Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

συγχαρητήρια!!!!! μπραβο!!! ελα να περνουμε σειρα και οι επομενες!!!

Καλά το σηκώνω και ήταν ο γιατρός και με το που μου λέει συγχαρητήρια κόντεψα να πέσω κάτω. Μου κόπηκαν τα πόδια.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλά το σηκώνω και ήταν ο γιατρός και με το που μου λέει συγχαρητήρια κόντεψα να πέσω κάτω. Μου κόπηκαν τα πόδια.

αχου γλυκουλα μου πολυ χαρηκα!!!! νατα τα καλα νεα του δεκεμβρη!!!! το πρωτο χριστουγεννιατικο θετικο τεεεεεστ!  πηρες τον γιατρο σου να σου πει τα επομενα βηματα??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλά το σηκώνω και ήταν ο γιατρός και με το που μου λέει συγχαρητήρια κόντεψα να πέσω κάτω. Μου κόπηκαν τα πόδια.

Συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!! Ειδες, τελικα δεν εβλεπες λαθος ουτε εσυ ουτε εμεις, ωρα να τριψεις το τεστ στη μουρη της φαρμακοποιου, χαχαχαα!

Ποτε σου ειπε να κανεις επαναληπτικη; Το νουμερο ειναι νορμαλ για πριν την καθυστερηση, θα δεις καλη αυξηση σε λιγες μερουλες! Ποσο χαρηκα!! Παρτε σειρα κοριτσιααααα! Μοιραζει θετικα ο Αη Βασιλης!! ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕΕΕΕΕ

  • Μου αρέσει 3

Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

αχου γλυκουλα μου πολυ χαρηκα!!!! νατα τα καλα νεα του δεκεμβρη!!!! το πρωτο χριστουγεννιατικο θετικο τεεεεεστ!  πηρες τον γιατρο σου να σου πει τα επομενα βηματα??

Αύριο θα πάρω τηλέφωνο. Κάτσε να το  καταπιώ. Δεν μπορώ να λειτουργήσω 

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι να το καταπιεις, θυμισε μας ποσων ετων εισαι; Προσπαθουσατε καιρο; Τι εκπληξη θα κανεις στον αντρα σου; Προσπαθησε να αντεξεις μεχρι τα Χριστουγενναααα, θα παθει πλακα!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Antila είπε:

Μεχρι να το καταπιεις, θυμισε μας ποσων ετων εισαι; Προσπαθουσατε καιρο; Τι εκπληξη θα κανεις στον αντρα σου; Προσπαθησε να αντεξεις μεχρι τα Χριστουγενναααα, θα παθει πλακα!

Το πρόβλημα μου είναι ότι ήμαστε με μηχανή και ο γιατρός μου είπε όχι. Και να το πω στον άντρα μου να με προσέχει. Τι να κάνω? Είμαι 29 και προσπαθούμε μάλλον προσπαθουσαμε περίπου 2 χρόνια. Αλλά όχι συστηματικά.

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Χαρά Τριανταφυλλακι. οχι που σου ελεγαν ειναι αρνητικο! βρε δε ξερουμε εμεις κ ξερουν αυτοι? Εμεις εδω ειμαστε επιστημονες! Γιουχουυυυυ! Πολυ χαιρομαι που το θεμα μας σου εφερε τυχη! Ριξε μπολικη μπεμπεδοσκονη! Τι ομορφες γιορτες!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστώ όλες. Για την στήριξη σας και τις ευχές σας. Πάμε κορίτσια για την επόμενη..... 

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

@Χαρά Τριανταφυλλακι. οχι που σου ελεγαν ειναι αρνητικο! βρε δε ξερουμε εμεις κ ξερουν αυτοι? Εμεις εδω ειμαστε επιστημονες! Γιουχουυυυυ! Πολυ χαιρομαι που το θεμα μας σου εφερε τυχη! Ριξε μπολικη μπεμπεδοσκονη! Τι ομορφες γιορτες!

Σας έχω στείλει μπόλικη αλλά δεν το ξέρετε.... ♡♡♡♡♡♡

  • Μου αρέσει 3

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Το πρόβλημα μου είναι ότι ήμαστε με μηχανή και ο γιατρός μου είπε όχι. Και να το πω στον άντρα μου να με προσέχει. Τι να κάνω? Είμαι 29 και προσπαθούμε μάλλον προσπαθουσαμε περίπου 2 χρόνια. Αλλά όχι συστηματικά.

Μετακινειστε καθε μερα με τη μηχανη; Αν του ελεγες οτι ποναει πολυ η μεση σου κ δε μπορεις προσωρινα; Χρειαζεται δηλαδη να σε πηγαινει καπου; Ελπιζω να υπαρχει λυση, αλλιως βρισκεις καποιον ωραιο τροπο να του το πεις νωριτερα, δεν πειραζει!! Αυτο ειναι το λιγοτερο :) αρκει να εισαι ασφαλης!


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Antila είπε:

Μετακινειστε καθε μερα με τη μηχανη; Αν του ελεγες οτι ποναει πολυ η μεση σου κ δε μπορεις προσωρινα; Χρειαζεται δηλαδη να σε πηγαινει καπου; Ελπιζω να υπαρχει λυση, αλλιως βρισκεις καποιον ωραιο τροπο να του το πεις νωριτερα, δεν πειραζει!! Αυτο ειναι το λιγοτερο :) αρκει να εισαι ασφαλης!

Ποιο πολύ από την δουλειά μέχρι το σπίτι. Τρία λεπτά διαδρομή. Μια φορά την ημέρα. Και μετά για κανένα καφέ και αυτός κοντά στην περιοχή μας... Και όχι κάθε μερα.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...