Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,τη γνώμη έχετε για το embryoglue ?? Το έχει χρησιμοποιήσει καμία και να είχε επιτυχία ;

      On 30/6/2024 at 4:59 ΜΜ, el3nitsa είπε:

      Γεια σας κορίτσια.δεν ξέρω αν βρίσκομαι στο σωστό φόρουμ.θέλω να χαρίσω φάρμακα εξωσωματικής που μου έχουν περισσέψει σε όποια τα έχει ανάγκη.ψαχνω στο ίντερνετ κάποιο φόρουμ αλλά είναι παλιά όσα βρήκα.γνωριζετε κάτι? 

      Είσαι στο σωστό φόρουμ,μπορείς να γράψεις τι έχεις και όσα κορίτσια τα χρειάζονται θα σου απαντήσουν !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

καλημερα και απο μενα κοριτσια ,να εχουμε μια ομορφη μερα .....!!

@Antila xaxaxaxax κοριτσι μου εσυ το δεσες οτι ειναι αγορι και θα εχει παει και φανταρος ????χαχαχ πολυ γελασα

@elenakii22 συγχαρητηρια Ελενακι για τον υπερηχο ,να δω πως θα το βγαλεις τοσο μεγαλο μωρο,χααχαχχ

Κοριτσια νομιζω οτι θα με πιασει γαστρεντεριτιδα,μας κολησε ο ανηψιος μου ,ηδη ο αντρας μου ξεκινησε.Λετε να εχω θεμα???ψιλοτρομαζω στην ιδεα...ειχε καμια παθει κατι παρομοιο???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @Ungry girl μου, 14 μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα! Άντε, να πάρεις μια σούπερ αρνητική χοριακή (ναι, το είπαμε και αυτό εδώ μέσα), να έρθει περίοδος να ξεκινήσεις πάλι, δυναμικά και σωστά και συχνά και με περισσότερη αισιοδοξία. Και να στολίσεις. Βάλε τουλάχιστον τα φωτάκια σε μία πρίζα να ανάβουν!

Οι υπόλοιπες τι κανετε; @KalStyl πώς ξύπνησες;

Αντε δεν λες τιποτα!! Κατι θα κανω!

Θα μπω να σαςσας πω τα αρνητικα.νεα με πολυ χαραααααααα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αντε δεν λες τιποτα!! Κατι θα κανω!

Θα μπω να σαςσας πω τα αρνητικα.νεα με πολυ χαραααααααα!

καλη επιτυχια κοριτσι ,ευχομαι να εχει πεσει η τιμη και να σου ερθει συντομα για να προγραμματισεις την επομενη που θα ειναι και η τυχερη!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

καλη επιτυχια κοριτσι ,ευχομαι να εχει πεσει η τιμη και να σου ερθει συντομα για να προγραμματισεις την επομενη που θα ειναι και η τυχερη!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι!!! Μακαρι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

καλημερα και απο μενα κοριτσια ,να εχουμε μια ομορφη μερα .....!!

@Antila xaxaxaxax κοριτσι μου εσυ το δεσες οτι ειναι αγορι και θα εχει παει και φανταρος ????χαχαχ πολυ γελασα

@elenakii22 συγχαρητηρια Ελενακι για τον υπερηχο ,να δω πως θα το βγαλεις τοσο μεγαλο μωρο,χααχαχχ

Κοριτσια νομιζω οτι θα με πιασει γαστρεντεριτιδα,μας κολησε ο ανηψιος μου ,ηδη ο αντρας μου ξεκινησε.Λετε να εχω θεμα???ψιλοτρομαζω στην ιδεα...ειχε καμια παθει κατι παρομοιο???

Καλημέρα κοριτσάκι! Ασε γιατι μαλλον τριγυρναει η γαστρεντεριτιδα κ εμενα με περιτριγυριζει,... Σηκωνομουν ολη νυχτα χθες... Ελπίσω να μη κολλησεις! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , noni90 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι! Ασε γιατι μαλλον τριγυρναει η γαστρεντεριτιδα κ εμενα με περιτριγυριζει,... Σηκωνομουν ολη νυχτα χθες... Ελπίσω να μη κολλησεις! 

μπα αργα ειναι τωρα ,μαλλον εχω κολλησει το θεμα ειναι ποτε θα εκδηλωθει και αν επηρρεασει την εγκυμοσυνη!!!!

Link to comment
Share on other sites

@ΓΙΩΤΑ78 προσπάθησε να αποφύγεις τον άντρα σου όσο μπορείς. Μακάρι να μην κολλήσεις. 

Δεν σας είπα. Πάλι είδα στον ύπνο μου ότι γέννησα. Ότι μου έφεραν το μωρό (δέκα μηνών το γέννησα -χαχαχα) και το λογαριασμό. Και ο άντρας μου είχε μια μούρη μέχρι το πάτωμα γιατί νόμιζε ότι δεν είναι δικό του. Ξυπνάμε το πρωί και του λέω "ντροπή σου να πιστεύεις ότι το παιδί δεν είναι δικό σου"! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

μπα αργα ειναι τωρα ,μαλλον εχω κολλησει το θεμα ειναι ποτε θα εκδηλωθει και αν επηρρεασει την εγκυμοσυνη!!!!

Δε νομιζω πως θα την επηρρεασει... Ξέρω πολλές κοπέλες που στην εγκυμοσύνη είχαν κ ιώσεις και κρυολογήματα.. Και ολα πήγαν καλά!

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

@ΓΙΩΤΑ78 προσπάθησε να αποφύγεις τον άντρα σου όσο μπορείς. Μακάρι να μην κολλήσεις. 

Δεν σας είπα. Πάλι είδα στον ύπνο μου ότι γέννησα. Ότι μου έφεραν το μωρό (δέκα μηνών το γέννησα -χαχαχα) και το λογαριασμό. Και ο άντρας μου είχε μια μούρη μέχρι το πάτωμα γιατί νόμιζε ότι δεν είναι δικό του. Ξυπνάμε το πρωί και του λέω "ντροπή σου να πιστεύεις ότι το παιδί δεν είναι δικό σου"! 

Ετσι του ειπες? χαχαχαχα Περιμενω να ακουσω την απαντηση του!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , alina80 είπε:

@ΓΙΩΤΑ78 προσπάθησε να αποφύγεις τον άντρα σου όσο μπορείς. Μακάρι να μην κολλήσεις. 

Δεν σας είπα. Πάλι είδα στον ύπνο μου ότι γέννησα. Ότι μου έφεραν το μωρό (δέκα μηνών το γέννησα -χαχαχα) και το λογαριασμό. Και ο άντρας μου είχε μια μούρη μέχρι το πάτωμα γιατί νόμιζε ότι δεν είναι δικό του. Ξυπνάμε το πρωί και του λέω "ντροπή σου να πιστεύεις ότι το παιδί δεν είναι δικό σου"! 

αχαχαχαχ θα τρομαξε ο ανθρωπος πρωι πρωι....τι σου απαντησε?

πρίν από 6 λεπτά , noni90 είπε:

Δε νομιζω πως θα την επηρρεασει... Ξέρω πολλές κοπέλες που στην εγκυμοσύνη είχαν κ ιώσεις και κρυολογήματα.. Και ολα πήγαν καλά!

 

μακαρι να ειναι ετσι!!!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

μου εχει γραψει να τα κανω πιο μετα...μετα την 26η μου ειπε ειναι καλα για την καμπυλη οποτε θα παω την αλλη βδομαδα!κ ψαχνω να βρω απο που θα παρει κ θα βγει μπαμπατσικια γτ κ εγω κ ο ανδρας μου ημασταν αδυνατουλια...βλεπω τα ρουχα 0-3 να μην τα φοραει κ να πηγαινουμε απευθειας 3+!

Καλημερα! οντως λογικα θα πατε στο επομενο νουμερο..αλλα τι πειραζει;; οσο για το απο που πηρε τα στρουμπουλα μπουτακια θα μεινεις με την ευχαριστη απορια ♡♡

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , noni90 είπε:

Δε νομιζω πως θα την επηρρεασει... Ξέρω πολλές κοπέλες που στην εγκυμοσύνη είχαν κ ιώσεις και κρυολογήματα.. Και ολα πήγαν καλά!

Ετσι του ειπες? χαχαχαχα Περιμενω να ακουσω την απαντηση του!

Τι να μου απαντήσει ο καψερός. Με κοίταζε και προσπαθούσε να καταλάβει! Του είπα αμέσως μετά για το όνειρο. Χαχαχα. Με ξέρει πια, τόσα χρόνια!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομαδούλα μου την αγαπημένη! Έχω χάσει τα χτεσινά νέα γιατί με το που πήγα να σας διαβάσω χτύπησε το κουδούνι και είχαμε επισκέψεις. Τώρα ετοιμάζομαι να φύγω και θα τα δω το βράδυ ή αύριο το μεσημέρι! 

Απαντώ μόνο στις ειδοποιήσεις για να φύγω!

Δεν περιμένω αύριο. Από συμπτώματα  τίποτα. ούτε πόνοι ούτε υγρά. Αλλες φορές μου έχει ξανατύχει αυτό και απλά πονάω 2-3 ώρες πριν έρθει. Καλύτερα που είδα το αρνητικό γιατί είμαι προετοιμασμένη και ψιλοήρεμη. Ευτυχώς που θα είμαι και απασχολημένη όλη μέρα Καλή τύχη kal styl για σήμερα. Να μην έρθει! και να ακολουθήσουν κ άλλες!!! πολλές εγκυούλες!!! 

Φιλιά σε όλες και θα διαβάσω τα νέα που έχω χάσει όπως και δήποτε. Ακόμα και 100 σελίδες!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , alina80 είπε:

Τι να μου απαντήσει ο καψερός. Με κοίταζε και προσπαθούσε να καταλάβει! Του είπα αμέσως μετά για το όνειρο. Χαχαχα. Με ξέρει πια, τόσα χρόνια!

Αυτο το κανει κ ο αντρας μου παντως.. Βλεπει ενα ονειρο κ σηκωνεται το πρωι κ ειναι θυμωμενος και δε μου μιλαει.... Βρε τι να του εξηγω οτι ηταν ονειρο, τι να του λεω..... Τιποτα αυτος! χαχαχα εχει πλάκα όμως φαντάζομαι και ο άντρας σου γελάει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , noni90 είπε:

Αυτο το κανει κ ο αντρας μου παντως.. Βλεπει ενα ονειρο κ σηκωνεται το πρωι κ ειναι θυμωμενος και δε μου μιλαει.... Βρε τι να του εξηγω οτι ηταν ονειρο, τι να του λεω..... Τιποτα αυτος! χαχαχα εχει πλάκα όμως φαντάζομαι και ο άντρας σου γελάει!

Εγώ περισσότερο το κάνω για πλάκα, για να γελάμε. Του λέω σήμερα, "κανόνισε  την πορεία σου γιατί δύο φορές έχω δει όνειρο ότι κάνουμε παιδί, στο ένα δεν ήσουν καν εκεί, στο άλλο έλεγες δεν είναι δικό σου το παιδί". 

Πέρα από την πλάκα, ένα χρόνο τώρα που προσπαθούμε, ποτέ είχα δει τέτοια ονειρα. Λέτε να μου στέλνει μηνύματα το ασυνείδητο μου; Χαχαχα. 

@andrianni μου μην απογοητεύεσαι τελείως. Γιατί ήταν νωρίς χτες και το έκανες και απόγευμα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

μπα αργα ειναι τωρα ,μαλλον εχω κολλησει το θεμα ειναι ποτε θα εκδηλωθει και αν επηρρεασει την εγκυμοσυνη!!!!

Καλημέρα.Μην φοβάσαι.στην εγκοσυνγ μου πέρασα τα πάντα.στο πρώτο τρίμηνο κόλλησα και μια γαστρεντερίτιδα που με έκανε κομμάτια.ήταν δύσκολα.την πέρασα πολύ βαριά.ήμουν σε συνεχη επικοινωνια με τον γιατρό μου κ Όλα πήγαν μια χαρά

12 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

γυρισαμε κ εμεις απο το γιατρο!!ολα καλα!!880γραμμαρια φτασαμε!!προς τον μπαμπα μοιαζουμε!ολες οι μετρήσεις της ειναι καλες απλα αρχιζει κ απο εκει που ηταν στις καμπυλες στη μεση(στα φυσιολογικα)αρχίζει κ πηγαινει προς τα πανω!θα βγει μπαμπατσικο μωτο!χαχα!μου ειπε να προσέξω τους υδατανθρακες κ τα γλυκα γτ εχω στα ανωτερα φυσιολογικα πλαισια αμνιακο υγρο...αυτα.. @Ani ani

εμενα με αφηνε κ μου πρότεινε ημιμονιμο για να μην τα βαφω συχνα...

Μην αγχώνεσαι εμένα ήταν στην 97 θέση στο ντοπλερ.αμνιακό υγρό σαν εσένα από 24 εβδομάδων.κάθε τρεις και λίγο εξετάσεις αίματος Μήπως έχω ζάχαρο έπαιρνα πολλά κιλά και εγώ χωρι2 να τρώω υπερβολικά..γέννησα 38.3 Μια μπέμπα 3680.και ο πλακουντας είχε ακομα να δώσει στο μωρο δεν είχε γεράσει καθόλου.


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...