Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Πω πω Strollακι πολλά τα χρήματα! Πως τη γλυτώσαμε εμεις έτσι;!... Απλώς το όφελος αυτου του ελεγχου είναι πως αν δείξουν τα έμβρυα ανωμαλίες, δεν προχωράς σε έμβρυομεταφορά, οπότε παίρνεις λιγότερα φάρμακα και δεν τρως άδικα την υπόλοιπη ταλαιπωρία και αγωνία. Επίσης εμένα με βοηθησε να αποδεχτώ πως πρέπει να προχωρήσω με δανεικά, αλλιως θα προσπαθουσα και θα ξαναπροσπαθουσα ξανά και ξανά χωρίς να υπάρχει αποτελεσμα.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Ερημιά!.. Όλες βολταρετε, ε; Καλά κάνετε! Να περνάτε ωραία!

Γεωργία μου απουσίες πολλές.. Εμείς δεν πήγαμε το πρωί για μπάνιο γιατί με είχε πιάσει το αυχενικο.. Πήγαμε όμως μια βολτιτσα το απόγευμα στην Ραφήνα. Έχει ζέστη πάλι και θα πάει έτσι όλη η εβδομάδα. Εσυ πως περνάς κορίτσι μου? 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλή ζέστη έχουμε κι εμεις εδώ Χρύσα μου. Κατά τα άλλα τίποτε το ιδιαίτερο λόγω οικονομικών στενοτητων. Για μπάνιο δεν πηγαίνω από χθες λόγω περιόδου αλλά και να μπορούσα... οι τσουχτρες το καθιστούν αδύνατο!

Το καλό είναι πως κοιμάμαι παραπάνω που το είχα ανάγκη και τώρα, έπειτα από μια εβδομάδα νιώθω πως ξεκουραζομαι. Να φανταστείς τέτοια ώρα πριν λιγες μερες ήδη βρισκόμουν στο τρίτο όνειρο!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημενες μου, πως ειστε?

Τις προαλλες σας εγραψα τον πονο μου ξεροντας σιγουρα ποσο πολυ θα με καταλαβετε. Ειναι αυτες οι στιγμες που το ονειρο φαινεται ακατορθωτο κ τα δακρυα δε στεγνωνουν απ τα ματια. Η συμπαρασταση κ τα λογια σας μου εδωσαν για ακομα μια φορα κουραγιο να σηκωσω το κεφαλι κ να σκεφτω κ την πιθανοτητα να τα καταφερω. Σημερα εχω ραντεβου με τον ανοσολογο. Ενα ακομη βημα  προς το ονειρο. Για να δουμε....

Σας σκεφτομαι κ σας ευχαριστω ολες. Ελπιζω κ περιμενω εκεινη την ημερα που εγω, η Γεωργια, η Δημητρα, η Λινα, η sugar, η strollitsa, το λουκουμαδακι κ οποια αλλη κοπελα προσπαθει να γινει μανουλα θα κλαιμε απο χαρα. 

Σας φιλω κ σας ευχαριστω κ παλι.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου! 

Πως περνατε? 

Σημερα δεν κουνηθηκα ρουπι , μεσα στο σπιτι με το air- condition. Τωρα το βραδακι ειναι λιγο καλυτερα φυσαει.Περιμενω να ερθει ο αδερφος μου να μου φυγει κ λιγο το μυαλο.Σκεφτομαι συνεχεια την εξεταση της Πεμπτης.

Γεωργια αν ολα πανε καλα λεω να παω καμια βδομαδα στους θειους μου στην ακρατα.Τσουχτρες και εκει. βεβαια μπανικ ετσι κ αλλιως δεν θα εκανα.Εσυ που βρισκεσαι,

Τα φιλια μου σε ολες!!

  • Μου αρέσει 2

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια καλησπερα! Τα νεα μου δεν ειναι καλα...Ενω ανεβαινε κανονικα η χοριακη μου (εφτασα 6.166), το Σαββατο προεκυψε αιμοραγια,γυρισαμε κ δυστυχως απεβαλα. Δεν ειχε ιχνη σακου καθολου η μητρα. Επεσε η χοριακη κ τωρα την παρακολουθω να πεσει τελειως κ ισως αποφυγω αποξεση. Δεν αλλαξε τπτ,η αιμοραγια μου ρθε ξαφνικα. Σημερα εμπαινα στην 6η βδομαδα. Θα κανω επιπροσθετες εξετασεις,εχουμε στην καταψυξη αλλα κ αυτα με προβληματιζουν.φιλια σε ολες....


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, samiam είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Τα νεα μου δεν ειναι καλα...Ενω ανεβαινε κανονικα η χοριακη μου (εφτασα 6.166), το Σαββατο προεκυψε αιμοραγια,γυρισαμε κ δυστυχως απεβαλα. Δεν ειχε ιχνη σακου καθολου η μητρα. Επεσε η χοριακη κ τωρα την παρακολουθω να πεσει τελειως κ ισως αποφυγω αποξεση. Δεν αλλαξε τπτ,η αιμοραγια μου ρθε ξαφνικα. Σημερα εμπαινα στην 6η βδομαδα. Θα κανω επιπροσθετες εξετασεις,εχουμε στην καταψυξη αλλα κ αυτα με προβληματιζουν.φιλια σε ολες....

Λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου.Θα κανεις τις εξετασεις σου κ θα βαλεις τα εμβρυακια σου που σε περιμενουν.


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου.

Χάθηκα αλλά επανήλθα!!

τι κάνετε;;;δροσίζεστε;;μαυρίζετε;;;;

Τζώρτζιαααα μου τσούχτρες;αν είναι δυνατόν!!!

Μελένια μου ηρέμησες;;

Στρολλάκι μου ο σου βλέπω να μου παίρνει τα πάντα οχι μόνο την κουτάλα!!! :) 

Πιγκού μου βολτίτσα διάβασα!!!Κ εγώ θέλω.....

Καλημέρα Σουγκαράκι!!!

Καλημέρα Λιζάκι!!

Σάμιαμ λυπάμαι πολύ κορίτσι μου.

Καλλιοπίτσα άστα να πάνε,και εγω εκνευρίζομαι πολύ οσο το σκέφτομαι.Γενικώς φέτος μας τα έκανε πολλά αυτή και τα εχω μαζεμένα.Όσο κ να θέλω να σκέφτομαι θετικά θα ήθελα έστω 2μέρες μακριά να ηρεμήσουμε.

Τι να κάνουμε όμως δεν πειράζει θα ρουφήξω τον μπούτια και θα ξεχαστώ!!

Κοριτσάκια μου σας φιλώ όλες..σίγουρα ξέχασα αρκετές!!!

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, samiam είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Τα νεα μου δεν ειναι καλα...Ενω ανεβαινε κανονικα η χοριακη μου (εφτασα 6.166), το Σαββατο προεκυψε αιμοραγια,γυρισαμε κ δυστυχως απεβαλα. Δεν ειχε ιχνη σακου καθολου η μητρα. Επεσε η χοριακη κ τωρα την παρακολουθω να πεσει τελειως κ ισως αποφυγω αποξεση. Δεν αλλαξε τπτ,η αιμοραγια μου ρθε ξαφνικα. Σημερα εμπαινα στην 6η βδομαδα. Θα κανω επιπροσθετες εξετασεις,εχουμε στην καταψυξη αλλα κ αυτα με προβληματιζουν.φιλια σε ολες....

Γλυκιά μου λυπάμαι πολύ.Μου θυμίζεις την δική μου περίπτωση.Και μένα είχε φτάσει μέχρι 7500.Είχες δει σάκο και κουκίδα?Εύχομαι να μην χρειαστεί απόξεση και σου εύχομαι δύναμη και πίστη.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, samiam είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Τα νεα μου δεν ειναι καλα...Ενω ανεβαινε κανονικα η χοριακη μου (εφτασα 6.166), το Σαββατο προεκυψε αιμοραγια,γυρισαμε κ δυστυχως απεβαλα. Δεν ειχε ιχνη σακου καθολου η μητρα. Επεσε η χοριακη κ τωρα την παρακολουθω να πεσει τελειως κ ισως αποφυγω αποξεση. Δεν αλλαξε τπτ,η αιμοραγια μου ρθε ξαφνικα. Σημερα εμπαινα στην 6η βδομαδα. Θα κανω επιπροσθετες εξετασεις,εχουμε στην καταψυξη αλλα κ αυτα με προβληματιζουν.φιλια σε ολες....

Σαμιαμ μου λυπάμαι πολύ κορίτσι μου, τουλάχιστον να γλιτώσεις τα χειρότερα! Πρώτη εμβρυομεταφορά ήταν με αυτά τα εμβρυάκια; πόσα ακόμα έχεις; κουράγιο κι ευχομαι να βρεις τι έφταιξε! 

1 hour ago, NatasaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.

Χάθηκα αλλά επανήλθα!!

τι κάνετε;;;δροσίζεστε;;μαυρίζετε;;;;

Τζώρτζιαααα μου τσούχτρες;αν είναι δυνατόν!!!

Μελένια μου ηρέμησες;;

Στρολλάκι μου ο σου βλέπω να μου παίρνει τα πάντα οχι μόνο την κουτάλα!!! :) 

Πιγκού μου βολτίτσα διάβασα!!!Κ εγώ θέλω.....

Καλημέρα Σουγκαράκι!!!

Καλημέρα Λιζάκι!!

Σάμιαμ λυπάμαι πολύ κορίτσι μου.

Καλλιοπίτσα άστα να πάνε,και εγω εκνευρίζομαι πολύ οσο το σκέφτομαι.Γενικώς φέτος μας τα έκανε πολλά αυτή και τα εχω μαζεμένα.Όσο κ να θέλω να σκέφτομαι θετικά θα ήθελα έστω 2μέρες μακριά να ηρεμήσουμε.

Τι να κάνουμε όμως δεν πειράζει θα ρουφήξω τον μπούτια και θα ξεχαστώ!!

Κοριτσάκια μου σας φιλώ όλες..σίγουρα ξέχασα αρκετές!!!

 

 

Καλημέρα Νατασακι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...