Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Αφού είσαι έγκυος....

Χαχα τι λες μωρε...την αλλη βδομαδα θα ξερουμε αν ειμαι η οχι...και τωρα εχω πονους παλι δεξια κ χαμηλα...λες κ θα αδιαθετησω ενα πραγμα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 12 λεπτά , elenakii22 είπε:

εγω ειμαι στο 36!παιρνεις σιδηρο φανταζομαι..μιλα με τον γιατρο μηπως σου αυξησει την δοσολογια!

Ναι κατι τέτοιο υποθέτω οτι θα γίνει! Εσυ με 36 δε ζαλίζεσαι; Εγω ειχα σταθερά 42 πάντα. Στις αρχές έπεσε στο 35 κ ζαλιζομουν μέχρι που πηρα σίδηρο. Τωρα μάλλον αυξήθηκαν οι ανάγκες 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ellilaw είπε:

καλησπερα.. ναι δεν περιμενουμε!!!! εκανες κανενα τεστακι; εχεις συπτωματα;;

Όχι δεν κάνω τεστ είναι πολυ νωρίς Ακόμα.. Τεστ το Σάββατο η την Κυριακή.. Δεν νομίζω ότι έχω συμπτώματα.. Έκτος από κατι τσιμπιματα που νιωθω συνεχεια στη ν μήτρα.. Τιποτα αλλο Δυστυχώς

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ada32 είπε:

@ellilaw  τι κανεις ? εμεις ΔΕΝ περιμενουμε μαζι στις 16/12 ... ποια αλλη κοπελα ειναι με μας?

Και εγω!! Και εγώ!! :-D

5 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Είμαι έγκυος........

29.1......

αααααααααα

 πολλά συγχαρητήρια!!! Να πας να τους το τρίψεις τώρα !!! Όλα καλά να πάνε!!! Τι καλά! 

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Είμαι έγκυος........

29.1......

αααααααααα

Συγχαρητήρια κορίτσι!!!! Με καλό να έρθει το μωράκι σας!!!

Άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες... Μακάρι να μας επισκεφθεί όλες ο Άγιος Βασίλης!

2 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Κοριτσακιααααα μου επανηλθαααα!!φαγαμε τουρτιτσα παραγγείλαμε φαγητό έτσι χαλαρά πράγματα οι τρεις μας!!!

@ntemiiiiii έχω πόνους περιόδου σήμερα όλη μέρα και έχω αρκετές φλέβες στο στήθος τωρα που το είδα και έχει πρηστεί σκέφτηκα μηπως τελικά καταφέραμε κάτι αλλά κάθε μήνα την πατάω στο τέλος και λέω άστο μην ενθουσιάζομαι.

Πολύ όμορφη έκπληξη κοριτσάκι!τι όμορφο συναίσθημα!!!ευχομαι τα καλυτερα!!!

@Nati85 μου χρόνια πολλά!! Εύχομαι του χρόνου τέτοια μέρα να είστε 4 στην παρέα!!! :mad:

  • Ευχαριστώ 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Nenitaki88 είπε:

Ναι κατι τέτοιο υποθέτω οτι θα γίνει! Εσυ με 36 δε ζαλίζεσαι; Εγω ειχα σταθερά 42 πάντα. Στις αρχές έπεσε στο 35 κ ζαλιζομουν μέχρι που πηρα σίδηρο. Τωρα μάλλον αυξήθηκαν οι ανάγκες 

εγω ξεκινησα νωρις το σιδηρο χωρις να κανω καν εξετασεις για αιματοκριτη...δε ζαλιζομαι αλλα το οριο ειναι >36...πιθανον μολις πεσει να αρχισω να εχω μια υποτονια...ακομα ομως δε θελεθ να αυξησουμε τη δοση,λεει ότι ειμαι καλα..

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Θα σας ζαλησω λιγο παλι. Τωρα σε λιγη ωρα θα παω να κσνω την χοριακη. Το απογευμα θα ξερω σιγουρα. Τωρα εκανα πριν καμια ωριτσα ενα τεστ και βγηκε πολυ πολυ αγνη γραμμη ετσι νομιχω τουλαχιστον, σχεδον δεν φαινετε. Αυτο το τεστ ειναι πακετο με αλλα που ειχα αγορασει απο το ιντερνετ. Λετε να ειναι ιδεα μου. Λετε να δειχνει λαθος; Σας εχω ζαλησει αλλα ειμαι πολυ αγχομενη

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κοννυ είπε:

Καλημερα! Θα σας ζαλησω λιγο παλι. Τωρα σε λιγη ωρα θα παω να κσνω την χοριακη. Το απογευμα θα ξερω σιγουρα. Τωρα εκανα πριν καμια ωριτσα ενα τεστ και βγηκε πολυ πολυ αγνη γραμμη ετσι νομιχω τουλαχιστον, σχεδον δεν φαινετε. Αυτο το τεστ ειναι πακετο με αλλα που ειχα αγορασει απο το ιντερνετ. Λετε να ειναι ιδεα μου. Λετε να δειχνει λαθος; Σας εχω ζαλησει αλλα ειμαι πολυ αγχομενη

Καλημερα λογικο το αγχος σου! Ειπαμε τα αχνα τεστ = θετικα και η χοριακη αν ειναι πανω απο 5 μοναδες είναι θετική! Τα τεστ δεν κανουν λαθος τρεχα να κάνεις χοριακη!!! Σου εύχομαι ξερεις τι!! Την καλύτερη χοριακη!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κοννυ είπε:

Καλημερα! Θα σας ζαλησω λιγο παλι. Τωρα σε λιγη ωρα θα παω να κσνω την χοριακη. Το απογευμα θα ξερω σιγουρα. Τωρα εκανα πριν καμια ωριτσα ενα τεστ και βγηκε πολυ πολυ αγνη γραμμη ετσι νομιχω τουλαχιστον, σχεδον δεν φαινετε. Αυτο το τεστ ειναι πακετο με αλλα που ειχα αγορασει απο το ιντερνετ. Λετε να ειναι ιδεα μου. Λετε να δειχνει λαθος; Σας εχω ζαλησει αλλα ειμαι πολυ αγχομενη

Καλημέρα κορίτσι μου! ! Αν όντως είναι άχνη γραμμή τότε μάλλον θα δούμε τη χθεσινή ιστορία να επαναλαμβανεται. Σήμερα περίμενες? ? Βάλε κι εσύ φωτο στο προφίλ σου να δούμε.  Μακαριιιι


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Κοννυ είπε:

Καλημερα! Θα σας ζαλησω λιγο παλι. Τωρα σε λιγη ωρα θα παω να κσνω την χοριακη. Το απογευμα θα ξερω σιγουρα. Τωρα εκανα πριν καμια ωριτσα ενα τεστ και βγηκε πολυ πολυ αγνη γραμμη ετσι νομιχω τουλαχιστον, σχεδον δεν φαινετε. Αυτο το τεστ ειναι πακετο με αλλα που ειχα αγορασει απο το ιντερνετ. Λετε να ειναι ιδεα μου. Λετε να δειχνει λαθος; Σας εχω ζαλησει αλλα ειμαι πολυ αγχομενη

Καλημέρα @κοννυ! Μακάρι να είσαι! Ο,τι νούμερο και να δεις πάνω από 5 ειναι θετικό. Θα σου τα εξηγήσουν και στο μικροβιολογικο. Πάει ανάλογα με το ποτε είχες τελευταία περιοδο και πότε έγινε η επαφή και η σύλληψη! Πήγαινε να την κάνεις ετσι νωρίς αφού ξύπνησες και αγωνιας για να μάθεις σε 3 ώρες το πολύ!  Ευχόμαι να είσαι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Χαχα τι λες μωρε...την αλλη βδομαδα θα ξερουμε αν ειμαι η οχι...και τωρα εχω πονους παλι δεξια κ χαμηλα...λες κ θα αδιαθετησω ενα πραγμα...

Έτσι κι εγώ...πολύ κιόλας σήμερα το πρωί σε σημείο που σκέφτομαι ότι θα έρθει στις 29 μέρες μεθαύριο δλδ καθώς εγώ έχω κάνει από 29-35 κύκλο!

Καλημέρα κορίτσια!!!!

2 ώρες πρίν, Κοννυ είπε:

Καλημερα! Θα σας ζαλησω λιγο παλι. Τωρα σε λιγη ωρα θα παω να κσνω την χοριακη. Το απογευμα θα ξερω σιγουρα. Τωρα εκανα πριν καμια ωριτσα ενα τεστ και βγηκε πολυ πολυ αγνη γραμμη ετσι νομιχω τουλαχιστον, σχεδον δεν φαινετε. Αυτο το τεστ ειναι πακετο με αλλα που ειχα αγορασει απο το ιντερνετ. Λετε να ειναι ιδεα μου. Λετε να δειχνει λαθος; Σας εχω ζαλησει αλλα ειμαι πολυ αγχομενη

Άλλο ένα θετικό!!!! Καλά πάμε!!! Συγχαρητήρια!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια όμορφα. 12 μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα! 

@Κοννυ μου το τεστ είναι ενθαρρυντικό. Σε λίγες ώρες θα ξέρεις σίγουρα. Μία καλή χοριακή σου ευχόμαστε! 

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κάνετε; Σε λίγες μέρες αρχίζουμε τεστακια ε; Τα θετικά το ένα μετά το άλλο θέλω, κανονίστε. Και στατιστικά αυτή η περίοδος είναι πάντα πολύ παραγωγική, τα έχουμε πει αυτά. Άλλωστε τα παρθενακια είναι τα καλύτερα παιδιά! (Και δεν το λέω επειδή είμαι μπροστά). 

@Ungry girl τι κάνεις; Στολισες δεντράκι, κλαδάκι κάτι τέλος πάντων; 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!! εγω σημερα ουτε πολλα υγρα οωρρηξιας ουτε πονακια οποτε οτι εγινε εγινε αυτες τισ 2 μερες και αναμενω να δω τι πιασαμε!!! 

@Κοννυ καλη χοριακη να εχεις και αντε λιγο να μετακομιζουμε σιγα σιγα στο πανω πινακακι της καραμελιτσας!!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κοννυ είπε:

Καλημερα! Θα σας ζαλησω λιγο παλι. Τωρα σε λιγη ωρα θα παω να κσνω την χοριακη. Το απογευμα θα ξερω σιγουρα. Τωρα εκανα πριν καμια ωριτσα ενα τεστ και βγηκε πολυ πολυ αγνη γραμμη ετσι νομιχω τουλαχιστον, σχεδον δεν φαινετε. Αυτο το τεστ ειναι πακετο με αλλα που ειχα αγορασει απο το ιντερνετ. Λετε να ειναι ιδεα μου. Λετε να δειχνει λαθος; Σας εχω ζαλησει αλλα ειμαι πολυ αγχομενη

Καλημέρα!! Αν είναι άχνη είναι θετικό!!! Γρήγορα αποτελέσματα ευχομαι και φυσικά να είναι πάνω από 5!! 

  • Ευχαριστώ 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Εύχομαι στην νέα εγκύουλα μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!!!! Και στο κορίτσι που πάει σήμερα για χοριακή μια πολύ μεγάλη θετική χοριακή!!!! Εγώ αύριο περιμένω να έρθει για να δούμε τι θα δούμε!!!!! @Nati85 χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις και του χρόνου να είσαστε 4 στην οικογένεια σου!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...