Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Cristina93 είπε:

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Κι εμείς έχουμε ιστορικό κρυψορχίας και στις δύο πλευρές που άργησε να χειρουργηθεί. Έχει κάποιος/α εικόνα αν μπορεί να επανέλθει έστω στον μικρό αριθμό που ήταν πριν με τη διακοπή της αγωγής; Παρότι δεν μας είπε ποτέ κάτι τέτοιο ο γυναικολόγος, κάναμε από μόνοι μας για ασφάλεια μερικά σπερμοδιαγράμματα ενδιάμεσα και πήγαινε προς το χειρότερο, πράγμα που μετέφερα στον γυναικολόγο και μας διαβεβαίωνε ότι είναι τυχαίο και είναι σημαντικό να συνεχίσει ο σύζυγος τη θεραπεία μήπως βελτιωθεί η ποιότητα του σπέρματος. Τώρα που βρεθήκαμε στο μηδέν και τον πήραμε τηλέφωνο πάλι, είπε τελικά ότι ίσως (!!!) δεν δουλεύει σε εμάς και ας το σταματήσουμε ή να το συνεχίσουμε (ήταν χύμα ως προς αυτό)...

      Στο Έλενα που είμαστε ήδη, μας είπαν να βρούμε ανδρολόγο ή ενδοκρινολόγο και δεν μας ανέφεραν το πρόγραμμα που λες για την ειδική θεραπεία "διέγερσης". Θα ρωτήσω λοιπόν στο Έλενα στο ενδοκρινολογικό τμήμα!

      Οι περισσότεροι γυναικολόγοι που είδαμε μας είπαν απλά να αφήσουμε το καλοκαίρι να περάσει με βιταμίνες και βλέπουμε τη μέρα της ωοληψίας.. επειδή αυτό μας φάνηκε λίγο "φλου" σαν σχέδιο, εμπιστευτήκαμε (δυστυχώς) την άποψη του να δοκιμάσουμε ένα φάρμακο μήπως αλλάξει κάτι προς το καλύτερο (αφού μας διαβεβαίωσε ότι δεν μπορεί να έχει αρνητικά αποτελέσματα στο οποίο επιμένει μέχρι και σήμερα). Όσοι ουρολόγοι/ανδρολόγοι είδαμε δεν μας είπαν ποτέ για θεραπεία (μόνο για βιταμίνες). Στα ιδιωτικά κέντρα εξωσωματικής που είδαμε πριν καταλήξουμε στο Έλενα δεν μας ανέφεραν ούτε εμβρυολόγο ενώ στο Έλενα μπήκε κατευθείαν και ο εμβρυολόγος στη διαδικασία με συνεχείς λήψεις σπέρματος αλλά προς το παρόν έχουμε μόνο μία πλακέτα με δείγμα που είπαν ότι δύσκολα θα αντέξει στην απόψυξη. 

      Είναι πολύ σωστή η άποψή σου αλλά επειδή κι εγώ έχω χαμηλή AMH είπα να μην πάει χαμένος ένας κύκλος. Αποκλείεται να βρεθεί κάτι στο κατεψυγμένο δείγμα του συζύγου ή να δώσει κάτι εκείνη τη μέρα; Ο γιατρός μας εξήγησε το ρίσκο να μη βρεθεί κάτι και μας είπε ότι αν δεν βρεθεί θα καταψύξουμε ή έχουμε την επιλογή χρήσης δότη. Σε κάθε περίπτωση κι εμείς δεν θέλουμε δότη ακόμα άρα εγώ ξεκινάω σήμερα αν και ταραγμένη με προοπτική να ψύξουμε τα ωάρια και να δοκιμάσουμε πώς ανταποκρίνομαι στα φάρμακα (πρωτόκολλο ανταγωνιστών) για να έχουμε έστω περισσότερες πληροφορίες για την επόμενη φορά αν και εφόσον ανακάμψει το σπέρμα. @Kiddo Κρατάω την ιδέα για βιοψία αλλά θα πρέπει να βιαστούμε για να κανονίσουμε να είναι κάποιος stand by για τη μέρα της ωοληψίας. Είναι εύκολο να με ενημερώσεις με ποιόν έγινε η βιοψία γιατί πραγματικά δεν βρίσκω κάποιο όνομα στο forum πέρα από έναν καθηγητή στα Ιωάννινα;

      Ο άντρας μου γεννήθηκε με κρυψορχία από τη μια πλευρά και χειρουργήθηκε μικρός.Παρολα αυτά έχει ολιγοασθενοτερατοσπερμια και όπως μας είπε μια ανδρολογος,είναι τυχερός που έχει σπέρμα και κάναμε και ένα παιδάκι.Το 2022 που έδωσε σπέρμα είχε λίγο καιρό που είχε κόψει το κάπνισμα και τώρα που ξαναέκανε σπερμοδιαγραμμα έχει παραπάνω σπερματοζωάρια.Βελτιωθηκε μόνο ως προς την ποσοτητα.Σταματησε και το αλκοόλ,παίρνει και βιταμίνες(απλές,τις pregnacare)και ελπίζουμε με τη μικρογονιμοποίηση να βρεθεί υγιές σπέρμα και να κάνουμε ένα ακόμα παιδάκι.Εχω χαμηλή ΑΜΗ και είμαι 39,την Τετάρτη κάνουμε ωοληψια και ελπίζουμε από τα τρία ωάρια που φαίνονται στον υπέρηχο,να γονιμοποιηθεί έστω το ένα.Ευτυχως έχουμε άψογο γυναικολόγο και η κλινική έχει πολύ καλούς εμβρυολογους,είμαστε στη Θεσσαλονίκη στο Fer...lia του Γένεσις

      Θα σου ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία και σε λίγο καιρό να γίνεις μανούλα ❤️

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Επιτέλους κατάφερα να γράψω και να το στείλω...απο το πρωί το παλεύω αλλά οι δουλειές  και ο μικρός δεν με άφησαν.Τι κάνετε;; Πως είστε;;

Βρε κορίτσια τι βροχή ήταν αυτή;;;Πρόλαβα στο δευτερόλεπτο τα ρούχα να τα μαζέψω!!!!Μετά το πρώτο μπουμπουνιτό ξεκίνησε... :( 

Εγώ δεν θέλω να έρθει ο χειμώνας ,δεν ευχαριστήθηκα καθόλου το καλοκαίρι απο θάλασσα αλλα τουλάχιστον η καροτσάδα είναι πιο εύκολη τώρα!!! Μετά θα πρέπει να είναι η βόλτα υπο προυποθέσεις!!! Πφφφφ!!!! 

Λιζάκι πως είσαι;;;το μπεμπέ;;

Τζώρτζια τι κάνεις;πως νιώθεις που γυρίσατε;ξεκουράστηκες;

Δεν πιστεύω να το έριξες φούλ στις δουλειές του σπιτιού;;

Σάμιαμ υπομονή λίγες μέρες και θα ανοίξουν τα ιατρεία τους όλοι.Αυτή την εξέταση την διαβάζω πολύ συχνά τους τελευταίους μήνες,αλλοί λένε πως αξίζει άλλοι πως οχι.Πραγματικά μπέρδεμα!!!

Για το γνωστό θέμα θα πω πως όλες μας είχαμε πολύ καλή διάθεση απέναντι της όπως σε οποιαδήποτε κοπέλα.Δεν θα κάνουμε όμως δικαστήριο ποιος είναι με το μέρος της ή οχι γιατι ο καθένας μας πλέον έχει διαμορφώσει την άποψη του και δεν θα αλλάξει.Δεν νομίζω οτι είπαμε ααα σήμερα θα την τρομάξουμε μιας κ είναι μικρή λέγοντας της τι μπορεί να συμβαίνει με βάση πάντα τα λόγια της.

Προσπαθήσαμε να βοηθήσουμε όπως θα το κάναμε και σε μια φίλη μας.

Αν κάθε φορά που μας δίνει κάποιος μια συμβουλή ακόμα κ αν δεν μας αρέσει γίνεται όλοοο αυτό τότε να γράφουμε μόνο για τον καιρό γιατί πάντα κάτι θα μας προβληματίσει.

 

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 2

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 41 λεπτά , NatasaP είπε:

Επιτέλους κατάφερα να γράψω και να το στείλω...απο το πρωί το παλεύω αλλά οι δουλειές  και ο μικρός δεν με άφησαν.Τι κάνετε;; Πως είστε;;

Βρε κορίτσια τι βροχή ήταν αυτή;;;Πρόλαβα στο δευτερόλεπτο τα ρούχα να τα μαζέψω!!!!Μετά το πρώτο μπουμπουνιτό ξεκίνησε... :( 

Εγώ δεν θέλω να έρθει ο χειμώνας ,δεν ευχαριστήθηκα καθόλου το καλοκαίρι απο θάλασσα αλλα τουλάχιστον η καροτσάδα είναι πιο εύκολη τώρα!!! Μετά θα πρέπει να είναι η βόλτα υπο προυποθέσεις!!! Πφφφφ!!!! 

Λιζάκι πως είσαι;;;το μπεμπέ;;

Τζώρτζια τι κάνεις;πως νιώθεις που γυρίσατε;ξεκουράστηκες;

Δεν πιστεύω να το έριξες φούλ στις δουλειές του σπιτιού;;

Σάμιαμ υπομονή λίγες μέρες και θα ανοίξουν τα ιατρεία τους όλοι.Αυτή την εξέταση την διαβάζω πολύ συχνά τους τελευταίους μήνες,αλλοί λένε πως αξίζει άλλοι πως οχι.Πραγματικά μπέρδεμα!!!

Για το γνωστό θέμα θα πω πως όλες μας είχαμε πολύ καλή διάθεση απέναντι της όπως σε οποιαδήποτε κοπέλα.Δεν θα κάνουμε όμως δικαστήριο ποιος είναι με το μέρος της ή οχι γιατι ο καθένας μας πλέον έχει διαμορφώσει την άποψη του και δεν θα αλλάξει.Δεν νομίζω οτι είπαμε ααα σήμερα θα την τρομάξουμε μιας κ είναι μικρή λέγοντας της τι μπορεί να συμβαίνει με βάση πάντα τα λόγια της.

Προσπαθήσαμε να βοηθήσουμε όπως θα το κάναμε και σε μια φίλη μας.

Αν κάθε φορά που μας δίνει κάποιος μια συμβουλή ακόμα κ αν δεν μας αρέσει γίνεται όλοοο αυτό τότε να γράφουμε μόνο για τον καιρό γιατί πάντα κάτι θα μας προβληματίσει.

 

 

 

 

 

 

Καλα ειμαι Νατασα μου κ εγω και το μπεμπε! Μονο με τα κιλακια εχω ενα θεμα που μαζευονται:-P

Εχω ραντεβου με τη γιατρο την επομενη Δευτερα και ανυπομονω να δω την κοριτσαρα μου!!Ελπιζω να ειναι ολα καλα!


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , lizaki1111 είπε:

Καλα ειμαι Νατασα μου κ εγω και το μπεμπε! Μονο με τα κιλακια εχω ενα θεμα που μαζευονται:-P

Εχω ραντεβου με τη γιατρο την επομενη Δευτερα και ανυπομονω να δω την κοριτσαρα μου!!Ελπιζω να ειναι ολα καλα!

Τα κιλάκια είναι για καλό σκοπό και θα φύγουν γρήγορα μόλις με το καλό γεννηθεί η μπουμπού.Οπότε μην σε απασχολεί καθόλου!!!

Φαντάζομαι μετράς τις μέρες μέχρι το ραντεβού....αχχχχ τι όμορφα!!! Όλα καλά θα είναι θα δείς!!! 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, lizaki1111 είπε:

Καλα αποτελεσματα να εχεις.Απο αρχες Σεπτεμβριου ολοι θα γυρισουν λιγο υπομονη.

Μ" αυτη την εξεταση του Νικα δεν ξερω τι να πω.Αρκετες κοπελες λενε πως τις βοηθησε.Το ειχα ψαξει κ εγω κ θα ηταν το επομενο βημα αν δεν εμενα εγκυος.Το μονο που με προβληματιζε ειναι οτι οσες κοπελες την εκαναν τελικα ειχαν προβλημα.Υστεροσκοπηση εχεις κανει? 

Εχω κανει πριν 5 μηνες! Τι να πω...ακουω πολλα κ εγω κ μπερδευομαι...


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , samiam είπε:

Εχω κανει πριν 5 μηνες! Τι να πω...ακουω πολλα κ εγω κ μπερδευομαι...

Συνηθως την εξεταση του νικα την κανουν κοπελες που ειχαν προβλημα με την εμφυτευση. Εσυ ειχες εμφυτευση απλα δεν προχωρησε σωστα? Νομιζω δεν χρειαζετε προς το παρον να την κανεις. Τωρα αν θες οντως να κανεις οτι εξεταση υπαρχει τι να πω καντην κ αυτη. Απλα καμια φορα μια παλλινδρομη ειναι οντως τυχαια μην το ξεχνας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, NatasaP είπε:

Επιτέλους κατάφερα να γράψω και να το στείλω...απο το πρωί το παλεύω αλλά οι δουλειές  και ο μικρός δεν με άφησαν.Τι κάνετε;; Πως είστε;;

Βρε κορίτσια τι βροχή ήταν αυτή;;;Πρόλαβα στο δευτερόλεπτο τα ρούχα να τα μαζέψω!!!!Μετά το πρώτο μπουμπουνιτό ξεκίνησε... :( 

Εγώ δεν θέλω να έρθει ο χειμώνας ,δεν ευχαριστήθηκα καθόλου το καλοκαίρι απο θάλασσα αλλα τουλάχιστον η καροτσάδα είναι πιο εύκολη τώρα!!! Μετά θα πρέπει να είναι η βόλτα υπο προυποθέσεις!!! Πφφφφ!!!! 

Λιζάκι πως είσαι;;;το μπεμπέ;;

Τζώρτζια τι κάνεις;πως νιώθεις που γυρίσατε;ξεκουράστηκες;

Δεν πιστεύω να το έριξες φούλ στις δουλειές του σπιτιού;;

Σάμιαμ υπομονή λίγες μέρες και θα ανοίξουν τα ιατρεία τους όλοι.Αυτή την εξέταση την διαβάζω πολύ συχνά τους τελευταίους μήνες,αλλοί λένε πως αξίζει άλλοι πως οχι.Πραγματικά μπέρδεμα!!!

Για το γνωστό θέμα θα πω πως όλες μας είχαμε πολύ καλή διάθεση απέναντι της όπως σε οποιαδήποτε κοπέλα.Δεν θα κάνουμε όμως δικαστήριο ποιος είναι με το μέρος της ή οχι γιατι ο καθένας μας πλέον έχει διαμορφώσει την άποψη του και δεν θα αλλάξει.Δεν νομίζω οτι είπαμε ααα σήμερα θα την τρομάξουμε μιας κ είναι μικρή λέγοντας της τι μπορεί να συμβαίνει με βάση πάντα τα λόγια της.

Προσπαθήσαμε να βοηθήσουμε όπως θα το κάναμε και σε μια φίλη μας.

Αν κάθε φορά που μας δίνει κάποιος μια συμβουλή ακόμα κ αν δεν μας αρέσει γίνεται όλοοο αυτό τότε να γράφουμε μόνο για τον καιρό γιατί πάντα κάτι θα μας προβληματίσει.

 

 

 

 

 

 

Νατασσακι και ξεκουραστηκα και κουραστηκα για να λεμε και την αληθεια. Και λεω πως κουραστηκα γιατι φετος ειχα την αναγκη ή να μην παω στο χωριο ή να παω καπου που να μην γνωριζω κανεναν και να ηρεμησω με τη συντροφια ενος βιβλιου και του καλου μου. Στο χωριο ανα πασα ωρα και στιγμη πρεπει να εισαι διαθεσιμη στην καθε επισκεψη που θα κανει ο καθε διερχομενος συγγενης, φιλος ή γειτονας. Και πρεπει να ανταποκρινεσαι και στα καλεσματα γιατι αλλιως παρεξηγεισαι. Φυσικα και η παρεα και οι προσκλησεις ειναι καλες αλλα αν εχεις οικονομικο προβλημα ερχεσαι σε δυσκολη θεση... Ετσι επειδη δεν υπηρχαν περιθωρια για δικαιολογιες βγηκαμε εκτος προγραμματιος και καπως ετσι φαγωθηκε το επιδομα αδειας του αντρα μου που ειχαμε πει να μην το πειραξουμε...

 

Οσο για τις δουλειες, αυτες δεν τελειωνουν ποτε! Τωρα που γυρισαμε πρεπει να ανασκουμπωθω και να αρχισω τα πλυντηρια κλπ, γιατι αμεσως-αμεσως την Παρασκευη δουλευω 24ωρο οποτε την επομενη θα ειμαι κομματια, το επομενο ΣΚ παλι στο χωριο για μια βαπτιση, το παραπανω ΣΚ παλι 24ωρη και στις 16 του μηνα εχουμε γαμο και βαπτιση μαζι και καπου ενδιαμεσα μαλλον θα με καλεσουν και απο το κεντρο. Οποτε πρεπει να οργανωθω! Σημερα με τη βροχη εκανα το μπαλκονι (κατι ειναι κι αυτο!). Επισης μαγειρεψα. Απο αυριο, πλυντηρια, σιδερο κλπ...

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, linaa είπε:

Συνηθως την εξεταση του νικα την κανουν κοπελες που ειχαν προβλημα με την εμφυτευση. Εσυ ειχες εμφυτευση απλα δεν προχωρησε σωστα? Νομιζω δεν χρειαζετε προς το παρον να την κανεις. Τωρα αν θες οντως να κανεις οτι εξεταση υπαρχει τι να πω καντην κ αυτη. Απλα καμια φορα μια παλλινδρομη ειναι οντως τυχαια μην το ξεχνας.

Ναι,σε μενα δεν προχωρησε η εμφυτευση απλα. Ισως την αφησω ως τελευταιο ενδεχομενο...


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Νατασσακι και ξεκουραστηκα και κουραστηκα για να λεμε και την αληθεια. Και λεω πως κουραστηκα γιατι φετος ειχα την αναγκη ή να μην παω στο χωριο ή να παω καπου που να μην γνωριζω κανεναν και να ηρεμησω με τη συντροφια ενος βιβλιου και του καλου μου. Στο χωριο ανα πασα ωρα και στιγμη πρεπει να εισαι διαθεσιμη στην καθε επισκεψη που θα κανει ο καθε διερχομενος συγγενης, φιλος ή γειτονας. Και πρεπει να ανταποκρινεσαι και στα καλεσματα γιατι αλλιως παρεξηγεισαι. Φυσικα και η παρεα και οι προσκλησεις ειναι καλες αλλα αν εχεις οικονομικο προβλημα ερχεσαι σε δυσκολη θεση... Ετσι επειδη δεν υπηρχαν περιθωρια για δικαιολογιες βγηκαμε εκτος προγραμματιος και καπως ετσι φαγωθηκε το επιδομα αδειας του αντρα μου που ειχαμε πει να μην το πειραξουμε...

 

Οσο για τις δουλειες, αυτες δεν τελειωνουν ποτε! Τωρα που γυρισαμε πρεπει να ανασκουμπωθω και να αρχισω τα πλυντηρια κλπ, γιατι αμεσως-αμεσως την Παρασκευη δουλευω 24ωρο οποτε την επομενη θα ειμαι κομματια, το επομενο ΣΚ παλι στο χωριο για μια βαπτιση, το παραπανω ΣΚ παλι 24ωρη και στις 16 του μηνα εχουμε γαμο και βαπτιση μαζι και καπου ενδιαμεσα μαλλον θα με καλεσουν και απο το κεντρο. Οποτε πρεπει να οργανωθω! Σημερα με τη βροχη εκανα το μπαλκονι (κατι ειναι κι αυτο!). Επισης μαγειρεψα. Απο αυριο, πλυντηρια, σιδερο κλπ...

Τζώρτζια λυπάμαι πολύ που εν μέρη δεν ξεκουράστηκες και για το οτι πειράξατε χρήματα που δεν θέλατε.Σε καταλαβαίνω απόλυτα σε αυτό το θέμα.

Του χρόνου να είστε γεροί εύχομαι να πάτε όπου τραβάει η ψυχούλα σας !!!!Να ξεκουραστείτε και να περάσετε 100% όπως το έχεις ονειρευτεί.!!!!! 

Όσο για το πρόγραμμα αμέσως 24ωρο;;;; πωπω ...

Σιγά σιγά τις δουλίτσες σου,μην μαζέψεις έξτρα κούραση με το επιστρέψαμε!!

Άντε να έρθει και το τηλεφώνημα που περιμένουμε για να ξεκινήσουν όλα με το καλό!!!! :) 

 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!!!!! Μόλις τελείωσα με τις δουλειές του σπιτιού και είμαι όλη δική σας!!! Χαχαχα

Βρε κορίτσια μου έχω στη φωτιά το φαγητό και δεν ξέρω πώς θα βγει... Ας βάλει ο Θεός το χέρι του!!! Χάντρες φτιάχνω και δεν έχω πολύ εμπειρία στο συγκεκριμένο.... 

Εδώ πριν λίγο είχε βαρύνει πολύ η ατμόσφαιρα και ήταν κατακόκκινη...

Αχ Γεωργία μου από νωρίς στα βαθιά... Μα 24ωρο??? 

Νατασακι??? Δώσε φιλάκια στα πατουσακια!!!! Που είναι τα υπόλοιπα κορίτσια μας να κουσκουσεψουμε λιγάκι??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Πως τα πατε;

Νατασσακι ευχαριστω. Και εσεις του χρονου ευχομαι να κανετε σουπερ διακοπες! Το τηλεφωνημα το σκεφτομαι κι εγω, αλλα ακομα ειναι κλειστα. Και αν υπολογιζω καλα, συμφωνα με τον κυκλο μου και με το διαστημα που χρειαζεται να βρεθει η δοτρια, μαλλον προς αρχες Οκτωβριου θα παει το πραγμα...

Το 24ωρο φετος έπεσε πολυ καλα. Αλλες χρονιες την πρωτη μερα μετα τις διακοπες ειχα τετοια βαρδια. Προσγειωνομουν αποτομα!

Βρε Calliopiτσα για το πιο ευκολο φαγητο του κοσμου ανησυχεις; Μια χαρα θα σου βγει! Και ειναι και απο τα αγαπημενα μου! Μιαμ! Μιαμ!..

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια!! Δουλειες κ γω φουλ! Σημερα εχω σιδερο....το χειροτερο μου! Χτες εκανα γενικη καθαριοτητα,το μεσημερι θα παω σε αιματολογο να ξεκινησω κ απο κει. Με το καλοο να ξεκινησουμε ολες!!!

  • Μου αρέσει 3

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!

Νατασα μου ναι μετραω τις μερες πως και πως.Το μονο που σκεφτομαι ειναι να ειναι καλα.

 

Γεωργια μου ελπιζω να παρεις συντομα αυτο το τηλεφωνημα που περιμενεις κ να σε οδηγησει σ'ενα απο τα πιο ομορφα μονοπατια της ζωης σου.

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!!! Τι κανετε??? Επεστρεψα κ εγω στην καθημερινοτητα. Γυρισαμε χθες βραδυ απο τις διακοπες. Περασαμε υπεροχα αλλα οι διακοπες δεν ειναι ποτε αρκετες, παντα θελεις κ αλλο.

Ο καλος μου μπηκε εφημερια με το καλως ορισες. Εγω βαζω ασταματητα πλυντηρια. Το μεσημερι εχω ραντεβου με την ενδοκρινολογο. Λιγο πριν τις διακοπες πηγαμε αιματολογο-ανοσολογο. Μας εβαλε απειρες εξετασεις κ περιμενουνε αποτελεσματα. Τα τελευταια θα τα εχουμε αρχες Σεπτεμβρη. Απ αυτα που βγηκαν βρεθηκε θρομβοφιλια σ' εμενα.

Μολις τελειωσει η περιοδος εχω επαναληψη βιοψιας ενδομητριου να δουμε αν καταπολεμηθηκε η φλεγμονη. Αντε κ να δουμε...

Μου λειψατε ολες. Σας διαβαζα οσο προλαβαινα αυτες τις ημερες. Καθολου δε μου αρεσε που η Χρυσα παρεξηγηθηκε τοσο. Λυπηθηκα πραγματικα.

Σας φιλω ολες πολυ!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα κορίτσια!

Χα! Χα! Samiam κι εγω σημερα σιδερο και παλι πλυντηρια και απ' οτι βλεπω και η Μελενια τα ιδια!

Καλως ηρθες Μελενια! Κι εσυ μας έλειψες! Ο αντρουλης σου βλεπω στα βαθια απο την πρωτη μερα. Εγω φετος τη γλυτωσα!

Lizaki1111 σ' ευχαριστω! Και εσυ με το καλο να κρατησεις το μπεμπακι σου στην αγκαλια σου! Αντε και οπου να ' ναι θα την καμαρωσεις στην οθονη!

Calliopi τι εγινε; Πετυχε το φαγητο; Αλλη φορα πρωτου ξεκινησεις το μαγειρεμα να συμβουλευτεις τον μικρο σεφ της Νατασσας! Ειδες τι ωραια που εχει μαθει τη μαμα του να μαγειρευει; Χι χι!

Σουγκαρακι, Δημητρουλες, Χρυσες και οοοοολα τα κοριτσια μας, πολλα φιλια!

  • Μου αρέσει 6

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...