Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Ευχαριστώ κορίτσια μακαρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά, 

Καλή ξεκούραση, καλόφωτιστη  η μικρή κατερινουλα! 

Εγώ το παραξηλωσα σήμερα μέχρι τώρα παρέα είχαμε, και φοβάμαι μήπως έκανα βλακεια που δε ξαπλωνα! 

Πώς περάσατε Γεωργία; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, Sugar86 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μακαρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά, 

Καλή ξεκούραση, καλόφωτιστη  η μικρή κατερινουλα! 

Εγώ το παραξηλωσα σήμερα μέχρι τώρα παρέα είχαμε, και φοβάμαι μήπως έκανα βλακεια που δε ξαπλωνα! 

Πώς περάσατε Γεωργία; 

Me to kalo!!! Ante ypomoni tora! Na ksekourasteis simera an kathosoun den nomizo oti exei diafora mporei na htan k kalitera na exeis parea h kali diathesi bohthaei se tetoia themata!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Sugar μου δε νομίζω να πειράζει... Αν δεν έκανες κάτι εξτριμ τότε δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα... Εξάλλου η καλή διάθεση και η θετική ενέργεια είναι απαραίτητα σε αυτές τις περιπτώσεις...!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ομορφα! Τι κανετε;

Εμεις ωραια περασαμε εχθες. Δεν υπηρχε βεβαια ουτε μια καρεκλιτσα για να καθησουμε κατα τη διαρκεια των μυστηριων και ηταν δυσκολο ενα 2ωρο πανω στα τακουνια αλλα χαλαλι τους! Το ζευγαρι ηταν ηρεμο και εδειχναν πολυ ευτυχισμενοι. Η νυφουλα μια κουκλιτσα και η μπεμπα για φαγωμα!!!

Τα φαγητα ηταν πεντανοστιμα και ευτυχως και η παρεα στο τραπεζι ειχε καλη διαθεση και περασαμε πολυ καλα. Ηθελα να μεινουμε παραπανω αλλα ειχε πολλή υγρασια και απο ενα σημειο και μετα σε πιρουνιαζε. Και φορουσα και φθινοπωρινο φορεμα με μακρυ μανικι!

Αυτααααα!....  Εσεις τι κανετε; Ξεκουραζεστε σημερα; Καμια βολτιτσα;

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ομορφα! Τι κανετε;

Εμεις ωραια περασαμε εχθες. Δεν υπηρχε βεβαια ουτε μια καρεκλιτσα για να καθησουμε κατα τη διαρκεια των μυστηριων και ηταν δυσκολο ενα 2ωρο πανω στα τακουνια αλλα χαλαλι τους! Το ζευγαρι ηταν ηρεμο και εδειχναν πολυ ευτυχισμενοι. Η νυφουλα μια κουκλιτσα και η μπεμπα για φαγωμα!!!

Τα φαγητα ηταν πεντανοστιμα και ευτυχως και η παρεα στο τραπεζι ειχε καλη διαθεση και περασαμε πολυ καλα. Ηθελα να μεινουμε παραπανω αλλα ειχε πολλή υγρασια και απο ενα σημειο και μετα σε πιρουνιαζε. Και φορουσα και φθινοπωρινο φορεμα με μακρυ μανικι!

Αυτααααα!....  Εσεις τι κανετε; Ξεκουραζεστε σημερα; Καμια βολτιτσα;

Καλημέρα Γεωργία μου!!! Τι ομορφο που είναι να περνούν οι καλεσμένοι καλα στις ευτυχισμενες στιγμες φιλων. Τωρα ξεκούραση εεε; και μπαίνουμε σε ρυθμους μωρουδιακους!!!

Εγω σήμερα ξύπνησα καλα με σημαδακια πάλι που μου προκαλούν φοβο και αγωνια. Πως θα περάσει αυτό το 24ωρο δεν ξέρω. Το φαγητό το εβαλα, πλυντήριο εβαλα αλλα δεν με αφήνουν να κάνω τπτ αλλο και δεν ξέρω πως να γεμισω τη μερα μου για να μην σκέφτομαι. Ουφ τι δυσκολη ειναι αυτη η αναμονή

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλλιοπη μου ευχαριστω πολυ κοριτσι, εχουμε ετοιμασιες ναι, ευχαρισες βεβαια!

Γεωργια μου ειναι ωραιο να περνας καλα!!! Πολυ υγρασια χτες και εδω που μενουμε οντως!

Σουγκαρ μην ανησυχεις, και εμενα ο γιατρος μου ειπε και την πρωτη μερα δεν χρειαζεται να εισαι ξαπλωμενη, εκτος αν εκανες δουλειες για να φροντισεις τους φιλους σου! Εμενα μου ελεγε να ειμαι καθιστη και μπορω να βγαινω και στη βεραντα να καθομαι.

Μαρακι θα περασουν αυτες οι ωρες για να παρεις τον πιο ομορφο αριθμο της ζωης σου!

  • Μου αρέσει 2

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια μέρα μαρια, υπομονή τι να κάνεις, όντως δύσκολο το τελευταίο 24ωρο.

Δεν έκανα πολλά Ελένη μου, τα περισσότερα ο άντρας μου και μετά τα μάζεψε όλα αυτός και τα έπλυνε, βαρετή η σημερινή μέρα μου φαίνεται κι εμένα! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!! Πως είστε? Εγώ δεν έκανα και πολλά πράγματα σήμερα. Ένα μαγείρεμα και ενα ψιλομαζεμα στο σπίτι. 

Σήμερα γέλασα πολύ με την μικρή μου. Ακούγαμε στο ράδιο το ντεσπασιτο και ξαφνικά λέει η μικρή πασιτο πασιτο και άρχισε να χορεύει.. Χαχαχα. Τόσες φορές που το βάζουν το έμαθε το παιδί.. 

Μαρακι υπομονή λίγες ώρες και θα δεις που ολα θα είναι τέλεια!! 

 

  • Μου αρέσει 4

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγω πολλές τεμπελιες σήμερα!... Σε λιγο θα παω για υπνο γιατι κοιμηθηκα λιγο χθες βραδυ και το μεσημερι καθολου και τωρα εχουν πεσει οι μπαταριες...

Pingu μια γλυκα πρεπει να ειναι η μικρή σου! Αχ, σ' αυτη την ηλικια ειναι απόλαυση!!!

Σας αφηνω λοιπον μικρουλες μου. Καληνυχτα και καλη ξεκουραση σε όλες. Α! Ξεχασαμε να ευχηθουμε σημερα σε οσες γιορταζαν! Εχουμε καμια κοπελια; Αν υπαρχει καποια, χρονια πολλα με υγεια!

Μαρακι θα περιμενουμε αυριο με αγωνια!

Φιλιάααααα!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου καλη εβδομαδα!!! Πως ειστε; Εγω ολη νυχτα παλευα με το σεντονι και τωρα σερνομαι.

Αποτελεσματα 12:00 - 13:00

Καλημερα Μαρακι!!!!  Μεγαλο νουμερο ευχομαι!!!!!!!!Περιμενουμε με αγωνια!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Eleni1986 είπε:

Καλημερα Μαρακι!!!!  Μεγαλο νουμερο ευχομαι!!!!!!!!Περιμενουμε με αγωνια!!!

Μεγαλο δεν το λες... 42,26

Δεν ξερω αν πρεπει να χαλαρωσω αν πρεπει να αγχωθω, μου ερχεται και η προηγουμενη παλλινδρομηση στο μυαλο. Πολυ ανακατεμενα συναισθηματα


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...