Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Το έστειλα με mail στην @Antila και το είδε. Τουλάχιστον καποια το είδε. Δεν ξερω τι άλλο να κανω...  Ας μας πει και το κορίτσι εδω......

Το τεστ είναι να βγαίνει σταυρος η δυο κάθετες γραμμές για θετικό? Εγω βλέπω ξεκάθαρα μια οριζόντια και μια κάθετη σαν σταυρο.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

κοριτσακια ομορφα καλησπεραααα!!!! εφτιαξα καφε και διαβαζω τα νεακια σας!!!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. ευχομαι αυτο το αχνο τεστ να σου φερει μια καλη χοριακη!!!! εκανες την αρχη οποτε να περνουμε σειρα και οι επομενες!!!!

@Nati85 χρονια σου πολλα γλυκια μου!!!! σου ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα!!!!! :-D:-D

@alina80 εκανες και σημερα τεστ ωορρηξιας τελικα???

@Ungry girl αντε να τα κοψεις να σου ερθει περιοδος να ξεκινησεις και εσυ παλι δυνατα!!!!

εγω και σημερα εχω αρκετα υγρα οωρρηξιας οπως και εχθες οποτε ισως γινει και σημερα....απλα σημερα δεν εχω τοσα πονακια....θα εχω στο μυαλο μου απο 28 του μηνος για 1η μερα καθυστερησης οπου θα ειναι και το μαξ! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Ungry girl είπε:

Θα παρεις τηλ σημερα για.να δεις αν βγήκανε?

Θα με πάρουν αυτοί. Η σήμερα η αύριο....:-(

πρίν από 24 λεπτά , Nati85 είπε:

Το τεστ είναι να βγαίνει σταυρος η δυο κάθετες γραμμές για θετικό? Εγω βλέπω ξεκάθαρα μια οριζόντια και μια κάθετη σαν σταυρο.

Πρέπει να είναι δύο οριζόντιες αυτή η κάθετη έφυγε μετά από κανα τέταρτο αλλά η άλλη έμεινε. Ίσα ίσα φαίνεται.

πρίν από 10 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

κοριτσακια ομορφα καλησπεραααα!!!! εφτιαξα καφε και διαβαζω τα νεακια σας!!!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. ευχομαι αυτο το αχνο τεστ να σου φερει μια καλη χοριακη!!!! εκανες την αρχη οποτε να περνουμε σειρα και οι επομενες!!!!

Μακάρι κορίτσι μου για όλα τα κορίτσια μας ευχομαι το καλυτερο. Θα δούμε. Δεν ξέρω τι κατάληξη θα εχει το όλο θέμα.... @caramel_83 ειμαι στην αναμονή....

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

κοριτσακια ομορφα καλησπεραααα!!!! εφτιαξα καφε και διαβαζω τα νεακια σας!!!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. ευχομαι αυτο το αχνο τεστ να σου φερει μια καλη χοριακη!!!! εκανες την αρχη οποτε να περνουμε σειρα και οι επομενες!!!!

@Nati85 χρονια σου πολλα γλυκια μου!!!! σου ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα!!!!! :-D:-D

@alina80 εκανες και σημερα τεστ ωορρηξιας τελικα???

@Ungry girl αντε να τα κοψεις να σου ερθει περιοδος να ξεκινησεις και εσυ παλι δυνατα!!!!

εγω και σημερα εχω αρκετα υγρα οωρρηξιας οπως και εχθες οποτε ισως γινει και σημερα....απλα σημερα δεν εχω τοσα πονακια....θα εχω στο μυαλο μου απο 28 του μηνος για 1η μερα καθυστερησης οπου θα ειναι και το μαξ! 

ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Κοννυ είπε:

Κορίτσια εγώ νομίζω άδικα θα πάω να την κάνω την χόριακη. Έχω πόνους περιόδου

Μην αγχώνεσαι είναι φυσιολογικοί οι πόνοι που νιώθεις απ'οτι εχω ακούσει. Μου ειπε εαν είναι έτοιμα θα ειναι μετά τις 7κ30.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

@Nati85 

@Χαρά Τριανταφυλλακι.

σπαστικο αυτο βρε κοριτσι!γτ δεν πηρε τηλ να ενημερωσει?

Ελενακι δεν φταίει αυτος εγω φταιω δεν ειχα αφήσει το τηλέφωνο μου...

@Ungry girl κοριτσάκι ελπιζω μεχρι τη Δευτέρα να εχει πεσει εντελώς αν οχι παρε και μια ςη γνωμη...

Κοριτσια μου γτ η TSH πρεπει να ειναι κατω απο 2.5 αφου τα ορια ειναι 4.5;;;

  • Ευχαριστώ 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Μην αγχώνεσαι είναι φυσιολογικοί οι πόνοι που νιώθεις απ'οτι εχω ακούσει. Μου ειπε εαν είναι έτοιμα θα ειναι μετά τις 7κ30.

Άρα μετά της 7 30 θα ξέρεις. Καλά αποτελέσματα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Μάντη είπε:

Ελενακι δεν φταίει αυτος εγω φταιω δεν ειχα αφήσει το τηλέφωνο μου...

@Ungry girl κοριτσάκι ελπιζω μεχρι τη Δευτέρα να εχει πεσει εντελώς αν οχι παρε και μια ςη γνωμη...

Κοριτσια μου γτ η TSH πρεπει να ειναι κατω απο 2.5 αφου τα ορια ειναι 4.5;;;

Μου εχει πει γυναικολόγος οτι πρέπει να είναι κάτω από 2 η 1 δεν θυμάμαι 100% πάντως κάτω από 2 σίγουρα.

Just now, Κοννυ είπε:

Άρα μετά της 7 30 θα ξέρεις. Καλά αποτελέσματα! 

Λογικά ναι αλλιώς αύριο...

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Μάντη είπε:

Ελενακι δεν φταίει αυτος εγω φταιω δεν ειχα αφήσει το τηλέφωνο μου...

@Ungry girl κοριτσάκι ελπιζω μεχρι τη Δευτέρα να εχει πεσει εντελώς αν οχι παρε και μια ςη γνωμη...

Κοριτσια μου γτ η TSH πρεπει να ειναι κατω απο 2.5 αφου τα ορια ειναι 4.5;;;

Έτσι λένε ότι για όταν προσπαθεις για παιδι. Εγώ θα τη ρίξω και ελπίζω να έφταιγε αυτο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Μάντη είπε:

Ελενακι δεν φταίει αυτος εγω φταιω δεν ειχα αφήσει το τηλέφωνο μου...

@Ungry girl κοριτσάκι ελπιζω μεχρι τη Δευτέρα να εχει πεσει εντελώς αν οχι παρε και μια ςη γνωμη...

Κοριτσια μου γτ η TSH πρεπει να ειναι κατω απο 2.5 αφου τα ορια ειναι 4.5;;;

λοιπον μαντη τα ορια του θυροειδη που εξεταζουν ειναι για υποθυροειδισμο κ για φοβο για καρκινο  . ΤΑ  ορια για ΣΥΛΛΗΨΗ ειναι διαφορετικα κ δεν τα εξεταζουν αν δεν πεις οτι θες να κανεις παιδι. οποτε επισκεπτεσε ενα ενδοκρινολογο αμεσα κ του λες οτι θες να κανεις παιδι κ θα σου δωσει να κανεις κ αντισωματα θυροειδη εξεταση κ υπερηχο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kido είπε:

Έτσι λένε ότι για όταν προσπαθεις για παιδι. Εγώ θα τη ρίξω και ελπίζω να έφταιγε αυτο!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. εγώ τη βλέπω τη δεύτερη γραμμή είναι πολύ αχνη και λίγο πιο χοντρή από την πρώτη και υπάρχει και μια οριζοντια. Σε μια ώρα λοιπόν θα δούμε αν βλέπαμε καλά!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Μου εχει πει γυναικολόγος οτι πρέπει να είναι κάτω από 2 η 1 δεν θυμάμαι 100% πάντως κάτω από 2 σίγουρα.

Λογικά ναι αλλιώς αύριο...

κοριτσι εκανες χοριακη!!! ευχομαι τα καλητερα!!!! η γραμμη ειναι ξεκαθαρη την ειδα κ εγω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

λοιπον μαντη τα ορια του θυροειδη που εξεταζουν ειναι για υποθυροειδισμο κ για φοβο για καρκινο  . ΤΑ  ορια για ΣΥΛΛΗΨΗ ειναι διαφορετικα κ δεν τα εξεταζουν αν δεν πεις οτι θες να κανεις παιδι. οποτε επισκεπτεσε ενα ενδοκρινολογο αμεσα κ του λες οτι θες να κανεις παιδι κ θα σου δωσει να κανεις κ αντισωματα θυροειδη εξεταση κ υπερηχο. 

Κοριτσια όλες την έχετε ρίξει τη TSG ε?  Μόνο εγώ το αμελησα! Ρωτηκα γυναικολογο και μου είπε ότι ισχύει το κατω από 2,5, αλλά δεν είναι και τόσο σημαντικο που εμένα ήταν μια μονάδα πάνω. Αν ηθελα λεει να μου επαιρνα Τ4 των 50 και θα πεσει αμεσως. Αλλά εγώ θα πάρω και γνώμη ενδοκρινολογου. Έκλεισα ήδη ραντεβού! Καλά δεν έκανα? 

Just now, kido είπε:

Κοριτσια όλες την έχετε ρίξει τη TSG ε?  Μόνο εγώ το αμελησα! Ρωτηκα γυναικολογο και μου είπε ότι ισχύει το κατω από 2,5, αλλά δεν είναι και τόσο σημαντικο που εμένα ήταν μια μονάδα πάνω. Αν ηθελα λεει να μου επαιρνα Τ4 των 50 και θα πεσει αμεσως. Αλλά εγώ θα πάρω και γνώμη ενδοκρινολογου. Έκλεισα ήδη ραντεβού! Καλά δεν έκανα? 

ΤSH εννοώ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...