Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , noni90 είπε:

Ολα συνηθισμενα μου φαινονται εμενα χαχαχα!

 

Λογικα για αυτο ανεβηκε τα λεει πολυ σωστα  η @Antila.. Να ξανακανεις σε λιγες μερες θα σου ερθει περιοδος λογικα αφου τα σταματησες και μετα βουρ παλι για προσπαθειες!

Μακαρι ρε κοριτσια να.ειναι ετσι αλλα δεν καταλαβενω γιατι να.μου εδωσε αυτα τα χαπια αφου η χοριακη ηταν λιγο θετικη κατα τα λεγομενα τις @Antila θα επρεπε να μου τα δωσει μονο σε περίπτωση αρνιτικης χοριακης ευχομαι να σταματησει.να.ανεβενει να μην χριαστω αποξεση και να αρχισω παλι τις προσπάθειες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

Μακαρι ρε κοριτσια να.ειναι ετσι αλλα δεν καταλαβενω γιατι να.μου εδωσε αυτα τα χαπια αφου η χοριακη ηταν λιγο θετικη κατα τα λεγομενα τις @Antila θα επρεπε να μου τα δωσει μονο σε περίπτωση αρνιτικης χοριακης ευχομαι να σταματησει.να.ανεβενει να μην χριαστω αποξεση και να αρχισω παλι τις προσπάθειες

Δεν ξερω γιατι σου τα εδωσε ειναι η αληθεια... Ομως με τοσο μικρη χοριακη δε νομιζω να πας για αποξεση. Και να πας ομως η @Antila ειναι το φωτεινο παραδειγμα εχει κανει κ εκεινη αποξεση νομιζω κ καποιους κυκλους μετα ξαναεμεινε εγκυος! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Αχ ουτε εγω εχω στεναχωριέμαι τοσο πολυ που μετα απο 2 χρονια κατέληξε μια εγκυμοσύνη ετσι ετχομαι να ειναι οσο το δυνατόν πιο ανώδυνο!!!

Μμμ φλέβες τελειο σημάδι τελειο εγω μονο αυτο θα παρατηρω αλλγ φορα! Επίσης κάπου πηρε το ματι μου οτι γιορτάζει σημερα??? Γενέθλια!??? Χρόνια πολλα σου ευχομαι! Να χαίρεσαι την οικογένεια σου και συντομα να αυξηθεί πολυ συντομα απο καρδιας!!!

Ναι έχω γενέθλια.ευχαριστω πολύ κοριτσάκι μου για τις ωραίες σου ευχές!!αυτες οι φλέβες που έχω είναι οι συνηθισμένες όμως.δεν νομιζω ότι πετύχαμε και πάλι. Παντως το σπερμα γονιμοποιεί το ωάριο σου οποτε το βασικό βήμα έγινε.μονο μια συμβουλή πρόσεξε τον εαυτό σου σε αυτή την περίπτωση δεν θέλω να σε πανικόβαλω αλλά μην το αφήσεις έτσι και αν ήταν δυνατόν και μια άλλη γνώμη να έπαιρνες πιστευω θα ήταν το καλύτερο.θα μου πεις έχεις πάει σε 3γιατρους αλλά τι να πω είναι πολλοί που δεν προσέχουν.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Ungry girl είπε:

Μακαρι ρε κοριτσια να.ειναι ετσι αλλα δεν καταλαβενω γιατι να.μου εδωσε αυτα τα χαπια αφου η χοριακη ηταν λιγο θετικη κατα τα λεγομενα τις @Antila θα επρεπε να μου τα δωσει μονο σε περίπτωση αρνιτικης χοριακης ευχομαι να σταματησει.να.ανεβενει να μην χριαστω αποξεση και να αρχισω παλι τις προσπάθειες

Δεν ειμαι γιατρος, μονο με βαση αυτου που ετυχε σε μενα κ πηρα ακριβως τα ιδια χαπια το λεω!! Εννοειται μπορει να κανω λαθος! Απλως ισως ο γιατρος θεωρησε το νουμερο σχεδον μηδενικο κ θα σκεφτηκε να παρεις χαπια για να ερθει μια ωρα αρχυτερα η περιοδος. Ομως λογικα θα ερχοταν απο μονη της, θα ειχες αιμα καποια στιγμη καθως θα επεφτε κι αλλο. Εμενα φαντασου μετα απο 2 μηνες που δεν ερχοταν,τοτε μου τα εδωσε. Οχι στα καπακια μετα την αποξεση. Αλλα ετσι κι αλλιως, καλως που τη σταματησες πιστευω, θα κανει η φυση τη διαδικασια της και παω στοιχημα οτι τη Δευτερα θα εχει πεσει πολυ ή θα εχει μηδενισει! Ολα καλα θα πανε <3

Καλε δε νομιζω να χρειαστει αποξεση! Αν ηταν να ανεβαινε πραγματικα, θα ειχες μεγαλη ανοδο, οχι λιγες μοναδες! Και να θελει να κανει αποξεση, δε θα εχει τι να καθαρισει, μην ανησυχεις :)

πρίν από 9 λεπτά , noni90 είπε:

Δεν ξερω γιατι σου τα εδωσε ειναι η αληθεια... Ομως με τοσο μικρη χοριακη δε νομιζω να πας για αποξεση. Και να πας ομως η @Antila ειναι το φωτεινο παραδειγμα εχει κανει κ εκεινη αποξεση νομιζω κ καποιους κυκλους μετα ξαναεμεινε εγκυος! 

Ισχυει, τι να βγαλει η αποξεση με τετοια χοριακη; Θα καθαρισει απο μονη της πιστευω, ειναι θεμα ημερων αλλα οσο να' ναι καταλαβαινω το αγχος που δημιουργει η αναμονη!

Πραγματι, μετα την αποξεση περασαν 2 μηνες χωρις αιμα, πηρα Duphaston, αδιαθετησα, μετα αδιαθετησα κ τον επομενο μηνα (χωρις επαφες αυτοι οι 2 μηνες συμφωνα με το γιατρο), μετα ειχα ενα μηνα ελευθερες επαφες, και το δευτερο μηνα ελευθερων εμεινα παλι! Ολα μπορουν να συμβουν και ΘΑ συμβουν!!

  • Μου αρέσει 2

Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dimitr@17 είπε:

Μακαρι..να κλεισει ακομα πιο ομορφα το ετος...

@Dimitr@17Πες μας πώς ήσουν τόσο σίγουρη την άλλη φορά, αν θέλεις; Τι είχες δει και το είχες καταλάβει τόσο νωρίς; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Πω πω ρε κορίτσια πολύ χαλια είμαι σήμερα μου στέλνουν για χρόνια πολλά και εμενα μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα.αρχισε να με ποναει και η κοιλιά μου πολύ.ερχεται η ακατανόμαστη σε λίγες μέρες και σήμερα πήγε να με επηρεάσει??

  • Λυπημένη/-ος 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

@Dimitr@17Πες μας πώς ήσουν τόσο σίγουρη την άλλη φορά, αν θέλεις; Τι είχες δει και το είχες καταλάβει τόσο νωρίς; 

Ηταν η πρωτη φορα που ειχα παρατηρησει τοσες πολλες μερες ασπρα υγρα κ ειχε αρχισει απο πολυ νωρις να πρηζεται το στηθος μου ..επισης μια βδομαδα πριν μπορει κ λιγοτερο ηταν στο σκουπισμα ελαχιστο ροζ μια φορα μονο ...εκανα τεστ κ πριν καν περασει ενα λεπτο ειχε βγει θετικο...αυτη την φορα εχω στηθος κμου υγρα αλλα δενβεχω δει ροζ

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Πω πω ρε κορίτσια πολύ χαλια είμαι σήμερα μου στέλνουν για χρόνια πολλά και εμενα μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα.αρχισε να με ποναει και η κοιλιά μου πολύ.ερχεται η ακατανόμαστη σε λίγες μέρες και σήμερα πήγε να με επηρεάσει??

Ελαααα μην σε παιρνει απο κατω.. η μετα των γενεθλιων μας πρεπει να ειναι η πιο χαρουμενη μας μερα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ηταν η πρωτη φορα που ειχα παρατηρησει τοσες πολλες μερες ασπρα υγρα κ ειχε αρχισει απο πολυ νωρις να πρηζεται το στηθος μου ..επισης μια βδομαδα πριν μπορει κ λιγοτερο ηταν στο σκουπισμα ελαχιστο ροζ μια φορα μονο ...εκανα τεστ κ πριν καν περασει ενα λεπτο ειχε βγει θετικο...αυτη την φορα εχω στηθος κμου υγρα αλλα δενβεχω δει ροζ

Μακάρι και τώρα να είσαι! Έχεις 2 στα 3 συμπτώματα της περασμένης φοράς!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ηταν η πρωτη φορα που ειχα παρατηρησει τοσες πολλες μερες ασπρα υγρα κ ειχε αρχισει απο πολυ νωρις να πρηζεται το στηθος μου ..επισης μια βδομαδα πριν μπορει κ λιγοτερο ηταν στο σκουπισμα ελαχιστο ροζ μια φορα μονο ...εκανα τεστ κ πριν καν περασει ενα λεπτο ειχε βγει θετικο...αυτη την φορα εχω στηθος κμου υγρα αλλα δενβεχω δει ροζ

Ελαααα μην σε παιρνει απο κατω.. η μετα των γενεθλιων μας πρεπει να ειναι η πιο χαρουμενη μας μερα...

Ναι ρε παιδί μου ειδες το καταλαβαίνεις αν είσαι και εγω το είχα καταλάβει τωρα το ξερω ότι δεν έγινε τίποτα. Μακαρι να πέφτω έξω!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kido είπε:

Μακάρι και τώρα να είσαι! Έχεις 2 στα 3 συμπτώματα της περασμένης φοράς!

Μακαρι...ειναι 50 50 οι παιθανοτητες καθε μηνα...η θα ειμαι η οχι...δεν θελω να ξεσηκωνομαι..κ απο οτι ειδα στην εφαρμογη μου που εχω για την περιοδο λεει οτι σε  6 μερες υπιτιθεται οτι θα μου ερθει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Nati85 είπε:

Πω πω ρε κορίτσια πολύ χαλια είμαι σήμερα μου στέλνουν για χρόνια πολλά και εμενα μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα.αρχισε να με ποναει και η κοιλιά μου πολύ.ερχεται η ακατανόμαστη σε λίγες μέρες και σήμερα πήγε να με επηρεάσει??

Μην σε παίρνει από κάτω!Σήμερα δες να περάσεις όμορφα με τους δικούς σου και να δεις θα πιάσουν τόπο οι ευχές όσων σ αγαπούν! Καταρχήν δεν ξέρουμε μπορεί και να έχεις ήδη πιάσει και να μην το ξέρεις. Μέσα στις γιορτές περιμένεις κι εσύ! Για κάτσε, μην προδικάζεις τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ναι ρε παιδί μου ειδες το καταλαβαίνεις αν είσαι και εγω το είχα καταλάβει τωρα το ξερω ότι δεν έγινε τίποτα. Μακαρι να πέφτω έξω!

Μην ξεχνας οτι υπαρχουν κ περιπτωσεις που δεν το καταλαβαινουν...μπορει να μην εχεις συμπτωματα αυτη την φορα...αυριο υποτιθεται δεν την περιμενεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Nati85 είπε:

Πω πω ρε κορίτσια πολύ χαλια είμαι σήμερα μου στέλνουν για χρόνια πολλά και εμενα μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα.αρχισε να με ποναει και η κοιλιά μου πολύ.ερχεται η ακατανόμαστη σε λίγες μέρες και σήμερα πήγε να με επηρεάσει??

Βρε μη στεναχωριεσαι! Να γιορτασεις με τον αντρα σου κ το παιδακι σου κ θα ερθει και το δευτερο!!!! 

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μακαρι...ειναι 50 50 οι παιθανοτητες καθε μηνα...η θα ειμαι η οχι...δεν θελω να ξεσηκωνομαι..κ απο οτι ειδα στην εφαρμογη μου που εχω για την περιοδο λεει οτι σε  6 μερες υπιτιθεται οτι θα μου ερθει

25 75 ειναι οι πιθανοτητες κανονικα σε καθε κυκλο για συλληψη! Ευελπιστώ να εισαι! 2 στα 3 συμπτωματα συν ενστικτο δεν ειναι κ λιγο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι ρε παιδί μου ειδες το καταλαβαίνεις αν είσαι και εγω το είχα καταλάβει τωρα το ξερω ότι δεν έγινε τίποτα. Μακαρι να πέφτω έξω!

Καταρχήν δεν είναι όλες οι φορές ίδιες!!! Εσύ τι συμπτώματα είχες; Θετικές σκέψεις κορίτσια!! Όλες πέφτουμε αλλά όλες ξαναπαίρνουμε τα πάνω μας!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...