Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Nati85 είπε:

Ισως πας μέρες πίσω γι αυτό.λογικα μέσα στην μέρα θα μπορείς να το ξεκλικαρεις.

Πες μου ότι έχεις φακές???? Μόλις καθαρίσεις σε θέλω ετοιμοπόλεμη και με εντατικές επαφές όπως έκανες και την προηγούμενη φορά!!!

Χαχαχααχ.οχι φακες δεν εχω αλλα θα φτιαξω κατι πιτσες και σαλατα του σεφ γιατι μολις σχολασα και δεν προλαβα να μαγειρεψω αλλα η κοτοπιτα ειναι αλλο πραγμα!! Μωρε ας ερθει και θα δει τιτ θα παθει ο αντρας μου χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, Ungry girl είπε:

Χαχαχααχ.οχι φακες δεν εχω αλλα θα φτιαξω κατι πιτσες και σαλατα του σεφ γιατι μολις σχολασα και δεν προλαβα να μαγειρεψω αλλα η κοτοπιτα ειναι αλλο πραγμα!! Μωρε ας ερθει και θα δει τιτ θα παθει ο αντρας μου χαχαχαχα

ωραίες οι πίτσες και η σαλάτα!!!.να παίρνεις πίτες για σουβλάκια να βάζεις τα υλικά από πάνω και έτοιμες σε 10λεπτα για κάτι γρήγορο!! Πιστευω θα έρθει όταν κόψεις τα χάπια πόσες μέρες έχεις ακόμα?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε @caramel_83 τι να πω δεν φαινεσε κοπελα που προσπαθει για παιδι μονο για τον αντρα της. οι κοπελες αυτες ουτε σε γιατρους πανε ουτε σε φορουμ για την συλληψη γραφονται. νομιζω αν παραδεχτεις μεσα σου οτι το θελεις εσυ πολυ τοτε θα ξερεις κ πως θα κανεις τον αντρα σου να φερθει ωριμα.

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Πλησιάζουν ναι. Ανυπομονώ και για μια εκδρομουλα που θα πάμε πριν τα Χριστούγεννα! Άσε που κάτι η εκδρομή, κάτι οι γιορτές...κάπως θα ξεχαστώ με την περίοδο που ΔΕΝ θα περιμένω!

Κορίτσια ζοριζεστε κι εσείς τις Δευτέρες με τη δουλειά; (Από Τρίτη δεν με νοιάζει, αλλα τη Δευτέρα δεν συνεργάζεται το μυαλό μου!). 

τέλεια!!!!καλα να περασετε!!!θα ξεχαστεις λιγακι!!!

@ΓΙΩΤΑ78 τελεια!!να μας πεις τα αποτελεσματα μετα!

@Ungry girl απο περιεργεια εχεις κανει αλλο τεστ να δεις?

@Antila κ εγω ειχα θεμα με τις μυρωδιες...ειδικα με τα σαμπουαν ασε!!!

 

  • Ευχαριστώ 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , noni90 είπε:

Δεν θελω λουλουδια στο στολισμο θελω μονο γαζες κ φαναρια... Απο λουλουδια μονο την ανθοδεσμη μου! Ρεπο? χαχαχα εχουν αρχισει οι χριστουγεννιατικες αδειες ηδη κ εγω  σαν πιο καινουρια εχω μεινει τελευταια! Δε με πειραζει τοσο αρκει να ξεμπερδευω γρηγορα γιατι δεν εχω πολλα κουραγια ακομα... Δεν θελω κ να τον αγχωνω γιατι γενικα τραβαει παρα πολυ ζορι στη δουλεια αυτο το διαστημα..... Τουλαχιστον δεν μου εχουν μεινει πολλα εχω κλεισει φορεμα εκκλησια κεντρο μενου στεφανα στολισμο.... μου εχουν μεινει λιγα πραγματα πιστευω θα τελειωσω πριν τα χριστουγεννα κ για τον καινουριο χρονο θα μου μεινουν μονο τα χαρτια! Ολα καλα θα πανε απλα να τελειωσει γρηγορα η προετοιμασια χαχαχα

Όλα θα γίνουν κορίτσι μου. Υπομονή και να προσέχεις που είσαι όλη την ώρα στο τρέξιμο. Να χαλαρώνεις και να ξεκουράζεσαι. Μην μας πάθεις και τίποτα.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , kido είπε:

Με γειά το τικεράκι!

Ευχαριστω καλο μου!! Το εβαλα για γουρι, γιατι στην αρχη φοβομουν μηπως παλι δεν παει καλα κτλ.. αλλα μετα συνηλθα και ειπα "δε θα αφησω τιποτα να με επηρεασει και ολα θα πανε καλα"! Ομοιοπαθητικη :-P

πρίν από 8 λεπτά , elenakii22 είπε:

τέλεια!!!!καλα να περασετε!!!θα ξεχαστεις λιγακι!!!

@ΓΙΩΤΑ78 τελεια!!να μας πεις τα αποτελεσματα μετα!

@Ungry girl απο περιεργεια εχεις κανει αλλο τεστ να δεις?

@Antila κ εγω ειχα θεμα με τις μυρωδιες...ειδικα με τα σαμπουαν ασε!!!

 

Ελενακι, ποτε σου περασε; Εγω δεν εχω με τα σαμπουαν, αλλα με τροφιμα κυριως, για τη γατοτροφη των ψιψινακιων μου δεν το συζητω καν, με ενοχλει η μυρωδια στο σουπερ μαρκετ ειδικα κοντα στο κρεοπωλειο κ τα τυρια κτλ! Θα κυκλοφορω με μια φετα λεμονι δεμενη στη μυτη, δε γινεται! Και οπτικα ερεθισματα με ανακατευουν, πχ βλεπω σοκολατες (ποιος, εγω!!) στο ραφι του σουπερ μαρκετ κ γυριζω το βλεμμα γιατι ανακατευομαι. Ειναι στου πρωτου τριμηνου τα συμπτωματα αραγε ή συνεχιζει; Γιατι αν ειναι για πολυ ακομη θα πεθανω απο ασιτια, χαχα

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Η @Antila που ειναι βρε κοριτσια???%

Εμ τι να κανω που δε σας προλαβαινω;;!!! Χαχα! Η Παρασκευη ειναι κοντα, να βαλεις υπενθυμιση στο κινητο να διαβασει η γιαγια το χερι σου. Εννοειται οτι το 18 θα εισαι εγκυος, το θεμα ειναι να εισαι και το 17!

  • Μου αρέσει 1

Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Antila καλά έκανες! κι εγώ θα βάλω σαν φώτο προφίλ το θετικό τεστάκι του τυχερού μου μήνα! Σαν το elinaki! Eτσι θα σας το ανακοινώσω εδώ μέσα να ξέρετε! Ελπίζω να μην αργήσει η στιγμή να έρθει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Nati85 είπε:

ωραίες οι πίτσες και η σαλάτα!!!.να παίρνεις πίτες για σουβλάκια να βάζεις τα υλικά από πάνω και έτοιμες σε 10λεπτα για κάτι γρήγορο!! Πιστευω θα έρθει όταν κόψεις τα χάπια πόσες μέρες έχεις ακόμα?

Ναι για κατι γρηγορο καλο είναι.!!!

αλλες 4 και σήμερα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια σημερα κοτοσουπα.... Παραγγελια του αγαπημενου ο οποιος μου εκανε κ εκπληξη κ ηρθε να με παρει απ τη δουλεια μη περπαταω.... κ σημερα το απογευμα λεει δεν θα κανω τιποτα. μολις γυρισει θα κατσουμε να ξεκουραστουμε γιατι ειμαι λεει κουρασμενη! Για αυτο τον παντρευομαι τελικα γτ παντα τελευταια στιγμη σωζει την κατασταση χαχαχα

πρίν από 21 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Όλα θα γίνουν κορίτσι μου. Υπομονή και να προσέχεις που είσαι όλη την ώρα στο τρέξιμο. Να χαλαρώνεις και να ξεκουράζεσαι. Μην μας πάθεις και τίποτα.

Μες στο μυαλο του ησουν κοριτσι! 

κοριτσια να ρωτησω κατι ασχετο εχει καμια slow cooker?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , elenakii22 είπε:

τέλεια!!!!καλα να περασετε!!!θα ξεχαστεις λιγακι!!!

@ΓΙΩΤΑ78 τελεια!!να μας πεις τα αποτελεσματα μετα!

@Ungry girl απο περιεργεια εχεις κανει αλλο τεστ να δεις?

@Antila κ εγω ειχα θεμα με τις μυρωδιες...ειδικα με τα σαμπουαν ασε!!!

 

Χαχαχαα ελενακι δεν θα το πιστέψεις ποσο θελω να κανω και δεν εχω αλλα αχαχαχα για καλο ειναι που δεν εχω!!! Αυριο θα παω πιστεύω θα βγει αρνητική ευχομαι δηλαδη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Antila κ εγω το 1ο τριμηνο δεν ετρωγα κρεας κ γλυκα καθολου...κ για να φαω μεσημεριανό επρεπε να μου εχουν πει τι θα φαμε(μαγειρευε η μητερα μου)γτ αλλιως μπορει να μην ετρωγα δε μπα να ειχε κ το αγαπημενο μου!μου κρατησαν μεχρι μεχρι 13η βδομαδα περιπου...καπου εκει...ειχα βελτιωθει απο νωριτερα αλλα καπου εκει ειδα μεγαλυτερη αλλαγη...ειχα θεμα κ με την μυρωδια των ψητων...ειχα γενικα ενοχλησεις 

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , kido είπε:

@Antila καλά έκανες! κι εγώ θα βάλω σαν φώτο προφίλ το θετικό τεστάκι του τυχερού μου μήνα! Σαν το elinaki! Eτσι θα σας το ανακοινώσω εδώ μέσα να ξέρετε! Ελπίζω να μην αργήσει η στιγμή να έρθει!

Εγώ δεν θα προλάβω να σας το γράψω. Θα ακούσετε τις φωνές μου!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , noni90 είπε:

εγω κοριτσια σημερα κοτοσουπα.... Παραγγελια του αγαπημενου ο οποιος μου εκανε κ εκπληξη κ ηρθε να με παρει απ τη δουλεια μη περπαταω.... κ σημερα το απογευμα λεει δεν θα κανω τιποτα. μολις γυρισει θα κατσουμε να ξεκουραστουμε γιατι ειμαι λεει κουρασμενη! Για αυτο τον παντρευομαι τελικα γτ παντα τελευταια στιγμη σωζει την κατασταση χαχαχα

Μες στο μυαλο του ησουν κοριτσι! 

κοριτσια να ρωτησω κατι ασχετο εχει καμια slow cooker?

Τι είναι αυτό που ρωτας? Δεν έχω ιδέα.

πρίν από 27 λεπτά , kido είπε:

@Antila καλά έκανες! κι εγώ θα βάλω σαν φώτο προφίλ το θετικό τεστάκι του τυχερού μου μήνα! Σαν το elinaki! Eτσι θα σας το ανακοινώσω εδώ μέσα να ξέρετε! Ελπίζω να μην αργήσει η στιγμή να έρθει!

Τέλειο. Να γεμίσουμε με φωτο προφίλ τα θετικά μας τεστ......


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Τι είναι αυτό που ρωτας? Δεν έχω ιδέα.

ειναι σαν γαστρα ηλεκτρικη ομως μπαινει στην πριζα. Και μαγειρευει πολυ αργα δηλαδη θελει ενα μεσο ορο 8 ωρες να κανει το φαγητο. Θεωρητικα τα πετας ολα μεσα κλεινεις το καπακι το βαζεις στη πριζα και μαγειρευει μονο του... Δε χρειαζεται εποπτεια θεωρητικα παντα... Και σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παρω ενα τετοιο..... Δεν ειναι κ ακριβα! αλλα αν οντως λειτουργει ειναι πολυ χρησιμο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Antila είπε:

Ευχαριστω καλο μου!! Το εβαλα για γουρι, γιατι στην αρχη φοβομουν μηπως παλι δεν παει καλα κτλ.. αλλα μετα συνηλθα και ειπα "δε θα αφησω τιποτα να με επηρεασει και ολα θα πανε καλα"! Ομοιοπαθητικη :-P

Ελενακι, ποτε σου περασε; Εγω δεν εχω με τα σαμπουαν, αλλα με τροφιμα κυριως, για τη γατοτροφη των ψιψινακιων μου δεν το συζητω καν, με ενοχλει η μυρωδια στο σουπερ μαρκετ ειδικα κοντα στο κρεοπωλειο κ τα τυρια κτλ! Θα κυκλοφορω με μια φετα λεμονι δεμενη στη μυτη, δε γινεται! Και οπτικα ερεθισματα με ανακατευουν, πχ βλεπω σοκολατες (ποιος, εγω!!) στο ραφι του σουπερ μαρκετ κ γυριζω το βλεμμα γιατι ανακατευομαι. Ειναι στου πρωτου τριμηνου τα συμπτωματα αραγε ή συνεχιζει; Γιατι αν ειναι για πολυ ακομη θα πεθανω απο ασιτια, χαχα

Εμ τι να κανω που δε σας προλαβαινω;;!!! Χαχα! Η Παρασκευη ειναι κοντα, να βαλεις υπενθυμιση στο κινητο να διαβασει η γιαγια το χερι σου. Εννοειται οτι το 18 θα εισαι εγκυος, το θεμα ειναι να εισαι και το 17!

Εγω περιμενω να δω αν επεσα μεσα στο φυλο του μωρου σου...τι να σου πω αν θα ειμαι το 17...ελευθερες επαφες ειχαμε πολλες κ.συνεχιζουμε να εχουμε..τωτα τι θα γινει θα το δειξει η επομενη βδομαδα...

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

ειναι σαν γαστρα ηλεκτρικη ομως μπαινει στην πριζα. Και μαγειρευει πολυ αργα δηλαδη θελει ενα μεσο ορο 8 ωρες να κανει το φαγητο. Θεωρητικα τα πετας ολα μεσα κλεινεις το καπακι το βαζεις στη πριζα και μαγειρευει μονο του... Δε χρειαζεται εποπτεια θεωρητικα παντα... Και σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παρω ενα τετοιο..... Δεν ειναι κ ακριβα! αλλα αν οντως λειτουργει ειναι πολυ χρησιμο

Ναι το εχω ακουσει...ειναι πολυ χρησιμο γτ την περισσοτερη ωρα την τρωει το μαγειρεμα πουωσε θελει απο πανω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...