Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 52 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα θα σκάσω. Η αύριο η σήμερα το απόγευμα. Εντάξει δεν ξέρω τι να πιστέψω. Απλά και οι τρείς το ίδιο? Πόσο λάθος να κάνουν?

βρε στειλε μας φωτο απο το τεστ αλλα σε μηνυμα . κ εγω  ειχα πολυ αχνγη γραμμη μια μερα πριν την καθυστερηση κ ημουν εγκυος. 

πρίν από 50 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Δεν ξέρω πως να σας στείλω?

μπεσ στο tinypic com . διαλεξε την εικονα , κανε upload . θα σου δωσει ενα συνδεσμο εικονας . παρτον αντιγραφη . πηγαινε σε προσςπικο μηνυμα σε καποια απο μας , πατα δεξια κατω προσθηκη επιπροσθ. υλικου  - προσθηκη εικονας  κ θα πρεπει να βγει η εικονα στο μηνυμα.

Κοριτσι εδω ειναι αρνητικο , αλλα εχεις ακομα μερες . δνε νομιζω να εδειχνε κατι .. σε ποια μερα του κυκλου εισαι?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 10 λεπτά , ada32 είπε:

βρε στειλε μας φωτο απο το τεστ αλλα σε μηνυμα . κ εγω  ειχα πολυ αχνγη γραμμη μια μερα πριν την καθυστερηση κ ημουν εγκυος. 

μπεσ στο tinypic com . διαλεξε την εικονα , κανε upload . θα σου δωσει ενα συνδεσμο εικονας . παρτον αντιγραφη . πηγαινε σε προσςπικο μηνυμα σε καποια απο μας , πατα δεξια κατω προσθηκη επιπροσθ. υλικου  - προσθηκη εικονας  κ θα πρεπει να βγει η εικονα στο μηνυμα.

Πολύ δύσκολο!! Πρέπει να το κάνουν πιο εύκολο. Μπορείς να το βάλεις στο προφίλ σου @Χαρά Τριανταφυλλακι.και να μπούμε εμείς εκεί να το δούμε. Πιο εύκολο δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, kido είπε:

Πολύ δύσκολο!! Πρέπει να το κάνουν πιο εύκολο. Μπορείς να το βάλεις στο προφίλ σου @Χαρά Τριανταφυλλακι.και να μπούμε εμείς εκεί να το δούμε. Πιο εύκολο δεν είναι;

ναι χαζομαρα που δεν μας αφηνουν να τα ανεβασουμε κατευθειαν! αλλα οντως μπορεις να το βαλεις στην φωτο προφιλ @Χαρά Τριανταφυλλακι.

πρίν από 57 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Λοιπόν κορίτσια πήρα το τεστ και πήγα για χοριακη... Λέω στην κοπέλα μπορείς να μου πεις ότι το βλέπεις και εσύ.  Μου κανει ειδικός δεν είμαι αλλά για μένα είναι αρνητικό. Ο Γιατρός μετά μου κάνει ξέρεις πόσα τέτοια θετικά μου έχουν φέρει που τελικά ήταν λάθος. Την έκανα την χοριακη η σήμερα η αύριο θα ξέρω. Φεύγοντας πήγα και από την φαρμακοποιό μου και μου είπε ότι πιστεύει ότι είναι αρνητικό. Μου έφτιαξαν το κέφι. Εγώ απλά δεν καταλαβαίνω τελικά τι γίνεται με τα τεστ εάν φαίνεται ίσα ίσα είναι αρνητικό.? Εάν φαίνεται λίγο πιο έντονα είναι θετικό?

Δν εισαι σε καθυστερηση για αυτο ειναι αχνη η γραμμη , οτι εισαι εγκυος ειναι σιγουρο .... 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

@Nati85 χρονια πολλα!!!!να τα εκατοστησεις κ οτι επιθυμείς!!!να στε παντα καλα!!ευχομαι συντομα ενα θετικο τεστακι!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. συγχαρητηρια!!να πας σε ενα νοσοκομειο κ να πεις οτι ειχες θετικο τεστ να σου κανουν εκει!

μπορει να παω κ εγω παρασκευη δε ξερω...απλα επειδη μου ειπε απο την 26η βδομαδα κ μετα κ εγω αλλαζω καθε πεμπτη βδομαδα...βασικα δε μου ειπε υποχρεωτικα μετα την 26η απλα οτι μετα την 26η ειναι καλα για την καμπυλη...τι ωρα εχεις ραντεβου στις 3??σμρ το πρωι ζυγιστηκα 67.6....ξεκινησα 60...εσυ?

ααα μάλιστα...ενταξει δε πειραζεο τελος καλο ολα καλα!στο επομενο χείρισου το αλλιώς !

σπαστικο αυτο βρε κοριτσι!γτ δεν πηρε τηλ να ενημερωσει?

απο κιλα ξεκινησα 58 κ ειμαι 68..στρογγυλα στρογγυλα..αλλα εκτος απο την κοιλια δεν φαινεται πανω μ..ετσι μου λενε κ οι αλλοι κ μετα τους λεω ειμαι +10 κ δεν με πιστευουν..τι να πω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, kido είπε:

Καλά τι χοντροκομμένος τρόπος είναι αυτός του γιατρού; Με τον πόνο μας παίζουν! Εγώ πριν τη χοριακή δεν θα μιλούσα με τόση σιγουριά. Δεν είναι καλό αυτό που κάνουν ορισμένοι και μας αποπαίρνουν. Ξέρεις τι αγωνία έχω τραβήξει εγώ κύριε;! Να σέβεσαι! Όσο δεν βλέπεις περίοδο εσύ καλά πάνε τα πράγματα και αύριο όταν πάρεις τη χοριακή σου που θα είναι θετική, να τους την τρίψεις στη μούρη όλων! Στείλε και εδώ το τεστ! Πόσο αχνή είναι δηλαδή; Αν δεν είσαι δεν βγαίνει ούτε αχνή ούτε τίποτα!

@Χαρά Τριανταφυλλακι.Και στις 2 μου εγκυμοσυνες τπ τεστ ηταν εντελως αχνο. Απ τη στιγμη που υπαρχει η γραμμη ειναι θετικο. Απλα αυτοι που ρωτησες ειναι ασχετοι. Εγω τωρα με αχνο δεν πηγα καν αμεσως για χοριακη. Ημουν σιγουρη οτι ειμαι εγκυος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vana87 είπε:

@Χαρά Τριανταφυλλακι.Και στις 2 μου εγκυμοσυνες τπ τεστ ηταν εντελως αχνο. Απ τη στιγμη που υπαρχει η γραμμη ειναι θετικο. Απλα αυτοι που ρωτησες ειναι ασχετοι. Εγω τωρα με αχνο δεν πηγα καν αμεσως για χοριακη. Ημουν σιγουρη οτι ειμαι εγκυος

Περιμένω απάντηση. Αν δείξει κάτι θα σας πω. Για μπείτε κορίτσια στο προφίλ μου. Καταλαβαίνετε τίποτα? Βλέπετε?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσια τόση ώρα προσπαθούσα. Τίποτα  κάτι κάνω λάθος. Ούτε προφίλ μου την δέχεται. Θα προσπαθήσω να την κόψω λίγο μήπως την πάρει.

Τι να σου πω...ειναι περιεργο...μπηκα να δω την φωτο σ...μια νομιζω οτι βλεπω γραμμη κ μια οχι...εχεις αλλο τεστακι να κανεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Περιμένω απάντηση. Αν δείξει κάτι θα σας πω. Για μπείτε κορίτσια στο προφίλ μου. Καταλαβαίνετε τίποτα? Βλέπετε?

αν το εβαζες φωτο στην φωτο του ονομαατο μας και οχι πισω στο φοντο μηπως φαινοταν καλυτερα?

 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Άντε μακάρι να κόλλησα κι εγώ!χαχα πρώτη φορά το ακούω! Συγχαρητήρια!!!

Όχι καλέ έχω ακόμη...19/12

Εύχομαι εάν είμαι έγκυος να σας κολλήσω όλες. Θα πάω στην εκκλησία σε λίγο. Να βάλει ο Θεός το χέρι του. Για όλες μας κορίτσια μου.♡

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

αν το εβαζες φωτο στην φωτο του ονομαατο μας και οχι πισω στο φοντο μηπως φαινοταν καλυτερα?

 

Δεν μου το δέχεται. Δυστυχώς μόνο εκεί κατάφερα 

  • Μου αρέσει 2

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Vana87 είπε:

@Ungry girlΠαντως αυτα τα Duphaston τα επαιρνα με το που εμεινα εγκυος για να παει καλα η εγκυμοσυνη επειδη ειχα αιμα στη προηγουμενη. Μπερδευτηκα με αυτα που διαβαζω

Μη νομιζεις και εγω μπερδεμένη ειμαι υποτίθεται ειναι προγεστερόνη και γι αυτο τα δινουν για να παει καλα η εγκυμοσύνη τωρα εμεναδεν.μου.τα.εδωσε για να αδιαθετησω τη να.σου πω!?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τι να σου πω...ειναι περιεργο...μπηκα να δω την φωτο σ...μια νομιζω οτι βλεπω γραμμη κ μια οχι...εχεις αλλο τεστακι να κανεις?

Το έστειλα με mail στην @Antila και το είδε. Τουλάχιστον καποια το είδε. Δεν ξερω τι άλλο να κανω...  Ας μας πει και το κορίτσι εδω......


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Το έστειλα με mail στην @Antila και το είδε. Τουλάχιστον καποια το είδε. Δεν ξερω τι άλλο να κανω...  Ας μας πει και το κορίτσι εδω......

Θα παρεις τηλ σημερα για.να δεις αν βγήκανε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...