Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

για διακοσμηση το χειμωνα.το καλοκαιρι δε το στρωνεις.εγω κ τα2 παπλωματα τα εχω στη σοφιτα να καθονται.;)σκεψου οτι για αρχη ουτε τη μαξιλαροθηκη θα χρειαστεις πραγματικα γιατι σε μαξιλαρι θα βαλεις το μωρο μετα το χρονο.μονο για διακοσμηση.

εχω κ αυτη http://gl.omegabebe.gr/index.php?option=com_productbook&func=detail&Itemid=26&id=41 κ μια απο τα ηρα.τωρα βεβαια με την μπεμπα ολο κ καμια ακομα θα παρω:P


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

την κορη μου τη γεννησα Ιουλιο κ πιασαν καυσωνες,οποτε τα περισσοτερα βραδια την ειχα με αμανικο κορμακι και σεντονακι.

τωρα που θα ειναι Μαιος εχω παρει και βαμβακερα φορμακια απο mothercare,οποτε θα φοραει κορμακι,φορμακι και σεντονι φανταζομαι γιατι το σπιτι ειναι ζεστο.ολα βεβαια θα εξαρτηθουν απο τις καιρικες συνθηκες


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

Ωραία και τα δύο μωράκια σου καλοκαιρινά,,,, κοντεύεις κοριτσάκι μου,,,,

άντε με το καλό,,,

Θα είναι πιο εύκολο για σένα, τα έχεις περάσει τα πρώτα δύσκολα:D

Αν σου είναι εύκολο ξαναβάλε την προίκα,,


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια ! Ημουνα βολτιτσα επιτελους νωριτερα γιατι ειχα φρικαρει !!!

Μαρακι μου καλως τον δεχτηκες πισω τον αντρουλη σου ! μαλλον ειδαν οτι δεν κανει χωρις τη γυναικα κ την κορτη κ στον εστειλαν πακετο !!! χιχιχ! Καλως να επιστρεψετε κ στο σπιτακι σας !!!! Αντε κ μας ελειψες !!!!!

Παπακι μου οντως ειναι ανεβασμενη αρκετα για 50 γρ αλλα κατσε να δουμε γιατι συνηθως η μικρη καμπυλη ειναι παραπλανηση !!!! Ευχομαι να μην βγει τοσο ψηλη !!!!

Αλλα κ ετσι να ναι θα κανεις διατροφη κ θα πεσουν οι τιμες !!!!

Μην εχεις αγχος μονο γιατι ειναι ο βασικοτερος παραγοντας που ανεβαινει στα υψη !!!

Βανιλακι μου τι να πω εγω τωρα ? οτι ειχα δικιο που ελεγα οτι οσο πιο πολυ καθυστερουμε τοσο πιο δυσκολες γινονται μετα οι αγορες ? σε καταλαβαινω γιατι εστω κ τα λιγα που εχω αφησει το σκεφτομαι για να βγω να τα παρω επειση πλεον δεν αντεχω !!!

Σε συγχωρω ομως ! χιχιχιχ!!!

Τα φωτιστικα τα πηρα απο το ικεα 8 ευρω το καθενα αν θυμαμαι καλα !!!

Ειναι πολυ ομορφα! Εγω σκεφτομαι το ενα που ειναι πιο μακρυα απο την κουνια θα το αφηνω ανοιχτο το βραδυ ! Απλα εχω βαλει μεγαλες λαμπες θα βαλω μικροτερες κ ετσι θα φεγγει λιγο λιγοτερο !!!!

Δεν θυμαμαι κατι αλλο ρε κοριτσακια γραψατε κ 3 σελιδες γμτ κ εχω θεμα με τη μνημη μου !!! χαχαχαχ!!!

Ευχαριστω για τα καλα σας λογια για το δωματιο χαιρομαι που σας αρεσε !!!!

Α!!! Μινουλα ελα να ανεβαινουμε λεμε κ περναει ο καιρος !!!

Καληνυχτα και πολλα πολλα φιλακια !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλώς το virginaki

να μου το πεις σε παρακαλώ μη ντρέπεσαι,,,,

Μου τα έλεγες εσύ:mad::mad::mad:

Άσε κάνω σαν μωρό,,, αντί να λέω να πάνε όλα καλά, να γεννηθεί το μωράκι μου με το καλό να είναι γερό,,, κάθομαι κ "μυξοκλαίω" γιατί δεν προλαβαίνω,,

Καλή ξεκούραση γλυκούλα μου;)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν μπορω να βαλω το λινκ,αν θελεις δωσε αναζητηση guy laroche bebe .ειναι το pink castle.

μαλλον παρακοντευω να γεννησω.αφου γλιτωσα τον προωρο τοκετο την προηγουμενη βδομαδα,θα παω αυριο παλι για καρδιοτοκογραφημα και ελπιζω να μου πει οτι ολα ειναι καλα


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

εμεις εχουμε ενα θεμα με τον υπνο.στριφογυρναει πολυ και θα επρεπε ολη την ωρα να ειμαι απο πανω να τη σκεπαζω.ενω με τον υπνοσακο σωθηκα.απλα δεν της φοραω παντα πιτζαμες.μερικες φορες τη βαζω μονο με το κορμακι.παπλωμα χρησιμοποιησες απο την αρχη?


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Εγώ κορίτσια του βάζω πάπλωμα και δεν έχω κανενα προβήμα. Ενω με τον υπνοσακο το μωρουπέφερε. Νομιζω ότι ειναι στο μωρο τι θέλει και τι όχι!

Καλώς την

μάλλον το κάθε μωράκι έχει διαφορετικές ανάγκες κ θέλω,,,

Αλλά κ πάλι μέχρι να μάθουμε τι ακριβώς χρειάζονται πρέπει να τα ψωνίσουμε κ να τα δοκιμάσουμε όλα:confused:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι τιτινα, από την αρχη, χωρις κανένα προβλημα. Με τον υπνόσακο ο μικρο ςδεν άντεχε καθόλου. Και εμένα στριφογυρίζει πολύ, αλλα πάνα ξυπνάω το βράδυ και αν ειναι τον σκεπάζω. Αυτο που εγώ θα συμβούλευα να μην χρησιμοποιήσουν τα κορίτσια μετα τον 7-8 μήνα ειναι την κουνουπιέρα. Ο δικός μου κόντεψε να πνιγει....


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την

μάλλον το κάθε μωράκι έχει διαφορετικές ανάγκες κ θέλω,,,

Αλλά κ πάλι μέχρι να μάθουμε τι ακριβώς χρειάζονται πρέπει να τα ψωνίσουμε κ να τα δοκιμάσουμε όλα:confused:

Οχι βέβαια..Βασικά τον υπνόσακο τον πήρα και εγώ αργότερα γιατι ξεσκεπαζόταν ο μικρος. Όμως τελικά μου ήταν άχρηστος(να σκεφτεις, τον χάρισα πλέον). Αλλα γενικά θα κανεις πειραματισμους..Ασε που σε κα΄θε ηλικία τα παιδάκια βγάζουν και άλλες ιδιοτροπίες!!!!Να, τώρα ο δικός μου θέλει να κοιμάται...πάνω στο πάπλωμα!!!!:D


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν μπορω να βαλω το λινκ,αν θελεις δωσε αναζητηση guy laroche bebe .ειναι το pink castle.

μαλλον παρακοντευω να γεννησω.αφου γλιτωσα τον προωρο τοκετο την προηγουμενη βδομαδα,θα παω αυριο παλι για καρδιοτοκογραφημα και ελπιζω να μου πει οτι ολα ειναι καλα

Ωραίο το ροζ καστράκι,, το απαλό ροζ,,,, μούρλια;);)

Γιατί έτσι??? έχεις συσπάσεις??? όλα καλά να είναι τιτινάκι,,, γράψε μας αύριο,,


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

επαθα αποκολληση πλακουντα και ειχα αρκετη αιμορραγια.δοξα τω Θεω ομως ολα πηγαν καλα ακι τωρα με πολλη προσοχη και ξαπλα κερδιζουμε μερες και ελπιζω κ βδομαδες μεχρι να γεννησω.

Κατερινα μου εμενα η παιδιατρος μου ειχε πει οχι για το παπλωμα γι'αυτο κ ειχα εναλλακτικη τον υπνοσακο


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια με "σκοτώνετε" απόψε:tongue::tongue:

Προβληματίστηκα:

α) για τη χρησιμότητα του παπλώματος

β)για την κουνουπιέρα που ανέφερε η Κατερίνα,,, δηλαδή εδώ που τα λέμε για διακόσμηση κι αυτή μονάχα,,, γιατί δεν νομίζω να την χρησιμοποιούμε για τα κουνούπια:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...