Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Ελενακι μου σεβομαι παρα πολυ την αποψη σου κ ασπαζομαι οτι σε καποια θεματα οι μανουλες εχουν τον πρωτο λογο. Θηλασε το φραουλακι οσο μπορεις κ να εισαι σιγουρη π ς θα εχεις κανει το καλυτερο για εκεινη! :)

Samiam ουτε κ εγω το ηξερα, οταν επρεπε να το κανω το εμαθα. Εφοσον εχεις κανει υστεροσκοπηση να εισαι σιγουρη πως αν χρειαζοταν να γινει βιοψια θα στο ειχαν πει. Σ' ευχαριστω. Καλη επιτυχια σε ολες μας ευχομαι.

Γεωργια μου κ εγω εχω μπεξει με τα οικιακα απο χθες κ ακομα ενας χαμος γινεται. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα μικρουλες μου; Πως ειμαστε σημερα;

Μαρακι στις 18, ε; Τελεια! Έξι μερουλες μεινανε!

Ελενακι μου σε ιδανικη περιπτωση θα μπορουσαν οι γυναικες να θηλαζουν περισσοτερο, αλλα οι ρυθμοι της ζωης πια δεν το επιτρεπουν.... Αλλα μη νιωθεις τυψεις. Μια χαρα τα εχετε καταφερει εως τωρα με την φραουλιτσα.

Εγω σημερα θα ασχοληθω με τα οικιακα μου, αφου εχω αργια απ' τη βαρδια που ειχα προσφατα. Κανονικα θα ειχα και αυριο αλλη μια απο τη βαρδια του Αυγουστου, αλλα με ειδοποιησε η συναδελφος πως δεν εχει που να αφησει τα παιδακια της μετα το σχολειο και πως πρεπει να λειψει. Αχ αυτος ο κατατρεγμενος εργαζομενος γονιος!... Να τρεχει σαν τον παλαβο να τα προλαβει ολα!

Αχ Γεωργία μου πόσο δύσκολες είναι αυτές οι μέρες και ειδικά όταν νιώθεις όλα αυτά τα συμπτώματα που είναι φυσιολογικά αλλά δεν ξέρεις τι αποτέλεσμα θα έχουν.... Και όλοι μα όλοι είναι τόσο σίγουροι για το θετικό αποτέλεσμα και φοβάσαι μην απογοητευτούν. 

Εν τω μεταξύ για να με κρατάω απασχολημένη κάνω ένα σωρό αλλαγές στο σπίτι. Έφτιαξα νέα καλύμματα στους καναπέδες (άλλαξε όλος ο χώρος), αγοράζω νέα χαλιά, κοιτάζω για φωτιστικά (που προς το παρόν δεν έχω στο σαλόνι), ετοιμαζόμαστε να κάνουμε κάτι βαψίματα και γενικά όλο ξοδεύω - ανακαινίζω και φτιάχνει η διάθεση όσο γίνεται.

Όσον αφορά τα οικιακά κορίτσια μου είμαι τυχερούλα γιατί σύζυγος και πεθερά κάνουν τα περισσότερα αυτές τις μέρες ;););)

 

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου σε καταλαβαινω απόλυτα. Υπομονή άλλες 6 μερούλες. Καλορίζικες να ειναι οι νέες σου αγορές και σύντομα να ψαχνεις και για κουνιες!!!

Αχ Μελενια μου οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε!

Εμένα κορίτσια μου τηλεφωνησαν τελικά πριν κανα δυο ωριτσες από το κέντρο. Θα χρειαστουν τον αντρουλη μου στην Πεμπτη. Ευτυχως! Να προλαβει και το ταξιδι της εταιρειας.

Στο κλεισιμο του τηλεφωνου προλαβα να πω για την περιοδο μου που ηρθε απο χθες και μου ειπαν πως πρεπει να ξεκινησω cyclacur για το ενδομήτριο. Ευτυχως που το ειπα! Γιατι αλλιως θα με πηγαιναν τον επομενο μηνα!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι!!!

τι κάνετε;;;χαμός απο σελίδες!!!!γαλιάντρες... :) 

Λιζάκιιιι καλώς τον δέχτηκες!!!!αχχχχ το ραντεβουδάκι!!!!!! Πότε είναι;;;θα έχει μεγαλώσει η τσαπερδόνα :) 

Τζώρτζια Σούπερ νέαααααα!!!!!! Γιούπιιιιιι :):):) 

Μαράκι να πας την ημέρα που σου είπε ο γιατρός σου για χοριακή.

Μίςς καλή αρχή!!!

Αντζουλάκι,πέππα εε;;; χαχαχα...ρε την φάτσα!!!ο μικρός πως πάει;;

Καλλιοπάκι;;;;

Πιγκού;;;;

Ελενάκι;;;μεγάλωσε το φραουλάκι ...τι κάνεις;;πως είσαι;;

Μελένια μου ρώτησα τον μπέμπη για εσένα και αφού γέλασε δυνατά μου έκλεισε τα ματάκια με νάζι...ετοιμάσουυυυ!!!!!!

Σουγκαράκι μου καλή αρχή!!!!

Σάμιαμ καλή αρχή!!!!!

Τώρα είμαι σίγουρη ξέχασα αρκετές.....θα ξαναμπώ αργότερα !!!!! Σας φιλώ!!!!

  • Μου αρέσει 4

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια μηπως επρεπε να μην το πω... Να έπαιρναν πρωτα τα ωαρια, να ελεγχαν αν ηταν καλα και επειτα να πηγαιναμε στην παχυνση ενδομητριου;... Μην την πατησω σαν την πρωτη φορα;!... Ωχ... Λετε;...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νατασακι μου και ελεγα που ειναι αυτο το ελεφαντακι μας!!!! Τι κανετε;;; Πως ειναι ο μικρος; Σας τρελαινει;;;

Εμεις καλα, η φραουλιτσα εχει γινει θηριο, θελει 3 τσομπανηδες για να την κρατησουν, αστα!!! Απο ρω που εμοιασε αυτο το παιδι αφου και εγω και ο μπαμπας της ειμασταν ησυχοι μικροι!!!

 

1 hour ago, NatasaP είπε:

Καλό μεσημέρι!!!

τι κάνετε;;;χαμός απο σελίδες!!!!γαλιάντρες... :) 

Λιζάκιιιι καλώς τον δέχτηκες!!!!αχχχχ το ραντεβουδάκι!!!!!! Πότε είναι;;;θα έχει μεγαλώσει η τσαπερδόνα :) 

Τζώρτζια Σούπερ νέαααααα!!!!!! Γιούπιιιιιι :):):) 

Μαράκι να πας την ημέρα που σου είπε ο γιατρός σου για χοριακή.

Μίςς καλή αρχή!!!

Αντζουλάκι,πέππα εε;;; χαχαχα...ρε την φάτσα!!!ο μικρός πως πάει;;

Καλλιοπάκι;;;;

Πιγκού;;;;

Ελενάκι;;;μεγάλωσε το φραουλάκι ...τι κάνεις;;πως είσαι;;

Μελένια μου ρώτησα τον μπέμπη για εσένα και αφού γέλασε δυνατά μου έκλεισε τα ματάκια με νάζι...ετοιμάσουυυυ!!!!!!

Σουγκαράκι μου καλή αρχή!!!!

Σάμιαμ καλή αρχή!!!!!

Τώρα είμαι σίγουρη ξέχασα αρκετές.....θα ξαναμπώ αργότερα !!!!! Σας φιλώ!!!!

1 ώρα πρίν, Μαρία1430 είπε:

Αχ Γεωργία μου πόσο δύσκολες είναι αυτές οι μέρες και ειδικά όταν νιώθεις όλα αυτά τα συμπτώματα που είναι φυσιολογικά αλλά δεν ξέρεις τι αποτέλεσμα θα έχουν.... Και όλοι μα όλοι είναι τόσο σίγουροι για το θετικό αποτέλεσμα και φοβάσαι μην απογοητευτούν. 

Εν τω μεταξύ για να με κρατάω απασχολημένη κάνω ένα σωρό αλλαγές στο σπίτι. Έφτιαξα νέα καλύμματα στους καναπέδες (άλλαξε όλος ο χώρος), αγοράζω νέα χαλιά, κοιτάζω για φωτιστικά (που προς το παρόν δεν έχω στο σαλόνι), ετοιμαζόμαστε να κάνουμε κάτι βαψίματα και γενικά όλο ξοδεύω - ανακαινίζω και φτιάχνει η διάθεση όσο γίνεται.

Όσον αφορά τα οικιακά κορίτσια μου είμαι τυχερούλα γιατί σύζυγος και πεθερά κάνουν τα περισσότερα αυτές τις μέρες ;););)

 

 

Μαρακι πλησιαζουν οι μερες, με το καλο μια τεραστια χοριακη!!!

 

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Βρε κοριτσια μηπως επρεπε να μην το πω... Να έπαιρναν πρωτα τα ωαρια, να ελεγχαν αν ηταν καλα και επειτα να πηγαιναμε στην παχυνση ενδομητριου;... Μην την πατησω σαν την πρωτη φορα;!... Ωχ... Λετε;...

Γεωργια μου μην κανεις ασχημες σκεψεις, στο κεντρο ξερουν, εμπιστεψου τους και ολα τελεια θα πανε!!! εγω εβαλα τα ωαρια σε αλλο κυκλο και πηγαν ολα καλα. Καλα θα ειναι τα ωαρια που θα παρουν, ουτως η αλλως αν δεν ειναι καλα(που δεν υπαρχει περιπτωση) δεν πειραζει να κανεις προτοιμασια εσυ. δεν επηρεαζει καπου.


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Το λεω γιατι δυο φορες μου εκαναν προετοιμασια, πηρα του κοσμου τα cyclacur και την πρωτη φορα δεν ηταν καλα τα ωαρια και τη δευτερη η δοτρια αλλαξε γνωμη και δεν τα εδωσε.... Ειναι κριμα να παιρνω παλι ορμονες αδικα. Θα προτιμουσα να ειχαμε κατι πιο χειροπιαστο... Για να δουμε αυτη τη φορα...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Το λεω γιατι δυο φορες μου εκαναν προετοιμασια, πηρα του κοσμου τα cyclacur και την πρωτη φορα δεν ηταν καλα τα ωαρια και τη δευτερη η δοτρια αλλαξε γνωμη και δεν τα εδωσε.... Ειναι κριμα να παιρνω παλι ορμονες αδικα. Θα προτιμουσα να ειχαμε κατι πιο χειροπιαστο... Για να δουμε αυτη τη φορα...

Αχ κοριτσακι μου μην ανησυχεις, η τριτη θα ειναι και η τυχερη!!! Εμεις 2 φορες δεν βρηκαμε καθολου κινουμενο  σπερμα και εκανα προετοιμασια και την τριτη που δεν περιμεναμε τιποτα τσουππππ βρηκαμε!!! Ασε που δεν ειναι και πολλα τα χαπια για την προετοιμασια , σκεψου μονο πως θα τα περνεις σχεδον ενα 3 μηνο οταν θα εισαι εγκυος για να αναλογιστεις ποσα λιγα ειναι τα πριν... :)

  • Μου αρέσει 2

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό Γεωργία μου μη το σκέφτεσαι ας είσαι προετοιμασμενη εσύ και δεν πειράζει λίγα χάπια παραπάνω καλά έκανες και το είπες! Εγώ πάω Σάββατο πρωί για εμβρυομεταφορά! Μαρακι Αντε λίγες μέρες ακόμα υπομονή! 

Κι εγω σήμερα Ε δουλειές και αύριο μάλλον τελειώνω! 

Κι εγώ νομίζω ότι είσαιοα χαράε το θηλασμό, έκανες ότι καλύτερο, ένα χρόνο τώρα, προχώρα σιγά σιγά με την επόμενη εξωσωματική γιατί εξάλλου δεν γίνονται όλα από την μία στιγμή στην άλλη! 

Νατασακι μου τα φιλιά μου! Και σε όλα τα κορίτσια! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κουκλάκια μου!!! Μόλις τελείωσα τις δουλειές του σπιτιού έβαλα το φαγητό στο φούρνο και ώρα να χαλαρώσω! Κορίτσια μου αποφάσισα σαν προκομενο κορίτσι που είμαι να αρχίσω πλέξιμο... Πήγα λοιπόν πήρα βελόνες και νήμα και ξεκίνησα με το youtube μπας κ ξεστραβωθω... Ελπίζω ετσι να περάσει και πιο γρήγορα ο καιρός μέχρι να έρθει το μωράκι...

Μαράκι υπομονή λίγες μερουλα κ θα ξέρουμε!!!

Sugarακι το Σάββατο να πάνε όλα καλά!!!!

Γεωργία μου νομίζω ότι ορθά έπραξες που το είπες για να ξέρουν...

Νατασακι μου, Μελενια μου, Ελενάκι και τα υπόλοιπα κορίτσια ελπίζω να μου είστε όλες καλά!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


 

Αχ Σαββατο εμβρυομεταφορα!!! Με το καλο!!! Η πιο ομορφη ημερα, θα εχεις μεσα σου τα εμβρυακια σου! Εγω την θυμαμαι αυτη τη μερα ( εβγαλα και αναμνηστικη φωτο) σαν την πιο ομορφη της διαδικασιας. Ηταν μια ηλιολουστη ημερα (ενω στην ωοληψια χιονιζε) και γυρισαμε σπιτι μεσα στη χαρα και την αισιοδοξια. αχχχ!!!!

Οσον αφορα την επομενη εξωσωματικη, εγω θελω να κανουμε συντομα δευτερη(αν και εχω ακομα τον τρομο της εμπειριας της πρωτης καισαρικης) ή εστω να αρχισουμε να μαζευουμε εμβρυα να τα εχουμε για αργοτερα. αφου εχουμε μεγαλο θεμα με το σπερμα κια εγω χαμηλο αποθεμα. Μας βιαζει ο χρονος αν και ηλικια με παιρνει για αργοτερα δεν εχουν την ιδια ηλικια και οι ωοθηκες μου :P . Ο αντρας μου βεβαια ενω πριν γεννησσω ελεγε να κανουμε συντομα δευτερο, τωρα που εχι βρει τα σκουρα με τα ξενυχτια εχει λακισει λιγο και λεει αργοτερα και βλεπουμε!χιχι!!!

1 hour ago, Sugar86 είπε:

Με το καλό Γεωργία μου μη το σκέφτεσαι ας είσαι προετοιμασμενη εσύ και δεν πειράζει λίγα χάπια παραπάνω καλά έκανες και το είπες! Εγώ πάω Σάββατο πρωί για εμβρυομεταφορά! Μαρακι Αντε λίγες μέρες ακόμα υπομονή! 

Κι εγω σήμερα Ε δουλειές και αύριο μάλλον τελειώνω! 

Κι εγώ νομίζω ότι είσαιοα χαράε το θηλασμό, έκανες ότι καλύτερο, ένα χρόνο τώρα, προχώρα σιγά σιγά με την επόμενη εξωσωματική γιατί εξάλλου δεν γίνονται όλα από την μία στιγμή στην άλλη! 

Νατασακι μου τα φιλιά μου! Και σε όλα τα κορίτσια! 

 

 

Α πλεξιμο τι ωραια!!! Εγω ειχα ξεκινησει βελονακι, αρχαρια και εγω στο youtube και κατι καταφερα τελικα!!! Με οτι απασχολεισαι καλο ειναι, περναει η ωρα!!!

 

Just now, Calliopi. είπε:

Καλησπέρα κουκλάκια μου!!! Μόλις τελείωσα τις δουλειές του σπιτιού έβαλα το φαγητό στο φούρνο και ώρα να χαλαρώσω! Κορίτσια μου αποφάσισα σαν προκομενο κορίτσι που είμαι να αρχίσω πλέξιμο... Πήγα λοιπόν πήρα βελόνες και νήμα και ξεκίνησα με το youtube μπας κ ξεστραβωθω... Ελπίζω ετσι να περάσει και πιο γρήγορα ο καιρός μέχρι να έρθει το μωράκι...

Μαράκι υπομονή λίγες μερουλα κ θα ξέρουμε!!!

Sugarακι το Σάββατο να πάνε όλα καλά!!!!

Γεωργία μου νομίζω ότι ορθά έπραξες που το είπες για να ξέρουν...

Νατασακι μου, Μελενια μου, Ελενάκι και τα υπόλοιπα κορίτσια ελπίζω να μου είστε όλες καλά!!!

 

  • Μου αρέσει 2

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!

Ευτυχως πηγαν ολα καλα με την καμπυλη ζαχαρου και προχωραμε!!.

Γεωργια μου ολα θα πανε καλα χωρις κανενα αλλο εμποδιο! Ηρθε κ η περιοδος, θα' ναι καλα και τα ωαρια ολα πηραν το δρομο τους!!

Sugaraki μου με το καλο η εμβρυομεταφορα!! Μια υπεροχη μερα αφου υποδεχεσαι τα εμβρυακια σου!

Νατασακι μου η κοριτσαρα μου μεγαλωνει κ περιμενω 25 Σεπτεμβρη να τη δω!!ουφ..αντε να περασουν οι μερες. Να μου φιλησεις τον πριγκηπα σου!!

  • Μου αρέσει 2

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Το λεω γιατι δυο φορες μου εκαναν προετοιμασια, πηρα του κοσμου τα cyclacur και την πρωτη φορα δεν ηταν καλα τα ωαρια και τη δευτερη η δοτρια αλλαξε γνωμη και δεν τα εδωσε.... Ειναι κριμα να παιρνω παλι ορμονες αδικα. Θα προτιμουσα να ειχαμε κατι πιο χειροπιαστο... Για να δουμε αυτη τη φορα...

Αυτη η φορα θα ειναι η τυχερη και η νεα χρονια θα φερει σε ολες μας ενα (τουλαχιστον ;) ) μωρακι

 

12 ώρες πρίν, Calliopi. είπε:

Καλησπέρα κουκλάκια μου!!! Μόλις τελείωσα τις δουλειές του σπιτιού έβαλα το φαγητό στο φούρνο και ώρα να χαλαρώσω! Κορίτσια μου αποφάσισα σαν προκομενο κορίτσι που είμαι να αρχίσω πλέξιμο... Πήγα λοιπόν πήρα βελόνες και νήμα και ξεκίνησα με το youtube μπας κ ξεστραβωθω... Ελπίζω ετσι να περάσει και πιο γρήγορα ο καιρός μέχρι να έρθει το μωράκι...

Μαράκι υπομονή λίγες μερουλα κ θα ξέρουμε!!!

Sugarακι το Σάββατο να πάνε όλα καλά!!!!

Γεωργία μου νομίζω ότι ορθά έπραξες που το είπες για να ξέρουν...

Νατασακι μου, Μελενια μου, Ελενάκι και τα υπόλοιπα κορίτσια ελπίζω να μου είστε όλες καλά!!!

Κι εγω οταν πρωτοηρθα στο νησι για να την παλεψω το χειμωνα πλεξιμο αρχισα... τρελη ψυχοθεραπεια και περναει η ωρα χωρις να το καταλαβεις. Με βοηθησε και με το κοψιμο του καπνισματος. αντε να μαθεις κι εσυ τα βασικα να ψαχνομαστε για σχεδιακα παρεα!!!

 

14 ώρες πρίν, Sugar86 είπε:

Με το καλό Γεωργία μου μη το σκέφτεσαι ας είσαι προετοιμασμενη εσύ και δεν πειράζει λίγα χάπια παραπάνω καλά έκανες και το είπες! Εγώ πάω Σάββατο πρωί για εμβρυομεταφορά! Μαρακι Αντε λίγες μέρες ακόμα υπομονή! 

Κι εγω σήμερα Ε δουλειές και αύριο μάλλον τελειώνω! 

Κι εγώ νομίζω ότι είσαιοα χαράε το θηλασμό, έκανες ότι καλύτερο, ένα χρόνο τώρα, προχώρα σιγά σιγά με την επόμενη εξωσωματική γιατί εξάλλου δεν γίνονται όλα από την μία στιγμή στην άλλη! 

Νατασακι μου τα φιλιά μου! Και σε όλα τα κορίτσια! 

Εμβρυομεταφορα... Μια διαδικασια τοσο γρηγορη που φαινεται τοσο απλη και αλλαζει τη ζωη σου!!! Θα πανε ολα τελεια, θα εχεις τελειωσει και με τις δουλειες σου ωστε μετα να χαλαρωνεις, να απολαμβανεις το χωρο σου κι ετσι τα εμβρυακια σου να θελησουν να μεινουν παρεϊτσα σου τους επομενους 9 μηνες!!!

 

Εγω στην 9η πλεον μερα μετα την εμβρυομεταφορα εχω λιγοτερα πονακια απο την πρωτη εβδομαδα (και ανησυχω λιγο μηπως δεν ειναι φυσιολογικο) ή τα συνηθισα και δεν μου φαινονται κι οταν καθομαι σπιτι μπαταρω οπου βρω και κοιμαμαι αλλα δεν νιωθω να ξεκουραζομαι.  

5 μερουλες ειναι ακομα που θα παει  θα περασουν

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...