Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,τη γνώμη έχετε για το embryoglue ?? Το έχει χρησιμοποιήσει καμία και να είχε επιτυχία ;

      On 30/6/2024 at 4:59 ΜΜ, el3nitsa είπε:

      Γεια σας κορίτσια.δεν ξέρω αν βρίσκομαι στο σωστό φόρουμ.θέλω να χαρίσω φάρμακα εξωσωματικής που μου έχουν περισσέψει σε όποια τα έχει ανάγκη.ψαχνω στο ίντερνετ κάποιο φόρουμ αλλά είναι παλιά όσα βρήκα.γνωριζετε κάτι? 

      Είσαι στο σωστό φόρουμ,μπορείς να γράψεις τι έχεις και όσα κορίτσια τα χρειάζονται θα σου απαντήσουν !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Δεν μπορώ να το πιστέψω. Φοβάμαι  μήπως είναι ψέμα 

πρίν από 1 λεπτό , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ τελειααααααααααα!!! συγχαρητηριααααααααααααααα

ποτε περιμενες????

Αύριο το πολύ μεθαύριο βάση του θετικού της ωορρηξίας 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Δεν μπορώ να το πιστέψω. Φοβάμαι  μήπως είναι ψέμα 

Πήγαινε παιδί μου να κάνεις μία χοριακή να το βεβαιώσεις σε 2 ώρες σίγουρα. Μην αναβάλλεις άλλο να μάθεις. Με αχνό έχεις λόγο να χαρείς!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Πήγαινε παιδί μου να κάνεις μία χοριακή να το βεβαιώσεις σε 2 ώρες σίγουρα. Μην αναβάλλεις άλλο να μάθεις. Με αχνό έχεις λόγο να χαρείς!!!

Ξέρεις μήπως να περίμενα δύο μέρες για σιγουριά...


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Πήγαινε παιδί μου να κάνεις μία χοριακή να το βεβαιώσεις σε 2 ώρες σίγουρα. Μην αναβάλλεις άλλο να μάθεις. Με αχνό έχεις λόγο να χαρείς!!!

Συμφωνω απολυτα ,πηγαινε για χοριακη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Δεν μπορώ να το πιστέψω. Φοβάμαι  μήπως είναι ψέμα 

Αύριο το πολύ μεθαύριο βάση του θετικού της ωορρηξίας 

Είναι αχνό γιατί είσαι πριν την καθυστέρηση και η χοριακη δεν έχει ανέβει πολύ.  

Αφού έδειξε το τεστ σίγουρα θα δείξει η χοριακη.  Γιατί να βασανιζεσαι να περιμένεις? ? Τώρα πήγαινε 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ξέρεις μήπως να περίμενα δύο μέρες για σιγουριά...

Δεν έχεις κάτι να χάσεις. Αντέχεις 2 μέρες ακόμα αναμονή ενώ έχεις δει θετικό τέστ; Εγώ θα πήγαινα για να δω και την τιμή της και να ξέρω γιατί είμαι ανυπόμονη. Σε ποια μέρα είσαι; Σήμερα θα ερχόταν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kido είπε:

Δεν έχεις κάτι να χάσεις. Αντέχεις 2 μέρες ακόμα αναμονή ενώ έχεις δει θετικό τέστ; Εγώ θα πήγαινα για να δω και την τιμή της και να ξέρω γιατί είμαι ανυπόμονη. Σε ποια μέρα είσαι; Σήμερα θα ερχόταν;

Και εγώ είμαι πάρα πολυ απλά δεν μπορώ να το πιστέψω. Αύριο η μεθαύριο περίμενα.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσια  φοβάμαι. Νομίζω ότι έχει γίνει λάθος. Δεν μπορώ να το πιστέψω. Που μπορώ να σας στείλω φωτογραφία να μου πείτε την γνώμη σας 

Δεν έχει γίνει λάθος. .είχες τόσα συμπτώματα αυτές τις μέρες και σου έλεγα ότι μάλλον είσαι.  Βλέπεις θετικό τεστ...γιατί να.μην είσαι? ??  Πήγαινε να κάνεις χοριακη να το πιστέψεις και να πετάξεις από χαρά! 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Και εγώ είμαι πάρα πολυ απλά δεν μπορώ να το πιστέψω. Αύριο η μεθαύριο περίμενα.

Σε καταλαβαίνουμε! Αλλά αν το δεις και στο αίμα είναι σίγουρο, θα σε καθησυχάσει να μάθεις κι από εκεί τα καλά τα νέα πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσια  φοβάμαι. Νομίζω ότι έχει γίνει λάθος. Δεν μπορώ να το πιστέψω. Που μπορώ να σας στείλω φωτογραφία να μου πείτε την γνώμη σας 

Δε γινεται να κανει λαθος αγαπη μου! Για να βγαινει αχνο ανιχνευει ορμονη, για να υπαρχει ορμονη υπαρχει σπορι! Ποσες μερες πριν την περιοδο εισαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...