Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κοριτσια μόλις τον πηρα τηλ! Μου ειπε να σταματησω τα χαπια τα duphaston και να επαναλαβωρ τη χοριακη την αλλη δευτερα πάλι!

Μου ειπαι πως κατω απο 50 τη θεωρει αρνητικη και πως δεν ειναι ανησυχητικό εντωμεταξύ ο μικροβιολόγος με ρωτησε αν με καθάρισε τι εννοεί???????

Σε ευχαριστώ η αλήθεια ειναι πως εχω τρομαξει

Α οκ αρα σου είπε να μην τα συνεχίσεις. Μήπως με το καθάρισμα εννοούσε την περίοδο; Ή αν έχει επέμβει ο γιατρός από κάτω; Αλλά δεν έχει γίνει τίποτα από τα δύο έτσι δεν είναι @ungry girl?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@Ungry girl επιτελους σου ειπε να τα σταματησεις τα duphaston, ειχαμε πει οτι ειναι προγεστερονη και την δινουν ΚΑΙ για να διατηρηθει μια κυηση. Δεν ηταν θεραπεια κοριτσια, ουτε την εδωσε για να βοηθησει την αποβολη, αλλα για να ερθει υποτιθεται περιοδος ελεγχομενα. Ομως αυτο το κανεις αφου εχεις μηδενικη χοριακη κ δεν ερχεται περιοδος, ακριβως οπως τα πηρα κι εγω τοτε... Μην ανησυχεις κοριτσι μου, ειναι υπερβολικα μικρη η ανοδος, εγω πιστευω οτι χωρις τα Duphaston θα πεσει. Εννοειται θα ξανακανεις τη Δευτερα ε;


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κοριτσια μόλις τον πηρα τηλ! Μου ειπε να σταματησω τα χαπια τα duphaston και να επαναλαβωρ τη χοριακη την αλλη δευτερα πάλι!

Μου ειπαι πως κατω απο 50 τη θεωρει αρνητικη και πως δεν ειναι ανησυχητικό εντωμεταξύ ο μικροβιολόγος με ρωτησε αν με καθάρισε τι εννοεί???????

Σε ευχαριστώ η αλήθεια ειναι πως εχω τρομαξει

Εννοει αν εκανες αποξεση. Που δεν εκανες.... Δεν θα σε δει ο γιατρος? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

μπα ειμαι πολυ νωρις ακομα! στις 18 περιμενω... Απλα φοβαμαι μην ειναι κατι αλλο κ δεν ειναι γαστρεντεριτιδα οπως υποπτευομαι. Και ο πονος ειναι χαμηλα αριστερα συνεχομενος.. εσενα περιμενω εγω αυτο το μηνα!!!

Εδώ εμείς με τη @Dimitr@17 περιμένουμε στις 19 και λέμε για συμπτώματα γιατί όχι κι εσύ; πήγαινε γιατρό να σου φύγει και η ιδέα!

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Χαχα πολυ καλη η ιδεα σου αλλα πρεπει να.αντισταθουμε...οσο μπορεσουμε δλδ..την αλλη τριτη εχει 19 θα ξερουμε περισσοτερα...

Τι θα ξέρουμε;;;σε ποιο πανεπιστήμιο θα περάσει; χαχαχα


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ολα θα πανε καλα, ηταν καθησυχαστικος κι ο γιατρος, μην αγχωνεσαι γιατι η αυξηση ειναι ελαχιστη παντως! Παιζουν κ εργαστηριακα τοσο μικρες τιμουλες. Αλλα προγεστερονη μου ειχε φανει εξαρχης περιεργο να σου δωσει πριν πεσει η χοριακη κατω απο 5.


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ntemiiiiii είπε:

Εδώ εμείς με τη @Dimitr@17 περιμένουμε στις 19 και λέμε για συμπτώματα γιατί όχι κι εσύ; πήγαινε γιατρό να σου φύγει και η ιδέα!

Τι θα ξέρουμε;;;σε ποιο πανεπιστήμιο θα περάσει; χαχαχα

Ναι κ ποσες μερες τα λεμε τα συμπτωματα,μας κιολας...καλα σ λεει η @ntemiiiiii .

Θα ξερουμε αν.ειμαστε κοντα στο να κανουμε το τεστακι..ασε εχω παθει κ δυσκοιλιοτητα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Εδώ εμείς με τη @Dimitr@17 περιμένουμε στις 19 και λέμε για συμπτώματα γιατί όχι κι εσύ; πήγαινε γιατρό να σου φύγει και η ιδέα!

Τι θα ξέρουμε;;;σε ποιο πανεπιστήμιο θα περάσει; χαχαχα

χαχαχα βρε μη με κανεις να γελαω και εχω κ τον πονο μου! Αν δω οτι συνεχιζω να ποναω θα παω στον παθολογο. Παντως χθες μονο εκανα εμετο, κατα τα αλλα σημερα μονο ποναω. εσεις εχετε και συμπτωματα εγω τι να πω δεν εχω τιποτα.... Στηθος χωρις πρηξιμο υγρα τα κλασσικα μου.. Δεν εχω τιποτα να σχολιασω κ εγω :P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ναι κ ποσες μερες τα λεμε τα συμπτωματα,μας κιολας...καλα σ λεει η @ntemiiiiii .

Θα ξερουμε αν.ειμαστε κοντα στο να κανουμε το τεστακι..ασε εχω παθει κ δυσκοιλιοτητα

Α ταχεις όλα τα συμπτώματα εσύ!!!

Όχι ενεργουμαι κανονικά!χαχαχα


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι κ ποσες μερες τα λεμε τα συμπτωματα,μας κιολας...καλα σ λεει η @ntemiiiiii .

Θα ξερουμε αν.ειμαστε κοντα στο να κανουμε το τεστακι..ασε εχω παθει κ δυσκοιλιοτητα

Εγω δεν εχω συμπτωματα καθολου μονο την βρωμογαστρεντεριτιδα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Εγω δεν εχω συμπτωματα καθολου μονο την βρωμογαστρεντεριτιδα!

Πάντως ο εμετός σου εκτός από γαστρεντερίτιδα μπορεί να δείχνει κι άλλα πράγματα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Πάντως ο εμετός σου εκτός από γαστρεντερίτιδα μπορεί να δείχνει κι άλλα πράγματα!!!!

Ναι κ εγω μια μερα εκανα συνεχεια εμετο..σε σενα ευχομαι να ειναι κατι θετικο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κοριτσια μόλις τον πηρα τηλ! Μου ειπε να σταματησω τα χαπια τα duphaston και να επαναλαβωρ τη χοριακη την αλλη δευτερα πάλι!

Μου ειπαι πως κατω απο 50 τη θεωρει αρνητικη και πως δεν ειναι ανησυχητικό εντωμεταξύ ο μικροβιολόγος με ρωτησε αν με καθάρισε τι εννοεί???????

Σε ευχαριστώ η αλήθεια ειναι πως εχω τρομαξει

θα πεσει...να κανεις χοριακη τη δευτερα να δουμε σιγουρα πως πας..


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...