Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ


maan

Recommended Posts

Ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα :P

Νταιζακι, για να σε καθησυχασω λιγο, το μωρο σου το μονο που σιγουρα δε θα παθει ειναι η ιωση σου. Εχει τα αντισωματα της μανουλας του, που με την ιωσουλα ειναι στο φουλ :)

Αντε με το καλο να το δεχτεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 305
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σας ευχαριστώ κορίτσια για τη συμπαράσταση!!!

Σήμερα πήγα στο γιατρό...διαστολή 2 και ο τράχηλος είναι ακόμα πίσω....αύριο θα φτιάξω οπωσδήποτε βαλίτσα!!!

Μακάρι να γίνει σύντομα καλά και ο μικρούλης μου γιατί δεν μπορώ να τον βλέπω να βασανίζεται !!!

Εσείς βρε κορίτσια που είσαστε εκεί στα κρύα, πως το αντιμετωπίζεται με τις ιώσεις?

Μπράβο σας!!Σας θαυμάζω!!!

εμείς εδώ λίγο να αλλάξει ο καιρός και να πέσει η θερμοκρασία 3 στους 5 πέφτουν κάτω σαν τα κατόπουλα!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

αντε, με το καλο, με διαστολη 2 εισαι σχεδον ετοιμη:)

Καλα, φετος δεν ειχε και πολλα κρυα, ας μην τα παραλεμε. Ολο το χειμωνα σαν ανοιξη τον βγαλαμε -να δουμε βεβαια τι θα γινει τωρα, μη μας κανει την ανοιξη χειμωνα.

Εγω το'χω βρει το κολπο με τις ιωσεις: εξω. Βγαζω τα μωρα εξω οσο μπορω, να παιρνουν καθαρο αερα, τυλιγμενα ζεστα, κι ευτυχως δε μου αρρωσταινουν ποτε. Η μικρη μου πριν δυο χρονια ειχε ενα συναχι και συμπεριφεροταν λες κι εσβηνε ο κοσμος γυρω της :?:???::?. Αυτο το'χει παρει απ'το μπαμπα της :tongue:

Link to comment
Share on other sites

αντε, με το καλο, με διαστολη 2 εισαι σχεδον ετοιμη:)

Καλα, φετος δεν ειχε και πολλα κρυα, ας μην τα παραλεμε. Ολο το χειμωνα σαν ανοιξη τον βγαλαμε -να δουμε βεβαια τι θα γινει τωρα, μη μας κανει την ανοιξη χειμωνα.

Εγω το'χω βρει το κολπο με τις ιωσεις: εξω. Βγαζω τα μωρα εξω οσο μπορω, να παιρνουν καθαρο αερα, τυλιγμενα ζεστα, κι ευτυχως δε μου αρρωσταινουν ποτε. Η μικρη μου πριν δυο χρονια ειχε ενα συναχι και συμπεριφεροταν λες κι εσβηνε ο κοσμος γυρω της :?:???::?. Αυτο το'χει παρει απ'το μπαμπα της :tongue:

Θα προτιμήσω να περιμένει η μπέμπα λίγο ακόμα για να είμαι καλύτερα.

΄οσο για το αν έκανε χειμώνα΄...τα κριτήρια είναι πάντα υποκειμένικα!!!:P

εγω πάντα κρυώνω όταν έρχομαι πάνω ....ακόμα και το καλοκαίρι!!!

Φέτος τον Αύγουστο πήγαινα το πρωι στον Άγιο Νικόλαο τον μικρό για βόλτα...την πρώτη φορά ΞΥΛΙΑΣΑ και έφυγα τρέχοντας!!!Μετά έπαιρνα μπουφαν

Πώς πήρα άντρα από τα μέρη σας ακόμα δεν έχω καταλάβει!!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

hallo!!!!!

σας έχασα βρε!!

βάλια μου άρχισε η δουλίτσα ε; καλά τρεξίματα!!

νταιζάκι με το καλό!! μην αγχώνεσαι..ο χειρότερος εχθρός είναι το άγχος!!

καλως και την ταξιδιάρα ψυχή:):):)!!!

η μαρίνα είμαι κ εδώ...με κατάλαβες υποθέτω:):)

φιλάκια σε όλες!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εσείς βρε κορίτσια που είσαστε εκεί στα κρύα, πως το αντιμετωπίζεται με τις ιώσεις?

Μπράβο σας!!Σας θαυμάζω!!!

εμείς εδώ λίγο να αλλάξει ο καιρός και να πέσει η θερμοκρασία 3 στους 5 πέφτουν κάτω σαν τα κατόπουλα!!!

ρε συ νταιζάκι από το κρύο δεν αρρωσταίνει ο κόσμος.. από ιούς αρρωσταίνει, και σε κλειστούς χώρους διασκορπίζονται...

βγάλε έξω τα μικρά όπως σου είπε κ η travelling..κ εγω το ίδιο ακολουθώ, κ η μικρή δεν έχει αρρωστήσει καθόλου..


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

ρε συ νταιζάκι από το κρύο δεν αρρωσταίνει ο κόσμος.. από ιούς αρρωσταίνει, και σε κλειστούς χώρους διασκορπίζονται...

.

Ακριβώς αυτό!!!:P:p:p:p

Απλώς όταν κάνει κρύο έδω μαζευόμαστε όλοι μέσα και τσιμπάμε ό,τι ιό κυκλοφορεί...

Φαντάσου εγω τελείωσα από τη δουλειά την δευτέρα και στην εταιρία είμαστε 70 άτομα!!!

Όπως και να έχει άπό του χρόνου που θα μπορώ θα ακολουθήσω άλλη τακτική!!!:tongue:


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρίνα τι έγινε; όντως χάθηκες... ήσουν και πολυγραφότατη, χεχε!! Πολύ δουλειά μάλλον! Πετυχαίνω συχνά στο δρόμο για Θεσ το πρωι κάποιο φορτηγάκι σας.

Το ελληνικό δημόσιο πάντως (για να μιλήσω κι από την πλευρά μου), παλεύει ακόμη να οργανωθεί μετά την εφαρμογή του Καλλικράτη... Να φανταστείτε δεν έχουμε ακόμη τοποθετηθεί σε τμήματα ως υπάλληλοι, ούτε έχουμε αρμοδιότητες... Σαν τις άδικες κατάρες ένα πράγμα!

Χθες τι φανταστικός καιρός, ε κορίτσια; Όλοι ξεχυθήκαμε στο πάρκο και στις καφετέριες βεβαίως βεβαίως. Μύρισε άνοιξη για τα καλά! Να αντιμετωπίσουμε και τα μικρόβια...

Νταιζάκι καλύτερα είσαι;


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

εε κ αυτός θεσσαλονίκη θα πηγαίνει υποθέτω βάλια μου!!

εμείς την κυριακή όλη μέρα σχεδόν στον α.νικόλα είμασταν, ξεσάλωσε ο ταρζάν!!

έτρεχε όλο το δρόμο από την παιδ.χαρά στο ξενοδοχείο κ πίσω....εγώ ψοφησα, αυτή ντούρασελ!! τι να πω... τι ΄τρώνε πια;;;

βάλια, πέπη τι λέτε; θα τον καταφέρουμε τον 2ο καφέ πριν γεννήσει η πέπη;;; έχουμε κ νέα είσοδο την travelling, γίναμε πολλέεεεςςςς!!!

άντε καλημέρα κ φιλιά σε όλες


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια!!!

Έφτιαξε και εδώ ο καιρός και ο μικρός ξεκίνησε τις βόλτες...

εγώ πάλι δεν έχω το κουράγιο και κουράζομαι πάρα πολύ εύκολα πλέον...

Άντε να γεννήσω να δώ επιτέλους το κοριτσάκι μου!!!!

Το μπούκωμα βέβαια ακόμα κρατάει:(


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν με πέτυχες Πέπη γιατί ήμουν λίγο μακρυά... Αύριο αν βγεις ίσως, θα έχω άδεια και έχω κάποιες δουλίτσες !!!

Νταιζάκι ελπίζω να έχεις βοήθεια με τον μικρό, γιατί, απ οτι θυμάμαι, ήταν πολύ κουραστικό στο τέλος....

Μαρίνα κι εγώ είμαι μέσα για καφέ φυσικά! Μπορεί να μας κανονίσει το Νταιζάκι αν δυσκολευτούμε εμείς...χεχε! Πέρα από την πλάκα, Πέπη πότε έχεις ΠΗΤ είπαμε Ιούνιο;


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βαλεντίνη το Πάσχα δεν θα μου ξεφύγετε!!!

Λογικά θα έρθω να μείνω 2-3 εβδομάδες να χαρούν οι παπούδες τα εγγονάκια τους και κυρίως ο μικρός μου την εξοχή!!

ελπίζω να κάνει καλό καιρό τότε γιατί είπαμε είμαι λίγο κρυουλιάρα:tongue::tongue::tongue:

Ο γιός μου βέβαια είναι βόρειος σαν τον μπαμπά του!!!

Ευτύχώς έχω άπειρη βοήθεια.Οι γονείς μου μένουν ακριβώς από πάνω και σε λίγες μέρες θα έρθει και η πεθερά μου.

εγώ λοιπόν μόνο θα κοιμάμαι και θα έχω την μικρή στο στήθος για κάμποσο καιρό:D:D:D


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

καφεδάκι κανονίζετε? θεού θέλοντος, κι εγώ μέσα είμαι!!! πείτε πότε!!!

Πάσχα? μέχρι τότε...

εμείς κάναμε εμβόλιο και μεγαλώνουμε! 5300 και 62εκ η γκουγκουφκίτσα μου! ψάχνω στολή για τις απόκριες...

φιλιά σε όλες!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...