Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

Kοριτσια 40 ++ που προσπαθουν;


Recommended Posts

σορρυ αλλα βλεπω οτι κανω πολλα λαθη ...γραφω γρηγορα να ..προλαβω μην τα ξεχασω ...ελπιζω να βγαλατε νοημα :rolleyes:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι το σκεφτομαι...αλλα αν ειναι θα κανουμε υπομονη αλλουσ ..6 μηνες περιπου ...μηπωσ και στρωσει τι σπερμα ..(αλλοι λενε 6 μηνες αλλοι κανα χρονο) ..τουλαχιστον να αποκλεισουμε ..(που ποτε δεν αποκλειεισ τιποτα) οτι δεν θα πιασουμε φυσιολογικα...

ναι σκεφτομια για δημοσιο...πρεπει ομωσ να κανω και σαλπιγγ..(πρπειε να ειναι επιπονο αρκετα...)

ασε που φοβαμαι το αλο εγω...οτι μηπωσ τελικα και γω εχω θεμα ...γιατι το 2010 εκανα αφαιρεση ινομυωματος 11 εκατοστα! με καισαρικη και λεω μηπωσ εχω συμφησεις...(σαλπιγγεσ μητρα κλπ)

επειδη βγηεκ σφηνα ομωσ το σπερμα ...δωσαμε βαση εκει ..(ειχα κανονισει σαλπιγγ να κανω και εκανε σπερμα ο δικοσ μου και ειδαμε τα χαλια..με αποτελεσμα να μην την κανω ακομα ...)

σασ ζαλισα αλλα σασ εδωσα μια εικονα τι παιζει με εμασ...

συμφησεις υπαρχει ενα 15% να εχω ..δεν θεωρειται μεγαλο ποσοστο...

Στο Αρεταίειο (πως γράφετε βρε παιδιά κόλλησα) πάει γύρω στα 700 με 800 ?, θα κάνει η κουμπάρα μου τον Φεβρουάριο εκεί.

Πρέπει λοιπόν αφού έχεις προϊστορία να κάνεις ένα καλό ψάξιμο πριν περάσει το περιθώριο που έχετε δώσει στο σπέρμα, έτσι ώστε έρθει εκείνη η στιγμή να είσαι και εσύ έτοιμη και "καθαρή" για να προσπαθήσετε!!! Τι στα λέω βέβαια, τα ξέρεις και από μόνη σου......

Όχι δεν με ζάλισες καθόλου!!

Όλα καλά εύχομαι να πάνε και να έρθει το μωράκι γρήγορα και εύκολα, μην απογοητεύεσαι, συνέχισε να προσπαθείς.


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η σαλπιγγογραφία εμένα με πόνεσε λιγάκι, δεν θα ήθελα να την ξανακάνω δηλαδή!!! Άλλες λένε ότι δεν πονάει, είναι και στον οργανισμό, εγώ γενικώς δεν τον αντέχω τον πόνο!!


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

καντε και καμια ευχη για μενα ...σημερα ειμια στην 28 η μερα του κυκλου και δεν ...συνηθωσ την 28η μου ερχονται...αλλεσ εχω 29 ...

θα δειξει ..

μπασ και μεσα σε ολο το κακο το χαλι μασ...(ανεργια,ψυχολογια 0 και διαοφρα ..προβληματακια ...ακομα και το σπερμα..) γινει κανα ...καλο ! :rolleyes:

Καλά εγώ τώρα το είδα αυτό!!!!!!!!! Χάνω επεισόδια!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ΤΕΣΤ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ευχές και προσευχές άπειρες!!!!!!!!!!!! Μακάρι Παναγιά μου


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στο Αρεταίειο (πως γράφετε βρε παιδιά κόλλησα) πάει γύρω στα 700 με 800 ?, θα κάνει η κουμπάρα μου τον Φεβρουάριο εκεί.

Πρέπει λοιπόν αφού έχεις προϊστορία να κάνεις ένα καλό ψάξιμο πριν περάσει το περιθώριο που έχετε δώσει στο σπέρμα, έτσι ώστε έρθει εκείνη η στιγμή να είσαι και εσύ έτοιμη και "καθαρή" για να προσπαθήσετε!!! Τι στα λέω βέβαια, τα ξέρεις και από μόνη σου......

Όχι δεν με ζάλισες καθόλου!!

Όλα καλά εύχομαι να πάνε και να έρθει το μωράκι γρήγορα και εύκολα, μην απογοητεύεσαι, συνέχισε να προσπαθείς.

σωστα το εγραψες! στο αρεταιειο εκανε και ο δικος μου την κιρσοκηλη ..θεωρειται πολυ καλο νοσοκομειο...

αν επαιρνα την αποφαση ..(αφου θα ειχα κανει σαλπιγγ και θα ηταν ολα καλα ...) να καναμε αποπειρα για σπερματεχγυση ..

πηρα τηλεφωνο εχθες και ρωτησα...για το ελενασ ομωσ...(απλα πληροφοριακα...) και μου ειπαν οτι αν κανω σπερματεγχυση ..δεν περναω επιτροπη και εγκρινεται πιο ευκολα ,αντιστοιχα με την εξωσωμ ..που πρεπιε να περασεισ επιτροπηκαι μπορει να μην εγκριθει ...

ρωτησα και λεω γιατι να ημ εγκριθει απο την επιτροπη υπαρχει αυτη η περιπτωση ..και μου λενε ναι ..τωρα ,για ποιο λογο ..δεν ξερω...

δεν μιλαμε να παει μμια 20 χρονη ...μιλαμε για πιο ..μεγαλα ζευγαρια ..εγω ειμαι 35 και ο δικος μου 34...

τι στο καλο θελουν πια ρε γ@@μωτο

απο παντου να τα παρουν!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά εγώ τώρα το είδα αυτό!!!!!!!!! Χάνω επεισόδια!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ΤΕΣΤ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ευχές και προσευχές άπειρες!!!!!!!!!!!! Μακάρι Παναγιά μου

χαχχααχαχαχ.δεν κανω γιατι θα φαω ..φολα παλι!!!

οσο και αν φαινεται κουλο..

εχθες με ειχε τρελλανει το στηθοςμου απο πονο..που γενικα εγω δεν εχω ευαισθησια στο στηθος!

ουτε καν ...στο σεξ ..δεν εινια απ τα σημεια που τρελλενομαι ..

το λεω αυτο γιατι γενικα δεν εχω και πολυ αισθηση εκει ..ειτε σεξοιυαλικη ειτε σε αναμονη περιοδου..

επειδη μου εκανε κατι τερτιπια ο κυκλος...θα περιμενω ...μεχρι σαββατο που θα ειμια στην 32η μερα του κυκλου ..και θα σημαινει οτι κατι τρεχει...

μακαρι ...να κοιμηθω τωρα..να ξυπνησω σαββατο και να μην εχω περιοδο!:tongue:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

σωστα το εγραψες! στο αρεταιειο εκανε και ο δικος μου την κιρσοκηλη ..θεωρειται πολυ καλο νοσοκομειο...

αν επαιρνα την αποφαση ..(αφου θα ειχα κανει σαλπιγγ και θα ηταν ολα καλα ...) να καναμε αποπειρα για σπερματεχγυση ..

πηρα τηλεφωνο εχθες και ρωτησα...για το ελενασ ομωσ...(απλα πληροφοριακα...) και μου ειπαν οτι αν κανω σπερματεγχυση ..δεν περναω επιτροπη και εγκρινεται πιο ευκολα ,αντιστοιχα με την εξωσωμ ..που πρεπιε να περασεισ επιτροπηκαι μπορει να μην εγκριθει ...

ρωτησα και λεω γιατι να ημ εγκριθει απο την επιτροπη υπαρχει αυτη η περιπτωση ..και μου λενε ναι ..τωρα ,για ποιο λογο ..δεν ξερω...

δεν μιλαμε να παει μμια 20 χρονη ...μιλαμε για πιο ..μεγαλα ζευγαρια ..εγω ειμαι 35 και ο δικος μου 34...

τι στο καλο θελουν πια ρε γ@@μωτο

απο παντου να τα παρουν!

'Ελα βρε μικροί είστε!!!!!!!!!!!!!!!!!! Έχετε καιρό ,να το ψάξετε, για πάρε και στο Αρεταίειο να δεις τι θα σου πουν!!!!

Εγώ τον μικρό τον έκανα στα 37+ και ο άντρας μου 43+!!!

Σου ξαναστέλνω τις ευχές μου για να μην σου έρθει η βρωμοπερίοδος, ουστ ουστ από εδώ!!!

Σε αφήνω πειράζει ο μικρός τον υπολογιστή συνέχεια δεν με αφήνει!!!

Τα λέμε αργότερα αν τα καταφέρω


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχχααχαχαχ.δεν κανω γιατι θα φαω ..φολα παλι!!!

οσο και αν φαινεται κουλο..

εχθες με ειχε τρελλανει το στηθοςμου απο πονο..που γενικα εγω δεν εχω ευαισθησια στο στηθος!

ουτε καν ...στο σεξ ..δεν εινια απ τα σημεια που τρελλενομαι ..

το λεω αυτο γιατι γενικα δεν εχω και πολυ αισθηση εκει ..ειτε σεξοιυαλικη ειτε σε αναμονη περιοδου..

επειδη μου εκανε κατι τερτιπια ο κυκλος...θα περιμενω ...μεχρι σαββατο που θα ειμια στην 32η μερα του κυκλου ..και θα σημαινει οτι κατι τρεχει...

μακαρι ...να κοιμηθω τωρα..να ξυπνησω σαββατο και να μην εχω περιοδο!:tongue:

:P:p:p:p:p


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ τώρα το είδα αυτό!!!!!!!!! Χάνω επεισόδια!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ΤΕΣΤ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ευχές και προσευχές άπειρες!!!!!!!!!!!! Μακάρι Παναγιά μου

οσα τεστ εχω κανει στη ζωη μου ηταν αρνητικα ..μονο τεστ ωορηξιας θετικο...

η πρωτη χοριακη που ειχα κανει στη ζωη μου πριν 16 χρονια...ηταν θετικη με ...8500 μοναδες!!!

βεβαια ..δεν εχω παιδι ...γιατι ...(αστο...δεν κανει τωρα...)

εχω κανει αλλες 2 φορες ...τωρα που προσπαθω ...αρνητικες!

να απογοητευομαι παλι ?

και ξερεις ..βαζω το μυαλο μου σε σκεψεις οτι μπορει ..και οταν ερχονται λεω σιγα ρε ντινα ..αφου εχετε θεμα ..πωσ θα πιασεις ..εκεινα δεις μετα ..νταουνιασματα!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

'Ελα βρε μικροί είστε!!!!!!!!!!!!!!!!!! Έχετε καιρό ,να το ψάξετε, για πάρε και στο Αρεταίειο να δεις τι θα σου πουν!!!!

Εγώ τον μικρό τον έκανα στα 37+ και ο άντρας μου 43+!!!

Σου ξαναστέλνω τις ευχές μου για να μην σου έρθει η βρωμοπερίοδος, ουστ ουστ από εδώ!!!

Σε αφήνω πειράζει ο μικρός τον υπολογιστή συνέχεια δεν με αφήνει!!!

Τα λέμε αργότερα αν τα καταφέρω

αχχαχα...

εδω ο μικρος ανηψιοσ μου ηρθε ..και του κανω μαθηματικα ,,ημιτονα συνημιτονα και γεωμετρια και με ακουει ο δικος μου απο μεσα ..και μου λεει που τα θυμασαι...

μεχρι βεβαι ανα του αρχισω το μαθημα ...τον εχω ζουλιξει απ τα φιλια 150.000 φορες...

αλλα μετα μου ρχεται να του ανοιξω το κεφαλι με τις κοτσανες που λεει .!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παω να κανω καμια λαντζα ...! να κανω κανα ..φαγη!

ο,τι θελετε γραψτε ..εδω θα ειμια και θα κρυφοκοιταω...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες!!!!!

πρωτον ....εξωσωματικη θελει χρημα και δεν υπαρχει ...ειμαστε και οι δυο ανεργοι ..τωρα μην με ρωτησεις οτι αφου δεν εχουμε δουλεια πωσ και προσπαθουμε ...

η επεμβαση ..λαθος πληροφορηση εχεις...λενε οτι βοηθαει και μαλιστα πολυ ...μα γι αυτο μπαινουν στην διαδικασια οι αντρεσ και τιην κανουν ..οπωσ και μεις ..ισωσ να μασ παρει λιγο περισσοτερο απο 6 μηνες που λενε...

θα πω και κατι αλλο σημαντικο που τελοσπαντων μου το ειπε η φιλη μου η οποια εινια νοσηλευτρια και τωρα κανει διδακτορικο ...

επειδη και εκεινη εχει θεμα ,ειναι 35 και οι ωοθηκεσ τησ ειναι σαν να ειναι 40 ...(δλδ πιο γερασμενεσ ,καπωσ ετσι μου το ειπε ) θα κανει εξωσωμ ..

αλαλ σε δημοσιο...

μου ειπε λοιπον (πραγμα που δενθα πηγαινε το μυαλο μου εμενα ,γιατι δεν σκεφτομια πονηρα) οτι στα ιδιωτικα ..προκειμενου να πετυχουν τις εξωσωματικεσ..και να εχουν ονομα ..σε ..ντοπαρουν πολυ περισσοτερο απ οτι σε ενα δημοσιο νοσκομειο..(πραγμα που στεκει αν το σκεφτειτε)

και θα παει εκεινη σε πανεπιστιμιακο καπου στη βορεια ελλαδα (δεν θελω να πω που) σε δημοσιο ομωσ ...

εγω ρε κοριτσια δεν θα μπορουσα να το σκεφτω οτι γινονται τετοια στα κεντρα εξωσωμ.

Εμάς πάντως ο ανδρολόγος, που υπήρξε και συνεργάτης σε κέντρο εξωσωματικής και ο γυναικολόγος δεν είναι και πολύ υπέρ της εξωσωματικής. Είναι υπέρ μόνο στην περίπτωση που έχουν εξαντληθεί όλα τα περιθώρια της φυσικής σύλληψης.

Κι όσο για την ηλικία που λες ότι νιώθεις 60 κι εγώ έτσι ένιωθα καμιά φορά. Εγώ είμαι 31 και ο σύζυγος 39 κι αυτός ώρες-ώρες έχει πολύ πιο τρέλλα από μένα. Κι όταν του λέω ότι καμιά φορά από άγχος και στενοχώρια νιώθω 60 νευριάζει. Και καλά κάνει. Πρέπει να ζούμε το τώρα και στο θέμα του παιδιού να μην ξεχνάμε ότι δεν είναι στο δικό μας χέρι. Εμείς θα κάνουμε το ανθρώπινο ότι περνά από το χέρι μας αλλά ΑΛΛΟΣ αποφασίζει για το αν είμαστε προορισμένες να γίνουμε μάνες. Μόλις προσευχήθηκα θερμά και το συνειδητοποίησα αυτό πίστεψέ με ηρέμησα πάρα πολύ. Τάξε το παιδάκι σου σε κάποιον άγιο που αγαπάς, προσευχήσου με θέρμη σε Αυτόν και πίστεψέ με θα ηρεμήσεις πολύ και πού ξέρεις μπορεί να γίνει το θαύμα πιο γρήγορα από ότι περιμένεις.

καντε και καμια ευχη για μενα ...σημερα ειμια στην 28 η μερα του κυκλου και δεν ...συνηθωσ την 28η μου ερχονται...αλλεσ εχω 29 ...

θα δειξει ..

μπασ και μεσα σε ολο το κακο το χαλι μασ...(ανεργια,ψυχολογια 0 και διαοφρα ..προβληματακια ...ακομα και το σπερμα..) γινει κανα ...καλο ! :rolleyes:

Όλη η Ελλάδα τα ίδια προβλήματα πάνω-κάτω βιώνει οπότε μη νιώθεις τόσο χάλια. Μακάρι να είσαι εγκυούλα και να τελειώσει εδώ η περιπέτειά σου και να αρχίσει άλλη καινούρια περιπέτεια......

Όντως είσαι σε δύσκολη φάση, τι να σου πω κοπέλα μου, όλα δεξιά να πάνε!!!

Κοίτα γιατρός δεν είμαι, μην τρελαθούμε κιόλας, μακάρι να πήγαν όλα καλά με την επέμβαση και να γίνει το σπέρμα σούπερ ντούπερ!!! Αυτό με την επέμβαση το είχαν πει σε φίλη μου που έχει ο άντρας της κιρσοκήλη και τελικά τους είπαν να μην κάνει την επέμβαση γιατί δεν γίνεται και τίποτε ιδιαίτερο και μόνο θα ταλαιπωρηθεί, τι να σου πω, γιατρός δεν είμαι, μπορεί και να ήταν άλλη περίπτωση η δική τους!!!

Πάντως αυτό που λες για το ντοπάρισμα στα ιδιωτικά πιστεύω ότι γίνεται, τίποτε δεν είναι αγγελικά πλασμένο σε αυτό τον κόσμο και έχουν ακουστεί και συγκεκριμένα κέντρα.

Το δημόσιο νομίζω ότι είναι μια πολύ καλή λύση, εσύ δεν το σκέφτεσαι ούτε για δημόσιο;;;

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΛΗΣΑΣΑ. ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ. ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ. Μπορεί να μη βλέπεις τεράστια διαφορά στο σπέρμα αλλά σίγουρα το καλυτερεύει τουλάχιστον ποιοτικά. Έτσι πιστεύω εγώ.

ναι το σκεφτομαι...αλλα αν ειναι θα κανουμε υπομονη αλλουσ ..6 μηνες περιπου ...μηπωσ και στρωσει τι σπερμα ..(αλλοι λενε 6 μηνες αλλοι κανα χρονο) ..τουλαχιστον να αποκλεισουμε ..(που ποτε δεν αποκλειεισ τιποτα) οτι δεν θα πιασουμε φυσιολογικα...

ναι σκεφτομια για δημοσιο...πρεπει ομωσ να κανω και σαλπιγγ..(πρπειε να ειναι επιπονο αρκετα...)

ασε που φοβαμαι το αλο εγω...οτι μηπωσ τελικα και γω εχω θεμα ...γιατι το 2010 εκανα αφαιρεση ινομυωματος 11 εκατοστα! με καισαρικη και λεω μηπωσ εχω συμφησεις...(σαλπιγγεσ μητρα κλπ)

επειδη βγηεκ σφηνα ομωσ το σπερμα ...δωσαμε βαση εκει ..(ειχα κανονισει σαλπιγγ να κανω και εκανε σπερμα ο δικοσ μου και ειδαμε τα χαλια..με αποτελεσμα να μην την κανω ακομα ...)

σασ ζαλισα αλλα σασ εδωσα μια εικονα τι παιζει με εμασ...

συμφησεις υπαρχει ενα 15% να εχω ..δεν θεωρειται μεγαλο ποσοστο...

Καλά έκανες και δεν έκανες νωρίτερα σαλπιγγογραφία εφόσον βρήκατε θεματάκι στο σπέρμα. Αυτής της λογικής είναι και ο γυναικολόγος μου. Ότι όταν βρίσκουμε θεματάκι σταματάμε να το λύσουμε και μετά συνεχίζουμε. Δεν τα κάνουμε όλα μαζί.

Όσο για τη σαλπιγγογραφία κι εγώ την έτρεμα, δεν κοιμόμουνα βράδια, φοβόμουνα μην έχω κάτι, μού είχαν πει και κάποιες ότι πονάει υπερβολικά και την ώρα που ήταν να μπω στο εξεταστήριο κόντεψα να λιποθυμήσω. Τελικά τίποτα από όλα αυτά δεν συνέβησαν και ο πόνος όταν άρχισε να δυναμώνει είχε τελειώσει και η εξέταση. Βέβαια έπεσα και σε τρομερό γιατρό που μου μιλούσε, μού τα εξηγούσε και με καθησύχαζε.

'Ελα βρε μικροί είστε!!!!!!!!!!!!!!!!!! Έχετε καιρό ,να το ψάξετε, για πάρε και στο Αρεταίειο να δεις τι θα σου πουν!!!!

Εγώ τον μικρό τον έκανα στα 37+ και ο άντρας μου 43+!!!

Σου ξαναστέλνω τις ευχές μου για να μην σου έρθει η βρωμοπερίοδος, ουστ ουστ από εδώ!!!

Σε αφήνω πειράζει ο μικρός τον υπολογιστή συνέχεια δεν με αφήνει!!!

Τα λέμε αργότερα αν τα καταφέρω

Σε καλή ηλικία τον κάνατε. Ούτε πολύ μικροί ούτε πολύ μεγάλοι. Τουλάχιστον μέχρι να κάνετε το γιόκα σας χαρήκατε και χορτάσατε ο ένας τον άλλον.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω αυτην την αναμονη πια....τι ψυχοφθορο που ειναι ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω αυτην την αναμονη πια....τι ψυχοφθορο που ειναι ...

Ναι αυτή η αναμονή σε τρελαίνει, βέβαια αν το αποτέλεσμα είναι το αναμενόμενο, ε ρε γλέντια.......... αν όχι κλάφτα Χαράλαμπε...........

Μακάρι και εγώ να κοιμόμουν και να ξυπνούσα την 1η Φλεβάρη!!!


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...