Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, kido είπε:

Τι ομορφη στιγμη! Μπράβο κορίτσι μου ούτε εγώ θα μπορούσα να κρατηθω! Να προσέχεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου! Και μπαίνει να μας λες κάνα νέο μην μας ξεχάσει τώρα! Φιλιά πολλά καλό βράδυ!

 Ευχαριστώ κοριτσουδι μου. Άντε κορίτσια θελω παρέα μεγάλη......Τώρα είναι που θα μπαίνω συνέχεια... ξύπνησα 3:30 και πρέπει να με πήρε ο ύπνος κατά τις 6:30 και 8:00 ξαναξυπνησα... φοβερό ύπνο έκανα σήμερα 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

 Ευχαριστώ κοριτσουδι μου. Άντε κορίτσια θελω παρέα μεγάλη......Τώρα είναι που θα μπαίνω συνέχεια... ξύπνησα 3:30 και πρέπει να με πήρε ο ύπνος κατά τις 6:30 και 8:00 ξαναξυπνησα... φοβερό ύπνο έκανα σήμερα 

Χαχα μακάρι να άνοιξες το δρόμο για όλες μας! Πες μας τώρα, αν θες τι νομίζεις ότι έκανες σε αυτό τον κύκλο και τα κατάφερες; Σε ποια μέρα λες να επιασες; Είχες πολλές επαφούλες; Μίλα μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

 Ευχαριστώ κοριτσουδι μου. Άντε κορίτσια θελω παρέα μεγάλη......Τώρα είναι που θα μπαίνω συνέχεια... ξύπνησα 3:30 και πρέπει να με πήρε ο ύπνος κατά τις 6:30 και 8:00 ξαναξυπνησα... φοβερό ύπνο έκανα σήμερα 

Καλημέρα! !! Κι εγώ το πρώτο βράδυ που σιγουρευτηκα ότι ήμουν έγκυος δεν κοιμήθηκα. .είχε πάει 6 το πρωί για να με πάρει ο ύπνος.  Χαχαχα.  Πως νιώθεις φρεσκοεγκυουλα? ? Μίλησες με το γιατρό? ? Κατάπιε λίγο τη γλώσσα του? ?

  • Χαχα 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Εύχομαι στην νέα εγκύουλα μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!!!! Και στο κορίτσι που πάει σήμερα για χοριακή μια πολύ μεγάλη θετική χοριακή!!!! Εγώ αύριο περιμένω να έρθει για να δούμε τι θα δούμε!!!!! @Nati85 χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις και του χρόνου να είσαστε 4 στην οικογένεια σου!!!! 

Μαρθουλα μου τι κανείς; Αύριο; Τελικά περνάνε γρήγορα οι μέρες. Πώς νιώθεις; Έχεις κανένα σύμπτωμα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!! εγω σημερα ουτε πολλα υγρα οωρρηξιας ουτε πονακια οποτε οτι εγινε εγινε αυτες τισ 2 μερες και αναμενω να δω τι πιασαμε!!! 

@Κοννυ καλη χοριακη να εχεις και αντε λιγο να μετακομιζουμε σιγα σιγα στο πανω πινακακι της καραμελιτσας!!!! 

 

Ούτε και εγώ είχα η ούτε ακόμα έχω συνέχεια......


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Μαρθουλα μου τι κανείς; Αύριο; Τελικά περνάνε γρήγορα οι μέρες. Πώς νιώθεις; Έχεις κανένα σύμπτωμα;

@Μαρθα Κ έλα να παίρνεις σειρά στα θετικά τεστάκια! Πάει καλά η βδομάδα! Καλή τύχη για αύριο ελπίζουμε να μην σου έρθει αυτή που δεν περιμένεις!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Εύχομαι στην νέα εγκύουλα μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!!!! Και στο κορίτσι που πάει σήμερα για χοριακή μια πολύ μεγάλη θετική χοριακή!!!! Εγώ αύριο περιμένω να έρθει για να δούμε τι θα δούμε!!!!! @Nati85 χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις και του χρόνου να είσαστε 4 στην οικογένεια σου!!!! 

Εύχομαι να σε κολλήσω μωρουλι..... ♡♡♡♡♡♡♡ Ευχαριστώ πολύ.....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! ! Αν όντως είναι άχνη γραμμή τότε μάλλον θα δούμε τη χθεσινή ιστορία να επαναλαμβανεται. Σήμερα περίμενες? ? Βάλε κι εσύ φωτο στο προφίλ σου να δούμε.  Μακαριιιι

Καλημέρα, έκανα!! Δεν ξέρω πως μπαίνει. είνια πολυ αγνη αφου λεω ειανι του τεστ ή κατι αλλο.

Ευχαριστω πάντως!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Τονι@ είπε:

Καλημέρα! !! Κι εγώ το πρώτο βράδυ που σιγουρευτηκα ότι ήμουν έγκυος δεν κοιμήθηκα. .είχε πάει 6 το πρωί για να με πάρει ο ύπνος.  Χαχαχα.  Πως νιώθεις φρεσκοεγκυουλα? ? Μίλησες με το γιατρό? ? Κατάπιε λίγο τη γλώσσα του? ?

Για αρχή θα πάω να πάρω την χοριακη από τον γιατρό και μου είπε ότι θέλει να μου πει τι πρέπει να κάνω. Κορίτσια είμαι σε αναζήτηση γιατρού σε δημόσιο νοσοκομείο. Μου πρότειναν έναν γιατρό. Τώρα θέλω να το ψάξω.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Για αρχή θα πάω να πάρω την χοριακη από τον γιατρό και μου είπε ότι θέλει να μου πει τι πρέπει να κάνω. Κορίτσια είμαι σε αναζήτηση γιατρού σε δημόσιο νοσοκομείο. Μου πρότειναν έναν γιατρό. Τώρα θέλω να το ψάξω.

Ξεκίνησε με έσανα καλα η μερα η χθεσνη ας ειμαστε όλες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Για αρχή θα πάω να πάρω την χοριακη από τον γιατρό και μου είπε ότι θέλει να μου πει τι πρέπει να κάνω. Κορίτσια είμαι σε αναζήτηση γιατρού σε δημόσιο νοσοκομείο. Μου πρότειναν έναν γιατρό. Τώρα θέλω να το ψάξω.

Από ποιον γιατρό θα την πάρεις? ? Τον μικροβιολογο εννοείς ή έχει και γυναικολόγο εκεί? ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Για αρχή θα πάω να πάρω την χοριακη από τον γιατρό και μου είπε ότι θέλει να μου πει τι πρέπει να κάνω. Κορίτσια είμαι σε αναζήτηση γιατρού σε δημόσιο νοσοκομείο. Μου πρότειναν έναν γιατρό. Τώρα θέλω να το ψάξω.

Λογικά θα σου πει να ξανακάνεις αύριο ή μεθαύριο μια χοριακή για να δει την ανάπτυξή της. Πρέπει να διπλασιάζεται για να πηγαίνουν όλα καλά! Σου εύχομαι να δεις νουμεραρες!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , kido είπε:

Χαχα μακάρι να άνοιξες το δρόμο για όλες μας! Πες μας τώρα, αν θες τι νομίζεις ότι έκανες σε αυτό τον κύκλο και τα κατάφερες; Σε ποια μέρα λες να επιασες; Είχες πολλές επαφούλες; Μίλα μας!

Το εύχομαι πραγματικά. Απλά πήρα τα τεστ ωορρηξίας μιας που δεν ήξερα πότε είναι η γόνιμη μέρα μου. Ήρθα σε επαφή μία μέρα πριν την ωορρηξία το βραδυ και δύο φορές στο πρώτο θετικό της ωορρηξίας. Εκείνη την μέρα είχα πονακια. Οπότε την κατάλαβα κιόλας. Μετά από τρεις μέρες είχα αρκετούς πόνους χαμηλα στην κοιλιά και ένιωθα εκείνη την ημέρα λες και είχα φάει μπουνιά. Ένιωθα να κρυώνω ένιωθα ατονία.  Από εκείνη την μέρα έχω πονακια χαμηλά και κάποιες μέρες τα αγαπημένα μυξο.υγρα...... 

πρίν από 8 λεπτά , Τονι@ είπε:

Από ποιον γιατρό θα την πάρεις? ? Τον μικροβιολογο εννοείς ή έχει και γυναικολόγο εκεί? ?

Ο γιατρος του ιατρείου είναι... Όχι δεν είναι γυναικολόγος. Θα μου πει τι πρέπει να προσέχω και πότε να ξανα κάνω χοριακη...

πρίν από 6 λεπτά , kido είπε:

Λογικά θα σου πει να ξανακάνεις αύριο ή μεθαύριο μια χοριακή για να δει την ανάπτυξή της. Πρέπει να διπλασιάζεται για να πηγαίνουν όλα καλά! Σου εύχομαι να δεις νουμεραρες!

Μακάρι νομίζω ότι δεν θα μπορέσω να κάνω τίποτα μέχρι να έρθει εκείνη η στιγμή και να δω ότι ανεβαίνει η χοριακη... Έχω άγχος. Μακάρι να πάνε όλα καλά...

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Τι κάνετε?

@Κοννυ περιμένω να δω αποτέλεσμα χοριακής! Αχνή γραμμή= θετικό!

τα υπόλοιπα κορίτσια πως πάτε? Συμπτώματα έχετε? εγω τιποτα και χθες κοιμομουν ολη μερα και ξυπνησα περδικι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ούτε και εγώ είχα η ούτε ακόμα έχω συνέχεια......

ολα καλα θα πανε να δεις!!! μην αγχωνεσαι θετικη σκεψη και ολα θα γινουν!!! εγω μετα τισ γονιμες εχω ακομη μερες μπροστα μου για να δω θετικο τεστακι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...