Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

 

πρίν από 13 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Το πρόβλημα μου είναι ότι ήμαστε με μηχανή και ο γιατρός μου είπε όχι. Και να το πω στον άντρα μου να με προσέχει. Τι να κάνω? Είμαι 29 και προσπαθούμε μάλλον προσπαθουσαμε περίπου 2 χρόνια. Αλλά όχι συστηματικά.

συγχαρητήρια!!!για πριν την καθυστερηση μια χαρα εισαι!!!παρασκευη να κανεις επαναληπτική!!να σου τημ γραψει ο γιατρος μαζι με αλλες 2-3 που πρεπει να τσεκαρεις για αρχη οπως προγεστερονη!εγω οδηγουσα μηχανακι μεχρι 3.5μηνων περιπου....μου ειπε ο γιατρος μου οτι δεν ειναι οτι καλυτερο αλλα δεν ειμαι κ η μονη..προσεχα αρκετα ειχα μαθει τους δρομους κ απέφευγα οσους εοχαν λακουβες,επισης πηγαινα με 40 χαχαχ...κυκλοφοριακο δημιουργουσα!!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , elenakii22 είπε:

 

συγχαρητήρια!!!για πριν την καθυστερηση μια χαρα εισαι!!!παρασκευη να κανεις επαναληπτική!!να σου τημ γραψει ο γιατρος μαζι με αλλες 2-3 που πρεπει να τσεκαρεις για αρχη οπως προγεστερονη!εγω οδηγουσα μηχανακι μεχρι 3.5μηνων περιπου....μου ειπε ο γιατρος μου οτι δεν ειναι οτι καλυτερο αλλα δεν ειμαι κ η μονη..προσεχα αρκετα ειχα μαθει τους δρομους κ απέφευγα οσους εοχαν λακουβες,επισης πηγαινα με 40 χαχαχ...κυκλοφοριακο δημιουργουσα!!!

Κορίτσι μου εσύ. Χαλάλι σου όλα.....

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσι μου εσύ. Χαλάλι σου όλα.....

α εγω δεν πτοουμουν!!!οποιος βιαζεται ας προσπερασει!!!εχεις σκεφτει ποτε κ πως θα το πεις στο ανδρα σ?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Vana87 είπε:

Πόση ήταν όταν έκανες;

Η πρωτη 19 και η σημερινή 27'50

1 ώρα πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Είμαι έγκυος........

29.1......

αααααααααα

Συγχαρητήρια!!! Μπραβο κοριτσι μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Vana87 είπε:

Ποτε εκανες τη πρώτη; τα χαπια απο πότε τα παιρνεις;

Την πρωτη την εκανα πριν μια βδομαδα ακριβώς! Και τα χαπια 6η.μερα σημερα.αλλα μου ειπε να τα σταματησω επιτόπου απο σημερα!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Μακαρι...ειναι 50 50 οι παιθανοτητες καθε μηνα...η θα ειμαι η οχι...δεν θελω να ξεσηκωνομαι..κ απο οτι ειδα στην εφαρμογη μου που εχω για την περιοδο λεει οτι σε  6 μερες υπιτιθεται οτι θα μου ερθει

Εμένα η εφαρμογή λέει σε 7!Και ναι ξαναείδα υγρά μυξα άσπρα γυαλίζει το χαρτί στο σκούπισμα! ούτε εγώ είδα μέχρι στιγμής ροζ ή καφέ της εμφύτευσης δλδ αλλά δε βλέπεις πάντα στην κόρη μου πάντως είχα δει τι να πω..ένα περίεργο που νιώθω είναι ότι αισθάνομαι λες και έχω καρδιά στην κοιλιά...τουκ τουκ

2 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλά το σηκώνω και ήταν ο γιατρός και με το που μου λέει συγχαρητήρια κόντεψα να πέσω κάτω. Μου κόπηκαν τα πόδια.

Συγχαρητήρια!!!! είδες τίποτα καφέ ή ροζ;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 23 λεπτά , Ungry girl είπε:

Την πρωτη την εκανα πριν μια βδομαδα ακριβώς! Και τα χαπια 6η.μερα σημερα.αλλα μου ειπε να τα σταματησω επιτόπου απο σημερα!

Μηπως σπυ τα εδωσε για να βοηθησει την εγκυμοσυνη αλλα τελικα δεν προχωρησε... πιστεύω οτι θα σου ερθει περίοδος. Παντως μες την ατυχια σου ειναι ευχαριστο το οτι εμεινες εγκυος. Μακαρι συντομα να έχεις μια εγκυμοσύνη υγιη και τελειομηνη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Vana87 είπε:

Μηπως σπυ τα εδωσε για να βοηθησει την εγκυμοσυνη αλλα τελικα δεν προχωρησε... πιστεύω οτι θα σου ερθει περίοδος. Παντως μες την ατυχια σου ειναι ευχαριστο το οτι εμεινες εγκυος. Μακαρι συντομα να έχεις μια εγκυμοσύνη υγιη και τελειομηνη!

Μου ειπε πως θα μου εδεινε τα χαπια για.να.μου ερθει.περιοδο δεν.περενε.πως ειχα εγκυμοσύνη πιστευε πως η χοριακη θα ηταν αρνητική! Θελω τοσο.πολυ.να.μου έρθει γρηγορα!!!!

Σε ευχαριστω παρα πολυ παρα πολυ μακαρι! Και εγβ εχω ανεβει ψυχολογικά!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Εμένα η εφαρμογή λέει σε 7!Και ναι ξαναείδα υγρά μυξα άσπρα γυαλίζει το χαρτί στο σκούπισμα! ούτε εγώ είδα μέχρι στιγμής ροζ ή καφέ της εμφύτευσης δλδ αλλά δε βλέπεις πάντα στην κόρη μου πάντως είχα δει τι να πω..ένα περίεργο που νιώθω είναι ότι αισθάνομαι λες και έχω καρδιά στην κοιλιά...τουκ τουκ

Συγχαρητήρια!!!! είδες τίποτα καφέ ή ροζ;

Τίποτα απολύτως είχα τρείς μέρες τώρα που με το θα έτρωγα φούσκωνε το στομάχι μου. Και από την ωορρηξία κάθε μέρα πόνους χαμηλά.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Τίποτα απολύτως είχα τρείς μέρες τώρα που με το θα έτρωγα φούσκωνε το στομάχι μου. Και από την ωορρηξία κάθε μέρα πόνους χαμηλά.

Στην @Nati85 πες τα που θέλει ντε και Σόνι συμπτώματα!Στο τέλος θα είσαι εσύ κι εμείς όχι!!!χαχαχα


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...