Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

27.51

Μάλιστα. Επιμένει παρά τα φάρμακα. Τι να είναι δεν μπορώ να σου πω δεν έχω εμπειρία. Μην πανικοβάλλεσαι, ό,τι και να είναι θα το αντιμετωπίσεις. Όμως μη χάνεις χρόνο, πάρε το γιατρό σου σήμερα. Όλα θα πάνε καλά! Σου στέλνουμε θετική ενέργεια και περιμένουμε νεότερα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , linaa είπε:

τι εφαγες τουαλετα πηγες σου περναει καθολου οταν πηγαινεις ?? νερο να πινεις πολυ! αν συνεχισουν βεβαια να πας στον γιατρο. 

τιποτα εφαγα 2 φρυγανιες σκετες στη δουλεια κ πινω νερο μονο, ουτε καφε ουτε τιποτα. Αν συνεχισει κ σημερα αυριο θα παω στο γιατρο. Εν τω μεταξυ εχω μονο πονο δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα τα εξαντλησα ολα χθες το βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι τα εχω σημερα..χθες δεν ειχαδει τπτ κ ειχα απογοητευτει...κ εχω εχω κατι πονους σαν σουβλιες που κ που δεξια κνιωθω λες κ θααδιαθετησω..μια βδομαδα εμεινε...θαπερασει...ειπαμε εχουμε ραντεβου στις 22

Να ρίξουμε κανά τεστακι νωρίτερα κι αν βγει θετικό πάμε 22 για χοριακη;χαχαχα


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , kido είπε:

Μάλιστα. Επιμένει παρά τα φάρμακα. Τι να είναι δεν μπορώ να σου πω δεν έχω εμπειρία. Μην πανικοβάλλεσαι, ό,τι και να είναι θα το αντιμετωπίσεις. Όμως μη χάνεις χρόνο, πάρε το γιατρό σου σήμερα. Όλα θα πάνε καλά! Σου στέλνουμε θετική ενέργεια και περιμένουμε νεότερα!

Αυτο με παραξενευει κ εμενα που επιμενει παρα την αγωγη που παιρνει. @Ungry girl μου μην καθυστερησεις πρεπει να πας αμεσα γιατρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, noni90 είπε:

τιποτα εφαγα 2 φρυγανιες σκετες στη δουλεια κ πινω νερο μονο, ουτε καφε ουτε τιποτα. Αν συνεχισει κ σημερα αυριο θα παω στο γιατρο. Εν τω μεταξυ εχω μονο πονο δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα τα εξαντλησα ολα χθες το βραδυ!

Πιες κανένα χαμομηλάκι να σε μαλακώσει και μια κουταλίτσα μέλι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

τιποτα εφαγα 2 φρυγανιες σκετες στη δουλεια κ πινω νερο μονο, ουτε καφε ουτε τιποτα. Αν συνεχισει κ σημερα αυριο θα παω στο γιατρο. Εν τω μεταξυ εχω μονο πονο δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα τα εξαντλησα ολα χθες το βραδυ!

Λες ναναι εγκυμοσύνη;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μόλις τον πηρα τηλ! Μου ειπε να σταματησω τα χαπια τα duphaston και να επαναλαβωρ τη χοριακη την αλλη δευτερα πάλι!

Μου ειπαι πως κατω απο 50 τη θεωρει αρνητικη και πως δεν ειναι ανησυχητικό εντωμεταξύ ο μικροβιολόγος με ρωτησε αν με καθάρισε τι εννοεί???????

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Μάλιστα. Επιμένει παρά τα φάρμακα. Τι να είναι δεν μπορώ να σου πω δεν έχω εμπειρία. Μην πανικοβάλλεσαι, ό,τι και να είναι θα το αντιμετωπίσεις. Όμως μη χάνεις χρόνο, πάρε το γιατρό σου σήμερα. Όλα θα πάνε καλά! Σου στέλνουμε θετική ενέργεια και περιμένουμε νεότερα!

Σε ευχαριστώ η αλήθεια ειναι πως εχω τρομαξει

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Αυτο με παραξενευει κ εμενα που επιμενει παρα την αγωγη που παιρνει. @Ungry girl μου μην καθυστερησεις πρεπει να πας αμεσα γιατρο

@Ungry girlΜήπως πρέπει απλά να συνεχίσεις τα φάρμακα ή να πάρεις μεγαλύτερη δόση, μη βάζεις με το νου σου το χειρότερο. Μπορεί να πρέπει απλά να περιμένεις λίγο ακόμα! Ό,τι σου πει ο γιατρός σου αυτός ξέρει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , kido είπε:

Πιες κανένα χαμομηλάκι να σε μαλακώσει και μια κουταλίτσα μέλι.

περιμενω να σχολασω αν μπορουσα θα ειχα φυγει απ το πρωι αλλα ειμαι μονη μου σημερα...Θα γυρισω σπιτι κ θα ξαπλωσω με χαμομηλι οπωδηποτε. Ακυρωσα κ τα ραντεβου για σημερα το απογευμα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, noni90 είπε:

περιμενω να σχολασω αν μπορουσα θα ειχα φυγει απ το πρωι αλλα ειμαι μονη μου σημερα...Θα γυρισω σπιτι κ θα ξαπλωσω με χαμομηλι οπωδηποτε. Ακυρωσα κ τα ραντεβου για σημερα το απογευμα.. 

Καλά έκανες κοριτσάκι ξεκουράσου και εύχομαι να είσαι καλύτερα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Λες ναναι εγκυμοσύνη;

μπα ειμαι πολυ νωρις ακομα! στις 18 περιμενω... Απλα φοβαμαι μην ειναι κατι αλλο κ δεν ειναι γαστρεντεριτιδα οπως υποπτευομαι. Και ο πονος ειναι χαμηλα αριστερα συνεχομενος.. εσενα περιμενω εγω αυτο το μηνα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Να ρίξουμε κανά τεστακι νωρίτερα κι αν βγει θετικό πάμε 22 για χοριακη;χαχαχα

Χαχα πολυ καλη η ιδεα σου αλλα πρεπει να.αντισταθουμε...οσο μπορεσουμε δλδ..την αλλη τριτη εχει 19 θα ξερουμε περισσοτερα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

@linaaΕγώ δεν τις έχω κάνει αυτές τις εξετάσεις σε αυτή τη μέρα για προγεστερόνη. Δεν μου τις ζήτησε η γυναικολόγος. Έκανα μόνο τις εξετάσεις στη 3η μέρα του κύκλου μου με περίοδο και ήταν όλα μέσα στα όρια (FSH, LH, PRL, E2) μόνο την TSH πρέπει να ρίξω λίγο για να πάει στο 2,5 και έκλεισα να με δει ενδοκρινολόγος κορίτσια. Λέτε να έφταιγε αυτό;;;

ναι την προγεστερονη την κανεις 7 μερες πριν την περιοδο οταν θες να δεις αν κανεις καλη ωορηξια. ο θυροειδης πανω απο 2.5 εμποδιζει πολυ κοσμο στην συλληψη! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κοριτσια Δυστυχώς ανέβηκε! Τωρα εχω αρχίσει και φοβαμαι πραγματικά!

Βρε παιδί μου τι είδε ο γιατρός; εξωμήτριο;δε θυμάμαι!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...