Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Cristina93 είπε:

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Κι εμείς έχουμε ιστορικό κρυψορχίας και στις δύο πλευρές που άργησε να χειρουργηθεί. Έχει κάποιος/α εικόνα αν μπορεί να επανέλθει έστω στον μικρό αριθμό που ήταν πριν με τη διακοπή της αγωγής; Παρότι δεν μας είπε ποτέ κάτι τέτοιο ο γυναικολόγος, κάναμε από μόνοι μας για ασφάλεια μερικά σπερμοδιαγράμματα ενδιάμεσα και πήγαινε προς το χειρότερο, πράγμα που μετέφερα στον γυναικολόγο και μας διαβεβαίωνε ότι είναι τυχαίο και είναι σημαντικό να συνεχίσει ο σύζυγος τη θεραπεία μήπως βελτιωθεί η ποιότητα του σπέρματος. Τώρα που βρεθήκαμε στο μηδέν και τον πήραμε τηλέφωνο πάλι, είπε τελικά ότι ίσως (!!!) δεν δουλεύει σε εμάς και ας το σταματήσουμε ή να το συνεχίσουμε (ήταν χύμα ως προς αυτό)...

      Στο Έλενα που είμαστε ήδη, μας είπαν να βρούμε ανδρολόγο ή ενδοκρινολόγο και δεν μας ανέφεραν το πρόγραμμα που λες για την ειδική θεραπεία "διέγερσης". Θα ρωτήσω λοιπόν στο Έλενα στο ενδοκρινολογικό τμήμα!

      Οι περισσότεροι γυναικολόγοι που είδαμε μας είπαν απλά να αφήσουμε το καλοκαίρι να περάσει με βιταμίνες και βλέπουμε τη μέρα της ωοληψίας.. επειδή αυτό μας φάνηκε λίγο "φλου" σαν σχέδιο, εμπιστευτήκαμε (δυστυχώς) την άποψη του να δοκιμάσουμε ένα φάρμακο μήπως αλλάξει κάτι προς το καλύτερο (αφού μας διαβεβαίωσε ότι δεν μπορεί να έχει αρνητικά αποτελέσματα στο οποίο επιμένει μέχρι και σήμερα). Όσοι ουρολόγοι/ανδρολόγοι είδαμε δεν μας είπαν ποτέ για θεραπεία (μόνο για βιταμίνες). Στα ιδιωτικά κέντρα εξωσωματικής που είδαμε πριν καταλήξουμε στο Έλενα δεν μας ανέφεραν ούτε εμβρυολόγο ενώ στο Έλενα μπήκε κατευθείαν και ο εμβρυολόγος στη διαδικασία με συνεχείς λήψεις σπέρματος αλλά προς το παρόν έχουμε μόνο μία πλακέτα με δείγμα που είπαν ότι δύσκολα θα αντέξει στην απόψυξη. 

      Είναι πολύ σωστή η άποψή σου αλλά επειδή κι εγώ έχω χαμηλή AMH είπα να μην πάει χαμένος ένας κύκλος. Αποκλείεται να βρεθεί κάτι στο κατεψυγμένο δείγμα του συζύγου ή να δώσει κάτι εκείνη τη μέρα; Ο γιατρός μας εξήγησε το ρίσκο να μη βρεθεί κάτι και μας είπε ότι αν δεν βρεθεί θα καταψύξουμε ή έχουμε την επιλογή χρήσης δότη. Σε κάθε περίπτωση κι εμείς δεν θέλουμε δότη ακόμα άρα εγώ ξεκινάω σήμερα αν και ταραγμένη με προοπτική να ψύξουμε τα ωάρια και να δοκιμάσουμε πώς ανταποκρίνομαι στα φάρμακα (πρωτόκολλο ανταγωνιστών) για να έχουμε έστω περισσότερες πληροφορίες για την επόμενη φορά αν και εφόσον ανακάμψει το σπέρμα. @Kiddo Κρατάω την ιδέα για βιοψία αλλά θα πρέπει να βιαστούμε για να κανονίσουμε να είναι κάποιος stand by για τη μέρα της ωοληψίας. Είναι εύκολο να με ενημερώσεις με ποιόν έγινε η βιοψία γιατί πραγματικά δεν βρίσκω κάποιο όνομα στο forum πέρα από έναν καθηγητή στα Ιωάννινα;

      Ο άντρας μου γεννήθηκε με κρυψορχία από τη μια πλευρά και χειρουργήθηκε μικρός.Παρολα αυτά έχει ολιγοασθενοτερατοσπερμια και όπως μας είπε μια ανδρολογος,είναι τυχερός που έχει σπέρμα και κάναμε και ένα παιδάκι.Το 2022 που έδωσε σπέρμα είχε λίγο καιρό που είχε κόψει το κάπνισμα και τώρα που ξαναέκανε σπερμοδιαγραμμα έχει παραπάνω σπερματοζωάρια.Βελτιωθηκε μόνο ως προς την ποσοτητα.Σταματησε και το αλκοόλ,παίρνει και βιταμίνες(απλές,τις pregnacare)και ελπίζουμε με τη μικρογονιμοποίηση να βρεθεί υγιές σπέρμα και να κάνουμε ένα ακόμα παιδάκι.Εχω χαμηλή ΑΜΗ και είμαι 39,την Τετάρτη κάνουμε ωοληψια και ελπίζουμε από τα τρία ωάρια που φαίνονται στον υπέρηχο,να γονιμοποιηθεί έστω το ένα.Ευτυχως έχουμε άψογο γυναικολόγο και η κλινική έχει πολύ καλούς εμβρυολογους,είμαστε στη Θεσσαλονίκη στο Fer...lia του Γένεσις

      Θα σου ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία και σε λίγο καιρό να γίνεις μανούλα ❤️

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

12 minutes ago, butterfly1986 said:

Αυτή τη φορά είχαμε βάλει 2 εμβρυάκια 2 ημερών γιατί φοβόμασταν μην δεν φτάσει τίποτα στη φάση των βλαστοκυστών.
Έχουμε 4 βλαστοκύστες στην κατάψυξη. Αλλα δεν ξέρω πόσο νόημα έχει. Εννοώ ότι αφού δεν πέτυχαν αυτά τα 2 γιατί θα πετύχουν τα υπόλοιπα που ήταν μαζί τους?

Γιατί να μην φτάσουν σε αυτή τη φάση; Ποιο είναι το πρόβλημα κατα τον γιατρο; Θα το έχεις ξαναπει , αλλά επειδή είνμαι σχετικά νεα στην παρέα, δεν το ξερω.

 Carpe μου, τι κάνεις; Βγήκες; Πως είσαι; Η μικρή;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια μου καλα γεια σας!!!

Σας ευχαριστω πολυ-πολυ ολες για τις ομορφες ευχες σας κ για το ποσο πολυ με ενθαρρυνετε για τις ενεσεις. Την Πεμπτη το πρωι ευχομαι να σας πω οτι τα καταφερα ευκολα. Θα ειμαι κ μονη στο σπιτι, ελπιζω να μη με παρειτο παραπονο.

Πεταλουδακι μου το να σου πω μη στεναχωριεσαι ξερω πως δεν εχει νοημα. Θα σου πω ομως οτι δε χαθηκε τιποτα. Οπως ειπαν κ τα κοριτσια πιο πανω ηταν μια μαχη κ οχι ο πολεμος! Αν θες τη γνωμη μου απο αυριο το πρωι μην επιτρεψεις αλλο στον εαυτο σου να ειναι " πεσμενος ".Μη μενεις καθολου κλεισμενη στο σπιτι κ μην αφηνεις περιθωρια για σκεψεις. Κανε πραγματα που σε ευχαριστουν για να παρεις συντομα τα πανω σου!!! Οσον αφορα αυτο που ειπες για τα κατεψυγμενα εμβρυα δεν ισχυει. Δε σημαινει οτι επειδη ηταν απ την ιδια ωοληψια θα εχουν την ιδια τυχη με τα προηγουμενα. Ηδη στον κυκλο μου ξερω δυο γυναικες που η δευτερη εμβρυομεταφορα(κατεψυγμενα) τις εκανε μανουλες. Γι αυτο σε παρακαλω μην απελπιζεσαι κ μην κανεις ασχημες σκεψεις.

Λουκουμαδακι μας βλεπω κοντα-κοντα να προσπαθουμε, εγω ξεκιναω Πεμπτη εσυ τελος Φλεβαρη. Συμπαρασταση!!! :)

Νατασουλι τι ωραια που ασχολεισαι με το δωματιο του μπεμπουλι!!!! Αντε με το καλο!!! :) :-P

Γεωργια, Ροζαλη, Μελιτινη, Ευακι, Stroll φιλια σε ολες!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ομορφες τι κανετε; Εγω εδω εχω τρελαθεί με τα τρελόζουζουνα μου...απο η μια εχω τη Σοφια που θελει να παίζουμε κ απο την άλλη το μικρο φατσονι που σαν να ξυπνάει κ αυτος σιγα σιγα κ αρχίζει τη γκρίνια του για να τον παίρνουμε αγκαλιά...χαχαχα

πεταλουδακι μην στενοχωριέσαι κοριτσακι μου...για την καθεμία μας υπήρξε αυτη η πολυπόθητη τυχερή φορα....εχε πίστη στον εαυτό σου κ μην σε παίρνει απο κατω.

Νατασουλι περιμένεις κ αλλα πράγματα η σου ήρθαν ολα;

εμεις θα φτιάξουμε τα ρηλαξ μας να τον βάζω κ λιγο εκει το μικρούλη μου,μην ειναι συνεχώς ξαπλα....


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευάκι μου σιγά σιγά θα νιώσεις το φτερούγισμα κ τις μπουρμπουλίθρες..αχχχχ!!!!

Τζώρτζια κ εγώ πετάχτηκα το ξημέρωμα αλλά ευτυχώς ξανακοιμήθηκα...

Μελένια ναι είναι η πιο ωραία απασχόληση..

Αντζουλίνι μου τι όμορφα που τα περνάτε όλοι μαζί!!!! Περιμένω τα έπιπλα μόνο όλα τα υπόλοιπα τα έχω εδώ κ τα καμαρώνω!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα ομορφοκόριτσα τι κάνετε?

μέρες έχω να σας δω και είδα μαζεμενα νεα!!

πεταλουδάκι μην σκεφτεσαι ουτε απαισιόδοξα!καμία δυστυχία δεν πρέπει να υπάρχει!καταλβαίνω πως νιώθεις αλλά σκέψου ότι σύντομα θα έρθει το πολυπόθητο θετικό αποτέλεσμα και θα δεις ότι θα έρθει!απλά θα χρειαστεί μια ''μάχη'' ακόμα...τι είναι άλλη μια μάχη μπροστα στο να γινόμαστε μανούλες?

μελένια με το καλό να ξεκινήσεις!εγώ μπορεί να μην έκανα ενέσεις εξωσωματικής αλλά έκανα μια κάθε μέρα από τον 4ο μήνα της εγκυμοσύνης μέχρι το βράδυ πριν τη γέννα!ειναι τοσο εύκολο που δεν χρειάζεται να ανησυχείς καθόλου!άντε να δυσκολευτείς λιγάκι στην πρώτη...μετά τους παίρνεις τον αέρα!

ροζαλάκι στέγνωσε το καρότσι του μικρού ταλιμπάν?

καρπετάκι πώς είσαι?΄πώς είναι η μπουμπούκα?πότε βγαίνεις??

αντζουλίνι πώς τα πάνε τα μωρά σου???θηλάζετε??

νατασάκι κι εδώ έριξε πολύυυυυυ βροχή το βράδυ!(βασικά έτσι μου είπε ο άντρας μου γιατί έγω πέρα από τα μπουμπουνητά που άκουσα στη μιαμιση που ξάπλωσα μετά δεν πήρα χαμπάρι μέχρι τις 5 που με ξύπνησε ο μπέμπης...)και μόλις άρχισε και πάλι!!!!!

μελιτινάκι οι δικές σας ετοιμασίες για την μπουμπου σας πώς πάνε?

ευάκι θα το δεις πολύ σύντομα θα αρχίσει να κάνει τις ζουζουνιές του ο μικρός!!φρόντισε να απολαύσεις κάθε κλωτσιά γιατί ο καιρός περνάει τόσο γρήγορα και μετά ένα σύνδρομο στέρησης το νιώθεις!

γεωργία λουκουμαδάκι άννι ελενάκι και μαράκι τι κάνετε?

εμείς καλά είμαστε,λίγο άυπνη η μαμά βέβαια αλλά χαλάλι του!!!

από κιλά μου έχει μείνει 1 από τα κιλά της εγκυμοσύνης!κορσεδάκι δεν έχω βάλει γιατί διάασα λίγο διχασμένες απόψεις στο κατά πόσο βοηθάει....πάντως ο θηλασμός διάβασα ότι βοηθάει στο να χάσεις κιλά μάλλον,οπότε με ένα πρόχειρο υπολογισμό νομίζω πως αν θηλάσουμε αποκλειστικά μέχρι ο μικρός να πάει...φαντάρος θα φτάσω στα κιλά της Νατάσας!

απορία για όσες γνωρίζουν ή έχουν μωράκια!στο ριλάξ από πότε βάζουμε τα μπεμπεδάκια?


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Δέσποινa είπε:

καλησπέρα ομορφοκόριτσα τι κάνετε?

μέρες έχω να σας δω και είδα μαζεμενα νεα!!

πεταλουδάκι μην σκεφτεσαι ουτε απαισιόδοξα!καμία δυστυχία δεν πρέπει να υπάρχει!καταλβαίνω πως νιώθεις αλλά σκέψου ότι σύντομα θα έρθει το πολυπόθητο θετικό αποτέλεσμα και θα δεις ότι θα έρθει!απλά θα χρειαστεί μια ''μάχη'' ακόμα...τι είναι άλλη μια μάχη μπροστα στο να γινόμαστε μανούλες?

μελένια με το καλό να ξεκινήσεις!εγώ μπορεί να μην έκανα ενέσεις εξωσωματικής αλλά έκανα μια κάθε μέρα από τον 4ο μήνα της εγκυμοσύνης μέχρι το βράδυ πριν τη γέννα!ειναι τοσο εύκολο που δεν χρειάζεται να ανησυχείς καθόλου!άντε να δυσκολευτείς λιγάκι στην πρώτη...μετά τους παίρνεις τον αέρα!

ροζαλάκι στέγνωσε το καρότσι του μικρού ταλιμπάν?

καρπετάκι πώς είσαι?΄πώς είναι η μπουμπούκα?πότε βγαίνεις??

αντζουλίνι πώς τα πάνε τα μωρά σου???θηλάζετε??

νατασάκι κι εδώ έριξε πολύυυυυυ βροχή το βράδυ!(βασικά έτσι μου είπε ο άντρας μου γιατί έγω πέρα από τα μπουμπουνητά που άκουσα στη μιαμιση που ξάπλωσα μετά δεν πήρα χαμπάρι μέχρι τις 5 που με ξύπνησε ο μπέμπης...)και μόλις άρχισε και πάλι!!!!!

μελιτινάκι οι δικές σας ετοιμασίες για την μπουμπου σας πώς πάνε?

ευάκι θα το δεις πολύ σύντομα θα αρχίσει να κάνει τις ζουζουνιές του ο μικρός!!φρόντισε να απολαύσεις κάθε κλωτσιά γιατί ο καιρός περνάει τόσο γρήγορα και μετά ένα σύνδρομο στέρησης το νιώθεις!

γεωργία λουκουμαδάκι άννι ελενάκι και μαράκι τι κάνετε?

εμείς καλά είμαστε,λίγο άυπνη η μαμά βέβαια αλλά χαλάλι του!!!

από κιλά μου έχει μείνει 1 από τα κιλά της εγκυμοσύνης!κορσεδάκι δεν έχω βάλει γιατί διάασα λίγο διχασμένες απόψεις στο κατά πόσο βοηθάει....πάντως ο θηλασμός διάβασα ότι βοηθάει στο να χάσεις κιλά μάλλον,οπότε με ένα πρόχειρο υπολογισμό νομίζω πως αν θηλάσουμε αποκλειστικά μέχρι ο μικρός να πάει...φαντάρος θα φτάσω στα κιλά της Νατάσας!

απορία για όσες γνωρίζουν ή έχουν μωράκια!στο ριλάξ από πότε βάζουμε τα μπεμπεδάκια?

Σου έχω πει πως σε αγαπάω κ κλαίω απο τα γέλια;;;;;είσαι μεγάλη μαφία να το ξέρεις!!! Χαχαχα...

δώσε φιλιά στον ζουζουνάκο..λοιπόν τα ριλάξ λένε πως κάποια μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις απο μηδέν,το θέμα είναι να είναι η πλάτη ίσια,αλλιώς αν έχει κούρμπα ισχύει ότι κ στο αυγό...λίγη ώρα γιατί η πλατούλα δεν είναι ίσια.

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ..

εγω επιτέλους γύρισα σπιτι μου..η μικρή έμεινε πίσω..σημερα θα της αυξήσουν λιγο το γαλατάκι..με το αναπνευστικό παλεύουμε ακομα..ακομα νιώθω αρκετά ταλαιπωρημένη αλλα σωματικά κάπως καλυτερα..αυξήθηκε και λιγο το γαλατάκι που καταφέρνω να βγάζω οπότε θα εχω να της πηγαίνω delivery super..:-)

αυριο θα κανω και το πρώτο μου ζύγισμα after να δω τι εχω να αντιμετωπίσω..:-)


JU2Xp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 minutes ago, NatasaP είπε:

Σου έχω πει πως σε αγαπάω κ κλαίω απο τα γέλια;;;;;είσαι μεγάλη μαφία να το ξέρεις!!! Χαχαχα...

δώσε φιλιά στον ζουζουνάκο..λοιπόν τα ριλάξ λένε πως κάποια μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις απο μηδέν,το θέμα είναι να είναι η πλάτη ίσια,αλλιώς αν έχει κούρμπα ισχύει ότι κ στο αυγό...λίγη ώρα γιατί η πλατούλα δεν είναι ίσια.

 

δεν το εχουμε αγορασει ακομα οποτε παω να κανω μια μεγαληηηηη ερευνα αγορας!!!!!!θελω να αρχισω να τον βαζω για να απασχολειται λιγακι 

4 minutes ago, Carpediem είπε:

Καλησπέρα ..

εγω επιτέλους γύρισα σπιτι μου..η μικρή έμεινε πίσω..σημερα θα της αυξήσουν λιγο το γαλατάκι..με το αναπνευστικό παλεύουμε ακομα..ακομα νιώθω αρκετά ταλαιπωρημένη αλλα σωματικά κάπως καλυτερα..αυξήθηκε και λιγο το γαλατάκι που καταφέρνω να βγάζω οπότε θα εχω να της πηγαίνω delivery super..:-)

αυριο θα κανω και το πρώτο μου ζύγισμα after να δω τι εχω να αντιμετωπίσω..:-)

καλη αναρρωση καρπετακι!!!!η μικρουλα θα είναι μια χαρουλα με τετοιο σουπερ delivery οπότε πολύ πολύ σύντομα θα είναι στο παραμυθένιο δωματιάκι της!!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Carpediem said:

Καλησπέρα ..

εγω επιτέλους γύρισα σπιτι μου..η μικρή έμεινε πίσω..σημερα θα της αυξήσουν λιγο το γαλατάκι..με το αναπνευστικό παλεύουμε ακομα..ακομα νιώθω αρκετά ταλαιπωρημένη αλλα σωματικά κάπως καλυτερα..αυξήθηκε και λιγο το γαλατάκι που καταφέρνω να βγάζω οπότε θα εχω να της πηγαίνω delivery super..:-)

αυριο θα κανω και το πρώτο μου ζύγισμα after να δω τι εχω να αντιμετωπίσω..:-)

Μπράβο Carpe! Ένα βήμα τη φορα!

Σε αφήνουν να τη χαιδευεις;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Carpediem είπε:

Καλησπέρα ..

εγω επιτέλους γύρισα σπιτι μου..η μικρή έμεινε πίσω..σημερα θα της αυξήσουν λιγο το γαλατάκι..με το αναπνευστικό παλεύουμε ακομα..ακομα νιώθω αρκετά ταλαιπωρημένη αλλα σωματικά κάπως καλυτερα..αυξήθηκε και λιγο το γαλατάκι που καταφέρνω να βγάζω οπότε θα εχω να της πηγαίνω delivery super..:-)

αυριο θα κανω και το πρώτο μου ζύγισμα after να δω τι εχω να αντιμετωπίσω..:-)

Κάρπε μου κοριτσάκι μου,όλα θα περάσουν,θα έχεις σούπερ ανάρρωση κ φούλ γάλα για να της δώσεις.

Μπράβο το κορίτσι μας,κάθε μέρα κ καλύτερα θα είναι,και στο φαγητό κ στην αναπνοή κ μέχρι να το πάρεις είδηση θα την έχεις δίπλα σου!!!

Ζύγισμα εε....άντε να μας πείς κανένα τρελλό αριθμό όπως η Δέσποινα να πάθουμε σόκ!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι κ εγωωω.....κοριτσακια ελπιζω να ειστε ολεεεες καλα!τελευταια φορα που ασχοληθηκα με ιντερνετ κτλ ηταν οτανμου ηρθε η.....ακατανομαστη ετα από 2 μερες καθυστερηση τελη Νοεμβριου.δεν αντεξα ψυχολογικα κ τα αφησα όλα. εγιναανυπομονη, παρακαλεσα τον γιατρο εάν μπορουθσαμε ηδη στον κυκλο Δκεμβριου να κανουμε εξωσωματικη την οποια κ καναμε κ απτην οποια παλι δν είχαμε αποτέλεσμα. καναμε μινι πρωτοκολο σερπαφαρ κ λιγες μοναδες ενεσεις .τελοσπαντων λο ελεγα τωρα θα μπω στην ομαδα κ τωρα θα μπω, περνουσε ο καιρος ηθελα να σας ευχηθω καλη χρονια κτλ, αλλα σαν ντρεπομουν, περασε και 2016 χωρις να είμαι εγκυος χωρις να εχω παιδι.πανε 2 χρονια...τωρα περιμενω επιτροπή για εγκριση φαρμακων για να δοκιμάσουμε με φουλ διεγερση! επισης εκανα υστεροσκοπηση + scratching την περασμενη βδομαδα κ όλα εδειξαν φυσιολογικα.τι να πω...φοβάμαι τοσο πολύ για την δευτερη προσπαθεια.

Σημερα μπηκα στο παρεντς.σχολιασα σε ένα μηνυμα κ με βρηκε το λουκουμαδακι κ ηρθα να σας βρω !

Νατασακι μου πλησιαζεις φανταζομαι!

κοριτσακια μου δν ξερω αν καταφερω να ανατρεξωψ στις προηγούμενες σελιδες κ αν συμπερανω τα νεα σας.Εαν εχετε θεληση πειτε μου τα νεα σας!

Σας φιλω δεν σας ξεχασα ποτε!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τη συμπαράσταση. Ήδη νιώθω κάπως καλύτερα αν και ακόμη αισθάνομαι ένα κόμπο στο στομάχι....Πιστεύω σε λίγο καιρό να είμαι πάλι έτοιμη να ξαναμπώ στον αγώνα...


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...