Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Manant8490 είπε:

      Καλημέρα σε όλες τις αγωνίστριες!! Καινούρια εγώ στην ομάδα αν και σας διαβάζω πολύ καιρό!!Ετοιμάζομαι για δεύτερη διέγερση αφού περιμένω περίοδο,  με elonva αυτή την φορά.Ετών 40 σχεδόν, ολιγοαθενοσπερμία του συζύγου,  αποτυχημένη 1η προσπάθεια με αρνητική χοριακή πριν 2 μήνες.Είχαμε κάνει διέγερση με 300μονάδες gonal,  orgalutran παράλληλα, αργή ανταπόκριση στα φάρμακα γενικά, πήραμε 9 ωάρια,  γονιμοποιηθηκαν τα 8, έγιναν βλαστοκύστεις τα 2, όπου τα καταψύξαμε και κάναμε ετ και τις 2 στον αμέσως επόμενο κύκλο.

       Έχετε κάποια εμπειρία με την elonva;;; 

      Εύχομαι καλή επιτυχία και δύναμη σε όλες μας !💪💪🩷

      Είναι τι θα ταιριάξει στη καθεμία και ο κύκλος που θα πετύχεις... Εχω κάνει και με gonal και elonva και τροποποιημενο φυσικό με κλομιφαινη! Με την elonva είχαν πάρει 7 ωαρια... τα 5 ώριμα... έμειναν 2 βλαστοκυστες όπου δεν έπιασαν αλλά την επόμενη της εμβρυομεταφορας είχα πυρετό και πολύ βήχα από ίωση!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Γεια σ @elenakii22 μου σημερα εχεις ραντεβου με τον γιατρούλη σου σωστα; περιμενω νεα σου. Επισης απορω πως καποιες γυναικες παιρνουν μονο 10 κιλα στην εγκυμοσυνη..εγω ειμαι στον 6ο μηνα κ ειμαι ηδη +10...δυσκολο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 47 λεπτά , Nati85 είπε:

ωραίες οι πίτσες και η σαλάτα!!!.να παίρνεις πίτες για σουβλάκια να βάζεις τα υλικά από πάνω και έτοιμες σε 10λεπτα για κάτι γρήγορο!! Πιστευω θα έρθει όταν κόψεις τα χάπια πόσες μέρες έχεις ακόμα?

Εγω βαζω στην τοστιερα 2πιτες για σουβλακι κ ενδιαμεσα τυρι γαλοπουλα κ.οτι αλλο θελω κ.σε 5 λεπτα ειμαι ετοιμη σκεπαστη..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , noni90 είπε:

ειναι σαν γαστρα ηλεκτρικη ομως μπαινει στην πριζα. Και μαγειρευει πολυ αργα δηλαδη θελει ενα μεσο ορο 8 ωρες να κανει το φαγητο. Θεωρητικα τα πετας ολα μεσα κλεινεις το καπακι το βαζεις στη πριζα και μαγειρευει μονο του... Δε χρειαζεται εποπτεια θεωρητικα παντα... Και σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παρω ενα τετοιο..... Δεν ειναι κ ακριβα! αλλα αν οντως λειτουργει ειναι πολυ χρησιμο

Ααα Όχι πρώτη φορά το ακούω εγώ. Μόνο το ρομποτακι ξέρω. Που είναι τέλειο στο μαγείρεμα...

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι όμως @noni90 δεν θα τρως χρόνο να το προετοιμάζεις?δεν ξερω αν θα σε βολέψει Δεν το έχω δει βεβαια πως είναι θα δω λίγο και στο Ίντερνετ.

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω βαζω στην τοστιερα 2πιτες για σουβλακι κ ενδιαμεσα τυρι γαλοπουλα κ.οτι αλλο θελω κ.σε 5 λεπτα ειμαι ετοιμη σκεπαστη..

Χι χι ναι και εγω το κάνω αυτό και γίνεται πολύ νόστιμο!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

@noni90 εχει πάρει η μαμα μου κατι παρόμοιο που ειναι κατσαρολα αλλα οχι με μπριζα για το ματι τις κουζινας και σε 10 λεπτα την κλίνει και μαγειρεύεται μονο του αλλα ηταν ακριβο κανα 300€ η μανα μου λεει θα κανει απόσβεση απο το ρευμα χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Nati85 είπε:

Και πάλι όμως @noni90 δεν θα τρως χρόνο να το προετοιμάζεις?δεν ξερω αν θα σε βολέψει Δεν το έχω δει βεβαια πως είναι θα δω λίγο και στο Ίντερνετ.

Χι χι ναι και εγω το κάνω αυτό και γίνεται πολύ νόστιμο!!

Αν θελω πιτσα παιρνω ζυμαρι αποτπν φουρνο το βαζω στο ταψι πεταω κ τα υλκα απο πανω κ σε 5 λεπτα ετοιμογια ψησιμο

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

@noni90 εχει πάρει η μαμα μου κατι παρόμοιο που ειναι κατσαρολα αλλα οχι με μπριζα για το ματι τις κουζινας και σε 10 λεπτα την κλίνει και μαγειρεύεται μονο του αλλα ηταν ακριβο κανα 300€ η μανα μου λεει θα κανει απόσβεση απο το ρευμα χαχαχα

Πως λεγετα να το πω στον.γαμπρο που εχει θεμα με την.οικονομια...εδω πηραν καφετιερα 300€ γιανα πινουν κ στο σπιτι καφε κ ετσι.θα την κανουν αποσβεση..και του λεω αφου δεν βγαινετε ποτε για καφε πως θα την κανεις αποσβεση???χαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nati85 είπε:

Α κοιτα να δεις!το λέω αυτό άστο ας μείνω και με ένα αλλά δεν μπορω να το πάρω απόφαση και να αφήσω την ιδέα μόλις ερθουν οι γόνιμες το ξανασκέφτομαι έντονα!ισως να πρέπει να φτάσω στο τέρμα και να απελπιςτω πλήρως για να πω άστο ας μείνω στο ένα και κάνω σεξ οποτε να ναι και αν είναι να έρθει ας έρθει.

Δεν νομιζω να έχουμε τέτοια μόνο αυτά που πουλάνε στο Ίντερνετ.

Έχει παραγγείλει καμιά;

Σκουπιστηκα πριν και πραγματικά έχω υγρά μυξα είναι κίτρινα!Λες και φυσηξα τη μύτη!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nati85 η προετοιμασια του φαγητου ειναι ευκολη, το να ειμαι απο πανω δε μπορω.. το σκεφτομαι πολυ σοβαρα γτ δε καιει σχεδον καθολου και δε χρειαζεται εποπτεια ζυγιζεις κ βαζεις ολα τα υλικα και απλα πας μετα απο καποια ωρα κ το κλεινεις... 

Θα το ψαξω λιγο ακομα να δω αν αξιζει και θα το παρω αν ειναι! θα σας πω εντυπωσεις!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου πήρα την απάντηση ,χοριακή 2076 μου φαίνεται ότι πάρα ανέβηκε  αν αναλογιστεί κανείς ότι σήμερα είναι μόλις δύο μέρες μετά την υποτιθέμενη καθυστέρηση .πήρα τον γιατρό τον ρώτησα μήπως είναι δύο και μου είπε όχι 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Κορίτσια μου πήρα την απάντηση ,χοριακή 2076 μου φαίνεται ότι πάρα ανέβηκε  αν αναλογιστεί κανείς ότι σήμερα είναι μόλις δύο μέρες μετά την υποτιθέμενη καθυστέρηση .πήρα τον γιατρό τον ρώτησα μήπως είναι δύο και μου είπε όχι 

Τέλεια!!!!εγώ στην κόρη μου περίπου 5 μέρες καθυστέρηση είχα 4976!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Κορίτσια μου πήρα την απάντηση ,χοριακή 2076 μου φαίνεται ότι πάρα ανέβηκε  αν αναλογιστεί κανείς ότι σήμερα είναι μόλις δύο μέρες μετά την υποτιθέμενη καθυστέρηση .πήρα τον γιατρό τον ρώτησα μήπως είναι δύο και μου είπε όχι 

Τελεια ειναι παρα πολυ καλη η χοριακη σου...μπραβο κοριτσι μου...χαλαρωσε κ απολαυσε το...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Κορίτσια μου πήρα την απάντηση ,χοριακή 2076 μου φαίνεται ότι πάρα ανέβηκε  αν αναλογιστεί κανείς ότι σήμερα είναι μόλις δύο μέρες μετά την υποτιθέμενη καθυστέρηση .πήρα τον γιατρό τον ρώτησα μήπως είναι δύο και μου είπε όχι 

τελεια!!! μπραβο κοριτσι!!!!! πολυ καλα τα νεακια σου!!!! τι σου ειπε?? ποια τα βηματα απο δω και περα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Έχει παραγγείλει καμιά;

Σκουπιστηκα πριν και πραγματικά έχω υγρά μυξα είναι κίτρινα!Λες και φυσηξα τη μύτη!!

Εγω περνώ αυτά της hometest είναι όπως τα ωορρηξιας.εχει μέσα το πακέτο 30ωορρηξιας και 10 εγκυμοσύνης.νομιζα ότι έπαιρνες ωορρηξιας τεστ.ειναι απλα μικρά στενόμακρα χαρτινα στικς.

 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Έχει παραγγείλει καμιά;

Σκουπιστηκα πριν και πραγματικά έχω υγρά μυξα είναι κίτρινα!Λες και φυσηξα τη μύτη!!

Εγώ σήμερα δεν έχω υγρά. Τα κλασικά πονάκια χαμηλά. Και από χθες στομαχοπονο.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Εγώ σήμερα δεν έχω υγρά. Τα κλασικά πονάκια χαμηλά. Και από χθες στομαχοπονο.

Για κιτρινα υγρα καπου εχω διαβασει οτι μπορει να υπαρχουν στην εγκυμοσυνη...τωρα δν μπορω να σ πω με σιγουρια...μακαρι να ειναι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...