κάποια στιγμή που θα πάει♡

Οκ θες να τα πούμε σε μνμ πριβέ? 

ναι αμε ,στειλε οτι θες ,οποτε θες!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ada32 είπε:

ουτε κ εγω εχω τιποτα το διαφορετικο  κοριτσι.. δεν με ποανει το στηθος μου , μονο εχει πρηστει λιγο .. κ κατι τσιμπιματακια.. αφου ωρες ωρες λεω μηπως εχω σκουληκοηδιτιδα!!!  

καλα εγω για αλλη μια φορα ειμαι αναποδη κ εχει πρηστει λιγακι μονο το αριστερο το δεξι ειναι φυσιολογικο. Τσιμπηματακια μηπως ειναι απο το εντερο? γιατι νιωθω κι εγω αλλα νομιζω ειναι που περασα αυτο με τον εμετο κ το στομαχοπονο. Παντως αν δεν ειναι αυτος ο μηνας θα ειναι ο επομενος για σενα! Μην ανησυχεις καθολου!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Χαχα θα το καταλάβω κάποια στιγμή που θα πάει♡

Όπως στο εξήγησε η @ada32 είναι πολύ ακριβές. Είσαι έγκυος ενός μηνός ♡♡♡

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Κοννυ είπε:

Κοίτα pregnasy tests trip από το ίντερνετ τα είχα παραγγείλει. Είναι πολύ φτηνά για αυτό δεν ξέρω άμα είναι καλά. Πάντως γενικά έχω πόνους περιόδου άμα δεν δω την χόριακη δεν μπορώ να χαίρομαι ακόμα. 

και εγω ειχα πονους περιοδου και στην κοιλια και στη μεση ,και ειχα και λιγο αιμα ,και ομως ηταν θετικο .Κανε αιματος καλυτερα γιατι στα ουρα αργει να φανει η ορμονη.το ξανα γραφω ομως ,ειχα 129 στο αιμα και οταν εκανα απο περιεργεια την επομενη μερα ουρων ,επρεπε να το δω στο φωσ και με το μεγενθυτικο φακο για να διακρινω τη δευτερη γραμμη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Κοννυ είπε:

Μετά της 5 θα είναι ετοιμα

Ωχ έχεις ακόμα ώρες. Υπομονή  ♡♡♡♡  Ό,τι είναι να γίνει έγινε, τώρα μακάρι να έχεις και από εκεί το πολυπόθητο θετικό αποτέλεσμα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ungry girl είπε:

Βρε κι η δικια μου η λογικη ετσι λεει αλλα το στομαχι μου ειναι μανταρα συν οτι ανεβικε η συχαμενη ανησυχώ!

Εύχομαι τη Δευτέρα ναχει μηδενιστεί και μέχρι τότε ναχει έρθει η περίοδος!!!

  • Ευχαριστώ 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Δεν υπολογιζεις σωστα,να μετρας απο την πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου σου συν 40 εβδομαδες αρα εισαι περιπου προς το τελος τους Αυγουστου (οριακα δηλαδη να σε αναλαβουν).

Δεν με αναλαμβανει μεχρι τελους γιατι εγω θα γενναω ,αν ολα πανε καλα ,15Αυγουστο -δηλαδη διακοπες για αυτον

Από το να σε έβαζε 3 βδομάδες νωρίτερα με ραντεβού για να φύγει καλύτερα που σου το λέει εξ αρχής 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Τονι@ είπε:

Από το να σε έβαζε 3 βδομάδες νωρίτερα με ραντεβού για να φύγει καλύτερα που σου το λέει εξ αρχής 

Ναι το ξερω ,εννοειται ,το εγραψα και παρα κατω αυτο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Τονι@ είπε:

Αα δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω όλα με τη μικρή.  Χάνω μερικές σελίδες 

χαχαχαχ δεν πειραζει :)  απλα ηθελα να σου πω οτι και εγω ετσι σκεφτομαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πάω να κάνω καμιά δουλειά γιατί δουλεύω σε λίγο. Πριν φύγω εάν προλάβω θα ξαναμπώ αλλιώς το βράδυ. Εύχομαι να έχουμε καλά νέα.... Σας στέλνω θετική ενέργεια και πολλά μωροφιλακια♡ :-P


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...