Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Cristina93 είπε:

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Κι εμείς έχουμε ιστορικό κρυψορχίας και στις δύο πλευρές που άργησε να χειρουργηθεί. Έχει κάποιος/α εικόνα αν μπορεί να επανέλθει έστω στον μικρό αριθμό που ήταν πριν με τη διακοπή της αγωγής; Παρότι δεν μας είπε ποτέ κάτι τέτοιο ο γυναικολόγος, κάναμε από μόνοι μας για ασφάλεια μερικά σπερμοδιαγράμματα ενδιάμεσα και πήγαινε προς το χειρότερο, πράγμα που μετέφερα στον γυναικολόγο και μας διαβεβαίωνε ότι είναι τυχαίο και είναι σημαντικό να συνεχίσει ο σύζυγος τη θεραπεία μήπως βελτιωθεί η ποιότητα του σπέρματος. Τώρα που βρεθήκαμε στο μηδέν και τον πήραμε τηλέφωνο πάλι, είπε τελικά ότι ίσως (!!!) δεν δουλεύει σε εμάς και ας το σταματήσουμε ή να το συνεχίσουμε (ήταν χύμα ως προς αυτό)...

      Στο Έλενα που είμαστε ήδη, μας είπαν να βρούμε ανδρολόγο ή ενδοκρινολόγο και δεν μας ανέφεραν το πρόγραμμα που λες για την ειδική θεραπεία "διέγερσης". Θα ρωτήσω λοιπόν στο Έλενα στο ενδοκρινολογικό τμήμα!

      Οι περισσότεροι γυναικολόγοι που είδαμε μας είπαν απλά να αφήσουμε το καλοκαίρι να περάσει με βιταμίνες και βλέπουμε τη μέρα της ωοληψίας.. επειδή αυτό μας φάνηκε λίγο "φλου" σαν σχέδιο, εμπιστευτήκαμε (δυστυχώς) την άποψη του να δοκιμάσουμε ένα φάρμακο μήπως αλλάξει κάτι προς το καλύτερο (αφού μας διαβεβαίωσε ότι δεν μπορεί να έχει αρνητικά αποτελέσματα στο οποίο επιμένει μέχρι και σήμερα). Όσοι ουρολόγοι/ανδρολόγοι είδαμε δεν μας είπαν ποτέ για θεραπεία (μόνο για βιταμίνες). Στα ιδιωτικά κέντρα εξωσωματικής που είδαμε πριν καταλήξουμε στο Έλενα δεν μας ανέφεραν ούτε εμβρυολόγο ενώ στο Έλενα μπήκε κατευθείαν και ο εμβρυολόγος στη διαδικασία με συνεχείς λήψεις σπέρματος αλλά προς το παρόν έχουμε μόνο μία πλακέτα με δείγμα που είπαν ότι δύσκολα θα αντέξει στην απόψυξη. 

      Είναι πολύ σωστή η άποψή σου αλλά επειδή κι εγώ έχω χαμηλή AMH είπα να μην πάει χαμένος ένας κύκλος. Αποκλείεται να βρεθεί κάτι στο κατεψυγμένο δείγμα του συζύγου ή να δώσει κάτι εκείνη τη μέρα; Ο γιατρός μας εξήγησε το ρίσκο να μη βρεθεί κάτι και μας είπε ότι αν δεν βρεθεί θα καταψύξουμε ή έχουμε την επιλογή χρήσης δότη. Σε κάθε περίπτωση κι εμείς δεν θέλουμε δότη ακόμα άρα εγώ ξεκινάω σήμερα αν και ταραγμένη με προοπτική να ψύξουμε τα ωάρια και να δοκιμάσουμε πώς ανταποκρίνομαι στα φάρμακα (πρωτόκολλο ανταγωνιστών) για να έχουμε έστω περισσότερες πληροφορίες για την επόμενη φορά αν και εφόσον ανακάμψει το σπέρμα. @Kiddo Κρατάω την ιδέα για βιοψία αλλά θα πρέπει να βιαστούμε για να κανονίσουμε να είναι κάποιος stand by για τη μέρα της ωοληψίας. Είναι εύκολο να με ενημερώσεις με ποιόν έγινε η βιοψία γιατί πραγματικά δεν βρίσκω κάποιο όνομα στο forum πέρα από έναν καθηγητή στα Ιωάννινα;

      Ο άντρας μου γεννήθηκε με κρυψορχία από τη μια πλευρά και χειρουργήθηκε μικρός.Παρολα αυτά έχει ολιγοασθενοτερατοσπερμια και όπως μας είπε μια ανδρολογος,είναι τυχερός που έχει σπέρμα και κάναμε και ένα παιδάκι.Το 2022 που έδωσε σπέρμα είχε λίγο καιρό που είχε κόψει το κάπνισμα και τώρα που ξαναέκανε σπερμοδιαγραμμα έχει παραπάνω σπερματοζωάρια.Βελτιωθηκε μόνο ως προς την ποσοτητα.Σταματησε και το αλκοόλ,παίρνει και βιταμίνες(απλές,τις pregnacare)και ελπίζουμε με τη μικρογονιμοποίηση να βρεθεί υγιές σπέρμα και να κάνουμε ένα ακόμα παιδάκι.Εχω χαμηλή ΑΜΗ και είμαι 39,την Τετάρτη κάνουμε ωοληψια και ελπίζουμε από τα τρία ωάρια που φαίνονται στον υπέρηχο,να γονιμοποιηθεί έστω το ένα.Ευτυχως έχουμε άψογο γυναικολόγο και η κλινική έχει πολύ καλούς εμβρυολογους,είμαστε στη Θεσσαλονίκη στο Fer...lia του Γένεσις

      Θα σου ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία και σε λίγο καιρό να γίνεις μανούλα ❤️

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Τζώρτζια μου σου εύχομαι τα μωράκια σου να έρθουν ένα κ ένα!!!!

Μελιτινάκι πολύ όμορφο το καρότσι σας,με το καλό να αρχίσουν οι βόλτες..με το θέμα λερώματος τι σου είπαν για τόσο ανοιχτό χρώμα;;;

Μελένια καλά να περάσετε,χρειάζονται οι αποδράσεις που κ που...

Ελενάκι φραουλίτσα;;;;αχχχχ για δαγκωμα θα είναι μετά!!!!!

Άννιε μου φτάνουμε στην τελική ευθεία...πέρασε ο καιρός κ για εμάς!!!

Εμένα νομίζω ο άντρας μου αγχώθηκε πλέον,συνειδητοποίησε πως για αυτόν τον μήνα θα είμαστε μόνοι μας ακόμα κ απο τον επόμενο μετράμε μερούλες!!

Δεσποινάκι μου τι όμορφα που περνάτε με :wub:το αντράκι σας το καλό....εμείς χθές είχαμε βγεί με παρεούλα και μάλλον κάτι αντίστοιχο θα κάνουμε κ σήμερα.

Αύριο σίδερο..πουτο σκέφτομαι απο τώρα κ βαριέμαι!!!

Πεταλουδάκι την τρίτη μια υπέροχη χοριακή...ασε τα συμπτώματα είπαμε δεν δείχνουν τίποτα..υπομονή κ μετά θα τα νιώθεις συνέχεια!!!

Μαράκι τι κάνει ο μικρός;;

Λουκουμαδάκι πόσο χαίρομαι να σε βλέπω...

Ολγάκι, σουίνι,στρολλάκι σας φιλώ!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Carpe πως τα πας; Τι κάνει η μικρή;

Καλησπερααα

Ολο κοιμισμένη την πετυχαίνω αλλα ρίχνει κάτι κλωτσιές ακόμα κι οταν κοιμάται...

εγω παλεύω με τα θηλαστρο...Τρίτη βγαίνω..και μετα θα έρχομαι να κανω επισκέψεις στην κυρία καινα φέρνω γαλα..

σημερα την δοκίμασαν λιγο να αναπνεύσει μονη της αλλα κουράστηκε .αυριο θα ξανά προσπαθήσουμε και θα δοκιμάσουμε μήπως δεχτεί γαλα αντί για όρο..ειναι δυνατούλα όμως θα τα καταφέρει το κοριτσάκι μου


JU2Xp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι Καρπε, μια χαρα θα τα καταφερει η μικρουλα σας κ θα ερθει σπιτι της να απολαυσει ολα τα ωραια που της εχετε ετοιμασει :)

Γεωργια εννοω οτι μαζι ονειρευομαστε! Δεν εχω σκεφτει τιποτα ακομα, με εχει πιασει μια απιστευτη βαρεμαρα!!

Καληνυχτα κορες, ονειρα γλυκα !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Καλή εβδομάδα!!!!

Κάρπε κοριτσάκι μου πάλεψε λίγο με το θήλαστρο κ μετά θα την ταίζεις εσύ στο υπέροχο δωμάτιο της!!!

Φυσικά κ είναι δυνατή γιατί πήρε απο την μανούλα της :) ,μέρα με την μέρα θα δυναμώνει περισσότερο και μετά ποιος την πιάνει!!!!

Εσύ πως είσαι κορίτσι μου;;;πως νιώθεις;;

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή εβδομάδα σε μωράκια, κοιλίτσες και μέλλουσες μαμάδες! :)

Καρπε φυσικά και είναι δυνατή η κοράκλα σου και φυσικά και θα τα καταφέρει! Ταλαιπωρήθηκες μωρέ κι εσύ και με τις αιμορραγίες, την επισκληρίδιο, το θήλαστρο τώρα, αλλά σύντομα θα περάσουν όλα και θα τ αφήσετε πίσω σας σαν μια κακή ανάμνηση! 

angie τι καλό το σοφάκι! Να σου ζήσουν και τα δύο, έχεις μια υπέροχη οικογένεια! Καλή προσαρμογή στο σπιτάκι σας!

Ελένη φαντάζομαι την φραουλίτσα ντυμένη φραουλίτσα χαχαχα! Ούτε εγώ έχω δει τις φωτό που έστειλες αλλά φαντάζομαι θα είναι μια γλύκα ζουμερή! 

Νατασακι τα υφάσματα του καροτσιού έχουν μια ειδική επεξεργασία που δεν μένει τίποτα πάνω. Μπροστά μας έριξε καφέ και δεν έμεινε κανένας λεκές! Βέβαια, αν ακουμπήσει πχ πουθενά και κάνει μαυρίλες ποιος ξέρει αν θα καθαρίζει τόσο εύκολα :confused: θα δείξει η πράξη! Πάντως εννοείται είναι όλα αφαιρούμενα τα υφάσματα, όχι ότι είναι εύκολο να τα βγάζεις συνέχεια και να πλένεις.. Εσείς σε ποιο καταλήξατε; 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια, georgia, olgaki, stroll, sweeney, maraki και όσες ξεχνώ! :wub: Περιμένουμε και την χοριακή της πεταλουδίτσας αύριο! :-D 


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια!!! Όποτε λείπω χάνω κοσμοϊστορικές αλλαγές! Κάρπε, κορίτσι μου, πότε πρόλαβες και γέννησες;;; Να σας ζήσει! Να είναι γερή και τυχερή! Μια χαρά είναι στο βάρος, μην αγχώνεσαι, θα βγείτε σύντομα!

Γεωργία μου, το ξέρω ότι δεν πρέπει να σηκώνω τον μικρό, αλλά τι να κάνεις όταν έρχεται και κλαίει στα πόδια σου και σηκώνει τα χέρια για να τον πάρεις; Να πεις όχι, δεν σε παίρνω; Του λέω ότι δεν κάνει καλό η μαμά να σε σηκώνει γιατί μπορεί να κάνουμε κακό στο αδελφάκι μας, αλλά δεν καταλαβαίνει. Είναι πολύ μικρός για να δείξει τέτοιου είδους "κατανόηση". Τυχαίνει μάλιστα πολλές φορές (πχ τα σαββατοκύριακα) να θέλει να τον κρατάω όλη μέρα ψηλά. Τι να κάνω; Τον παίρνω. Το καλό είναι ότι έχω κάνει μπράτσα και μύες από τα πολλά βάρη, ενώ ήμουν πάντα αδύνατη και λεπτεπίλεπτη με κάτι χεράκια σαν παιδιού. Πάνε τώρα αυτά! Σε λίγο θα αρχίσω το μποξ! Χαχαχα!

Μελιτίνη μου, πολύ ωραίο το καρότσι, αλλά συμφωνώ με τη Νατάσα. Στην αρχή που το μωρό είναι πολύ μικρό και κοιμάται, πίνει γάλα κλπ ή του δίνεις καμιά κρεμούλα δεν έχεις πρόβλημα. Μετά που στις βόλτες σε αρχίζει στα "Μαμ!" και θέλει να τρώει στο καρότσι (μπανάνες, τυρί σε φέτες, ψωμιά, μπισκότα κλπ), γίνεται το έλα να δεις! Το δικό μας καρότσι είναι κόκκινο με μαύρο και όλη την ώρα θέλει πλύσιμο. Και δε μιλάμε για μικρά διακριτικά λεκεδάκια. Μιλάμε ότι δεν βλέπεται! Μάλιστα σήμερα πάλι έχω προγραμματίσει να το βγάλω στην αυλή να το πλύνω. Πάντως το χρώμα που διαλέξατε είναι πολύ ωραίο.


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, melitini81 είπε:

Καλή εβδομάδα σε μωράκια, κοιλίτσες και μέλλουσες μαμάδες! :)

Καρπε φυσικά και είναι δυνατή η κοράκλα σου και φυσικά και θα τα καταφέρει! Ταλαιπωρήθηκες μωρέ κι εσύ και με τις αιμορραγίες, την επισκληρίδιο, το θήλαστρο τώρα, αλλά σύντομα θα περάσουν όλα και θα τ αφήσετε πίσω σας σαν μια κακή ανάμνηση! 

angie τι καλό το σοφάκι! Να σου ζήσουν και τα δύο, έχεις μια υπέροχη οικογένεια! Καλή προσαρμογή στο σπιτάκι σας!

Ελένη φαντάζομαι την φραουλίτσα ντυμένη φραουλίτσα χαχαχα! Ούτε εγώ έχω δει τις φωτό που έστειλες αλλά φαντάζομαι θα είναι μια γλύκα ζουμερή! 

Νατασακι τα υφάσματα του καροτσιού έχουν μια ειδική επεξεργασία που δεν μένει τίποτα πάνω. Μπροστά μας έριξε καφέ και δεν έμεινε κανένας λεκές! Βέβαια, αν ακουμπήσει πχ πουθενά και κάνει μαυρίλες ποιος ξέρει αν θα καθαρίζει τόσο εύκολα :confused: θα δείξει η πράξη! Πάντως εννοείται είναι όλα αφαιρούμενα τα υφάσματα, όχι ότι είναι εύκολο να τα βγάζεις συνέχεια και να πλένεις.. Εσείς σε ποιο καταλήξατε; 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια, georgia, olgaki, stroll, sweeney, maraki και όσες ξεχνώ! :wub: Περιμένουμε και την χοριακή της πεταλουδίτσας αύριο! :-D 

Μελιτινάκι καλή εβδομάδα :) πως είσαι; η μπουμπούκα;;

Μακάρι κορίτσι μου να βγαίνουν όλα,γιατί είναι τόσο ωραίο χρώμα κ είναι αμαρτία να μένουν λεκέδες.Δές μήπως η ίδια η εταιρία έχει έξτρα ύφασμα να μπαίνει πάνω απο κάθισμα τουλάχιστον να γλιτώσεις τα πολλά πολλά, αλλιώς θα βρείς σε άσχετες μάρκες τέτοια.

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια μου....τι κανετε;

Εγω εδω με τα ζουζουνια μου...σημερα επεστρεψε κ ο αντρας μου στη δουλεια αλλα ευτυχως εχω τη μαμα μου εδω κ ετσι εχω παρεα.

Το μικρουλη μου τον εχω εδω στο σαλονι κ κοιμαται.μεχρι στιγμής δεν εχουμε κολικους κ ειναι ησυχουλης.

Ευτυχως κ εγω ειμαι πολυ καλα.απο εχτες ξεκινησα κ φοραω κ το κορσεδακι μου να μαζεψει λιγο η κοιλίτσα. ..εσεις τα νεα σας;;;

Φιλια σε ολες


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rosali είπε:

Καλημέρα, κορίτσια!!! Όποτε λείπω χάνω κοσμοϊστορικές αλλαγές! Κάρπε, κορίτσι μου, πότε πρόλαβες και γέννησες;;; Να σας ζήσει! Να είναι γερή και τυχερή! Μια χαρά είναι στο βάρος, μην αγχώνεσαι, θα βγείτε σύντομα!

Γεωργία μου, το ξέρω ότι δεν πρέπει να σηκώνω τον μικρό, αλλά τι να κάνεις όταν έρχεται και κλαίει στα πόδια σου και σηκώνει τα χέρια για να τον πάρεις; Να πεις όχι, δεν σε παίρνω; Του λέω ότι δεν κάνει καλό η μαμά να σε σηκώνει γιατί μπορεί να κάνουμε κακό στο αδελφάκι μας, αλλά δεν καταλαβαίνει. Είναι πολύ μικρός για να δείξει τέτοιου είδους "κατανόηση". Τυχαίνει μάλιστα πολλές φορές (πχ τα σαββατοκύριακα) να θέλει να τον κρατάω όλη μέρα ψηλά. Τι να κάνω; Τον παίρνω. Το καλό είναι ότι έχω κάνει μπράτσα και μύες από τα πολλά βάρη, ενώ ήμουν πάντα αδύνατη και λεπτεπίλεπτη με κάτι χεράκια σαν παιδιού. Πάνε τώρα αυτά! Σε λίγο θα αρχίσω το μποξ! Χαχαχα!

Μελιτίνη μου, πολύ ωραίο το καρότσι, αλλά συμφωνώ με τη Νατάσα. Στην αρχή που το μωρό είναι πολύ μικρό και κοιμάται, πίνει γάλα κλπ ή του δίνεις καμιά κρεμούλα δεν έχεις πρόβλημα. Μετά που στις βόλτες σε αρχίζει στα "Μαμ!" και θέλει να τρώει στο καρότσι (μπανάνες, τυρί σε φέτες, ψωμιά, μπισκότα κλπ), γίνεται το έλα να δεις! Το δικό μας καρότσι είναι κόκκινο με μαύρο και όλη την ώρα θέλει πλύσιμο. Και δε μιλάμε για μικρά διακριτικά λεκεδάκια. Μιλάμε ότι δεν βλέπεται! Μάλιστα σήμερα πάλι έχω προγραμματίσει να το βγάλω στην αυλή να το πλύνω. Πάντως το χρώμα που διαλέξατε είναι πολύ ωραίο.

Καλή εβδομάδα Ροζαλάκι,πως είσαι; ο μικρός;το νινί;;

Φαντάζομαι πόσο δύσκολο είναι να αρνηθείς την αγκαλιά,θα το συνδέσει στραβά κ μετά θα θεωρεί αιτία απομάκρυνσης το μωρό απο εσένα.

ελπίζω να πρόλαβες το πλύσιμο γιατί ο καιρός χαλάει πάλι..

1 minute ago, Angie.31 είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου....τι κανετε;

Εγω εδω με τα ζουζουνια μου...σημερα επεστρεψε κ ο αντρας μου στη δουλεια αλλα ευτυχως εχω τη μαμα μου εδω κ ετσι εχω παρεα.

Το μικρουλη μου τον εχω εδω στο σαλονι κ κοιμαται.μεχρι στιγμής δεν εχουμε κολικους κ ειναι ησυχουλης.

Ευτυχως κ εγω ειμαι πολυ καλα.απο εχτες ξεκινησα κ φοραω κ το κορσεδακι μου να μαζεψει λιγο η κοιλίτσα. ..εσεις τα νεα σας;;;

Φιλια σε ολες

Καλημέρα Αντζουλίνι...αχ τι όμορφα κοιμάται το αγορίνι ...η σοφούλα πως είναι;;

εσύ πως νιώθεις;; Κορσέ;; το εχω κ εγώ στο μυαλό μου για μετά την γέννα,έχω ακούσει πως βοηθάει πολύ.

Εμείς καλά είμαστε,χαζεύω την στοίβα απο τα πράγματα που ήρθαν ήδη και περιμένω τα έπιπλα μέσα στον μήνα.


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασάκι μου, όχι, δεν έχω προλάβει ακόμα το πλύσιμο γιατί είμαι στο γραφείο. Αν δεν με προλάβει η μπόρα, θα το κάνω το μεσημέρι-απόγευμα που θα γυρίσω σπίτι.

Ο κορσές είναι φανταστικός! Κι εγώ τον έβαλα από τις πρώτες μέρες εντατικά και μέσα σε λίγο καιρό η κοιλιά εξαφανίστηκε! Τον είχα πάρει από το Λητώ. Φοβερή αγορά!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!! Τι κανετε??? Μου λειψατε!!!

Γυρισα ξανα στη βαση μου. Περασαμε παρα πολυ ωραια αλλα στην επιστροφη μ επιασε κ μια αγωνια... την Πεμπτη ξεκινανε οι ενεσουλες! Ωχ Παναγιτσα μου, ευχομαι να μου φανει ευκολη η διαδικασια. Την αρχη τους σκεφτομαι!!!

Λοιπον ας ξεκινησω με εσας σιγα-σιγα...

Γεωργια μου ευχομαι κ εγω να σου ερθουν ετσι οπως τα επιθυμεις τα μωρακια σου.Διδυμα κ διαφορετικο φυλο! Σιγουρα θα ερθουν :). Carpe ευχομαι να νιωθεις καλυτερα κοριτσι μου. Μαζευε δυναμεις γιατι σε λιγο που θα παρεις το κοριτσακι σου στο σπιτι θα εχεις γλυκο τρεξιμο!!! Ολα καλα θα πανε με τη μπουμπου σου κ συντομα θα ερθει στο σπιτακι σας!                                                                              Angie φανταζομαι πως η ευτυχια σου δς θα περιγραφεται βλεποντας μαζι τα δυο ζουζουνια σου!!! Τελεια!!! Καλη προσαρμογη στο σπιτι σας ευχομαι!!!                                                                                                                                                                                        Stroll τελικα πηγατε κ εσεις εκδρομουλα? Ελπιζω ναι κ να περασατε υπεροχα!!! :-D                                                                                      Νατασουλα μου πως εισαι? Τι κανει ο ζωηρουλης σου, σε αφησε καθολου να κοιμηθεις?                                                                          Butterfly αντε αυριο με το καλο να μας φερεις ευχαριστα νεα!!! Λιγο υπομονη ακομα κ ολα θα ειναι τελεια!!! Καταλαβαινω απολυτα την αγωνια σου γιατι παρολο που την Πεμπτη ξεκιναω την διαδικασια αυτο που με αγχωνει πιο πολυ ειναι αυτη η αναμονη ως τη β-χοριακη. Σκεφτομαστε θετικα κ αισιοδοξα κ ολα θα πανε μια χαρα!!! :-P:-D                                                                                                                   Οσο για τις υπολοιπες Μελιτινακι, Λουκουμαδακι, Δεσποινακι, Ελενακι, Ολγακι, Μαρακι, Sweeney (ελπιζω να μην ξεχναω καποια αλλη...!!!) σας στελνω τα φιλια μου!!! 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσακια μου!!!! Τι κανετε??? Μου λειψατε!!!

Γυρισα ξανα στη βαση μου. Περασαμε παρα πολυ ωραια αλλα στην επιστροφη μ επιασε κ μια αγωνια... την Πεμπτη ξεκινανε οι ενεσουλες! Ωχ Παναγιτσα μου, ευχομαι να μου φανει ευκολη η διαδικασια. Την αρχη τους σκεφτομαι!!!

Λοιπον ας ξεκινησω με εσας σιγα-σιγα...

Γεωργια μου ευχομαι κ εγω να σου ερθουν ετσι οπως τα επιθυμεις τα μωρακια σου.Διδυμα κ διαφορετικο φυλο! Σιγουρα θα ερθουν :). Carpe ευχομαι να νιωθεις καλυτερα κοριτσι μου. Μαζευε δυναμεις γιατι σε λιγο που θα παρεις το κοριτσακι σου στο σπιτι θα εχεις γλυκο τρεξιμο!!! Ολα καλα θα πανε με τη μπουμπου σου κ συντομα θα ερθει στο σπιτακι σας!                                                                              Angie φανταζομαι πως η ευτυχια σου δς θα περιγραφεται βλεποντας μαζι τα δυο ζουζουνια σου!!! Τελεια!!! Καλη προσαρμογη στο σπιτι σας ευχομαι!!!                                                                                                                                                                                        Stroll τελικα πηγατε κ εσεις εκδρομουλα? Ελπιζω ναι κ να περασατε υπεροχα!!! :-D                                                                                      Νατασουλα μου πως εισαι? Τι κανει ο ζωηρουλης σου, σε αφησε καθολου να κοιμηθεις?                                                                          Butterfly αντε αυριο με το καλο να μας φερεις ευχαριστα νεα!!! Λιγο υπομονη ακομα κ ολα θα ειναι τελεια!!! Καταλαβαινω απολυτα την αγωνια σου γιατι παρολο που την Πεμπτη ξεκιναω την διαδικασια αυτο που με αγχωνει πιο πολυ ειναι αυτη η αναμονη ως τη β-χοριακη. Σκεφτομαστε θετικα κ αισιοδοξα κ ολα θα πανε μια χαρα!!! :-P:-D                                                                                                                   Οσο για τις υπολοιπες Μελιτινακι, Λουκουμαδακι, Δεσποινακι, Ελενακι, Ολγακι, Μαρακι, Sweeney (ελπιζω να μην ξεχναω καποια αλλη...!!!) σας στελνω τα φιλια μου!!! 

Καλώς την...τώρα που γεμίσατε τις μπαταρίες σας μην φοβάσαι τίποτα!!!

Πέμπτη ξεκινάς καλή αρχή με μια γεμάτη κοιλίτσα..

Καλά είμαστε κ εμείς,ευτυχώς ο μικρούλης μας με αφήνει μα κοιμάμαι λίγο περισσότερο κ χαλαρώνω ευτυχώς γιατί δεν αντέχεται η αυπνία κ η κούραση απο τώρα χαχαχα...

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...