Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 31 λεπτά , Cristina93 είπε:

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Κι εμείς έχουμε ιστορικό κρυψορχίας και στις δύο πλευρές που άργησε να χειρουργηθεί. Έχει κάποιος/α εικόνα αν μπορεί να επανέλθει έστω στον μικρό αριθμό που ήταν πριν με τη διακοπή της αγωγής; Παρότι δεν μας είπε ποτέ κάτι τέτοιο ο γυναικολόγος, κάναμε από μόνοι μας για ασφάλεια μερικά σπερμοδιαγράμματα ενδιάμεσα και πήγαινε προς το χειρότερο, πράγμα που μετέφερα στον γυναικολόγο και μας διαβεβαίωνε ότι είναι τυχαίο και είναι σημαντικό να συνεχίσει ο σύζυγος τη θεραπεία μήπως βελτιωθεί η ποιότητα του σπέρματος. Τώρα που βρεθήκαμε στο μηδέν και τον πήραμε τηλέφωνο πάλι, είπε τελικά ότι ίσως (!!!) δεν δουλεύει σε εμάς και ας το σταματήσουμε ή να το συνεχίσουμε (ήταν χύμα ως προς αυτό)...

      Στο Έλενα που είμαστε ήδη, μας είπαν να βρούμε ανδρολόγο ή ενδοκρινολόγο και δεν μας ανέφεραν το πρόγραμμα που λες για την ειδική θεραπεία "διέγερσης". Θα ρωτήσω λοιπόν στο Έλενα στο ενδοκρινολογικό τμήμα!

      Οι περισσότεροι γυναικολόγοι που είδαμε μας είπαν απλά να αφήσουμε το καλοκαίρι να περάσει με βιταμίνες και βλέπουμε τη μέρα της ωοληψίας.. επειδή αυτό μας φάνηκε λίγο "φλου" σαν σχέδιο, εμπιστευτήκαμε (δυστυχώς) την άποψη του να δοκιμάσουμε ένα φάρμακο μήπως αλλάξει κάτι προς το καλύτερο (αφού μας διαβεβαίωσε ότι δεν μπορεί να έχει αρνητικά αποτελέσματα στο οποίο επιμένει μέχρι και σήμερα). Όσοι ουρολόγοι/ανδρολόγοι είδαμε δεν μας είπαν ποτέ για θεραπεία (μόνο για βιταμίνες). Στα ιδιωτικά κέντρα εξωσωματικής που είδαμε πριν καταλήξουμε στο Έλενα δεν μας ανέφεραν ούτε εμβρυολόγο ενώ στο Έλενα μπήκε κατευθείαν και ο εμβρυολόγος στη διαδικασία με συνεχείς λήψεις σπέρματος αλλά προς το παρόν έχουμε μόνο μία πλακέτα με δείγμα που είπαν ότι δύσκολα θα αντέξει στην απόψυξη. 

      Είναι πολύ σωστή η άποψή σου αλλά επειδή κι εγώ έχω χαμηλή AMH είπα να μην πάει χαμένος ένας κύκλος. Αποκλείεται να βρεθεί κάτι στο κατεψυγμένο δείγμα του συζύγου ή να δώσει κάτι εκείνη τη μέρα; Ο γιατρός μας εξήγησε το ρίσκο να μη βρεθεί κάτι και μας είπε ότι αν δεν βρεθεί θα καταψύξουμε ή έχουμε την επιλογή χρήσης δότη. Σε κάθε περίπτωση κι εμείς δεν θέλουμε δότη ακόμα άρα εγώ ξεκινάω σήμερα αν και ταραγμένη με προοπτική να ψύξουμε τα ωάρια και να δοκιμάσουμε πώς ανταποκρίνομαι στα φάρμακα (πρωτόκολλο ανταγωνιστών) για να έχουμε έστω περισσότερες πληροφορίες για την επόμενη φορά αν και εφόσον ανακάμψει το σπέρμα. @Kiddo Κρατάω την ιδέα για βιοψία αλλά θα πρέπει να βιαστούμε για να κανονίσουμε να είναι κάποιος stand by για τη μέρα της ωοληψίας. Είναι εύκολο να με ενημερώσεις με ποιόν έγινε η βιοψία γιατί πραγματικά δεν βρίσκω κάποιο όνομα στο forum πέρα από έναν καθηγητή στα Ιωάννινα;

      Μακριά από το καθηγητή στα Ιωάννινα!!!!!!! 

      Σου έχω στείλει πμ!

      Πίστεψε με, με το χέρι στη καρδιά.. ένας κύκλος πάνω ένας κύκλος κάτω, δεν είναι τίποτα απολύτως!! Στόχος είναι μόνο ένας!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη με υγιές μωράκι στην αγκαλιά σας!

      Κανένας δεν θα σας κάνει βιοψία με το καλημέρα σας.. θα πρέπει να ακολουθήσει θεραπεία που έχουν το λιγότερο 3 μήνη διάρκεια στη καλύτερη.. αν βιάζεσαι τόσο πολύ παίρνεις και το όποιο ρίσκο.. 

      Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου.. εμείς ξεκινήσαμε το 2018.. πρώτη φορά διέγερση εγώ έκανα το 2022.. ξέρω πως είναι να νοιώθεις με όλες αυτές τις αναβολές και τις ακυρώσεις... Αν βιάζεσαι για τον όποιο λόγο, επιλέξτε δότη και θα κάνετε σίγουρα άμεσα το παιδάκι σας.. δεν είναι καθόλου εύκολες οι περιπτώσεις κρυψορχιας... 

      Α! Και μη περιμένεις να σας κατευθύνουν ιδιαίτερα με το σπέρμα και με θεραπείες.. οι περισσότεροι δεν ασχολούνται κάν και αυτό αν γνωρίζουν να ασχοληθούν.. εγώ έπρεπε να γίνω "γιατρός" για να βρούμε λύσεις..

      Anyway, εγώ μόνο γνώμη με όσες γνώσεις αποκόμισα και εμπειρία παραθέτω.. εσείς θα επιλέξετε για εσάς ότι είναι καλύτερο! 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

1 minute ago, Angie.31 είπε:

εμενα ειναι 11 ημερων κ τον βλεπω καλα.μακαρι το αγορακι μου να μην εχει πονους

μια χαρα θα ειναι!!!μην ανχονεσαι!!και μενα δε κοιμαται μεσημερι!!τρεχει ολη μερα!!περασαμε ενα σταδιο που κοιμοταν ετσι αργα αλλα δεν αντεξα και τον στριγμωνω λιγο για να κοιμαται νωρις!!ευτυχως το συνηθησε!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσακια γλυκα!

Καλό Σαββατοκυριακο να εχουμε.

Κορίτσια εχω διαβασει επίσης για τους κολικους πως μπορει να οφείλονται και σε αερα που καταπινει το μωρακι ενω τρωει. Ειδικα στα πολυ λαιμαργα παιδακια, εγραφε, που τρωνε και παιρνουν αερα απ' το πλαι των χειλιων, πρεπει να γινονται συχνα σταματηματα στο ταισμα ωστε να τα βοηθαει η μαμα τους να ρευτουν και μετα να συνεχιζουν το φαγητο.

Κατα τα άλλα τι κανετε;

Εγω κλασσικα.... πρεπει να κανω τα γνωστα οικιακα....

Angie μου μπραβο που θα κανεις οργανωμενα την προσπαθεια! Κι εγω ξαναμπηκα σε ορογραμμα γιατι το ειχα παρακανει και ευτυχως ήδη αρχιζω και νιωθω διαφορα. Πρεπει μεχρι την προσπαθεια να εχω χασει αρκετα... Πρεπει να ξεκινησω και γυμναστικη. Εκανα το πρωτο βημα. Αγορασα παπουτσια!

Πεταλουδιτσα, ηθικον ακμαιοτατον! Εύγε!

Νατασσακι ποτε θα παρεις και τα υπολοιπα αποτελέσματα;

Τα φιλα μου σε ολα τα κοριτσια μας!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Το βράδυ νόμιζα πως ο αέρας θα μας σηκώσει κ δεν ξέρω που θα μας έφτανε...μα τι πράγμα κ αυτό,δεν συντονίζεται λιγάκι να ηρεμήσουμε!!!!

Σουίνι μου πάντα ήμουν ήρεμη και έβαζα πρόγραμμα οπότε με βάση το χρονοδιάγραμμα που έχω είμαι οκ.Τώρα αν είχα ενα μπομπιράκι να τρέχει και το σπίτι μάζεμα,μαγείρεμα κτλ...ίσως να τα έκανα κ εγώ σταδιακά.Τα επιπλάκια μας ακόμα για μια εβδομάδα δεν θα είναι σε εμάς οπότε αναμονή.Όνομα ακόμα δεν έχουμε αποφασίσει.Της πεθεράς έ;;Πάντως υπάρχουν τόσο ωραία ονόματα κ αυτά τα οικογενειακά κολλήματα μας χαντακώνουν,βαρέθηκα αυτήν την ανακύκλωση.Έχεις δίκιο με τους κολικούς άκρη δεν βγαίνει,και ξέρεις ποιο θα είναι το ωραίο να πούν σε λίγα χρόνια οτί τελικά οι κολικοί δεν οφείλονταν ποτέ στην διατροφή και είναι κάτι άκυρο!!!!

Πεταλουδάκι μου χαίρομαι που πήρες τα πάνω σου ξανά,η καλή ψυχολογία βοηθάει πολύ!!! Τα παγωτίνια σου θα σας αποζημιώσουν !!!!!!

Αντζουλίνι μου τι όμορφα που μπαίνουν και τα δυό τους σε πρόγραμμα,να ξεκουράζεσαι λιγάκι και εσύ.

Τζώρτζια μου αχ αυτά τα γνωστά οικιακά να μην τελειώνουν ποτέ...

Τις απαντήσεις έπρεπε χθές να τις είχα αλλά με ξέχασαν οπότε απο δευτέρα,ευτυχώς γιατρό έχω τρίτη κ δεν αγχώνομαι.

Αγόρασες παπούτσια μπράβοοο!!!! Η συνέχεια θα είναι σε γυμναστήριο ή περπάτημα έξω;;;

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, NatasaP said:

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Το βράδυ νόμιζα πως ο αέρας θα μας σηκώσει κ δεν ξέρω που θα μας έφτανε...μα τι πράγμα κ αυτό,δεν συντονίζεται λιγάκι να ηρεμήσουμε!!!!

Σουίνι μου πάντα ήμουν ήρεμη και έβαζα πρόγραμμα οπότε με βάση το χρονοδιάγραμμα που έχω είμαι οκ.Τώρα αν είχα ενα μπομπιράκι να τρέχει και το σπίτι μάζεμα,μαγείρεμα κτλ...ίσως να τα έκανα κ εγώ σταδιακά.Τα επιπλάκια μας ακόμα για μια εβδομάδα δεν θα είναι σε εμάς οπότε αναμονή.Όνομα ακόμα δεν έχουμε αποφασίσει.Της πεθεράς έ;;Πάντως υπάρχουν τόσο ωραία ονόματα κ αυτά τα οικογενειακά κολλήματα μας χαντακώνουν,βαρέθηκα αυτήν την ανακύκλωση.Έχεις δίκιο με τους κολικούς άκρη δεν βγαίνει,και ξέρεις ποιο θα είναι το ωραίο να πούν σε λίγα χρόνια οτί τελικά οι κολικοί δεν οφείλονταν ποτέ στην διατροφή και είναι κάτι άκυρο!!!!

Πεταλουδάκι μου χαίρομαι που πήρες τα πάνω σου ξανά,η καλή ψυχολογία βοηθάει πολύ!!! Τα παγωτίνια σου θα σας αποζημιώσουν !!!!!!

Αντζουλίνι μου τι όμορφα που μπαίνουν και τα δυό τους σε πρόγραμμα,να ξεκουράζεσαι λιγάκι και εσύ.

Τζώρτζια μου αχ αυτά τα γνωστά οικιακά να μην τελειώνουν ποτέ...

Τις απαντήσεις έπρεπε χθές να τις είχα αλλά με ξέχασαν οπότε απο δευτέρα,ευτυχώς γιατρό έχω τρίτη κ δεν αγχώνομαι.

Αγόρασες παπούτσια μπράβοοο!!!! Η συνέχεια θα είναι σε γυμναστήριο ή περπάτημα έξω;;;

 

 

Εχω DVD Zumba απο παλια και αυτο θα κανω κυριως. Το απολαμβανα και τοτε καθως αυτό το ειδος γυμαστικης συνδυαζει aerobic και χορο, κι εγω τρελαίνομαι και για τα δυο :). Λιγο ο χο χώρος με περιοριζει, αλλα θα κανω ό,τι καλυτερο μπορω. Όταν ανοιξει και ο καιρος, ναι, και περπατημα.

Ποιος βαζει σκουπα τωρα;!.....


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Εχω DVD Zumba απο παλια και αυτο θα κανω κυριως. Το απολαμβανα και τοτε καθως αυτό το ειδος γυμαστικης συνδυαζει aerobic και χορο, κι εγω τρελαίνομαι και για τα δυο :). Λιγο ο χο χώρος με περιοριζει, αλλα θα κανω ό,τι καλυτερο μπορω. Όταν ανοιξει και ο καιρος, ναι, και περπατημα.

Ποιος βαζει σκουπα τωρα;!.....

Βγάλε αυτά που εμποδίζουν στο μπαλκόνι :-D 

Σκέψου να είχες σίδερο...οπότε είναι καλύτερη η σκουπίτσα :cool:


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Helloooooooo κοριτσάκια...τι κανετε;;;εγω εχω μια νυστααααααα....ηρθε ο παιδίατρος πρωι κ δεν ειχα καλοκοιμηθει κ ολο το βραδυ κ ειμαι λιγο κουρουμπελο!!!

τι κρύο ειναι αυτο;;;εχουν κ αποκριατικες εκδηλώσεις σε πλατείες κ ηθελα να παει ο άντρας μου τη Σοφι μου αλλα με τέτοιο κρύο θα παγώσει το παιδακι μου...φετος θα ντυθεί ωραια κοιμωμένη το κοριτσακι μου...

Γεωργια μου κ εγω αυτο κανω,τον αφήνω τακτικά να ξεκουραστεί κ να ρευτεί κ μετα συνεχίζουμε παλι.του εχω παρει κ κατι μπιμπερο που βοηθούν λενε στο θεμα με τους κολικούς.τωρα σχετικά με τη γυμναστική εισαι σε καλο δρόμο...βολικό παπουτσακι κ ξεκιναμεεεεεε.εγω μετα τη γέννα στη Σοφια ειχα βάλει η τρελλη τον άντρα μου να μου παρει ελλειπτικο,ειχα δωσει τοςα λεφτά κ δεν εχω κανει πολλές φορές κ φωνάζει ο άντρας μου...τωρα σκεφτομαι να ξεκινήσω παλι σιγα σιγα...

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια μας τι κανουν;;;τα μπεμπουλινια μας;;;φιλια σε ολες


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NatasaP said:

Βγάλε αυτά που εμποδίζουν στο μπαλκόνι :-D 

Σκέψου να είχες σίδερο...οπότε είναι καλύτερη η σκουπίτσα :cool:

Αααααααχ! Έρχεται και το σίδερο! Ήδη το πρωτο πλυντήριο στεγνωνει.... Θα κανω ό,τι μπορω αλλά δεν θα ξεπατωθω κιολας. Πρέπει να είμαι φρεσκια! Χα χα! 

Το απόγευμα εχω παιδικό πάρτυ. Έχει γενέθλια η κλορη κόρη της μικργς μικρής μου κουνιάδας. (Πάλι ο editor κανει τα κόλπα του. Λες και γραφει καμια μεθυσμένη είναι η γραφή μου! Χα χα! Απο τη βιασύνη μου κανω λάθη και μετα δεν μπορω να διορθώσω!).

8 minutes ago, Angie.31 said:

Helloooooooo κοριτσάκια...τι κανετε;;;εγω εχω μια νυστααααααα....ηρθε ο παιδίατρος πρωι κ δεν ειχα καλοκοιμηθει κ ολο το βραδυ κ ειμαι λιγο κουρουμπελο!!!

τι κρύο ειναι αυτο;;;εχουν κ αποκριατικες εκδηλώσεις σε πλατείες κ ηθελα να παει ο άντρας μου τη Σοφι μου αλλα με τέτοιο κρύο θα παγώσει το παιδακι μου...φετος θα ντυθεί ωραια κοιμωμένη το κοριτσακι μου...

Γεωργια μου κ εγω αυτο κανω,τον αφήνω τακτικά να ξεκουραστεί κ να ρευτεί κ μετα συνεχίζουμε παλι.του εχω παρει κ κατι μπιμπερο που βοηθούν λενε στο θεμα με τους κολικούς.τωρα σχετικά με τη γυμναστική εισαι σε καλο δρόμο...βολικό παπουτσακι κ ξεκιναμεεεεεε.εγω μετα τη γέννα στη Σοφια ειχα βάλει η τρελλη τον άντρα μου να μου παρει ελλειπτικο,ειχα δωσει τοςα λεφτά κ δεν εχω κανει πολλές φορές κ φωνάζει ο άντρας μου...τωρα σκεφτομαι να ξεκινήσω παλι σιγα σιγα...

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια μας τι κανουν;;;τα μπεμπουλινια μας;;;φιλια σε ολες

Αντε Angie! Παμε δυναμικα!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Angie.31 είπε:

Helloooooooo κοριτσάκια...τι κανετε;;;εγω εχω μια νυστααααααα....ηρθε ο παιδίατρος πρωι κ δεν ειχα καλοκοιμηθει κ ολο το βραδυ κ ειμαι λιγο κουρουμπελο!!!

τι κρύο ειναι αυτο;;;εχουν κ αποκριατικες εκδηλώσεις σε πλατείες κ ηθελα να παει ο άντρας μου τη Σοφι μου αλλα με τέτοιο κρύο θα παγώσει το παιδακι μου...φετος θα ντυθεί ωραια κοιμωμένη το κοριτσακι μου...

Γεωργια μου κ εγω αυτο κανω,τον αφήνω τακτικά να ξεκουραστεί κ να ρευτεί κ μετα συνεχίζουμε παλι.του εχω παρει κ κατι μπιμπερο που βοηθούν λενε στο θεμα με τους κολικούς.τωρα σχετικά με τη γυμναστική εισαι σε καλο δρόμο...βολικό παπουτσακι κ ξεκιναμεεεεεε.εγω μετα τη γέννα στη Σοφια ειχα βάλει η τρελλη τον άντρα μου να μου παρει ελλειπτικο,ειχα δωσει τοςα λεφτά κ δεν εχω κανει πολλές φορές κ φωνάζει ο άντρας μου...τωρα σκεφτομαι να ξεκινήσω παλι σιγα σιγα...

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια μας τι κανουν;;;τα μπεμπουλινια μας;;;φιλια σε ολες

Ωωωω τι ώρα ήρθε ο βάρβαρος;;;μήπως να ξαπλώσεις μεσημεράκι να χαλαρώσεις;;;

Εγώ λέω να αφήσεις την κοιμωμένη σπίτι για να μην γίνει κρυωμένη κ τρέχετε μετά!!Εκδηλώσεις θα έχει πολλές απο δω κ πέρα,ασε να φτιάξει ο καιρός καλά.

25 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Αααααααχ! Έρχεται και το σίδερο! Ήδη το πρωτο πλυντήριο στεγνωνει.... Θα κανω ό,τι μπορω αλλά δεν θα ξεπατωθω κιολας. Πρέπει να είμαι φρεσκια! Χα χα! 

Το απόγευμα εχω παιδικό πάρτυ. Έχει γενέθλια η κλορη κόρη της μικργς μικρής μου κουνιάδας. (Πάλι ο editor κανει τα κόλπα του. Λες και γραφει καμια μεθυσμένη είναι η γραφή μου! Χα χα! Απο τη βιασύνη μου κανω λάθη και μετα δεν μπορω να διορθώσω!).

Αντε Angie! Παμε δυναμικα!

Ωωωω κ σίδερο;;;; γρρρρρ...εγω το έκανα χθές κ ξελάσπωσα!!!!

Πάρτυ;;;; τέλειαααα...φασαρία..παιδάκια ..χαμός!!!! Καλά να περάσεις!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! 

Πολύ κρύο και αέρας, και μόλις γύρισα από περπάτημα! Πάγωσε η μύτη μου! αλλά έπρεπε γιατί χτύπησα κάτι τρελές τιμές ζαχάρου το πρωί. Αχ να ήταν λίγο καλύτερος ο καιρός δεν θα το έκανα από αγγαρεία, αλλά τώρα... :mad: 

Να έχετε όλες ένα τέλειο Σαββατοκύριακο!! Φιλιά πολλά! :wub:


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, melitini81 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια! 

Πολύ κρύο και αέρας, και μόλις γύρισα από περπάτημα! Πάγωσε η μύτη μου! αλλά έπρεπε γιατί χτύπησα κάτι τρελές τιμές ζαχάρου το πρωί. Αχ να ήταν λίγο καλύτερος ο καιρός δεν θα το έκανα από αγγαρεία, αλλά τώρα... :mad: 

Να έχετε όλες ένα τέλειο Σαββατοκύριακο!! Φιλιά πολλά! :wub:

Μόνο η μύτη σου πάγωσε φιλενάδα :);;;;;Εγώ μέσα στο σπίτι με το καλοριφέρ κ πάλι δεν μπορώ να ζεσταθώ!!!!Ναι μωρέ ..να δείς που θα φτιάξει όταν γεννήσουμε που δεν θα μπορούμε να βγούμε !!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, NatasaP said:

Ωωωω τι ώρα ήρθε ο βάρβαρος;;;μήπως να ξαπλώσεις μεσημεράκι να χαλαρώσεις;;;

Εγώ λέω να αφήσεις την κοιμωμένη σπίτι για να μην γίνει κρυωμένη κ τρέχετε μετά!!Εκδηλώσεις θα έχει πολλές απο δω κ πέρα,ασε να φτιάξει ο καιρός καλά.

Ωωωω κ σίδερο;;;; γρρρρρ...εγω το έκανα χθές κ ξελάσπωσα!!!!

Πάρτυ;;;; τέλειαααα...φασαρία..παιδάκια ..χαμός!!!! Καλά να περάσεις!!!!

Ευχαριστώωωωωω!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι να κανω βρε Νατασουλι μαζι με εμας κλειστηκε κ η Σοφουλα μου μεσα.τελικα την πηγε ο αντρας μου λιγο στους γονεις μου να την ταισουν κ εβαλε κ τη στολη της κ ετσι τωρα ξαπλωσα κ εγω λιγο.αχ ασε 9 παρα με πηρε τηλ ο παιδιατρος κ με ξυπνησε κ ειχα κοιμηθει κατα τις 8.

Τζωρτζια τελεια τα παρτυ...κ ειδικα τα παιδικά που γινεται χαμοοοοοοοος.εγω την πρωτη χρονια ειχα κανει τα γενεθλια της μικρης μου σπιτι κ δεν το ξαναεκανα.ενα σπιτι......σαν να ειχε πεσει βομβα....απο τοτε κ καθε χρονια τα κανω σε παιδοτοπο ανοιχτο με φουσκωτα γιατι ειναι καλοκαιρι κ ετσι το ευχαριστιουνται καλυτερα τα παιδια...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου, τι κανετε; Εγω κρυωνω κ γκρινιαζω...

Σκεφτομουν να παω σινεμα στο μολ για να αποφυγω το κρυο, μετα σκεφτηκα τις ιωσεις. Τελικα σπιτι μου σπιτακι μου θα την δω την ταινιουλα !

Δεσποινιω τωρα διαβασα το σχολιο για το θηλασμο κ τα κιλα- στοχο της Νατασσας κ γελαω μονη μου!!

Καρπε μου η μικρουλα σου δυναμωνει με γρηγορους ρυθμους! Φανταζομαι θα ηρεμησατε κ σεις. Δυστυχως δεν ξερω κ γω παιδιατρο για την περιοχη σου..

Αντζι η Σοφουλα πηγε στη γιαγια κ τον παππου να την καμαρωσουν με τη στολη της;

Νατασσακι ποιο ραντεβου με τη διαιτα, ειστε αταιριαστο ζευγαρι! Η αλλιως, η αγαπη αργησε μια μερα!

Τζορτζια καλα ειμαι, πηρα κ γω παπουτσια, αλλα ειναι γοβες!!χαχαχα, που να τρεχω τωρα με το κρυο!!!

Φιλακια σε ολα τα κοριτσια κ ολα τα μωρακια κ καλα να περασετε :):)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ομορφες....

τελικα η μικρη μου έκατσε στους γονείς μου το μεσημερι κ κοιμήθηκα 3 ώρες.αφου τάισε ο άντρας μου το μωρο κατα τις 5:30 κ ουτε κάν τον καταλαβα.

στρολακι ναι έβαλε τη στολή της.ηθελα να την παμε βολτα το πρωι ομως ειχε πολυ κρύο.αυριο εχουν παλι αποκριάτικη εκδήλωση με ζογκλέρ,face painting,μπαλονοκατασκευές κλπ σε μια πλατεία κοντά μας κ αν ειναι λιγο καλύτερος ο καιρός ισως την παει ο άντρας μου...

 


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stroll είπε:

Γεια σας κοριτσια μου, τι κανετε; Εγω κρυωνω κ γκρινιαζω...

Σκεφτομουν να παω σινεμα στο μολ για να αποφυγω το κρυο, μετα σκεφτηκα τις ιωσεις. Τελικα σπιτι μου σπιτακι μου θα την δω την ταινιουλα !

Δεσποινιω τωρα διαβασα το σχολιο για το θηλασμο κ τα κιλα- στοχο της Νατασσας κ γελαω μονη μου!!

Καρπε μου η μικρουλα σου δυναμωνει με γρηγορους ρυθμους! Φανταζομαι θα ηρεμησατε κ σεις. Δυστυχως δεν ξερω κ γω παιδιατρο για την περιοχη σου..

Αντζι η Σοφουλα πηγε στη γιαγια κ τον παππου να την καμαρωσουν με τη στολη της;

Νατασσακι ποιο ραντεβου με τη διαιτα, ειστε αταιριαστο ζευγαρι! Η αλλιως, η αγαπη αργησε μια μερα!

Τζορτζια καλα ειμαι, πηρα κ γω παπουτσια, αλλα ειναι γοβες!!χαχαχα, που να τρεχω τωρα με το κρυο!!!

Φιλακια σε ολα τα κοριτσια κ ολα τα μωρακια κ καλα να περασετε :):)

Στρολλάκι καλά έκανες καλύτερα σπίτι παρά όλα τα άλλα.

Γόβες;;; αχχχχ τα πιο ωραία παπούτσια!!!!!

Στο τέλος θα δείξει το σύνολο...όπως κ να έχει είμαι προετοιμασμένη κ ελπίζω απλά να μην είναι πολλά!!!!!

10 minutes ago, Angie.31 είπε:

Καλησπέρα ομορφες....

τελικα η μικρη μου έκατσε στους γονείς μου το μεσημερι κ κοιμήθηκα 3 ώρες.αφου τάισε ο άντρας μου το μωρο κατα τις 5:30 κ ουτε κάν τον καταλαβα.

στρολακι ναι έβαλε τη στολή της.ηθελα να την παμε βολτα το πρωι ομως ειχε πολυ κρύο.αυριο εχουν παλι αποκριάτικη εκδήλωση με ζογκλέρ,face painting,μπαλονοκατασκευές κλπ σε μια πλατεία κοντά μας κ αν ειναι λιγο καλύτερος ο καιρός ισως την παει ο άντρας μου...

 

Αχ τι όμορφα,ξεκουράστηκες κ εσύ,χάρηκε κ η μπουκλίτσα !!!! Άντε αύριο να φτιάξει λίγο ο καιρός να χαρεί κ η ζουζούνα!!!

Βρε τον γιατρό γάλα μοιράζει κ πήρε τέτοια ώρα;;;Λές κ δεν ξέρουν τον ύπνο της μάνας....ντροπή!!!:-)


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...