Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Κοννυ είπε:

Καλημερα! Θα σας ζαλησω λιγο παλι. Τωρα σε λιγη ωρα θα παω να κσνω την χοριακη. Το απογευμα θα ξερω σιγουρα. Τωρα εκανα πριν καμια ωριτσα ενα τεστ και βγηκε πολυ πολυ αγνη γραμμη ετσι νομιχω τουλαχιστον, σχεδον δεν φαινετε. Αυτο το τεστ ειναι πακετο με αλλα που ειχα αγορασει απο το ιντερνετ. Λετε να ειναι ιδεα μου. Λετε να δειχνει λαθος; Σας εχω ζαλησει αλλα ειμαι πολυ αγχομενη

Καλημερα , θετικο ειναι αν εχει αχνη γραμμη .... αφου δεν εισαι σε καθυστερηση ακομα , για αυτο δεν μπορει να δειξει ακομα εντονη..

σου ευχομαι καλ ααποτελεσματα. να σε ρωτησω , εκανες prengyl ενεση για να σπασει το ωοθυλακιο?  

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Τονι@ είπε:

Μετράμε από την πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου αγάπη μου.  Είσαι περίπου 4 εβδομάδων δηλαδή.  Άσχετα αν η πραγματική ηλικία του εμβρύου είναι συνήθως 2 εβδομάδες μικρότερη 

Το ξέρω αλλά πιο εύκολα πιστεύω ότι είμαι 11 ημερών παρα 4ων εβδομάδων 

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Εγώ εάν υπολογίζω σωστά μέσα Σεπτεμβρίου με βλέπω. Αλλά συγγνώμη για ποιον λόγο δεν αναλαμβάνει μέχρι τέλος?

Δεν υπολογιζεις σωστα,να μετρας απο την πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου σου συν 40 εβδομαδες αρα εισαι περιπου προς το τελος τους Αυγουστου (οριακα δηλαδη να σε αναλαβουν).

Δεν με αναλαμβανει μεχρι τελους γιατι εγω θα γενναω ,αν ολα πανε καλα ,15Αυγουστο -δηλαδη διακοπες για αυτον

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχαχχα Καλημέρα κοριτσι ομολογώ πως δεν στόλισα μετα τα χθεσινά η ψυχολογια μου ειναι χειρότερη νομιζω εχω ακομα συμπτώματα εγκυμοσύνης και φοβαμαι γιατι το μυαλο μου παει για εξωμητριο!!! Αν δεν μ ερθει περιοδος δεν θα ησυχάσω

αν κ δεν ειμαι απολυτα σιγουρη , αλλα κ εγω στην βιοχημικη επρηξα τον γιατρο και οτν ελεγα οτι ειναι εξωμητριο .. και ο γιατρος μου ελεγε οτι θα  επρεπε να εχεις μεγαλες τιμες χοριακης για εξωμητριο..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , noni90 είπε:

Εγω δεν εχω ενοχλησεις μονο τις κλασσικες ξερεις λιγο στηθος κ μερικα πονακια σαν αυτα που εχω πριν την περιοδο. Οποτε ακυρος κ αυτος ο μηνας μου. Να δεις το σπορι περιμενει να ερθει με την αλλαγη της χρονιας χαχαχα!

ουτε κ εγω εχω τιποτα το διαφορετικο  κοριτσι.. δεν με ποανει το στηθος μου , μονο εχει πρηστει λιγο .. κ κατι τσιμπιματακια.. αφου ωρες ωρες λεω μηπως εχω σκουληκοηδιτιδα!!!  


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

13/11 Το ξέρω αλλά δεν νιώθω ότι είμαι 1ος.

Κι όμως είσαι κοπελα μου, 1 μήνα ακριβώς με βάση την ΤΕΡ σου! Απίστευτο σου φαίνεται κι όμως έτσι είναι! Θα δείτε και με υπέρηχο ακριβώς τις βδομάδες σου αλλά έχεις άλλους 8 μήνες μπροστά σου, κοίτα να τους χαρείς!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Εγώ εάν υπολογίζω σωστά μέσα Σεπτεμβρίου με βλέπω. Αλλά συγγνώμη για ποιον λόγο δεν αναλαμβάνει μέχρι τέλος?

Λίγο κιτρινακια. Και όχι κάθε μερα. Και όχι συνέχεια....:-)

Εεεετσσσιιι... μακάρι να είμαστε κι εμείς που έχουμε αυτά τα μυξουγρα!χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Δεν υπολογιζεις σωστα,να μετρας απο την πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου σου συν 40 εβδομαδες αρα εισαι περιπου προς το τελος τους Αυγουστου (οριακα δηλαδη να σε αναλαβουν).

Δεν με αναλαμβανει μεχρι τελους γιατι εγω θα γενναω ,αν ολα πανε καλα ,15Αυγουστο -δηλαδη διακοπες για αυτον

Δεν μέτρησα 40 εβδομάδες από την τελευταία περίοδο ξεκίνησα να μετράω τρεις μέρες από την ωορρηξία και μετά.... Αχ θεέ μου κοντά θα είμαστε. Αθήνα είσαι? Τι βλακεία έλεος τι γιατροί υπάρχουν.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Το ξέρω αλλά πιο εύκολα πιστεύω ότι είμαι 11 ημερών παρα 4ων εβδομάδων 

Η ηλικια της κυησης ειναι 4 εβδομαδων ενω οτυ εμβρυου ειναι 11 μερων !  Εισαι 4 εβδομαδων , ν α το πιστεψεις!!!!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα , θετικο ειναι αν εχει αχνη γραμμη .... αφου δεν εισαι σε καθυστερηση ακομα , για αυτο δεν μπορει να δειξει ακομα εντονη..

σου ευχομαι καλ ααποτελεσματα. να σε ρωτησω , εκανες prengyl ενεση για να σπασει το ωοθυλακιο?  

 

.ναι νομίζω αυτή ήταν η ένεση. Αλλά θα την δω το απόγευμα για σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Antila είπε:

Δεν εχουν πεσει ακομη οι ορμονες, ειναι απολυτα νορμαλ να εχεις μεταπτωσεις! Τη μια ενθουσιασμο κι αισιοδοξια, την αλλη μαυριλα.. Σε κατανοω απολυτα. Θα βοηθησει το οτι σταματησες την προγεστερονη κ μην ανησυχεις βρε για εξωμητριο, ειναι πολυ μικρη η τιμη, δεν υπαρχει θεμα! Εχεις κανει κ σαλπιγγογραφια, οι δρομοι ειναι ανοιχτοι, δεν παιζει! :) Ετσι λεει η λογικη μου τουλαχιστον!

Βρε κι η δικια μου η λογικη ετσι λεει αλλα το στομαχι μου ειναι μανταρα συν οτι ανεβικε η συχαμενη ανησυχώ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Δεν μέτρησα 40 εβδομάδες από την τελευταία περίοδο ξεκίνησα να μετράω τρεις μέρες από την ωορρηξία και μετά.... Αχ θεέ μου κοντά θα είμαστε. Αθήνα είσαι? Τι βλακεία έλεος τι γιατροί υπάρχουν.

Ναι Αθηνα ειμαι ,κοιτα νομιζω οτι ειναι δικαιωμα τους να αρνηθουν ,το προτιμω να σου πω την αληθεια απο το να με βαλουν για καισσαρικη αρον αρον για να ξεμπερδευουν ,οι περισσοτεροι κανουν καισσαρικες και πλεον δεν γεννιουνται παιδια ουτε σκ ουτε αργιες ,ευκολη λυση.Εμενα μου το ξεκαθαρισε απο την αρχη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

Η ηλικια της κυησης ειναι 4 εβδομαδων ενω οτυ εμβρυου ειναι 11 μερων !  Εισαι 4 εβδομαδων , ν α το πιστεψεις!!!!!

Χαχα θα το καταλάβω κάποια στιγμή που θα πάει♡

πρίν από 1 λεπτό , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Ναι Αθηνα ειμαι ,κοιτα νομιζω οτι ειναι δικαιωμα τους να αρνηθουν ,το προτιμω να σου πω την αληθεια απο το να με βαλουν για καισσαρικη αρον αρον για να ξεμπερδευουν ,οι περισσοτεροι κανουν καισσαρικες και πλεον δεν γεννιουνται παιδια ουτε σκ ουτε αργιες ,ευκολη λυση.Εμενα μου το ξεκαθαρισε απο την αρχη

Οκ θες να τα πούμε σε μνμ πριβέ? 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...