Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Λοιπόν επειδή δυστυχώς η ευτυχώς είμαι άνθρωπος που δεν κρύβομαι εύκολα και δεν κρατιέμαι κιόλας. Το είπα στον άντρα μου

 Έτρεξα σούπερ μάρκετ πήρα μια ωραία χριστουγεννιάτικη τσαντουλα και καρτούλα. Και έβαλα μέσα μια πιπίλα. Του έγραψα τα πιο γλυκά λογάκια συγκινημένη εξηγώντας ότι το δώρο έπρεπε να το πάρει τα Χριστούγεννα αλλά ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει να με προσέχεις. Και στο τέλος Σαγαπω πολύ μπαμπάκα..

Του το δίνω και απορεί. Το ανοίγει και μου λέει για ποιον είναι η πιπίλα? Του λέω όχι για σένα πάντως... 

Διαβάζει το γράμμα και έχει μείνει κάγκελο. Πρέπει να με ρώτησε καμία δεκαριά φορές εάν του κάνω πλάκα.... Δεν μπορούσε να το πιστέψει. Και λογικό εδώ εγώ ακόμα να το πιστέψω. 

  • Μου αρέσει 11
  • Χαχα 2

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Λοιπόν επειδή δυστυχώς η ευτυχώς είμαι άνθρωπος που δεν κρύβομαι εύκολα και δεν κρατιέμαι κιόλας. Το είπα στον άντρα μου

 Έτρεξα σούπερ μάρκετ πήρα μια ωραία χριστουγεννιάτικη τσαντουλα και καρτούλα. Και έβαλα μέσα μια πιπίλα. Του έγραψα τα πιο γλυκά λογάκια συγκινημένη εξηγώντας ότι το δώρο έπρεπε να το πάρει τα Χριστούγεννα αλλά ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει να με προσέχεις. Και στο τέλος Σαγαπω πολύ μπαμπάκα..

Του το δίνω και απορεί. Το ανοίγει και μου λέει για ποιον είναι η πιπίλα? Του λέω όχι για σένα πάντως... 

Διαβάζει το γράμμα και έχει μείνει κάγκελο. Πρέπει να με ρώτησε καμία δεκαριά φορές εάν του κάνω πλάκα.... Δεν μπορούσε να το πιστέψει. Και λογικό εδώ εγώ ακόμα να το πιστέψω. 

Ωχ. ...συγκινήθηκα κορίτσι μου!!! Πάντα τέτοιες χαρές αγάπη μου  !!!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

Ωχ. ...συγκινήθηκα κορίτσι μου!!! Πάντα τέτοιες χαρές αγάπη μου  !!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Όλες σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου. Να σας έχει καλά Θεός.... ♡

  • Μου αρέσει 2

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Λοιπόν επειδή δυστυχώς η ευτυχώς είμαι άνθρωπος που δεν κρύβομαι εύκολα και δεν κρατιέμαι κιόλας. Το είπα στον άντρα μου

 Έτρεξα σούπερ μάρκετ πήρα μια ωραία χριστουγεννιάτικη τσαντουλα και καρτούλα. Και έβαλα μέσα μια πιπίλα. Του έγραψα τα πιο γλυκά λογάκια συγκινημένη εξηγώντας ότι το δώρο έπρεπε να το πάρει τα Χριστούγεννα αλλά ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει να με προσέχεις. Και στο τέλος Σαγαπω πολύ μπαμπάκα..

Του το δίνω και απορεί. Το ανοίγει και μου λέει για ποιον είναι η πιπίλα? Του λέω όχι για σένα πάντως... 

Διαβάζει το γράμμα και έχει μείνει κάγκελο. Πρέπει να με ρώτησε καμία δεκαριά φορές εάν του κάνω πλάκα.... Δεν μπορούσε να το πιστέψει. Και λογικό εδώ εγώ ακόμα να το πιστέψω. 

Τέλειο!!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιααααα μου επανηλθαααα!!φαγαμε τουρτιτσα παραγγείλαμε φαγητό έτσι χαλαρά πράγματα οι τρεις μας!!!

@ntemiiiiii έχω πόνους περιόδου σήμερα όλη μέρα και έχω αρκετές φλέβες στο στήθος τωρα που το είδα και έχει πρηστεί σκέφτηκα μηπως τελικά καταφέραμε κάτι αλλά κάθε μήνα την πατάω στο τέλος και λέω άστο μην ενθουσιάζομαι.

πρίν από 36 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Λοιπόν επειδή δυστυχώς η ευτυχώς είμαι άνθρωπος που δεν κρύβομαι εύκολα και δεν κρατιέμαι κιόλας. Το είπα στον άντρα μου

 Έτρεξα σούπερ μάρκετ πήρα μια ωραία χριστουγεννιάτικη τσαντουλα και καρτούλα. Και έβαλα μέσα μια πιπίλα. Του έγραψα τα πιο γλυκά λογάκια συγκινημένη εξηγώντας ότι το δώρο έπρεπε να το πάρει τα Χριστούγεννα αλλά ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει να με προσέχεις. Και στο τέλος Σαγαπω πολύ μπαμπάκα..

Του το δίνω και απορεί. Το ανοίγει και μου λέει για ποιον είναι η πιπίλα? Του λέω όχι για σένα πάντως... 

Διαβάζει το γράμμα και έχει μείνει κάγκελο. Πρέπει να με ρώτησε καμία δεκαριά φορές εάν του κάνω πλάκα.... Δεν μπορούσε να το πιστέψει. Και λογικό εδώ εγώ ακόμα να το πιστέψω. 

Πολύ όμορφη έκπληξη κοριτσάκι!τι όμορφο συναίσθημα!!!ευχομαι τα καλυτερα!!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Nati85 είπε:

Κοριτσακιααααα μου επανηλθαααα!!φαγαμε τουρτιτσα παραγγείλαμε φαγητό έτσι χαλαρά πράγματα οι τρεις μας!!!

@ntemiiiiii έχω πόνους περιόδου σήμερα όλη μέρα και έχω αρκετές φλέβες στο στήθος τωρα που το είδα και έχει πρηστεί σκέφτηκα μηπως τελικά καταφέραμε κάτι αλλά κάθε μήνα την πατάω στο τέλος και λέω άστο μην ενθουσιάζομαι.

Πολύ όμορφη έκπληξη κοριτσάκι!τι όμορφο συναίσθημα!!!ευχομαι τα καλυτερα!!!

Μια χαρά!Να χαίρεσαι τον αντρουλη σου και το παιδάκι σου!Θα έρθει και το τέταρτο μέλος!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Λοιπόν επειδή δυστυχώς η ευτυχώς είμαι άνθρωπος που δεν κρύβομαι εύκολα και δεν κρατιέμαι κιόλας. Το είπα στον άντρα μου

 Έτρεξα σούπερ μάρκετ πήρα μια ωραία χριστουγεννιάτικη τσαντουλα και καρτούλα. Και έβαλα μέσα μια πιπίλα. Του έγραψα τα πιο γλυκά λογάκια συγκινημένη εξηγώντας ότι το δώρο έπρεπε να το πάρει τα Χριστούγεννα αλλά ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει να με προσέχεις. Και στο τέλος Σαγαπω πολύ μπαμπάκα..

Του το δίνω και απορεί. Το ανοίγει και μου λέει για ποιον είναι η πιπίλα? Του λέω όχι για σένα πάντως... 

Διαβάζει το γράμμα και έχει μείνει κάγκελο. Πρέπει να με ρώτησε καμία δεκαριά φορές εάν του κάνω πλάκα.... Δεν μπορούσε να το πιστέψει. Και λογικό εδώ εγώ ακόμα να το πιστέψω. 

Τι ομορφη στιγμη! Μπράβο κορίτσι μου ούτε εγώ θα μπορούσα να κρατηθω! Να προσέχεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου! Και μπαίνει να μας λες κάνα νέο μην μας ξεχάσει τώρα! Φιλιά πολλά καλό βράδυ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Μια χαρά!Να χαίρεσαι τον αντρουλη σου και το παιδάκι σου!Θα έρθει και το τέταρτο μέλος!

Ευχαριστω πολύ και εσυ να χαίρεσαι την οικογένεια σου!παω να κοιμηθώ είμαι πτώμα σήμερα!!!φιλακιααααα


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Χαρά Τριανταφυλλακι. κι εγω συγκινηθηκα, σνιφ σνιφ!!! Τι ωραιααα! :wub: Να ειστε παντα καλα, να σου πανε ολα καλα στην εγκυμοσυνη σου κοριτσι μου!

Καληνυχτα σε ολη την παρεα κι ευχομαι να γεμισει ο μηνας με θετικα τεστακια!!


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, ntemiiiiii είπε:

Εμένα η εφαρμογή λέει σε 7!Και ναι ξαναείδα υγρά μυξα άσπρα γυαλίζει το χαρτί στο σκούπισμα! ούτε εγώ είδα μέχρι στιγμής ροζ ή καφέ της εμφύτευσης δλδ αλλά δε βλέπεις πάντα στην κόρη μου πάντως είχα δει τι να πω..ένα περίεργο που νιώθω είναι ότι αισθάνομαι λες και έχω καρδιά στην κοιλιά...τουκ τουκ

Συγχαρητήρια!!!! είδες τίποτα καφέ ή ροζ;

Εγω το μεσημερι ντεμι μου ειχα κατι πονους αφορητους σαν σουβλιες χαμηλα δεξια..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας! 

Χρονια πολλα στη @Nati85, με το καλό στη νέα εγκυουλα και σύντομα πολλααααα θετικά τεστάκια για δωράκι εορτών σε όλες σας ! 

Τι κανετε εσείς κορίτσια μου;;; @elenakii22 τρελαίνομαι για ζουμερά μπουτακιαααααα! Θα έχεις να τρως Χαχαχα @Ani ani πως παει η άδεια; ξεκουράζεσαι; μια χαρά ειναι και τα 10, δε φταίμε εμείς. Κι εγω εχω πάρει 6-7 ήδη αλλα οπως λες δεν φαίνεται κ παααρα πολυ! Και Βασικα δεν πειραζει κιολας!

Ερωτηση: Απο αιματοκρίτη πως είστε; εγω ειμαι στο 35 και εδω κ 3-4 μέρες ζαλίζομαιιιιιιι! Λέτε να ειναι απο αυτο; και τι να κανωωωω! :( θα παρω αυριο το γιατρό γιατι σημερα κοιμόμουν για μεσημερι ως τις 8 Χαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Nenitaki88 είπε:

Καλησπερα σας! 

Χρονια πολλα στη @Nati85, με το καλό στη νέα εγκυουλα και σύντομα πολλααααα θετικά τεστάκια για δωράκι εορτών σε όλες σας ! 

Τι κανετε εσείς κορίτσια μου;;; @elenakii22 τρελαίνομαι για ζουμερά μπουτακιαααααα! Θα έχεις να τρως Χαχαχα @Ani ani πως παει η άδεια; ξεκουράζεσαι; μια χαρά ειναι και τα 10, δε φταίμε εμείς. Κι εγω εχω πάρει 6-7 ήδη αλλα οπως λες δεν φαίνεται κ παααρα πολυ! Και Βασικα δεν πειραζει κιολας!

Ερωτηση: Απο αιματοκρίτη πως είστε; εγω ειμαι στο 35 και εδω κ 3-4 μέρες ζαλίζομαιιιιιιι! Λέτε να ειναι απο αυτο; και τι να κανωωωω! :( θα παρω αυριο το γιατρό γιατι σημερα κοιμόμουν για μεσημερι ως τις 8 Χαχα 

εγω ειμαι στο 36!παιρνεις σιδηρο φανταζομαι..μιλα με τον γιατρο μηπως σου αυξησει την δοσολογια!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πάνω από ποσό πρέπει να είναι η χόριακη για να σου δείξει ότι είσαι έγκυος. Για να ξέρω αύριο που ελπίζω κάποια στιγμή το απόγευμα να βγουν τα αποτελέσματα να ξέρω τι διαβαζω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...