Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , kido είπε:

Πάντως ο εμετός σου εκτός από γαστρεντερίτιδα μπορεί να δείχνει κι άλλα πράγματα!!!!

 

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι κ εγω μια μερα εκανα συνεχεια εμετο..σε σενα ευχομαι να ειναι κατι θετικο...

βρε κοριτσια εχουμε 12 κ περιμενω σε 6 μερες.. Εμετο 7 μερες πριν τη περιοδο? Ουτε συλληψη δε θα εχει γινει!!! Εσυ Δημητρουλα ησουν εγκυος....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@Ungry girl δεν έχω ιδέα για να σε βοηθήσω!!Ευχομαι να τελειωσεις οσο πιο γρηγορα με αυτη την ιστορια.μηπως τωρα που κοψεις τα χαπια ερθει σε λιγες μερες

εμενα κοριτσια αρχισε να πρηζεται το στηθος μου και να εχω φλεβες οπως καθε φορα.

 

 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

 

βρε κοριτσια εχουμε 12 κ περιμενω σε 6 μερες.. Εμετο 7 μερες πριν τη περιοδο? Ουτε συλληψη δε θα εχει γινει!!! Εσυ Δημητρουλα ησουν εγκυος....

Είναι νωρίς ε; Εντάξει ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Είναι νωρίς ε; Εντάξει ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται!!!!

Οπως το λες! Κι εγω πεινασμενη αλλα τι να κανω προσπαθω να ειμαι κουλ για να μην απογοητευομαι καθε φορα...Ξερω οτι δεν ειχαμε κ τις τελειες επαφες.. ε ενταξει ευτυχως στις επομενες γονιμες θα εχουμε αδεια κ κατι μπορει να σκαρωσουμε! :D

πρίν από 5 λεπτά , Nati85 είπε:

@Ungry girl δεν έχω ιδέα για να σε βοηθήσω!!Ευχομαι να τελειωσεις οσο πιο γρηγορα με αυτη την ιστορια.μηπως τωρα που κοψεις τα χαπια ερθει σε λιγες μερες

εμενα κοριτσια αρχισε να πρηζεται το στηθος μου και να εχω φλεβες οπως καθε φορα.

 

 

Εγω παλι ειμαι αναισθητη κ δε νιωθω τιποτα οπως καθε φορα... Σε κανενα 3ημερο θα αρχισω να συγκινουμαι με τις διαφημίσεις! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Οπως το λες! Κι εγω πεινασμενη αλλα τι να κανω προσπαθω να ειμαι κουλ για να μην απογοητευομαι καθε φορα...Ξερω οτι δεν ειχαμε κ τις τελειες επαφες.. ε ενταξει ευτυχως στις επομενες γονιμες θα εχουμε αδεια κ κατι μπορει να σκαρωσουμε! :D

Το ίδιο σκέφτομαι κ εγώ για τις επόμενες γόνιμες μέσα στην άδεια να τις εκμεταλλευτώ δεόντως. Αλλα εσύ δεν ξέρουμε ακόμα τι έκανες σε αυτό το μήνα, μην προδικάζεις!!! Μπορεί και να έγινε το θαύμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , kido είπε:

Το ίδιο σκέφτομαι κ εγώ για τις επόμενες γόνιμες μέσα στην άδεια να τις εκμεταλλευτώ δεόντως. Αλλα εσύ δεν ξέρουμε ακόμα τι έκανες σε αυτό το μήνα, μην προδικάζεις!!! Μπορεί και να έγινε το θαύμα.

Το ελπιζω καπου μεσα μου αλλα μη παιρνουμε κ αερα! Γιατι μετα αν ερθει περιοδος θα ειναι ανωμαλη η προσγειωση! Ειδες τελικα για αυτο υπαρχουν οι χριστουγεννιατικες αδειες....!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , kido είπε:

@Ungry girlΜήπως πρέπει απλά να συνεχίσεις τα φάρμακα ή να πάρεις μεγαλύτερη δόση, μη βάζεις με το νου σου το χειρότερο. Μπορεί να πρέπει απλά να περιμένεις λίγο ακόμα! Ό,τι σου πει ο γιατρός σου αυτός ξέρει.

Ο γιατρός μου ειπε να τα σταματησω απο σήμερα κι ολας!

πρίν από 31 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Βρε παιδί μου τι είδε ο γιατρός; εξωμήτριο;δε θυμάμαι!

Τιποτα δεν ειδε ο γιατρός και ενδομήτριο οχι παχυ

πρίν από 31 λεπτά , kido είπε:

Α οκ αρα σου είπε να μην τα συνεχίσεις. Μήπως με το καθάρισμα εννοούσε την περίοδο; Ή αν έχει επέμβει ο γιατρός από κάτω; Αλλά δεν έχει γίνει τίποτα από τα δύο έτσι δεν είναι @ungry girl?

Τιποτα απο τα δυο δεν εχει γινει εννοούσε αν εχει επεμβει ο γιατρός

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , noni90 είπε:

Οπως το λες! Κι εγω πεινασμενη αλλα τι να κανω προσπαθω να ειμαι κουλ για να μην απογοητευομαι καθε φορα...Ξερω οτι δεν ειχαμε κ τις τελειες επαφες.. ε ενταξει ευτυχως στις επομενες γονιμες θα εχουμε αδεια κ κατι μπορει να σκαρωσουμε! :D

Εγω παλι ειμαι αναισθητη κ δε νιωθω τιποτα οπως καθε φορα... Σε κανενα 3ημερο θα αρχισω να συγκινουμαι με τις διαφημίσεις! 

Μπορει το να μην νιωθεις να είναι σύμπτωμα χαχαχαχα έχουμε λίγο λαλήσει!!παντως υπάρχει και αυτό οτιδήποτε διαφορετικό από το συνηθισμένο σου είναι καλό σημαδι


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Antila είπε:

@Ungry girl επιτελους σου ειπε να τα σταματησεις τα duphaston, ειχαμε πει οτι ειναι προγεστερονη και την δινουν ΚΑΙ για να διατηρηθει μια κυηση. Δεν ηταν θεραπεια κοριτσια, ουτε την εδωσε για να βοηθησει την αποβολη, αλλα για να ερθει υποτιθεται περιοδος ελεγχομενα. Ομως αυτο το κανεις αφου εχεις μηδενικη χοριακη κ δεν ερχεται περιοδος, ακριβως οπως τα πηρα κι εγω τοτε... Μην ανησυχεις κοριτσι μου, ειναι υπερβολικα μικρη η ανοδος, εγω πιστευω οτι χωρις τα Duphaston θα πεσει. Εννοειται θα ξανακανεις τη Δευτερα ε;

Ναι φυσικα και θα κανω αρα πιστεύεις πως ανέβηκε επιδη επερνα τα duphaston?

πρίν από 33 λεπτά , noni90 είπε:

Εννοει αν εκανες αποξεση. Που δεν εκανες.... Δεν θα σε δει ο γιατρος? 

Προς το παρον δεν μου ειπε να με δει μου ειπε να.κανω αλλη μια χοριακη τη δευτερα και να τον παρω τηλ!

πρίν από 30 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

@Ungry girl είχες πάρει δεύτερη γνώμη; νομίζω ότι δεν έπραξε σωστά ο γιατρός!

Γιατι δεν επραξε σωστα? Οχι δεν εχω.μιλήσει με αλλον

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nati85 είπε:

Μπορει το να μην νιωθεις να είναι σύμπτωμα χαχαχαχα έχουμε λίγο λαλήσει!!παντως υπάρχει και αυτό οτιδήποτε διαφορετικό από το συνηθισμένο σου είναι καλό σημαδι

Ολα συνηθισμενα μου φαινονται εμενα χαχαχα!

 

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι φυσικα και θα κανω αρα πιστεύεις πως ανέβηκε επιδη επερνα τα duphaston?

Λογικα για αυτο ανεβηκε τα λεει πολυ σωστα  η @Antila.. Να ξανακανεις σε λιγες μερες θα σου ερθει περιοδος λογικα αφου τα σταματησες και μετα βουρ παλι για προσπαθειες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 31 λεπτά , Τονι@ είπε:

@Ungry girl ψυχραιμία. .Μην πανικοβαλλεσαι.  Στο ίδιο εργαστήριο με την προηγούμενη φορά έκανες την εξέταση? 

Ναι στο ίδιο την εκανα με ρωτησε και ο γιατρος που την εκανα και μου ειπε πως κατω των 50 θεωρητε αρνητικη

πρίν από 24 λεπτά , ada32 είπε:

την εκανες στο ιδιο μικροβιολογικο με την αλλη φορα? 

Ναι αντα στο ιδιο

πρίν από 24 λεπτά , elenakii22 είπε:

θα πεσει...να κανεις χοριακη τη δευτερα να δουμε σιγουρα πως πας..

Ναι θα κανω οπως δηποτε τωρα με τετοιο φιβο που εχω πάρει δεν το αμελω!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , noni90 είπε:

 

βρε κοριτσια εχουμε 12 κ περιμενω σε 6 μερες.. Εμετο 7 μερες πριν τη περιοδο? Ουτε συλληψη δε θα εχει γινει!!! Εσυ Δημητρουλα ησουν εγκυος....

Μπορει να ειναι τυχαιο γεγονος μπορει κ οχι...εγω παντως την προηγ φορα π ημουν εγκυος το ειχα καταλαβει απο πολυ νωρις...κ τωρα σκεφτομαι οτι μπορει να ειμαι γτ εχω ακομα υγρα...θα δειξει μπορει να μην ειναι κ τπτ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Nati85 είπε:

@Ungry girl δεν έχω ιδέα για να σε βοηθήσω!!Ευχομαι να τελειωσεις οσο πιο γρηγορα με αυτη την ιστορια.μηπως τωρα που κοψεις τα χαπια ερθει σε λιγες μερες

εμενα κοριτσια αρχισε να πρηζεται το στηθος μου και να εχω φλεβες οπως καθε φορα.

 

 

Αχ ουτε εγω εχω στεναχωριέμαι τοσο πολυ που μετα απο 2 χρονια κατέληξε μια εγκυμοσύνη ετσι ετχομαι να ειναι οσο το δυνατόν πιο ανώδυνο!!!

Μμμ φλέβες τελειο σημάδι τελειο εγω μονο αυτο θα παρατηρω αλλγ φορα! Επίσης κάπου πηρε το ματι μου οτι γιορτάζει σημερα??? Γενέθλια!??? Χρόνια πολλα σου ευχομαι! Να χαίρεσαι την οικογένεια σου και συντομα να αυξηθεί πολυ συντομα απο καρδιας!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μπορει να ειναι τυχαιο γεγονος μπορει κ οχι...εγω παντως την προηγ φορα π ημουν εγκυος το ειχα καταλαβει απο πολυ νωρις...κ τωρα σκεφτομαι οτι μπορει να ειμαι γτ εχω ακομα υγρα...θα δειξει μπορει να μην ειναι κ τπτ...

Για σενα το πιστευω κ εγω! Αλλωστε υπαρχουν ολες οι ενδειξεις κ τα συμπτωματα! 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...