Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

6 minutes ago, NatasaP said:

Σαν κ εμένα που δεν έπαιρνα τίποτα,το καλύτερο για να μην συνηθίζει ο οργανισμός κιόλας.

Φυσικά και ο μπέμπης θα μεγαλώσει παρέα με τον σκύλο μας,σκέψου κ το κρεβάτι του σκύλου είναι στο δωμάτιο μας κ δεν θα του το αλλάξουμε,και δίπλα μου θα είναι το κρεβατάκι του μωρού.Εφόσον έχει τα εμβόλια του,θα έχει το μπάνιο του δεν έχουμε κανένα πρόβλημα.Μου το είπε κ ο γιατρός μου κ στο μαιευτήριο οι μαίες .:)

Μα ειναι κατι βιντεακια με ζωακια και μωρακια μαζι, σκετη απολαυση! Το εχω ξαναπει νομιζω. Οταν θελω να μου φτιαξει η διαθεση βαζω καμια φορα στο you tube και χαζευω :)

Γεια σου νυσταγμενο Δεσποινακι! Κουραγιο μανα!

Εγω εχω σιδερο και σε θυμομουν προηγουμενως. Μηπως να το βαλω μπροστα να ζεσταθω να φυγουν και οι κρυαδες που σημερα ειναι εντονες λογω της περιπτωσης; Μπρρρρρ!... (Βρε που καταντησαμε. Να βαζουμε σιδερο για να ζεσταθουμε!....).

Τρατζικ! Που ελεγες και η Es. Και θα αναρωτηθω για πολλωστή φορα: Που είναι αυτή η ψυχή βρε παιδια;!....


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Μα ειναι κατι βιντεακια με ζωακια και μωρακια μαζι, σκετη απολαυση! Το εχω ξαναπει νομιζω. Οταν θελω να μου φτιαξει η διαθεση βαζω καμια φορα στο you tube και χαζευω :)

Γεια σου νυσταγμενο Δεσποινακι! Κουραγιο μανα!

Εγω εχω σιδερο και σε θυμομουν προηγουμενως. Μηπως να το βαλω μπροστα να ζεσταθω να φυγουν και οι κρυαδες που σημερα ειναι εντονες λογω της περιπτωσης; Μπρρρρρ!... (Βρε που καταντησαμε. Να βαζουμε σιδερο για να ζεσταθουμε!....).

αν θες να ζεσταθεις ακομα περισσοτερο ελα να σου δωσω κ τα δικα μου


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, NatasaP είπε:

Τον αγαπάει η ψυχούλα ;;;;;αχ μωρέ τι όμορφες εικόνες χορταίνεις..

ξεκίνησαν τα πονάκια;;;αχ μωρέ τι βάσανο είναι αυτό...

Τώρα αυτό με τον ύπνο είναι εξαντλητικό,δεν μπορείνα έρχεται η μαμά σου λίγη ώρα να κρατάει το μπουκλάκι κ να ξεκουράζεσαι ;;

Μενει καποια βραδια εδω κ γλιτωνω κανενα ταισμα κ ξυπνημα ομως μετα το μεσημερι πηγαινει κ ξεκουραζεται κ εκεινη κ ετσι εγω το παιρνω σερι ξυπνια μεχρι το βραδυ...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Δέσποινa είπε:

καλησπέρα ομορφες τι κάνετε?

εγώ νυστάζωωωωωωω!!!!!ο μικρός μας απόψε μας ξενύχτησε για τα καλά και εγώ κουτουλάω από τη νυστα!!!

άντζι μια χαρά πάει η δίαιτα εε?και τι καλά που τα πάνε τα ζουζουνάκια σου μαζί!!!φαντάζομαι και ο μικρός θα τρελαίνεται με τη σοφούλα,ειδικά αφου η μικρή του δίνει συνέχεια φιλάκια και χαδάκια!!!

καρπε μου τι τέλεια νέα από τη μικρή σου!εδωσε και ενα γοερο κλαμα δωρακι στη μαμ για να εχει κουραγιο με τις αντλησεις μεχρι α ερθει στο σπιτι η ιδια και να κανετε μονο αγκαλιτσες!!!(αυτο το τικερακι εχω γινει γραφικη το ξερω αλλα τελικα μονο σε εμενα δεν το αλλαζει!μου λεει μονο οτι δεν ικανοποιει τους περιορισμους)

μελιτινακι εσυ με τοσο περπατημα μαλλον βαλθηκες να χασεις τα κιλα της εγκυμουνης πριν καν γεννησεις!!!

νατασακι αρχιζουν τα μπεμπεδοπλυσιματα εεε???ακομα γελαω οταν σκεφτομαι πως αρνιομουν να φτιαξω βαλιτσα νωρις κ τελικα μολις την εφτιαξα γεννησα...

ροζαλι εχουμε καποιο στοιχειο για το φυλο του μπεμπε?

μαρακι πραγματικα τα σουτιεν θηλασμου βοηθανε πολυ κ θυμαμαι οταν καποτε δουλευα σε μαγαζι με εσωρουχα δεν τα ειχα καν σε εκτιμηση

γεωργια 8 μερες νωριτερα?μπρρρρρρ,,,υπομονη κ μεινε ζεστη

Κοριτσάκι μου όπου βρίσκεις λίγο χώρο βολικό ξάπλωνε...

Έφτασε η ώρα αγάπη να μπούν κ αυτά στο πλυντήριο μας!!!!Σήμερα σιδέρωσα δύο πλυντήρια,άπλωσα άλλο ενα ,και αύριο θα κάνω καθαρισμό τυμπάνου για να ξεκινήσω μετά!!!!

 

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Μα ειναι κατι βιντεακια με ζωακια και μωρακια μαζι, σκετη απολαυση! Το εχω ξαναπει νομιζω. Οταν θελω να μου φτιαξει η διαθεση βαζω καμια φορα στο you tube και χαζευω :)

Γεια σου νυσταγμενο Δεσποινακι! Κουραγιο μανα!

Εγω εχω σιδερο και σε θυμομουν προηγουμενως. Μηπως να το βαλω μπροστα να ζεσταθω να φυγουν και οι κρυαδες που σημερα ειναι εντονες λογω της περιπτωσης; Μπρρρρρ!... (Βρε που καταντησαμε. Να βαζουμε σιδερο για να ζεσταθουμε!....).

Τρατζικ! Που ελεγες και η Es. Και θα αναρωτηθω για πολλωστή φορα: Που είναι αυτή η ψυχή βρε παιδια;!....

Αυτά τα βιντεάκια κ εμένα με τρελαίνουν...ανυπομονώ να δω πως θα παίζουν μαζί.Σήμερα ο σκύλος είχε μπεί στο παιδικό και κούναγε με την μουσούδα του την βάση που θα μπεί το πορτμπεμπέ,βρήκε τον τρόπο να το νανουρίζει!!!!

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια μου!

Απ οσο διαβασα ολες πολυ ωραια περασατε χθες. Μπραβο κ του χρονου με το καλο!!! Κ εμεις πολυ ωραια περασαμε. Πηγαμε σε ενα μεζεδοπωλειο με μουσικη κ περασε πολυ ομορφα η βραδια! 

Ευτυχως σημερα ειμαι κ πολυ καλυτερα σε συγκριση με χθες. Αυριο το πρωι εχω ελεγχο οιστραδιολης κ αν ολα ειναι οκ συνεχιζω στο επομενο σταδιο. Αντε να δουμε...

Νατασακι τι ωραια πραγματα θα κανεις απο την Κυριακη...!!! Κουκλιστικα ρουχαλακια(οπως λες κ εσυ) θα στολισουν την απλωστρα σου κ θα μυρισει το σπιτι μπεμπε!!! :wub: .Τελεια, τελεια. τελεια!!! :)

Δεσποινα η κατασταση με τα αποξηραμενα ειναι για γελια, χαχαχα...!!! Ξερεις αντι για διπλο αποξηραμενο σημερα εφαγα μπαρα δημητριακων!!! χαχαχαχα... Η αληθεια ειναι πως μου εφτιαξε λιγο παραπανω την ψυχολογια.

Γεωργια μου ελπιζω να εισαι καλυτερα. Ασε εγω χθες πονουσα κ πολυ, ασυνηθιστο για μενα, συνηθως περναει πολυ πιο χαλαρα η πρωτη ημερα. Ευτυχως σου ετυχε παρασκευη κ θα μεινεις σπιτακι σου αυριο. :-D

Αντζη μου ευχαριστω πολυ κ εγω αυτο πιστευω πως θα πανε ολα καλα. Ευτυχως καταφερα να διωξω γρηγορα τις ασχημες σκεψεις πολυ-πολυ γρηγορα κ σιγουρα με βοηθησατε πολυ ολες εσεις με τα καλα σας λογια. Τα ζουζουνια σου ειναι πραγματικα πολυ ομορφη εικονα οπως μας τα περιγραφεις! 

Carpe λιιιιιγο υπομονη ακομη κ τα τελος τα θηλαστρα, θα απολαμβανεις το θηλασμο με τη μπουμπουκα σου! :wub: 

Ολγακι, Rosali, Mελιτινακι, ελενακι, Annie, Stroll, Maraki, Λουκουμαδακι, Πεταλουδιτσα κ οποια αλλη αθελα μου ξεχναω... :wub: 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Angie.31 είπε:

Μενει καποια βραδια εδω κ γλιτωνω κανενα ταισμα κ ξυπνημα ομως μετα το μεσημερι πηγαινει κ ξεκουραζεται κ εκεινη κ ετσι εγω το παιρνω σερι ξυπνια μεχρι το βραδυ...

Πάλι καλά που βοηθάει έστω κ έτσι...αλλά πόσο θα αντέξεις έτσι σερί κ εσύ;;;;

Αχ κ αυτό το σοφάκι να μην κοιμάται :-(

Παράθεση

 

 

7 minutes ago, Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!

Απ οσο διαβασα ολες πολυ ωραια περασατε χθες. Μπραβο κ του χρονου με το καλο!!! Κ εμεις πολυ ωραια περασαμε. Πηγαμε σε ενα μεζεδοπωλειο με μουσικη κ περασε πολυ ομορφα η βραδια! 

Ευτυχως σημερα ειμαι κ πολυ καλυτερα σε συγκριση με χθες. Αυριο το πρωι εχω ελεγχο οιστραδιολης κ αν ολα ειναι οκ συνεχιζω στο επομενο σταδιο. Αντε να δουμε...

Νατασακι τι ωραια πραγματα θα κανεις απο την Κυριακη...!!! Κουκλιστικα ρουχαλακια(οπως λες κ εσυ) θα στολισουν την απλωστρα σου κ θα μυρισει το σπιτι μπεμπε!!! :wub: .Τελεια, τελεια. τελεια!!! :)

Δεσποινα η κατασταση με τα αποξηραμενα ειναι για γελια, χαχαχα...!!! Ξερεις αντι για διπλο αποξηραμενο σημερα εφαγα μπαρα δημητριακων!!! χαχαχαχα... Η αληθεια ειναι πως μου εφτιαξε λιγο παραπανω την ψυχολογια.

Γεωργια μου ελπιζω να εισαι καλυτερα. Ασε εγω χθες πονουσα κ πολυ, ασυνηθιστο για μενα, συνηθως περναει πολυ πιο χαλαρα η πρωτη ημερα. Ευτυχως σου ετυχε παρασκευη κ θα μεινεις σπιτακι σου αυριο. :-D

Αντζη μου ευχαριστω πολυ κ εγω αυτο πιστευω πως θα πανε ολα καλα. Ευτυχως καταφερα να διωξω γρηγορα τις ασχημες σκεψεις πολυ-πολυ γρηγορα κ σιγουρα με βοηθησατε πολυ ολες εσεις με τα καλα σας λογια. Τα ζουζουνια σου ειναι πραγματικα πολυ ομορφη εικονα οπως μας τα περιγραφεις! 

Carpe λιιιιιγο υπομονη ακομη κ τα τελος τα θηλαστρα, θα απολαμβανεις το θηλασμο με τη μπουμπουκα σου! :wub: 

Ολγακι, Rosali, Mελιτινακι, ελενακι, Annie, Stroll, Maraki, Λουκουμαδακι, Πεταλουδιτσα κ οποια αλλη αθελα μου ξεχναω... :wub: 

 

Μελένια δεν είναι μάνα μου δουλειά αυτή...ή αποξηραμένα ή μπάρες...χμμμμ

πρέπει να βρούμε ενα πρέπον γλυκό για μετά!!!!

Η κυριακή θα είναι γιορτή χαχαχαχα η μέρα με το σίδερο θα είναι για κλάμμα όμως!!!!!

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NatasaP είπε:

Πάλι καλά που βοηθάει έστω κ έτσι...αλλά πόσο θα αντέξεις έτσι σερί κ εσύ;;;;

Αχ κ αυτό το σοφάκι να μην κοιμάται :-(

 

Μελένια δεν είναι μάνα μου δουλειά αυτή...ή αποξηραμένα ή μπάρες...χμμμμ

πρέπει να βρούμε ενα πρέπον γλυκό για μετά!!!!

Η κυριακή θα είναι γιορτή χαχαχαχα η μέρα με το σίδερο θα είναι για κλάμμα όμως!!!!!

 

χαχαχαχα.... ε αντε Νατασα μου βρες μου κατι πρεπον χειμερινο γλυκο με λιγες θερμιδες, μ αφηνεις στο ελεος μου! χαχαχαχαχα...:-P

Κ η ημερα σιδερου γιορτη θα ειναι, για σκεψου... τοσοδουλικα ρουχαλακια που με το που θα ακουμπαει το σιδερο θα μοσχοβολαει ο χωρος μωρουδιλα!!!! Αααααχχχχ.... εγω ενιωσα αγαλλιαση μονο που το σκεφτηκα!!! :wub: 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Me-Lenia είπε:

χαχαχαχα.... ε αντε Νατασα μου βρες μου κατι πρεπον χειμερινο γλυκο με λιγες θερμιδες, μ αφηνεις στο ελεος μου! χαχαχαχαχα...:-P

Κ η ημερα σιδερου γιορτη θα ειναι, για σκεψου... τοσοδουλικα ρουχαλακια που με το που θα ακουμπαει το σιδερο θα μοσχοβολαει ο χωρος μωρουδιλα!!!! Αααααχχχχ.... εγω ενιωσα αγαλλιαση μονο που το σκεφτηκα!!! :wub: 

Θα το ψάξουμε σήμερα δεν γίνεται άλλο αυτό να συνεχίζεται!!!!Γλυκό κ λίγες θερμίδες....να ψάξω τα τεφτέρια μου....

λές να χαίρομαι με το σίδερο;;θα σου πώ αν νιώσω κ εγώ την αγαλλίαση..αν κ φοβάμαι προς τον εκνευρισμό θα καταλήξω χαχαχαχαχα!!!!!

Δεν αντέχω να σιδερώνω άλλο καθιστή!!!γρρρ...

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, NatasaP είπε:

Θα το ψάξουμε σήμερα δεν γίνεται άλλο αυτό να συνεχίζεται!!!!Γλυκό κ λίγες θερμίδες....να ψάξω τα τεφτέρια μου....

λές να χαίρομαι με το σίδερο;;θα σου πώ αν νιώσω κ εγώ την αγαλλίαση..αν κ φοβάμαι προς τον εκνευρισμό θα καταλήξω χαχαχαχαχα!!!!!

Δεν αντέχω να σιδερώνω άλλο καθιστή!!!γρρρ...

 

Αντε να σε δω....!!! :P  Σε λιγο καιρο που θα σιδερωνεις παλι ορθια για να δω θα σου αρεσει περισσοτερο???? χαχαχαχχα... δε νομιζω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μελένια μου, σπιτακι μου, δεν θα πει τίποτα! Κατι η περιοδος, κατι που το περασμενο ΣΚ ήταν πολύ κουραστικό και γεματο οικογενειακες υποχρεωσεις, νιωθω πως δουλευα σερι για 2 εβδομαδες, καταλαβαινεις....  Βεβαια δουλειες θα κανω παλι, αλλα ευτυχως θα φυγει για ψαρεμα ο αντρουλης μου και θα τις κανω σιγά-σιγα με την ησυχία μου.

Καλα αποτελέσματα να εχεις αυριο κοπέλα μου :).

Νατσσακι βλέπω έχεις έτοιμη νταντα! Χα χα!

Angie μου καλη δύναμη με τα δυο ζουζουνια!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κουκλίτσες! Ωραία ξεκινα η μέρα με ήλιο, έτσι;

Και ωραια να ξυπνας χωρις ξυπνητηρι :)

Εβαλα το πρωτο πληντηριο και τωρα πινω ένα καφεδακι. Πονάει λιγο η κοιλίτσα, λίγο και η μέση, αλλα τι να κανουμε; Στο πρόγραμμα είναι όλα...

Τι κανετε μωρομανουλες; Ταιζετε μπεμπακια, αλλαζετε μπεμπακια;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, NatasaP είπε:

Ναιιιι να δώ στην απλώστρα μου κάτι διαφορετικό απο τα δικά μας ρούχα,σεντόνια,πετσέτες κτλ...:wub:

αντε αντε ξεκινα σιγα σιγα!!προσοχη με τα καλτσακια που ειναι πολυ μικρα!εμενα μου τραβηξε το πληντυριο ενα και βουλωσε το φιλτρο!!!!βαλτα μεσα σε ενα σακουλακι η μαξιλαροθηκη!!!

22 hours ago, Angie.31 είπε:

Καλημερααααα.....

μια χαρά ειναι τα μικρά μου...η Σοφουλα δείχνει να τον αγαπάει πολυ.τον χαϊδεύει,τον φιλάει...

ο μπέμπης πρεπει να εχει πονακια,ήπια μεχρι στιγμής κ ειναι λιγο ανήσυχος τα βραδια.δεν κλαίει ο καημένουλης μου απλα τον βλεπω οτι δεν νιώθει καλα γιατι ψιλογκρινιαζει κ ετσι πλεον κοιμάμαι ελαχιστα το βραδυ κ την ημέρα καθόλου γιατι η Σοφια δεν κοιμαται ουτε μεσημερι...καλοπερναμεεεεεε με τα ζουζουνια μου!!!

υπομονη κοριτσακι μου!!!θα περασουν!!ζητα απο καποιον να κραταει λιγο τη μικρη τη μερα να μπορεις και εσυ να κοιμασαι το μεσημερακι!!!πρεπει να ξεκουραζεσαι!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααα !!!!!

Υπέροχος καιρός επιτέλους!!!!

Μελένια μου χθές έψαξα τα τεφτέρια μου αλλά γλυκό χωρίς θερμίδες δεν εχω...σε αυτό το σπίτι το μόνο light είναι το καλοκαίρι οι γρανίτες παγωτό που φτιάχνω.

Να σου δώσω συνταγούλες για κέικ,σουφλέ σοκολάτας,μούς σοκολάτας κτλ...

Τζώρτζιαααα ευτυχώς που ξεκουράζεσαι έστω και με τις τυπικές δουλίτσες του σπιτιού.Αχαχαχα άμα θέλει η Μελένια η όποιο άλλο κορίτσι το σπίτι μας είναι ανοικτό...:-)

Σουίνι μου έχω προμηθευτεί το ειδικό διχτάκι οπότε αυτά τα τζουρτζουλίδια θα τα βάλω εκεί.Ευχαριστώ πάντως για το tip γιατί όντως είναι θέμα μην τρέχουμε μετά κ δεν φτάνουμε...χαχαχα!!!!Τα τελείωσες όλα εσύ κοριτσάρα;;;

Οι υπόλοιπες μανούλες,βρεφομανούλες,μέλλουσες που γυρνάτε;;;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα.....!!!!! :)

Καλο σαββατοκυριακο! Μολις γυρισα σπιτι. Εκανα οιστραδιολη κ ευτυχως ηταν μια χαρα το αποτελεσμα. Κοριτσια μεχρι να μου στειλουν το e-mail με το αποτελεσμα ημουν στην τσιτα, φανταστειτε να περιμενω β-χοριακη...!!! Οποτε συνεχιζω στο επομενο βημα. Την Παρασκευη εχω παλι οιστραδιολη κ υπερηχο. Περναει ο καιρος!!!

Νατασακι μου σ ευχαριστω που εψαξες, δεν πειραζει αποξηραμενα κ που κ που καμμια μπαρα-χαχαχαχαχα :-D. Ξερω-ξερω κλαις απ τα γελια οσο διαβαζεις για τις "λιχουδιες μου"!!! Επειδη ομως το σουφλε σοκολατας ειναι πολυ αγαπημενο μας θα εκτιμουσα πολυ αν μου εστελνες τη συνταγουλα σου καποια στιγμη :)!!! 

Γεωργια μου υπομονη! Σημερα ειναι ακομη δυσκολη ημερα κ απο αυριο θα εισαι μια χαρα. Μη ξεπατωθεις στις δουλειες του σπιτιου σημερα κ κανεις χειροτερο τον πονο.

Ευχομαι σε ολες σας καλο σ-κ. Φιλακιααααα...!!!!!  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...